Νέα

Η ζωή και το τέλος του δικτατορα Ιωαννίδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 864
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Σας αφήνω τώρα :cheesy:

αύριο δηλαδη ΣΗΜΕΡΑ :grin: μπορεί να πούμε πάλι...
θα ετοιμάσω πιθανώς νέο ΒΙΝΤΕΑΚΙ με το SAMURAI ΣΤΥΛΙΑΝΟ



[size=20pt]ΖΗΤΩ Ο ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΤΤΑΚΟΣ[/size]

[size=20pt]ΑΘΑΝΑΤΟΣ[/size]

καλημέρα σας  ;)


EDIT:

PS: O Κύριος Στέφανος δεν Απέφυγε να τοποθετηθεί για τα ΧΑΦΙΕΔΙΛΙΚΙΑ του ΚΚΕ
   Ας το κάνει και ο ΤΡΙΚΑΡΔΟΥΛΗΣ (το ΣΑΠΟΥΝΑΚΙ)

 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Άντε πάω για νανι-νανι

σπέσιαλ για όλη την παρεα - ακούγετε ΔΥΝΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Κύριε Στέφανε

Τι άποψη έχετε για τα ΧΑΦΙΕΔΙΛΙΚΙΑ του ΚΚΕ σε συντρόφους  :cheesy:


Έ , οι αγνοί και τίμιοι αγωνιστές πάντα διώκονται από μηχανισμούς και από συντρόφους περιορισμένης νοημοσύνης ... Τα ξέρεις και με τα δικά σας ... Ο Ιωαννίδης φυλάκισε τελικά τους αγνούς και τίμιους Παπαδόπουλο και τη λατρεία τον Παττακό ...  :priest:  
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Έ , οι αγνοί και τίμιοι αγωνιστές πάντα διώκονται από μηχανισμούς και από συντρόφους περιορισμένης νοημοσύνης ... Τα ξέρεις και με τα δικά σας ... Ο Ιωαννίδης φυλάκισε τελικά τους αγνούς και τίμιους Παπαδόπουλο και τη λατρεία τον Παττακό ...  :priest:  

Αρα;;;  :uglystupid:

KKE=XOYNTA
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66

ΚΥΡΙΕ ΣΤΕΦΑΝΕ..


ΜΗ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΤΕ

ΘΑ σας μαλώσει ο Τρικαρδούλης  που είναι ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΗΣ :cheesy:

πάντως εγώ από τον κομουνισμό παίρνω μόνο το ΜΟΥΝΙΣΜΟ

βάζω άνω τελεία θα συνεχίσω αύριο=σήμερα
 

rexaros

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Like
0
Πόντοι
6

ΚΥΡΙΕ ΣΤΕΦΑΝΕ..


ΜΗ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΤΕ

ΘΑ σας μαλώσει ο Τρικαρδούλης  που είναι ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΗΣ :cheesy:

πάντως εγώ από τον κομουνισμό παίρνω μόνο το ΜΟΥΝΙΣΜΟ

βάζω άνω τελεία θα συνεχίσω αύριο=σήμερα
Οκ,καληνύχτα=καλημέρα κομμουνί!!! :-*

ΚΚΕ=ΧΟΥΝΤΑ!!! :2funny:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16

ΚΥΡΙΕ ΣΤΕΦΑΝΕ..


ΜΗ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΤΕ

ΘΑ σας μαλώσει ο Τρικαρδούλης  που είναι ΚΟΥΜΟΥΝΙΣΤΗΣ :cheesy:

πάντως εγώ από τον κομουνισμό παίρνω μόνο το ΜΟΥΝΙΣΜΟ

βάζω άνω τελεία θα συνεχίσω αύριο=σήμερα



Άντε , καλημέρα σε σένα και τη λατρεία σου ( :priest:) ...
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Σας αφήνω τώρα :cheesy:

αύριο δηλαδη ΣΗΜΕΡΑ :grin: μπορεί να πούμε πάλι...
θα ετοιμάσω πιθανώς νέο ΒΙΝΤΕΑΚΙ με το SAMURAI ΣΤΥΛΙΑΝΟ



[size=20pt]ΖΗΤΩ Ο ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΤΤΑΚΟΣ[/size]

[size=20pt]ΑΘΑΝΑΤΟΣ[/size]

καλημέρα σας  ;)


EDIT:

PS: O Κύριος Στέφανος δεν Απέφυγε να τοποθετηθεί για τα ΧΑΦΙΕΔΙΛΙΚΙΑ του ΚΚΕ
   Ας το κάνει και ο ΤΡΙΚΑΡΔΟΥΛΗΣ (το ΣΑΠΟΥΝΑΚΙ)

:shit: :shit: :shit:
 

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
90
Πόντοι
6
Ναι, είναι γνωστό ότι ο μπαρμπα- στρουμφ (έτσι λέμε τα φασιστοεθνίκα το μαρξ) στο χιλιαστικό του παραλήρημα (έτσι λέμε τα φασιστοεθνίκια το έργο του) προέβλεπε ότι ο κομμουνισμός θα επιβαλλόταν μέσω εκλογών και πάνω απ' όλα, θα σεβόταν τη διαφωνία...
Από αυτό το σημείο , μέχρι του να τελεί σε μιά << Δημοκρατική >> χώρα ένα κΩμα εν διωγμώ και παρανομία , υπάρχει μιά διαφορά ...

Ξέρω , ξέρω ... θα επικαλεστείς την γενική περιρρέουσα ατμόσφαιρα , τις συνθήκες της εποχής , στρατηγέ μου ιδού ο Στρατός σας , κ.λ.π.
Υ.Γ. Δανειστήκατε μυαλό από Ανάρχες;;;  :think: ... μιά και αυτά απ'όσα είμαι σε θέση να ακούω από άσχετους , γιά τα βαφτίσια τούτα ΑΥΤΟΙ ΦΤΑΙΝΕ !
Δεν ξέρω για γερμανοτσολιάδες αλλά ρε γαμώτο, οι οπουρτουνιστές ρεβιζιονιστές αστοί αντιδραστικοί, διαρκώς ψυθιρίζουν ότι ο λένιν τα έπαιρνε από τον κάιζερ...
Οι επιθετικοί προσδιορισμοί , μάλλον αποτελούν το πρώτο βήμα κατανόησης της Τάξης σου ... Σε καλό δρόμο είσαι ... Συνέχισε έτσι .
Θα τό'παιζα Πορνόπαπος και θα σού'γραφα πηγούλα , αλλά ως γνωστόν ο Καράφλας ( του οποίου τις σεξουαλικές προτιμήσεις γνωρίζεις καλύτερα , απ'όσα είμαι σε θέση να μαντέψω αγαπητέ Στρ8άκο ) ΚΑΙ κολλητηλίκια με τους Αλεμανιάρηδες είχε , ΚΑΙ θαυμαστής του μοντέλλου τους ήτο !
Οι ψΙθΥροι μάλλον είναι γνωστός τρόπος επικοινωνίας σας  ... πες μα κάτι νέο τώρα ... έλα ... τό'χεις ...  
Με το θεματάκι μας , αυτά που γράφουμε δεν έχουν σχέση , αλλά έναν μετεξεταστέο , αν θέλεις να τον βοηθήσεις να προβιβαστεί ΔΕΝ τον κόβεις ...
Τον αφήνεις να λέει αυτά που ξέρει ...
Αλλάχτε και καμμιά κασέτα , μωρ'αδελφάκι μου ...  
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Από αυτό το σημείο , μέχρι του να τελεί σε μιά << Δημοκρατική >> χώρα ένα κΩμα εν διωγμώ και παρανομία , υπάρχει μιά διαφορά ...

Ξέρω , ξέρω ... θα επικαλεστείς την γενική περιρρέουσα ατμόσφαιρα , τις συνθήκες της εποχής , στρατηγέ μου ιδού ο Στρατός σας , κ.λ.π.
Υ.Γ. Δανειστήκατε μυαλό από Ανάρχες;;;  :think: ... μιά και αυτά απ'όσα είμαι σε θέση να ακούω από άσχετους , γιά τα βαφτίσια τούτα ΑΥΤΟΙ ΦΤΑΙΝΕ ! Οι επιθετικοί προσδιορισμοί , μάλλον αποτελούν το πρώτο βήμα κατανόησης της Τάξης σου ... Σε καλό δρόμο είσαι ... Συνέχισε έτσι .
Θα τό'παιζα Πορνόπαπος και θα σού'γραφα πηγούλα , αλλά ως γνωστόν ο Καράφλας ( του οποίου τις σεξουαλικές προτιμήσεις γνωρίζεις καλύτερα , απ'όσα είμαι σε θέση να μαντέψω αγαπητέ Στρ8άκο ) είχε ΚΑΙ κολλητηλίκια με τους Αλεμανιάρηδες ΚΑΙ θαυμαστής του μοντέλλου τους ήτο !
Οι ψΙθΥροι μάλλον είναι γνωστός τρόπος επικοινωνίας σας  ... πες μα κάτι νέο τώρα ... έλα ... τό'χεις ... 
Με το θεματάκι μας , αυτά που γράφουμε δεν έχουν σχέση , αλλά έναν μετεξεταστέο , αν θέλεις να τον βοηθήσεις να προβιβαστεί ΔΕΝ τον κόβεις ...
Τον αφήνεις να λέει αυτά που ξέρει ...
Αλλάχτε και καμμιά κασέτα , μωρ'αδελφάκι μου ... 

Όχι και κασέτα...Τί είμαστε, κνίτες που ακούνε Μαρίζα Κωχ στην παραλία; Μπλου Ρέη και βάλε παρακαλώ!

Επί του θέματος, τα είπα, δεν τα είπα;
Σκατά στους χουνταίους, ανεξαρτήτως σέχτας ή υποομάδας τους...
 

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
90
Πόντοι
6
Όχι και κασέτα...Τί είμαστε, κνίτες που ακούνε Μαρίζα Κωχ στην παραλία; Μπλου Ρέη και βάλε παρακαλώ!

Επί του θέματος, τα είπα, δεν τα είπα;
Σκατά στους χουνταίους, ανεξαρτήτως σέχτας ή υποομάδας τους...

ο.κ. !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom