Νέα

Ι5 και απαλλαγή (και επιπτώσεις σε δουλειά κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lordos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το ξερω ότι τρολαρει, αλλα αν δεν απαντησω όταν μπαινω μεσα και βλεπω της μαλακιες του 13χρονου , θε προκαλει και άλλο.

όχι θα ακουει συνεχεια την ιδια απαντηση.

βανορντεν είναι ομοφυλόφιλος, γκεη και πουστης γιατι γευεται τον πουτσο της βικυς

ο πικερ επισης είναι πουστης γιατι γαμησε τον κωλο του με περισια χαρα.

εγω δεν γουστάρω να παω με αντρα οσο ωραια γυναικεια εμφανιση και αν εχει πετυχει γιατι είμαι ΜΟΝΟ ετεροφυλοφιλος
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
το ξερω ότι τρολαρει, αλλα αν δεν απαντησω όταν μπαινω μεσα και βλεπω της μαλακιες του 13χρονου , θε προκαλει και άλλο.

όχι θα ακουει συνεχεια την ιδια απαντηση.

βανορντεν είναι ομοφυλόφιλος, γκεη και πουστης γιατι γευεται τον πουτσο της βικυς

ο πικερ επισης είναι πουστης γιατι γαμησε τον κωλο του με περισια χαρα.

εγω δεν γουστάρω να παω με αντρα οσο ωραια γυναικεια εμφανιση και αν εχει πετυχει γιατι είμαι ΜΟΝΟ ετεροφυλοφιλος

Γιατί δεν ανοίγετε ένα νήμα να μας τα χώνετε; πολύ απλά διότι γνωρίζετε
πως ούτε καν θα ασχοληθούμε.

Το πρόβλημα το έχετε εσείς!!!

Είμαστε οι περήφανοι αυθεντικοί γιωτάδες!

:rockon:

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (1) (1).jpg
    αρχείο λήψης (1) (1).jpg
    9,1 KB · Εμφανίσεις: 17

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σαν να'χει δίκιο ο Νίο.

Προτείνω συνδρομή στο σάιτ.
Βέβαια τότε δεν μπορεί να υπάρχει μπαν.
Ελεύθερα όλα μέχρι τέλους συνδρομής.

Ανδρικά πράγματα!!!

:2funny:

 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.338
Κριτικές
8
Like
32.681
Πόντοι
6.536
το ξερω ότι τρολαρει, αλλα αν δεν απαντησω όταν μπαινω μεσα και βλεπω της μαλακιες του 13χρονου , θε προκαλει και άλλο.

όχι θα ακουει συνεχεια την ιδια απαντηση.

βανορντεν είναι ομοφυλόφιλος, γκεη και πουστης γιατι γευεται τον πουτσο της βικυς

ο πικερ επισης είναι πουστης γιατι γαμησε τον κωλο του με περισια χαρα.

εγω δεν γουστάρω να παω με αντρα οσο ωραια γυναικεια εμφανιση και αν εχει πετυχει γιατι είμαι ΜΟΝΟ ετεροφυλοφιλος

Όσο του απαντάς τόσο θα φτιάχνεται.
Αν τον αγνοήσεις θα τρελαθεί.
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
φυσικα και στο εχω απαντησει χιλιαδες φορες και συνεχιζεις να κανεις το ιδιο σαχλο υπονοουμενο χρονια.
για χιλιοστη δεκατη φορα λοιπον.

η φιονα κανει πιατσα κοντα στα μπουρδελα της θεσσαλονικης.
ολοι την ξερουν και ολοι γυριζουν να την κοιταξουν γιατι εχει πετυχει πολύ γυναικεια εμφανιση.

αν πας μαζι της όπως ο βανορντεν που δεν τον χαλασε το υδραυλικο της βικυ και το απολαυσε τοτε λεγεσαι ομοφυλόφιλος-πουστης-γκεης.
προφανως απο .... φαντασια εχεις δηλωσει πως................  οποιος παει με φιονα θα  ..περασει τελεια ..

























στο σπιτι της...





στην καλαμαρια ..
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Γιατί δεν ανοίγετε ένα νήμα να μας τα χώνετε; πολύ απλά διότι γνωρίζετε
πως ούτε καν θα ασχοληθούμε.

Το πρόβλημα το έχετε εσείς!!!

Είμαστε οι περήφανοι αυθεντικοί γιωτάδες!

:rockon:
πχ ,  ο μεγαλος  peter van  norden  δεν ασχολειται καν με  το ομωνυμο στουκοθρεντ  μαλακιας  του πικεροκερατα !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
προφανως απο .... φαντασια εχεις δηλωσει πως................  οποιος παει με φιονα θα  ..περασει τελεια ..

























στο σπιτι της...





στην καλαμαρια ..
όχι από φαντασια,
από μεταφορα πληροφοριας,
από το μελος αλ πατσινο,

επισης το εχω απαντησει χιλιαδες φορες τρολομαλακα
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
όχι από φαντασια,
από μεταφορα πληροφοριας,
από το μελος αλ πατσινο,

επισης το εχω απαντησει χιλιαδες φορες τρολομαλακα
τι σχεση  εχεις με αυτον ;
εχεις  φιλους  τραβελολαγνους ;
δεν κρινω  φυσικα αυτη την  ιδιαιτεροτητα σου αλλα  οχι και να το παιζουμε τιμητες των παντων ..ετσι δεν ειναι νικολα ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εξηγησε το λιγο  αυτο  !
ξανα 1+1=2


ο πικερ λεει ότι γουστα βγαζει με μαυρους ΑΝΤΡΕΣ, και θα δουλευε βιζιτα σε γερους ΑΝΤΡΕΣ, είναι ομοφυλόφιλος

ο βανορντεν ηδη εχει γευτεί πουτσο από την  τρανς βικυ, επισης ομοφυλόφιλος,

εγω βλεπω μονο τα γυναικεια βυζια των τρανς και ΔΕΝ  θελω να παω μαζι τους γιατι είναι βιολογικα αντρες, αρα ελκομαι μονο από ΓΥΝΑΙΚΕΣ, αρα είμαι ετεροφυλόφιλος

γκεγκε τωρα τρολομαλακα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τι σχεση  εχεις με αυτον ;
εχεις  φιλους  τραβελολαγνους ;
δεν κρινω  φυσικα αυτη την  ιδιαιτεροτητα σου αλλα  οχι και να το παιζουμε τιμητες των παντων ..ετσι δεν ειναι νικολα ;
ειπα εγω ποτε ότι εχω σχεση με αυτόν????
ουτε τον ξερω τον ανθρωπο ουτε τον εχω δει.

εδώ σε αυτό το σαητ το εγραψε και το αναπαρηγαγα
τι σε τρωει άλλο λεγε κοτα?
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
ξανα 1+1=2


ο πικερ λεει ότι γουστα βγαζει με μαυρους ΑΝΤΡΕΣ, και θα δουλευε βιζιτα σε γερους ΑΝΤΡΕΣ, είναι ομοφυλόφιλος

ο βανορντεν ηδη εχει γευτεί πουτσο από την  τρανς βικυ, επισης ομοφυλόφιλος,

εγω βλεπω μονο τα γυναικεια βυζια των τρανς και ΔΕΝ  θελω να παω μαζι τους γιατι είναι βιολογικα αντρες, αρα ελκομαι μονο από ΓΥΝΑΙΚΕΣ, αρα είμαι ετεροφυλόφιλος

γκεγκε τωρα τρολομαλακα?
ποτε δεν εχουν ειπωθει αυτα .

αληθειες  εχεις να  προσαψεις ;;;;;;  

δε νομιζω ... απλα εισαι ακομα ερωτευμενος με τον πικερ .
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
ειπα εγω ποτε ότι εχω σχεση με αυτόν????
ουτε τον ξερω τον ανθρωπο ουτε τον εχω δει.

εδώ σε αυτό το σαητ το εγραψε και το αναπαρηγαγα
τι σε τρωει άλλο λεγε κοτα?
γιατι  το ........................... αναπαρηγαγες ..........................; ; ; ; ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τι σχεση  εχεις με αυτον ;
εχεις  φιλους  τραβελολαγνους ;
δεν κρινω  φυσικα αυτη την  ιδιαιτεροτητα σου αλλα  οχι και να το παιζουμε τιμητες των παντων ..ετσι δεν ειναι νικολα ;
όταν βγαινει να κανει μαθημα ανδρισμου ο κωλογαμημενος πικερ ναι εχω κάθε δικαίωμα να γινω τιμητης γιατι εγω δεν είμαι πουστης σαν και αυτόν να γαμαω τον κωλο μου.

το ιδιο και για τον βανονρντεν που γευτηκε τον δυνατο πουτσιο της βικυ θα τρωει κραξιμο ως αδερφρα που είναι γιατι εγω δεν είμαι σαν τα μουτρα του.

τελος η ντακοτα ο τντ60 που κιοτεψε να πιασει οπλο για την πατριδα λες και δεν εχει την δυναμη που εχουν 18χρονα κορίτσια στο ισραηλ, επισης ναι θα τον κρινω γιατι φερθηκε σαν κοτα και εχωσε συμπατριώτες του να κανουν τις σκοπιες ποθυ του αναλογουσαν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ταηζει ταηζει το τρολ και πηρε δεκα στην σειρα απαντησεις και παλι δεν μπορει να πιαστει από καπου να με βγαλει πουστη ο αρχιμαλακας χαχαχα
ελα συνεχισε σε εχω.

στις ποσες ερωτήσεις θα το παρατησεις το εργο γελοια κοτουλα????
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
όταν βγαινει να κανει μαθημα ανδρισμου ο κωλογαμημενος πικερ ναι εχω κάθε δικαίωμα να γινω τιμητης γιατι εγω δεν είμαι πουστης σαν και αυτόν να γαμαω τον κωλο μου.

το ιδιο και για τον βανονρντεν που γευτηκε τον δυνατο πουτσιο της βικυ θα τρωει κραξιμο ως αδερφρα που είναι γιατι εγω δεν είμαι σαν τα μουτρα του.

τελος η ντακοτα ο τντ60 που κιοτεψε να πιασει οπλο για την πατριδα λες και δεν εχει την δυναμη που εχουν 18χρονα κορίτσια στο ισραηλ, επισης ναι θα τον κρινω γιατι φερθηκε σαν κοτα και εχωσε συμπατριώτες του να κανουν τις σκοπιες ποθυ του αναλογουσαν
μην κρινεις εξ ιδιων  Νικο!!!!

σε επαναφερω στην πραγματικοτητα!και ο peter  και ο picker ειναι δυο παιδια του  μοχθου και  της αληθειας .
δεν ξερω εκτος απο  ερωτα τι  αλλο παιζει  και  εχεις εμπαθεια  ως προς αυτους .
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
ταηζει ταηζει το τρολ και πηρε δεκα στην σειρα απαντησεις και παλι δεν μπορει να πιαστει από καπου να με βγαλει πουστη ο αρχιμαλακας χαχαχα
ελα συνεχισε σε εχω.

στις ποσες ερωτήσεις θα το παρατησεις το εργο γελοια κοτουλα????
δεν με ενδιαφερει  να βγαζω πουστιδες!
αυτο ειναι κουσουρι  φιλε και  υποδηλωνει  αλλα πραγματα ...

εσυ  ασχοληθηκες μεχρι και με  τον gay  της  πολυκατοικιας σου και ηθελες με το στανιο να τον κανεις  τρανς!!!


















τι συμπλεγματα ειναι αυτα ωρε  νικολα  ; ; ; ; ;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μην κρινεις εξ ιδιων  Νικο!!!!

σε επαναφερω στην πραγματικοτητα!και ο peter  και ο picker ειναι δυο παιδια του  μοχθου και  της αληθειας .
δεν ξερω εκτος απο  ερωτα τι  αλλο παιζει  και  εχεις εμπαθεια  ως προς αυτους .
καμμια εμπαθεια όταν λεει καποιος ότι βαζει στον κωλο του οτιδήποτε για σεξουαλικη ευχαριστηση λεγεται κωλογαμημενος και πουστης.
αν δεν του αρεσει του πικερ να μην το εκανε, δεν θα αλλαξουμε την γλωσσα μας επειδή είναι και βρισιες αυτά και δεν του αρεσει αυτουνού.

τα ιδια και για γαμημενο από την βικυ βαννορντεν

και ντακοτα τντ60
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom