Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
ρε  παιδια συγνωμη ,ειμαι και παλιος ,αλλα διαβαζω στο σαιτ ,του στουντιο ,Ταδε τρανσεξουαλ και Δεινα τραβεστι .
Τι εννοει? το ιδιο πραγμα δεν ειναι?
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Σύλβια, δεν θα έχει μόνο εγχειρισμένες. Θα έχει και τραβεστί. Την Barbie και την Γωγώ


θα εχει και εγχυρισμενες απο αμυγδαλες  :dancing: :dancing: :dancing:...τι σχεση εχει βρε η τραβεστι με την (εγχυρισμενη) που  την λετε και αυτην τραβεστι?αυτα τα stoydio υπηρχαν απλα εσεις τα ανακαλυπτετε τωρα...απλα ειναι ενα καινουργιο ακομα stoudio
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα ομορφιες μου...!!!!!!!!!!!!  πολυ συγχυση βλεπω.!!! αλλο τραβεστι-αλλο τρανσεξουαλ. αν ηταν το ιδιο...δεν θα υπηρχαν δυο λεξεις..¨)))))))))))))))..!!!!  Γελασα πολυ με το καστοσταρικο..!!!!!...¨))))))))))) οι τιμες πιστευω ειναι αρκετα καλες. μια τραβεστι δεν μπορει να ικανοποιησει καποιον με την ιδια ευκολια που το κανει μια κοπελα.....για αυτονοητους λογους...!!!!!!!!ως την κυριακη θα εχουν μπει και ολες οι φωτογραφιες..!!!!!!!!!!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
φίλε μου δεν είναι το ίδιο. η τραβεστί καυλώνει. η τρανσέξουαλ δεν καυλώνει....  ;) ;)
ρε  παιδια συγνωμη ,ειμαι και παλιος ,αλλα διαβαζω στο σαιτ ,του στουντιο ,Ταδε τρανσεξουαλ και Δεινα τραβεστι .
Τι εννοει? το ιδιο πραγμα δεν ειναι?
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Λυπαμαι που δεν εχω ΜΟΝΟ τραβεστι για να σε ικανοποιησουν καλε μου...!!!!!!!!!! το ροζ στο ονομα σου με βοηθαει να καταλαβω................
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
τι σε βοηθάει δηλαδή να καταλάβεις το ροζ στο όνομα μου??? για πες μας...
Λυπαμαι που δεν
εχω ΜΟΝΟ τραβεστι για να σε ικανοποιησουν καλε μου...!!!!!!!!!! το ροζ στο ονομα σου με βοηθαει να καταλαβω................
 

VALVERDE

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τι σε βοηθάει δηλαδή να καταλάβεις το ροζ στο όνομα μου??? για πες μας...
Λυπαμαι που δεν
εχω ΜΟΝΟ τραβεστι για να σε ικανοποιησουν καλε μου...!!!!!!!!!! το ροζ στο ονομα σου με βοηθαει να καταλαβω................

Μαλλον οτι γενικα εισαι λιγο ροζ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο ασε να το κρατησω για τον εαυτο μου....που ξερω καλα απο χρωματα.!!! Αν μη τι αλλο ειναι αγενεια να προσβαλεις ανθρωπους επειδη εσυ....ετσι νομιζεις.!!!!Ειναι σαν να σου λεω εγω με σιγουρια ποιο μεγεθος απο τραβεστι γουσταρεις να παιρνεις. ξερω? δεν ξερω. ( για να μιλαει ο παλιος ...κατι ξερει παραπανω)
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
τα μεγάλα μεγέθη βέβαια !!! εσύ τι μέγεθος είσαι???
Αυτο ασε να το κρατησω για τον εαυτο μου....που ξερω καλα απο χρωματα.!!! Αν μη τι αλλο ειναι αγενεια να προσβαλεις ανθρωπους επειδη εσυ....ετσι νομιζεις.!!!!Ειναι σαν να σου λεω εγω με σιγουρια ποιο μεγεθος απο τραβεστι γουσταρεις να παιρνεις. ξερω? δεν ξερω. ( για να μιλαει ο παλιος ...κατι ξερει παραπανω)
 

VALVERDE

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τα μεγάλα μεγέθη βέβαια !!! εσύ τι μέγεθος είσαι???

Με το να μπαινεις στο θρεντ και να πουλας εξυπναδα και μαγκια καταφερνεις κατι; Μαγκια σου για τα μεγαλα μεγεθη και καλη χωνεψη, αλλα χαλαρωσε λιγο. Και μη μιλας με τοση ευκολια για θεματα που δεν ξερεις η δεν σε αφορουν για τους δικους σου λογους.
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Γλυκε μου δεν θα μπω στο πνευμα σου εδω μεσα.!!! Ελα απο ηλιου να σου εξηγησω τη διαφορα..!!!!!!! Εγω υπαρχω εδω για να σας ενημερωνω και αντε να κανουμε λιγο χαβαλε (με την καλη εννοια).!! Και οποτε υπαρχει διαθεση.!!! το να πουλας εξυπναδες τετοιου τυπου...ειναι.... ασε καλυτερα.!!! Σεβομαι τους υπολοιπους εδω μεσα....
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.915
Κριτικές
47
Like
17.681
Πόντοι
7.135
Eσι μπράβο να μπαίνουν τα πράγματα στην θέση τους. Σωστή η AnnaK
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Το ονόμα "Μπάρμπι" στο τραβεστί απο που προέρχεται ? Απο το Μπάμπης ??
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Να ευχηθώ και εγώ καλή επιτυχία!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ρε  παιδια συγνωμη ,ειμαι και παλιος ,αλλα διαβαζω στο σαιτ ,του στουντιο ,Ταδε τρανσεξουαλ και Δεινα τραβεστι .
Τι εννοει? το ιδιο πραγμα δεν ειναι?
Αν δεν κανω λαθος και ας με διαψευσουν οι ειδικοτεροι/ες  τραβεστι ειναι οι "κοπελες" που δεν εχουν υποβληθει σε επεμβαση αλλαγης φυλου και εχουν ακομα το ανδρικο μοριο,  ενω τρανς αντιθετα τα "κοριτσια" που εχουν κανει την εν λογω επεμβαση.

ΥΓ: Να διευκρινησω οτι το "κοπελες" και "κοριτσια" δεν το λεω σε καμια περιπτωση με υποτιμητικο τροπο.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αν δεν κανω λαθος και ας με διαψευσουν οι ειδικοτεροι/ες  τραβεστι ειναι οι "κοπελες" που δεν εχουν υποβληθει σε επεμβαση αλλαγης φυλου και εχουν ακομα το ανδρικο μοριο,  ενω τρανς αντιθετα τα "κοριτσια" που εχουν κανει την εν λογω επεμβαση.

ΥΓ: Να διευκρινησω οτι το "κοπελες" και "κοριτσια" δεν το λεω σε καμια περιπτωση με υποτιμητικο τροπο.


ακριβως ετσι ειναι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom