Νέα

Αφιερωμα στο Θρασύβουλο Τσακαλώτο τoν Συμμοριτοκτόνο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα petroskonstantinou17
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 267
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
petroskonstantinou17
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
τι να σου πω ρε γελοίε, τόσο ασήμαντη είναι η ζωή σου πια? Πληρώνεσαι τουλάχιστον η είσαι ένας απλό γραφικός άχρηστος?

αντιλαμβανομαι οτι εχεις παθει κοκομπλοκο και υβριζεις...
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
αντιλαμβανομαι οτι εχεις παθει κοκομπλοκο και υβριζεις...

τι να αντιληφθείς ρε βλάκα? Πήγαινε στη γωνια να δεις αν έρχομαι. Νομίζεις ότι κάτι κανεις για το "κόμμα" με τις μαλακίες σου. Mας έχεις ζαλίσει τα παπάρια όλο τα ίδια και τα ίδια.

Άμα το κανεις τσάμπα, να πας να σε δει κάνας γιατρός. Άμα πληρώνεσαι, θέλουμε ποσοστά!
 

Επισκέπτης
αντιλαμβανομαι οτι εχεις παθει κοκομπλοκο και υβριζεις...
Σύντροφε μην δίνεις σημασία στους εχθρούς μας κ παρουσιασέ μας αυτά που έχει σκοπό το κόμμα σας να κάνει για μία καλύτερη Ελλάδα συνοπτικά....

1)Απαγόρευση πολυκομματισμού

2)Εξορία αντικαθεστωτικών

Άλλο;;;;;;;
 
OP
OP
petroskonstantinou17
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Δεν πιστεύεις με τίποτα αυτό που έχω δηλώσει δηλαδή εεε;;; :grin:

Πόσο με κάνεις;;; :grin:

γυρω στα 25-28, τεμπελης (δηλαδη φοιτητης που παταει μια στο τοσο στην σχολη και αεργος που ζει με το μασουρι (τα ευρω)που του στελνει ο πατερας του ο βοσκος), με μακρια μαυρα μαλλια, ροκας...με γκοθικ εσωρουχα...αλλα με κιτρινες παντοφλες...,στο δωματιο σου εχει τον μαρξ, εχει βιαστει στο παρελθον απο τον παπα της ενοριας σου...
 
OP
OP
petroskonstantinou17
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
τι να αντιληφθείς ρε βλάκα? Πήγαινε στη γωνια να δεις αν έρχομαι. Νομίζεις ότι κάτι κανεις για το "κόμμα" με τις μαλακίες σου. Mας έχεις ζαλίσει τα παπάρια όλο τα ίδια και τα ίδια.

Άμα το κανεις τσάμπα, να πας να σε δει κάνας γιατρός. Άμα πληρώνεσαι, θέλουμε ποσοστά!

και ποιο σου λεει οτι δεν ειμαι ο παπαζολ και μπαινω απο το wireless του γειτονα σαν μπακ-απ?

τα λεω πολλες φορες γιατι δεν τα καλαβαινετε με την πρωτη..εδω ο παπαζολ με ρωταει τα ιδια ανα 2 μερες.. :2funny:
 
OP
OP
petroskonstantinou17
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Σύντροφε μην δίνεις σημασία στους εχθρούς μας κ παρουσιασέ μας αυτά που έχει σκοπό το κόμμα σας να κάνει για μία καλύτερη Ελλάδα συνοπτικά....

1)Απαγόρευση πολυκομματισμού

2)Εξορία αντικαθεστωτικών

Άλλο;;;;;;;

στο εχω πει στα σοβαρα...θα αντιγραψουμε τον ρετζεπ :2funny:
 

Επισκέπτης
γυρω στα 25-28, τεμπελης (δηλαδη φοιτητης που παταει μια στο τοσο στην σχολη και αεργος που ζει με το μασουρι (τα ευρω)που του στελνει ο πατερας του ο βοσκος), με μακρια μαυρα μαλλια, ροκας...με γκοθικ εσωρουχα...αλλα με κιτρινες παντοφλες...,στο δωματιο σου εχει τον μαρξ, εχει βιαστει στο παρελθον απο τον παπα της ενοριας σου...
Τύπε με γνωρίζεις;;;; :2funny: Μα σε όλα μέσα;;; :2funny: :2funny: :2funny:

Μόνο που δεν έχω κίτρινες παντόφλες,αυτές έχω:

:grin:
 

Επισκέπτης
ο παπαζολ ειναι αυτος? δεν αποκλειεται! στανταρ να τον βαραγε ο πατερας του... :s&m_1:
Της χούντας παιδί ο πατριός μου, με πήρε από τους κομμουνιστές γονείς μου τους οποιούς σκότωσε,με έδερνε κ με κακομεταχειρίζονταν....μου έχει κόψει κ το αριστερό αυτί μάλιστα.... :2funny:

Πώς να μην βγω κομμούνι-τουρκόφιλος μετά;;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Θα το πω όσο γίνεται απλά ...

Ποιά είναι η αριστερά ;

Ποιά είναι η δεξιά ;

Ποιά είναι αυτή που φαίνεται αριστερά αλλά είναι δεξιά ;

Ρε, δεν πάτε να γαμηθείτε που μας γαμήσατε χωρίς αιτία και αφορμή κω(ο)λοπαιδαράδες
 
OP
OP
petroskonstantinou17
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Δεν ακούω καλά κ κουταίνω λίγο αλλά κατά τα άλλα μια χαρα...να'σαι καλά που νοιάζεσαι... :2funny:

δεν αναφερομαι σε αυτα αλλα για τα χαπια που σου εχει δωσει ο γιατρος για να μην εχεις παραισθησεις..
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ρε Λάκη, πώς μας προέκυψες αντιΚΚΕ? Από το παραλήρημά σου με τον θάνατο τού Κύρκου νόμισα ότι πολιτικώς ήσουν κοντά στο ΚΚΕ...

Από τον Ριζοσπάστη τής Τρίτης:

Απεβίωσε ο Λ. Κύρκος
Απεβίωσε τα ξημερώματα της Κυριακής σε ηλικία 87 ετών ο Λεωνίδας Κύρκος. Μετά τη διάσπαση του ΚΚΕ το 1968, ηγήθηκε του «ΚΚΕ Εσωτερικού», κόντρα στο ΚΚΕ, της ΕΑΡ και υπήρξε γραμματέας του «Συνασπισμού της Αριστεράς και της Προόδου» μέχρι τον Μάρτη του 1991 παραμένοντας στη συνέχεια ένα από τα ηγετικά του στελέχη συνεχίζοντας την αντιΚΚΕ δράση του. Το 2010 στήριξε τη «Δημοκρατική Αριστερά» του Φ. Κουβέλη, που προέκυψε από τη διάσπαση του ΣΥΝ. Διετέλεσε βουλευτής και ευρωβουλευτής. Η κηδεία του θα είναι πολιτική και θα γίνει αύριο Τετάρτη, στις 5 μ.μ. στο Α' Νεκροταφείο Αθηνών.


Καλά αυτό αποτελεί υπόδειγμα παραχάραξης της Ιστορίας.

Λες και ο Λεωνίδας Κύρκος δεν ήταν μέλος της ΕΠΟΝ, δεν καταδικάστηκε σε θάνατο από το Στρατοδικείο, δεν υπήρξε βουλευτής της ΕΔΑ, δεν φυλακίστηκε από την Χούντα.

Για δε τον Συνασπισμό και τον Χαρίλαο ούτε λόγος.Σα να μην υπήρξαν ποτε.

Αν ο ιστορικός του μέλλοντος είχε στα χέρια του μόνον αυτό το φύλλο του Ριζοσπάστη σε τι συμπεράσματα θα έφθανε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ελεος, θρεντ για τον Τσακαλωτο?????????????
 

Επισκέπτης
Να αφιέρωσουμε κι άλλα θρεντ σε φονιάδες και μετά να κάνουμε και ψηφοφορία για να διαλέξουμε τον αγαπημένο μας δολοφόνο!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Να αφιέρωσουμε κι άλλα θρεντ σε φονιάδες και μετά να κάνουμε και ψηφοφορία για να διαλέξουμε τον αγαπημένο μας δολοφόνο!
Ε ναι, αν και νομιζω οτι για τον Βελουχιωτη υπαρχει ηδη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom