Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Αυτα τα εχω κι εγω..!!!!!!!!!! οπως εχω και τα ιδιωτικα.!  Λες να κανω λαθος? μακαρι..!! θυμησου την σχεδον εμμονη σου μονο.....
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
μόνη σου το είπες...ΕΜΜΟΝΗ...εμμονή  με το να αποδείξεις, ΕΣΥ, κάτι, το οποίο, δεν ίσχυε..

οι συναγωνιστές είχαν υποδείξει είτε εδώ είτε σε κριτικές κάποια πράγματα...όπου, εγώ, σε είχα ρωτήσει, αν ήταν αλήθεια, με πμ διότι ξέρω να ΜΗΝ προσβάλλω τους άλλους..

τέλος, επειδή κατάλαβα ότι κάποιοι άνθρωποι ΔΕΝ έχουν όρια σταματώ εδώ και δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα να δείξεις τα "ιδιωτικά" όπως λες...ίσα ίσα που θα μου έδινες πάτημα να δείξω και τις απαντήσεις από μέρους σου...που πίστεψέ με αυτά που έχω να δείξω θα φανούν ΠΟΛΥ πιο ενδιαφέροντα στους συμφορουμίτες ...

it's your choise... ;)
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Εχεις απολυτο δικιο.!! τα ορια σταματουν ...οταν λες στον αλλο καταφατσα...οτι δεν μπορει να καταλαβει το προφανες.!!! ποτε δεν εκρυψα τι ειμαι.!!! Π Ο Τ Ε !!!! Αν καποιος δεν μπορει να καταλαβει απο δεκα γυμνες φωτογραφιες , με τι εχει να κανει, και ΕΜΜΕΝΕΙ...στην καραμελα...τοτε ,τι να υποθεσω? οτι ειναι θεμα νοημοσυνης? ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ.............! ελπιζω να σε καλυψα.!! Εξαλλου εδω δεν ειμαστε να μιλαμε για μενα..¨)))))))
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Εξ αρχής σου είπα, και εγω αλλα και οι φιλοι του φορουμ, ότι είσαι μία από τις πιο ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ κοπελες του χωρου...

Σκεψου, ομως οτι υπηρχαν αμφιβολιες για το "προφανες" που μου λες..

Οποτε, ο σωστος ενδιαφερομενος τι πρεπει να κανει;;; πρεπει να παει στην βαση, δηλαδη εσενα, για να του επαληθευσεις ή να του διαψευσεις το πορισμα των κριτικων...

Κανεις λαθος...φυσικα και ειμαστε εδω να μιλαμε ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...εφόσον κατεχεις ΚΑΙ την θεση της ιδιοκτητριας αλλα ΚΑΙ της ιεροδουλης...
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Εξ αρχής σου είπα, και εγω αλλα και οι φιλοι του φορουμ, ότι είσαι μία από τις πιο ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ κοπελες του χωρου...

Σκεψου, ομως οτι υπηρχαν αμφιβολιες για το "προφανες" που μου λες..

Οποτε, ο σωστος ενδιαφερομενος τι πρεπει να κανει;;; πρεπει να παει στην βαση, δηλαδη εσενα, για να του επαληθευσεις ή να του διαψευσεις το πορισμα των κριτικων...

Κανεις λαθος...φυσικα και ειμαστε εδω να μιλαμε ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...εφόσον κατεχεις ΚΑΙ την θεση της ιδιοκτητριας αλλα ΚΑΙ της ιεροδουλης...
σ' επιασα....... εδω τριγυρνας???????? και ακομα πρασινος βλεπω  :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
σ' επιασα....... εδω τριγυρνας???????? και ακομα πρασινος βλεπω  :grin:

εδω...εδω...βλεπεις "εμμονες" χαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εμ τι...αν αλλαξω χρωμα θα παρεξενευτω!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

εσυ τι λεει...;;;;;

[ απαντα με πμ για να μην οφ-ποσταρουμε στο θρεντ ]
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
....  ΣΑΤΥΡΕ ...ωραιο το στιχακι αλλα...μαυρο δεν εχω....¨))))))))))))))
Τι να έκανα μωρέ δεν μούβγαινε ο δεκαπεντασύλλαβος!!!  :2funny:
Εξ αρχής σου είπα, και εγω αλλα και οι φιλοι του φορουμ, ότι είσαι μία από τις πιο ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΕΣ κοπελες του χωρου...
Απο τις φωτογραφίες τουλάχιστον και πιστευω πως σίγουρα και στην πραγματικότητα η Άννα είναι φοβερό θηλυκό κορμι και απο τις ωραιότερες κοπέλλες στον χώρο.
Ά και πολύ καλή και σαν επιχειρηματίας!!! ;)
Τιμή μου και δόξα μου να την τιμήσω και εγώ κάποια στιγμή.... :kissass:
Για τα υπόλοιπα νομίζω πως σημαντικό είναι τι είναι πως ειναι κάποιος εδώ και τώρα και όχι τι ήταν και πως ήταν εκεί και πριν κάποια χρόνια.
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Το θεμα ειναι πως το προφανες και το αυτονοητο...σ αυτες τις περιπτωσεις..δεν εχει διακυμανσεις.!!! Τωρα αν εσυ ηθελες να κανεις το ρολο του ρΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ για ολα τα μελη εδω μεσα....πολυ καλα εκανες..!!!( σου επαναλαμβανω για ακομα μια φορα...πως δεν κρυφτηκα ποτε στη ζωη μου. κι αν δεν εβαλα το προσωπο μου ...το εκανα για οικογενειακους λογους..) αυτο ΕΙΝΑΙ προφανες..!!!!!!...¨)))))))))))
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Απο τις φωτογραφίες τουλάχιστον και πιστευω πως σίγουρα και στην πραγματικότητα η Άννα είναι φοβερό θηλυκό κορμι και απο τις ωραιότερες κοπέλλες στον χώρο.
Ά και πολύ καλή και σαν επιχειρηματίας!!! ;)
Τιμή μου και δόξα μου να την τιμήσω και εγώ κάποια στιγμή.... :kissass:
Για τα υπόλοιπα νομίζω πως σημαντικό είναι τι είναι πως ειναι κάποιος εδώ και τώρα και όχι τι ήταν και πως ήταν εκεί και πριν κάποια χρόνια.

Συμφωνω και δεν πεφτει λογος σε κανενα...αλλα εφοσον κανει ενα λειτουργημα το οποιο απαιτει ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ απο και προς τον πελατη...αρα εαν τιθεται θεμα για το παρελθον θα πρεπει να εξακριβωθει...και στην τελικη καποιοι μπορει να γουσταρουν "πλαστικο" μουνι...εμενα το γνησιο μ'αρεσει...να υπαρχει εκει απο την μερα που γεννηθηκε... :idiot: :idiot: :idiot:

Το θεμα ειναι πως το προφανες και το αυτονοητο...σ αυτες τις περιπτωσεις..δεν εχει διακυμανσεις.!!! Τωρα αν εσυ ηθελες να κανεις το ρολο του ρΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ για ολα τα μελη εδω μεσα....πολυ καλα εκανες..!!!( σου επαναλαμβανω για ακομα μια φορα...πως δεν κρυφτηκα ποτε στη ζωη μου. κι αν δεν εβαλα το προσωπο μου ...το εκανα για οικογενειακους λογους..) αυτο ΕΙΝΑΙ προφανες..!!!!!!...¨)))))))))))

Καρδια μου κανεναν ρολο δεν παιζω...απλως αν εχω για κατι αμφιβολια ρωτω για να μαθω..

πάλι θα πιασουμε την ιδια κουβεντα;;;;

προφανες εννοεις, φανταζομαι, το στηθος, τις καμπυλες κτλ που αναδεικνυουν την θυληκοτητα σου...δηλαδη το "φαινεσθαι"...εμενα κουκλα μου με ενδιαφερει το "ειναι"...γιατι οπως λεγαν και οι Αρχαιοι ημων προγονοι " αλλο το φαινεσθαι και αλλο το ειναι "

δεν ανεφερα ΤΙΠΟΤΑ για προσωπο κι ουτε που με ενδιαφερει..

Μα συγνωμη τι συζηταμε, αφου τα πραγματα, δειχνουν την ουσια;;;

και για του λογου το αληθες οριστε...


Αννα για να μην νομιζεις οτι εχω τιποτα μαζι σου, σου ζητω συγνωμη για τον χρονο που σου σπαταλησα και σου ΕΥΧΟΜΑΙ να περνας ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ με οποιον ανθρωπο εισαι μαζι και ολα να σου πανε δεξια όσον αφορα τις επιχειρηματικες κινησεις σου...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Οκ βρε καλό λυκόπουλο, αλλα η Άννα έχει άλλα να σκεφτεί αυτό τον καιρό. Μην της τη σπάμε και την στενοχωρούμε χωρίς λόγο γαμώτο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Αννα η ποδολαγνεία περιλαμβάνεται σε κάποιο πρόγραμμα ή χρεώνεται έξτρα και αν ναι πόσο;
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια ΕΛΕΟΣ..!!!!!! δεν στενοχωριεμαι με τετοιες κουβεντες.!! ποιος λυκος και ποιο λυκοπουλο  θα με κανει να στενοχωρηθω γι αυτο που ειμαι????????  ΚΑΝΕΙΣ. δεν ειναι ικανος.!!!τουλαχιστον καποιοι να δηλωσουν αν μη τι αλλο....ανιδεοι  η αδαης..!!!δεν ειναι κακο..!! ( σαφως και η ποδολαγνια ειναι εξτρα..)..
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ...ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΡΔΕΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ....!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.....ΤΑ ΙΔΙΑ..!!!!!!!!
 

VALVERDE

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Νομιζω οτι η πολυ γλυκια κι ευγενικη Αννα μας εχει πεσει σε ενα μεγαλο λαθος. Εχει ανοιξει ανευ ουσιας διαλογο με αερολογους αργοσχολους που δεν βγαινουν δευτερολεπτο απο τα θρεντ για τρανσεξουαλ, τραβεστι και ΚΡΟΣΝΤΡΕΣΕΡ, δεν ηταν και δεν εχουν κανεναν σκοπο να γινουν ποτε ενεργοι μπουρδελιαρηδες.  :jerking: Πολυ κακως κατα τη γνωμη μου. Για πρωτη φορα στην Ελλαδα βρισκουμε τραβεστι και τρανσεξουαλ σε στουντιο πολυτελειας και απο τις φωτογραφιες καταλαβαινω οτι μαλλον μιλαμε για κοριτσια πρωτης διαλογης. Ας μην ξεφτιλιζουμε λοιπον το θεματακι λες κι εχουμε να κανουμε με κανενα τυχαιο καραγκιοζακι cd. Περιμενουμε πληροφοριες και φωτογραφιες και φυσικα κριτικες απο τα μελη. Μην το κανουμε ομως ΚΙ ΕΔΩ καφενειο των καταπιεσμενων λαλακηδων.
 
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Νομιζω οτι η πολυ γλυκια κι ευγενικη Αννα μας εχει πεσει σε ενα μεγαλο λαθος. Εχει ανοιξει ανευ ουσιας διαλογο με αερολογους αργοσχολους που δεν βγαινουν δευτερολεπτο απο τα θρεντ για τρανσεξουαλ, τραβεστι και ΚΡΟΣΝΤΡΕΣΕΡ, δεν ηταν και δεν εχουν κανεναν σκοπο να γινουν ποτε ενεργοι μπουρδελιαρηδες.  :jerking: Πολυ κακως κατα τη γνωμη μου. Για πρωτη φορα στην Ελλαδα βρισκουμε τραβεστι και τρανσεξουαλ σε στουντιο πολυτελειας και απο τις φωτογραφιες καταλαβαινω οτι μαλλον μιλαμε για κοριτσια πρωτης διαλογης. Ας μην ξεφτιλιζουμε λοιπον το θεματακι λες κι εχουμε να κανουμε με κανενα τυχαιο καραγκιοζακι cd. Περιμενουμε πληροφοριες και φωτογραφιες και φυσικα κριτικες απο τα μελη. Μην το κανουμε ομως ΚΙ ΕΔΩ καφενειο των καταπιεσμενων λαλακηδων.
 

ποσο σωστος εισαι ρε Ερνεστο...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Νομιζω οτι η πολυ γλυκια κι ευγενικη Αννα μας εχει πεσει σε ενα μεγαλο λαθος. Εχει ανοιξει ανευ ουσιας διαλογο με αερολογους αργοσχολους που δεν βγαινουν δευτερολεπτο απο τα θρεντ για τρανσεξουαλ, τραβεστι και ΚΡΟΣΝΤΡΕΣΕΡ, δεν ηταν και δεν εχουν κανεναν σκοπο να γινουν ποτε ενεργοι μπουρδελιαρηδες.  :jerking: Πολυ κακως κατα τη γνωμη μου. Για πρωτη φορα στην Ελλαδα βρισκουμε τραβεστι και τρανσεξουαλ σε στουντιο πολυτελειας και απο τις φωτογραφιες καταλαβαινω οτι μαλλον μιλαμε για κοριτσια πρωτης διαλογης. Ας μην ξεφτιλιζουμε λοιπον το θεματακι λες κι εχουμε να κανουμε με κανενα τυχαιο καραγκιοζακι cd. Περιμενουμε πληροφοριες και φωτογραφιες και φυσικα κριτικες απο τα μελη. Μην το κανουμε ομως ΚΙ ΕΔΩ καφενειο των καταπιεσμενων λαλακηδων.
 

Ωραίος ρε φίλε έβαλες τα πράγματα στην σωστή τους βάση ;) ;)
 

geogou

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα και απο εμένα και καλώς σας βρήκα. θα ήθελα να ρωτήσω την Αννα αν έχει την καλωσύνη να μου πει ποια θα μου πρότεινε απο όλες για αυταρχικό πρόγραμμα. Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση -έτσι ή αλλιώς όλες είναι εκπάγλου καλλονής- αλλά με ενδιαφέρει να είναι αυτό που λέμε ...σκύλα. Να το νιώθει και να το θέλει να ξεφτιλίσει έναν άνδρα. Αννα σε παρακαλώ απάντησέ μου (και please μην μου πεις ότι όλες είναι καλές στο αυταρχικό είναι αδύνατον. Σίγυρα, όμως κάποια θα είναι MUST!
Eυχαριστώ
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
θεωρείς τον εαυτο σου ΕΝΕΡΓΟ μπουρδελιαρη;;; :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang:

εφοσον βρηκες πρωτη φορα στην Ελλαδα τραβεστι και τρανσ σε στουντιο πηγαινε να να σε δοκιμασουν... ;) ;) ;)

πολλα λες, κι ουτε τα μισα δεν κανεις... :jerking: :jerking: :jerking:

απο την αλλη, ας γελασουμε λιγο, μιας και σε ειδα για μεγαλη κατινα... :2funny: :2funny:

ο ανθρωπος "φακελωμα", ο ανθρωπος που γνωριζει που θα πας ΠΡΙΝ πας, ο ανθρωπος που ξερει με ποιον μιλας ΠΡΙΝ μιλησεις... ο VALVERDE...μερικα απο τα δειγματα της κατινιας του..

Απο τη στιγμη που εισαι σε ολα τα τραβελοθεματακια του σαιτ κοψε αυτες τις μαλακιουλες, δεν σε παιρνει.


Εντωμεταξύ, "φιλαρακο" την "λες" σε ολους που γραφουν στα "τραβελοθεματακια" και το παιζεις "κυριος + ενεργος μπουρδελιαρης" ενώ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ~50% ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΣΕ "ΤΡΑΒΕΛΟΘΕΜΑΤΑΚΙΑ"...δλδ τα μισα σου ποστ βρισκονται ΕΚΕΙ!!!

μηπως τρεχει κατι;;; :think: :think:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Εξηγησε μου το λογο που αυτη η συζητηση ειναι ανευ λογου..!!!!!!!!!!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ δεν κανω αυτη τη κουβεντα για να προσελκυσω κοσμο.!!! αυτο γινεται ετσι κι αλλιως.!!! Απλα δεν αντεχω τους δηθεν εστω και πισω απο ενα ψευδωνυμο.!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom