Νέα

Η Πέρδικα ζητά την υποστήριξη της κοινότητας!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Επισκέπτης
Η θέση που θα πάρει μια φωτογραφία δεν εξαρτάται κατά 100% από τα αστεράκια που θα συγκεντρώσει.Ένα 10% επηρεάζουν.Το υπόλοιπο είναι θέμα της κριτικής επιτροπής.Αυτό δε σημαίνει ότι δε χρειάζεται η ψήφος σας!Το αντίθετο!!!
 

Επισκέπτης
ΝΙΚΗΤΕΣ: Οι πρώτες φωτογραφίες σύμφωνα με την ψηφοφορία του κοινού που αντιστοιχούν σε ποσοστό 10% των συνολικών φωτογραφιών που συμμετέχουν σε κάθε κατηγορία έως τις 30 Μαΐου 2010, προκρίνονται προς τελική αξιολόγηση από επιτροπή ειδικών στην φωτογραφία φύσης. Η επιτροπή αυτή καθορίζει την τελική σειρά κατάταξής ανεξάρτητα από την κατηγορία συμμετοχής και τα δώρα κερδίζουν οι τρεις πρώτες φωτογραφίες σύμφωνα με την τελική αυτή σειρά.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αντε ρε ...ψηφιστε το δικο μας παιδι.... :rockon: :2funny:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Ψηφίζουμε ρε όποτε αλλάζει ip το ρουτερ  :grin:
 

Επισκέπτης
Άντε να βλέπω κίνηση,και εκτός απροόπτου (μόνο θέμα υγείας θα με σταματήσει) το φθηνόπωρο θα σας έχω πλούσιο φωτογραφικό υλικό.gl για εσένα αυτό που σου αρέσουν οι φωτογραφίες  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τι κερδιζει αυτος που θα κερδισει δε μας ειπες
 

Επισκέπτης
τι κερδιζει αυτος που θα κερδισει δε μας ειπες

Λοιπόν,για να είμαι ειλικρινής,θα είμαι πανευτυχής αν είμαι στην πρώτη 10αδα.Οι πρώτοι 3 κερδίζουν:1ος SONY A450 DSLR 2ος sony compact 3os Sony ψηφιακή κορνίζα.
Σίγουρα ο σκοπός είναι η τριάδα.Αλλά είμαι ρεαλιστής,και βολεύομαι με μια κατάταξη στην δεκάδα.
 

Aaron

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
792
Like
0
Πόντοι
6
5 αστέρια από μένα. Καλή επιτυχία :thumbsup:
πάντως ωραία η φωτογραφία
 

Επισκέπτης
5 αστέρια από μένα. Καλή επιτυχία :thumbsup:
πάντως ωραία η φωτογραφία

Ευχαριστώ φίλε
Πάντως αυτό που μου κάνει αλγεινή εντύπωση είναι η παρουσία άσχετων με το θέμα φωτογραφιών.Πολλές από αυτές δε θα έπρεπε να παρουσιάζονται,διότι δεν απεικονίζουν άγρια ζώα αλλά οικόσιτα...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Πολυ ωραια φωτο, χαιρομαι που ειμαι τοσο αστοχος και δεν εχω σκοτωσει ποτε τιποτα οταν παω για κυνηγι.
 

adando

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2009
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν,για να είμαι ειλικρινής,θα είμαι πανευτυχής αν είμαι στην πρώτη 10αδα.Οι πρώτοι 3 κερδίζουν:1ος SONY A450 DSLR 2ος sony compact 3os Sony ψηφιακή κορνίζα.
Σίγουρα ο σκοπός είναι η τριάδα.Αλλά είμαι ρεαλιστής,και βολεύομαι με μια κατάταξη στην δεκάδα.
και πρεπει να βγεις γενικα πρωτος η στην κατηγορια που ειναι η φωτογραφια?
 

Aaron

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
792
Like
0
Πόντοι
6
πάντως με τις εικόνες που ακολουθούν την δική σου νομίζω οτι την 10αδα την έχουμε σίγουρα.Αν πάλι  παει κάτι στραβά εδώ είμαστε εμείς.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ο Ινδιάνος της άγριας φύσης δεν θα μπορούσε να μην στηρίξει την πέρδικα.
Καλή επιτυχία χλωμό πρόσωπο ιματζινας.γρ
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Παντως φιλε θα μπορουσες να τραβηξεις φωτο απο αλλα αγρια ζωα της ελλαδος......... πχ υπαρχουν σε αρκετα μερη αγρια αλογα  :rockon:
 

Επισκέπτης
Παντως φιλε θα μπορουσες να τραβηξεις φωτο απο αλλα αγρια ζωα της ελλαδος......... πχ υπαρχουν σε αρκετα μερη αγρια αλογα  :rockon:

Aπ'ότι ξέρω μόνο σε 2 μέρη.Στη Σκύρο και στην Λευκάδα ή Κεφαλονιά.Αλλά είναι πολύ δύσκολο να τα βρεις.Και φυσικά για έναν Αθηναίο που δεν έχει σχέσεις σε αυτά τα μέρη πολύ περισσότερο!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Aπ'ότι ξέρω μόνο σε 2 μέρη.Στη Σκύρο και στην Λευκάδα ή Κεφαλονιά.Αλλά είναι πολύ δύσκολο να τα βρεις.Και φυσικά για έναν Αθηναίο που δεν έχει σχέσεις σε αυτά τα μέρη πολύ περισσότερο!

Κεφαλονια ειναι, δεν ειναι πολυ ομορφα αλλα σιγουρα εχουν μια αγρια ομορφια
 

Επισκέπτης
Αυτού του είδους η φωτογράφιση είναι πολύ δύσκολη και απαιτεί και σοβαρό εξοπλισμό.Με φακό των 140€ δεν κάνεις τίποτα...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Λοιπόν μάγκες - μας κάνει πλακίτσα ο imaginas να πούμε. Μας έχει βάλει να ψηφίζουμε πέρδικες κλπ :grin: και δε λέει κουβέντα για τις μουνάρες που έχει στο site. :tits: :cum:

Αυτή μάλιστα - είναι άγρια φύση 10 αστέρων. :boobies: :2funny: :rockon:



Αδερφή της Ντούβλης??? :new_shocked: :tooth:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom