Νέα

Η NOVA γαμιέται

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ManusMan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 209
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.624
Κριτικές
99
Like
14.276
Πόντοι
25.186
O Βαγγέλης επειδή δεν τα τσεπωσε έβγαλε ρεπορτάζ πως είναι μουφα οι επενδύσεις της Νοβα και αυτη έβγαλε το mega από πακέτο
Ημαρτον
Σε ενα σημειο της ανακοινωσης λεει "Η Ελλάδα ειναι ευνομουμενο κρατος"

Ο Βαγγέλης Μαρινακης.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.995
Κριτικές
67
Like
29.213
Πόντοι
10.336
Παλι πλεμπαιοι και εδω μέσα ...
Για 5-10 ευρω παιζουν την τύχη τους με Νοβες και αρχίδια καπαμα
αστους, θα μαζεψουν 100 ευρω παραπανω στο τελος του χρονου, θα ειναι σαν να παιρνουν δευτερο μαρκετ pass :coffee:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.092
Κριτικές
166
Like
26.879
Πόντοι
34.538
Νεο στημενο ρεπορταζ απο τον Αλφα αυτη τη φορα.
Ρεπορταζ υμνος για τη ΝΟΒΑ....

Εχουν καταντησει αηδια...
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.296
Κριτικές
21
Like
6.942
Πόντοι
3.446
Μας έχουν πρήξει με μηνύματα στο κινητό και email για την κόντρα τους με mega και αντ1. Χειρότερα και απο 10χρονα κάνουν. Είχα μια φαγούρα βλέπετε για την κόντρα τους.. Δεν πα να κόψουν τον λαιμό τους. Ας μην ήταν τα αθλητικά που βλέπω και ουτε απέξω δεν θα περνούσα..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.443
Like
27.663
Πόντοι
5.006
Μας έχουν πρήξει με μηνύματα στο κινητό και email για την κόντρα τους με mega και αντ1. Χειρότερα και απο 10χρονα κάνουν. Είχα μια φαγούρα βλέπετε για την κόντρα τους.. Δεν πα να κόψουν τον λαιμό τους. Ας μην ήταν τα αθλητικά που βλέπω και ουτε απέξω δεν θα περνούσα..
Ετσι μαν με τις γαμιολες
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
37
Like
5.661
Πόντοι
5.595
Μας έχουν πρήξει με μηνύματα στο κινητό και email για την κόντρα τους με mega και αντ1. Χειρότερα και απο 10χρονα κάνουν. Είχα μια φαγούρα βλέπετε για την κόντρα τους.. Δεν πα να κόψουν τον λαιμό τους. Ας μην ήταν τα αθλητικά που βλέπω και ουτε απέξω δεν θα περνούσα..
Μην το παίρνεις τόσο αψήφιστα και αθώα με την ανακοίνωση της NOVA. Απ' ΄ότι κατάλαβα και συμπέρανα, είναι ακόμη μία εκβιαστική κίνηση του χοντρού (Μαρινάκη) να εισπράξει περισσότερα από τα προβλεπόμενα και αναμενόμενα που παίρνει. Έπαιρνε δηλαδή 1 μύριο Ευρώ και ήθελε να ανεβεί το ποσό στα 3,5 μύρια. Με ποια αιτιολογία αυτή η κίνηση; Αφού υπάρχουν υπογεγραμμένα συμβόλαια αλλά και ρήτρες...Δε μπορεί, κάποιος, εντελώς αυθαίρετα, να δηλώνει ότι θέλει..."Πέταξε" βέβαια, στο ρεπορτάζ του καναλιού του κάτι "σάλτσες" για να δέσει το γλυκό και να γίνει πιστευτός. Από κοντά και ο ΑΝΤ1 με τον όμιλο Κυριακού, να προσπαθεί να επωφεληθεί στην αναμπουμπούλα...Κοινώς, επιχειρηματικός πόλεμος, αλλά κατά τη γνώμη μου, η NOVA έχει το δίκιο...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
37
Like
5.661
Πόντοι
5.595
Νεο στημενο ρεπορταζ απο τον Αλφα αυτη τη φορα.
Ρεπορταζ υμνος για τη ΝΟΒΑ....

Εχουν καταντησει αηδια...
Επιλογή "στρατοπέδων" λέγεται αυτό! MEGA και ΑΝΤ1 εναντίον NOVA και ο ALPHA (του Βαρδινογιάννη) σύμμαχος. Επιχειρηματικός πόλεμος, βγήκαν τα μαχαίρια, αλλά απ' ότι συμπέρανα, μάλλον η NOVA έχει το δίκιο...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
37
Like
5.661
Πόντοι
5.595
Επιβεβαιώνω. Ήμουν παλιός πελάτης, πλήρωνα για μέχρι 24, και δεν έβγαζε περισσότερα από 13. Από την αρχή του καινούργιου χρόνου, μου έχουν σπάσει τα μέζεα, κι όποτε το μετράω πιάνει 5 - 6. Ήδη έκανα αίτηση στη Βόνταφον για 100άρα
Εγώ έχω NOVA από το 2018. Στην αρχή, είχα 24άρα γραμμή αλλά λόγω περιοχής, με το ζόρι έφτανε 4mbps. Πριν από 2 χρόνια, έκανα αναβάθμιση της γραμμής σε 50άρα FIBER και οι μετρήσεις που έκανα έβγαζαν 49,8. Τέλειο! Μετά από την αρχική ταλαιπωρία με κολλήματα κλπ., ξένοιασα...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
37
Like
5.661
Πόντοι
5.595
ΜΟΝΟ
gkat_25_1601_page_1_image_0005.jpg


ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ :rockon::rockon::rockon:
Μπερδεύεσαι...Δεν υπάρχει πλέον ο ΟΤΕ, όπως τον ξέραμε...Deutsche Telecom λέγεται, πια...Είναι πλέον, μία Γερμανική Εταιρία...Μακριά από Γερμαναράδες!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ κλέβω του γείτονα οπότε κ πάει σφαίρα το ίντερνετ κ δεν έχω μπελάδες με απατεώνες τύπου ΝΟVA
Σου έδωσε κωδικό ή βλέπεις στη "ζούλα";
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.624
Κριτικές
99
Like
14.276
Πόντοι
25.186
Kαλά,για τις εταιρείες κινητης ακους πιο πολλές γνωμες και από τα αθλητικά!
Ο ενας βριζει,ο αλλος αποθεωνει,ο αλλος δεν εχει ταχυτητα,ο αλλος εχει σουπερ ταχυτητα, ο αλλος λεει γαμιεται,ο αλλος λεει ειμαι ευχαριστημενος και παει λεγοντας,
Ακρη δεν βγαινει..
Το ενας εχεις μία ασχημη εμπειρία δεν σημαινει οτι η εταιρεία γαμιεται!!!Μπορει να ετυχε

Ολες εχουν παρόμοιες ταχυτητες.
Ολες εχουν ιδιες τιμές γιατι ειναι καρτέλ.
Ολες εχουν την ιδια κακη εξυπηρέτηση και αναφερομαι σε εκεινο το εκνευριστικό ρομποτ που βγαινει στο τηλέφωνο(οπως και στις τράπεζες).

Η ΝΟΒΑ εχει κανει αλματα προοδου τα τελευταια χρονια,εχει σουπερ ταχυτητες και εχει βελτιωσει την εξυπηρετηση πελατων παρα παρα πολυ(δεν εχεις πολύ αναμονη)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.693
Κριτικές
11
Like
12.548
Πόντοι
5.060
Βρε παιδιά εγώ που έχω Vodafone έχω μείνει από χθες στις 2.30 το μεσημέρι χωρίς ίντερνετ και όταν παίρνω την τεχνική υποστήριξη, βγαίνει μήνυμα ότι στην περιοχή μου υπάρχει βλάβη και γίνονται εργασίες αποκατάστασης. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον; Απαράδεκτοι, πρώτη φορά μου συμβαίνει τόσες ώρες.
 
OP
OP
M

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
321
Like
884
Πόντοι
81
Η πετυχημένη μαλακία της ημέρας ήταν σήμερα που με πήρε η Nova και με ρώτησαν αν θέλω να μεταφέρω το κινητό σ'αυτούς γιατί έχουν κάποια έκπτωση. :jerking:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.172
Like
3.447
Πόντοι
1.706
Η πετυχημένη μαλακία της ημέρας ήταν σήμερα που με πήρε η Nova και με ρώτησαν αν θέλω να μεταφέρω το κινητό σ'αυτούς γιατί έχουν κάποια έκπτωση. :jerking:
Και να θέλεις τώρα εσυ να εξηγήσεις στην κοπελιά που σε πήρε γιατί θα της πεις να πάει να γαμηθεί αλλά κάτι να σε κρατάει, να σε πιάνει το ευγενικό και το μελιστάλαχτο και απλώς να κλείνεις το τηλέφωνο........been there :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
M

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
321
Like
884
Πόντοι
81
Και να θέλεις τώρα εσυ να εξηγήσεις στην κοπελιά που σε πήρε γιατί θα της πεις να πάει να γαμηθεί αλλά κάτι να σε κρατάει, να σε πιάνει το ευγενικό και το μελιστάλαχτο και απλώς να κλείνεις το τηλέφωνο........been there :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Μπά, κάποια γρια καρακάξα ήταν με φωνή τσατσάς απ'το Μετάξι. Τις άκουσε κανονικά.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.999
Κριτικές
191
Like
51.428
Πόντοι
41.443
Ετσι μαν με τις γαμιολες
μη βριζεις μαν ειπαμε.:confused:


ειναι αληταμπουρας,κωλοπαιδαρας και δεν μαζευεται με τιποτα. :confused:


Πες τα με τα μουνόπανα.
μη βριζεις κι εσυ μαν :grin:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.443
Like
27.663
Πόντοι
5.006
μη βριζεις μαν ειπαμε.:confused:



ειναι αληταμπουρας,κωλοπαιδαρας και δεν μαζευεται με τιποτα. :confused:



μη βριζεις κι εσυ μαν :grin:
Τσακο κρεμα :2on1::2on1:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι μαν χαϊδευτικά το λέω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom