Νέα

Η Πέρδικα ζητά την υποστήριξη της κοινότητας!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Χαχαα, thanks ρε. ( κρατα το θρεντακι ψηλα  ;)  :thumbsup:)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
εμένα δε μου άρεσε η πέρδικα
υπήρχαν απείρως καλύτερες φωτο
 

Επισκέπτης
εμένα δε μου άρεσε η πέρδικα
υπήρχαν απείρως καλύτερες φωτο

Σεβαστή η άποψή σου.Δεν πιέζω κανέναν να ψηφίσει τη δική μου φωτογραφία.
Ελπίζω μόνο να μην ψήφισες οικόσιτα ζώα ή ζώα που δεν υπάρχουν στην Ελλάδα,διότι ο διαγωνισμός αφορά τα άγρια ζώα της Ελλάδας
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ντοντ χουόρι, ψήφισα με σύνεση  :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Σαφώς και υπάρχουν πολύ καλές και σίγουρα κάποιες είναι καλύτερες από τη δική μου.Αν δεν ήταν δε θα ζήταγα υποστήριξη!Πάντως επειδή είδα κι εγώ τις φωτογραφίες διαπίστωσα "περίεργα" πράγματα.Δε θα τα αναφέρω όμως διότι δε θέλω να υπάρξει παρεξήγηση με κάποιο μέλος που θα έχει φωτογραφία εκεί.Ελπίζω μόνο αυτός που θα κερδίσει να αποδείξει ότι η φωτογραφία είναι δική του και όχι άλλου.Εγώ μπορώ να το αποδείξω.Μόλις τελειώσει ο διαγωνισμός,θα ανεβάσω και άλλη φωτογραφία της περδικούλας μου σε άλλη πόζα!!!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Σεβαστή η άποψή σου.Δεν πιέζω κανέναν να ψηφίσει τη δική μου φωτογραφία.
Ελπίζω μόνο να μην ψήφισες οικόσιτα ζώα ή ζώα που δεν υπάρχουν στην Ελλάδα,διότι ο διαγωνισμός αφορά τα άγρια ζώα της Ελλάδας


Τι δε πιεζεις ρε μεγαλε, καθε τοσο γραφεις στο θεμα για να ειναι στην πρωτη σελιδα του φορουμ, πμ μας στελνεις να σε ψηφισουμε, τι αλλη πιεση δλδ να κανεις?
 

Επισκέπτης
Τι δε πιεζεις ρε μεγαλε, καθε τοσο γραφεις στο θεμα για να ειναι στην πρωτη σελιδα του φορουμ, πμ μας στελνεις να σε ψηφισουμε, τι αλλη πιεση δλδ να κανεις?

Ευτυχώς που γράφεις κι εσύ και με κάνεις να σου απαντώ και κρατώ το θέμα ψηλά.
Δεν πίεσα κανέναν.Πήγαινε στο διαγωνισμό και ψήφισε όλες τις άλλες φωτογραφίες.Δε θα πεθάνω.Είναι σίγουρο αυτό.Εσένα το πρόβλημα σου ποιο είναι όμως;Μήπως επειδή υποστήριξα ανοιχτά το κυνήγι σε ενόχλησε;
Ναι πριν δημοσιεύσω το παρόν θέμα έστειλα μερικά p.m με τα οποία γνωστοποιούσα τη συμμετοχή μου και ζητούσα ψήφο.Αυτό είναι πίεση;Αν σου έστειλα,δε θυμάμαι,σου έστειλα μόνο ένα.Δεν σου έστειλα 100 για να σε πιέσω.Πάντως μου κάνει εντύπωση που μέχρι τώρα,μόνο εσύ εκφράζεις πρόβλημα.Όλοι οι άλλοι είτε ψήφισαν είτε όχι,δεν με απασχολεί,λένε την άποψη τους και τελειώνει εκεί.Άλλωστε η τύχη της φωτογραφίας μου δεν εξαρτάται μόνο από τη συμμετοχή του κοινού,αλλά και από επιτροπή.Αυτό είναι καλό και κακό.Θα δείξει το αποτέλεσμα.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Το προβλημα μου ειναι ο παραπλανητικος τιτλος.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μην κολλάτε σε χαζομάρες καλε δώστε μια υποστηριξη και αφήστε τις ενστάσεις για σοβαρα θέματα..ελλεηνίδες και τέτοια :grin: :grin: :grin: :grin:

Περδικα ολε!



 

Επισκέπτης
Το προβλημα μου ειναι ο παραπλανητικος τιτλος.

Ποιον προτείνεις;Υπέδειξε να τον αλλάξουμε.
Αν,πάντως,έχεις κάποια φωτογραφία εκεί ή κάποιος φίλος σου κλπ,πες μας και θα είμαι ο πρώτος που θα βάλει 5 αστέρια.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ποιον προτείνεις;Υπέδειξε να τον αλλάξουμε.
Αν,πάντως,έχεις κάποια φωτογραφία εκεί ή κάποιος φίλος σου κλπ,πες μας και θα είμαι ο πρώτος που θα βάλει 5 αστέρια.

α, αυτός είναι ο λόγος που μπορεί κάποιος να στραβώσει...  :rolleyes:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ο σωστος τιτλος ειναι ΨΗΦΙΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ
και αυτος που θα εβαζα εγω
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ Η ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΑΤΑ.
 

Επισκέπτης
ο σωστος τιτλος ειναι ΨΗΦΙΣΤΕ ΜΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ
και αυτος που θα εβαζα εγω
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑΤΙ Η ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΑΤΑ.

Ο πρώτος δεν είναι και πολύ σχετικός.Δεν βάζω υποψηφιότητα για βουλευτής ή δημοτικός σύμβουλος,φωτογραφία σε διαγωνισμό έχω.
Ο δεύτερος που προτείνεις είναι καλός.Ίσως μάζευα περισσότερες ψήφους από έναν τέτοιο τίτλο.Η αρνητική διαφήμιση κάποιες φορές λειτουργεί θετικά!
Πάντως καλύτερα να είναι πατάτα η φωτογραφία που έβγαλα,παρά φόλα που βάζουν κάποιοι στα κυνηγοτόπια για να πεθαίνουν τα κυνηγόσκυλα του κόσμου....
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Δεν είναι πατάτα η φώτο. Είναι πολύ ωραία.
Όποιοι δε γουστάρουν να μη τη ψηφίσουν. Άντε σε όλα τα θέματα μας τα κάνετε τσουρέκια μερικοί με τις μαλακίες σας.
 

Επισκέπτης
Σε αυτό το διαγωνισμό βλέπω εξαιρετικές φωτογραφίες με χαμηλή βαθμολογία,και άσχετες σε σχέση με το αντικείμενο του διαγωνισμού,σε υψηλές θέσεις.Κάντε μια περιήγηση σε όλες τις σελίδες,μερικές είναι γαμάτες.Και φυσικά ρίξτε αστέρια.Υπάρχουν εξαιρετικές.
 

Επισκέπτης
Δείτε ένα ωραίο βιντεάκι με την Πέρδικα chukar!


 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
5 θεσεις απ τον πρωτο.. αντε, ανεβαινει η περδικα. ( ιματζινα κερασμα αν κερδισεις ρε :2funny: )
 

Επισκέπτης
Όντως καλά πάει!!!
Αν κερδίσω να κανονίσουμε να σας φωτογραφίσω στο Σούνιο μαζί με την πέρδικα (αν τη βρούμε εκεί)  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Το αεροβόλο απαγορεύεται για το κυνήγι.Αγόρασε ένα όπλο,έστω και μια χράπα χρούπα,πάρε και ένα σκύλο και πήγαινε να τη βρεις στο δάσος.Έτσι έχει νόημα το κυνήγι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom