Νέα

Η κλειστοφοβο-τσατσική ελληνική παρέα - κλίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 227
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
για να λεμε κ του στραβου το δικιο
να ηταν κ ο μοναδικος εδω μεσα που ολη του η ζωη ειναι το bourdela.tv καλα θα ηταν...Τι να πουμε για καποιους αλλους  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


παλιε που εισαι αλλιως σε καποια σου ποστς εχεις καποια points καποιες φορες συμφωνω μαζι σου αλλα με το να βλεπεις παντου φαντασματα κ συνομοσιες εναντιων σου  χανεις καθε ιχνος σοβαροτητας κ ο αλλος γελαει μαζι σου.
Δηλαδη ποσο αρρωστο μυαλο πρεπει να εχει καποιος για να κατηγορει ολους οσους διαφωνουν μαζι του σενα φορουμ οτι ειναι κλωνοι κ εχουν κανει κλικα εναντιον του.Αν ειναι δυνατον τι αλλο θα διαβασουμε εδω περα...

Άστο ρε Johny.... σ' έχει φάει η αθωότητα εσένα (κατά 99% κλώνε, με τόσες λίγες δημοσιεύσεις και τέτοια "γλωσσούλα"....)

Γιατί ρε "Τζονάκι" που πας να με βγάλεις ("καλοπροαίρετα" εννοείται ) και με άρρωστο μυαλό και μου βάζεις λόγια στο στόμα μου προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτούς που εκφράζουν αντίθετες απόψεις αλλά με όσους (σαν την αφεντιά σου) μπαίνουν εδώ μέσα με αποκλειστικό σκοπό να με "χτυπήσουν" σε προσωπικό επίπεδο.

Δεν θέλει και πολύ μυαλό για να καταλάβει κάποιος ότι αυτοί που αδιαφορούν παντελώς για τη συζήτηση και επιδιώκουν αποκλειστικά να με "χτυπήσουν", να με προσβάλλουν, να με βγάλουν γραφικό κ.λ.π. είναι:

1)οι διάφοροι τσατσο-κλικαδόροι ( + κλώνοι αυτών) εδώ μέσα που θίγονται άμεσα από αυτά που γράφω.

2) Διάφοροι γλύφτες wannabe κλικαδόροι, που σου λένε "άμα του επιτεθούμε του Παλιού και γλύψουμε την κεντρική τσατσο-κλικαδούρα μπορεί αύριο - μεθαύριο να γλείψουμε και κάνα από τα μουνάκια της κλικαδούρας εδώ μέσα (με αυτό το πλευρό να κοιμάστε....)

3) Οι γνωστοί πιτσιρίκοι - ή άντρες που φοράνε φουστάνια - που όπου δουν "μπουγιο-ξύλο" (πολλούς να χτυπάνε ένα) τρέχουν κι αυτοί να ρίξουν μία στον ανυπεράσπιστο για να νοιώσουν άντρες.

 

condor837

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχω την εντύπωση οτι ζούμαι στην κοινωνία των φελών και της μετριοτητας, νομίζω.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Ρε παλιε, το ποστ με το οποιο ανοιξες το θρεντ ειναι κορυφαιο !

Ναι θιγεις πολυ κοσμο

Ναι φυσιολογικο ειναι οτι θα στην πουν..

Γιατι ομως ασχολεισαι και απαντας σε ολους χανοντας το δικιο σου ?
Γιατι δεν μενεις στο θεμα που ανοιξες και ειναι παρα πολυ ενδιαφερον, χωρις να απαντας προσωπικα στους διαφορους ?

Η δικη μου θεση στο τοπικ σου ειναι οτι, επειδη εχω βρεθει κι εγω καποτε στη θεση του να λεω αυτα που λες κι εσυ, Ακριβως τα ιδια ομως,  ειναι λοιπον οτι πρεπει να χαλαρωσεις..
Ελεγα τα ιδια ακριβως, γνωριζοντας κοπελες ελληνιδες, ξεμπαρκα τελειως, χωρις παρεες χωρις τιποτα, αλλα ποτε δεν μου ηταν αρκετο,παντα ηθελα κι αλλες κι αλλες και και και .. και φαντασου οτι ζουσα σε επαρχιακη μεγαλουπολη που φατσικα γνωριζομασταν ολοι,αλλα μονο και μονο επειδη ειμασταν απο αλλο σχολειο, θεωρουσε ο ενας τον αλλο ξενο.. τυχαινε και εβλεπα καποια κοπελα, που να εχει δει ο ενας τον αλλον 150 φορες στο δρομο, και οταν ηθελες να πεις ενα γεια απο ευγενεια, κομπλαρε και γυρναγε αλλου το βλεμα! Ετυχε και γνωρισα συμμαθητριες μου απο αλλα τμηματα αργοτερα μετα το σχολειο μεσω τριτων.. ολες με υποδεχτηκαν με ενα χαμογελο ΝΑ και με ηξεραν με το νι και με το σιγμα αλλα επειδη εγραφα στα παπαρια μου τις παρεες τους δεν ειχαμε σχετικα, ουτε καν ενα γεια!

Κι εγω ειμαι ατομο που σιχαινεται την παρεα. ποτε δεν ειχα και ουτε προκειται! Αλλα καθως μεγαλωνεις και το μυαλο αρχιζει και πηζει θα αντιληφθεις οτι εφοσον οι κανονες του συγκεκριμενου παιχνιδιου της ζωης ειναι αυτοι, η θα παιζεις και θα χανεις, η θα παιζεις και θα κερδιζεις!

Η επιλογη ειναι δικη σου αδερφε! Συμβιβασου λιγακι, οσο πιο γρηγορα τοσο το καλυτερο για σενα, ο χρονος που χανεις δεν επιστρεφει παλι!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Από το ύφος σου κάθε άλλο παρά φαίνεται ότι σε διασκεδάζω. Ασχολείσαι παθιασμένα προσωπικά μαζί μου - όχι με αυτά που γράφω - χωρίς εγώ να ασχολιέμαι μαζί σου και αυτό από μόνο του σημαίνει πολλά.

Και αν έχω κάνει εγώ τα bourdela όλη μου τη ζωή - που απλά γράφω τις τελευταίες ημέρες που μένω σπίτι - τότε με σένα που έχεις κάνει πολύ περισσότερες δημοσιεύσεις εδώ τι συμβαίνει;     

Mε διασκεδαζεις, και θα σου πω γιατι.

Ειμαι εδω απο το 2005.

Eισαι εδω απο το 2008.

Εχω κανει κοντα στα 300 posts παραπανω απο εσενα.

do the math που λενε και οι αγγλοι για το ποιος το εχει κανει ζωη του το site ;)

Αν ασχολιομουν παθιασμενα προσωπικα μαζι σου, θα γινομουν ακομα πιο βαρετος και απο τον ιδιο σου τον εαυτο ;)

Το οτι δεν ασχολεισαι μαζι μου ειναι γιατι αυτος ειναι ο σκοπος μου γενικοτερα. Δεν εχω αυτοσκοπο να γκρινιαζω, να μυξοκλαιω και να κανω σαν κακογαμημενο μουνι για να τραβηξω την προσοχη, οχι μονο εδω, αλλα και στη ζωη την οποια ζω εξω απο το μπουρδελα κατι για το οποιο εσυ δεν εχεις και πολλα να πεις γιατι δεν ζεις, κλαις ολη την ωρα.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ρε παιδιά, συνειδητοποιείτε ότι μιλάτε για τις παρέες νέων ανθρώπων λες και είναι μασονικές στοές;

Δηλαδή ρε παλιέ, δεν έχεις 5 φίλους από το σχολείο, το πανεπιστήμιο, την κατασκήνωση, το εξοχικό, το φροντιστήριο, τα ξαδέλφια έστω;

Έναν βασικό έστω πυρήνα γνωστών μέσω του οποίου θα γνωρίσεις και άλλους και κυριότερα, άλλες;

Σιγά- σιγά...

Δηλαδή εσύ τί περιμένεις, να βρεις μια παρέα που πίνει ανέμελη τον καφέ της και να πεις: Γεια σας, με λένε Παλιό και θέλω να γίνω μέλος, που καταθέτω βιογραφικό;

Ήμαρτον!
 

zouzounos1

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει άλλος δρόμος φίλε μου!

Αν δεν αλλάξει το καρκίνωμα της κυριαρχίας των τσατσο - κλικαδόρων στην Ελληνική κοινωνία (από την καφετέρια της γειτονιάς σου μέχρι και τις δημόσιες υπηρεσίες, τα νοσοκομεία, τα πανεπιστήμια κ.λ.π. κ.λ.π.) και αν δεν αναδείξουμε γρήγορα μέσα στην κοινωνία μας τους (μη τσατσο-κλικαδόρους) άξιους τότε είμαστε απλά καταδικασμένοι σαν κράτος!   

για να ξεριζωθεί το καρκίνωμα αυτό από την καφετέρια της γειτονιάς σου, το σχολείο σου κτλ (πολύ σωστά το βάζεις στις πραγματικές του διαστάσεις), χρειάζονται μεγάλες και έξυπνα στοχευμένες προσπάθειες σε βασικές δομές της κοινωνίας που επηρεάζουν την διαμόρφωση προσωπικοτήτων και συμπεριφορών κυρίως (συμπεριφορών, γιατί πολλές φορές μιλάμε για πιθηκισμούς, φοβίες, κολλήματα και άλλα που συνιστούν ένα συμπεριφοριστικό εθισμό που ίσως να μην εμφιλοχωρεί τόσο εκτεταμένα στις συνειδήσεις, απλά να το δέχονται και να το αναμασούν, γιατί απλά φοβούνται, βαριούνται, τους συμφέρει, τελοσπάντων δεν μπαίνουν στη διαδικασία να εκφράσουν αντίθεση - δεν ξέρω, ίσως να είναι υπεραισιόδοξη μια τέτοια άποψη)

δεν μπαίνουν στη διαδικασία πολλοί να το παραδεχτούν, το αντιλαμβάνονται ως υγιή έκφανση της κοινωνικότητας (αυτό για αυτά που διάβασα ότι, οκ έτσι είναι η σωστή κοινωνικότητα και ότι εσύ παλιέ που εκφράζεις λογική αντίδραση, υστερείς κοινωνικά, έλεος, σαν να μη διάβασαν τα ανάγλυφα παραδείγμα που ανέφερες), ως αναγκαίο κακό, ως ευκαιρία ανάδειξης τους που δεν θα είχαν λόγω της μετριότητας τους, δεν έχουν την ικανότητα να φανταστούν κάτι καλύτερο και να το απαιτήσουν κτλ και αφ' ής στιγμής δεν το αναγνωρίζουν, δεν μπαίνουν στη διαδικασία να το αντιμετωπίσουν

και στο εξωτερικό θα έλεγα ότι υπάρχουν συμπάθειες και παρέες, δεν ξέρω αν φτάνουν σε αθλιότητα το ελληνικό φαινόμενο και μπορούν να ονομαστούν κλίκες, όπως κι εσύ αναφέρεις

η θεμελιώδης διαφορά τους όμως είναι πως οι φυσιολογικές παρέες δεν αντιδρούν απαξιωτικά σε ξένους, έχουν την μαγκιά να παραδέχονται αξίες που μπορεί να έχει κάποιος ξένος, και επιδιώκουν να δεχθούν ένα ικανό και αξιόλογο νέο μέλος, και δεν θεωρούν ότι εποφθαλμιά τα σκήπτρα τους (αυτό για αυτά που διάβασα ότι εσύ παλιέ αναπτύσσεις θεωρίες συνομωσίας, μάλλον τα μέλη της κλίκας πάσχουν από αυτό)

σε κάθε περίπτωση, αυτή η άθλια νοοτροπία, εκτός από το να διαβρώνει ab intra την κοινωνική συνοχή, αναμοχλεύοντας μίση και μισαλλοδοξίες, επικρεμάται ως δαμόκλειος σπάθη πάνω από κάθε θετική ή έστω διαφορετική προσπάθεια, καθηλώνοντας σε στείρα δυσλειτουργικότητα τις δημιουργικές και διαφορετικές δυνάμεις της κοινωνίας

η παχυσαρκία της Ελλάδας είναι πρώτη στην Ευρώπη και κατ' αναλογία και κατ' επέκταση η παχυλότητα η πνευματική είναι μία ακόμη από τις θλιβερές πρώτιες της Ελλάδας

θα ήθελα να διαβάσω στο μέλλον και άλλα άρθρα σου για ψυχοκοινωνιολογικούς προβληματισμούς αν σε έχουν απασχολήσει, πχ μουνοδουλεία, καγκουρότητα, σταρχιδιτισμός, ωχαδερφισμός, ευνοιοκρατία, ξερολισμός, κτλ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, συνειδητοποιείτε ότι μιλάτε για τις παρέες νέων ανθρώπων λες και είναι μασονικές στοές;

Δηλαδή ρε παλιέ, δεν έχεις 5 φίλους από το σχολείο, το πανεπιστήμιο, την κατασκήνωση, το εξοχικό, το φροντιστήριο, τα ξαδέλφια έστω;

Έναν βασικό έστω πυρήνα γνωστών μέσω του οποίου θα γνωρίσεις και άλλους και κυριότερα, άλλες;

Σιγά- σιγά...

Δηλαδή εσύ τί περιμένεις, να βρεις μια παρέα που πίνει ανέμελη τον καφέ της και να πεις: Γεια σας, με λένε Παλιό και θέλω να γίνω μέλος, που καταθέτω βιογραφικό;

Ήμαρτον!

φοβαμαι να ξανασυμφωνησω μαζι σου

:cheesy:

 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
φοβαμαι να ξανασυμφωνησω μαζι σου

:cheesy:

Τώρα που μας πήρανε χαμπάρι θα μας πιάσουν οι ντροπες;

Και φυσικά ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι όσα σου γράφω είναι στα πλαίσια γλυψίματος για να μου κάτσεις...

Ε, φανταστική Μπάιτ;

Από την άλλη αναρωτιέμαι...
Μήπως είμαι φαύλος και κλικαδόρος επειδή έχω κρατήσει μερικούς φίλους από σχολεία, πανεπιστήμια, στρατούς, δουλειά κ.τ.λ. και έχω να λέω μια καλημέρα και ένα χρόνια πολλά που και που...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Τώρα που μας πήρανε χαμπάρι θα μας πιάσουν οι ντροπες;

Και φυσικά ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ότι όσα σου γράφω είναι στα πλαίσια γλυψίματος για να μου κάτσεις...

Ε, φανταστική Μπάιτ;

Από την άλλη αναρωτιέμαι...
Μήπως είμαι φαύλος και κλικαδόρος επειδή έχω κρατήσει μερικούς φίλους από σχολεία, πανεπιστήμια, στρατούς, δουλειά κ.τ.λ. και έχω να λέω μια καλημέρα και ένα χρόνια πολλά που και που...

χα! ατυχησες! εχω αφιερωθει στο θεο.. μα ειναι γνωστο αλλωστε! :crazy:

κανεις κ τετοια??? τελικα εισαι κ εσυ ενα παλιοπαιδο.. μα να εχεις φιλους???? να λες κ καλημερες???? θλιβομαι πολυ για σενα...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
χα! ατυχησες! εχω αφιερωθει στο θεο.. μα ειναι γνωστο αλλωστε! :crazy:

κανεις κ τετοια??? τελικα εισαι κ εσυ ενα παλιοπαιδο.. μα να εχεις φιλους???? να λες κ καλημερες???? θλιβομαι πολυ για σενα...

 

Συνημμένα

  • rita_hayworth.jpg
    rita_hayworth.jpg
    19,8 KB · Εμφανίσεις: 17

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66

οταν ημουν 13 χρονων μου ειχανε πει  οτι της μοιαζω, μετα μεγαλωσα αλλαξα ασχημηνα κ δεν αρεσα σε κανενα .. απ το ραφι προτιμησα το μοναστηρι...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
οταν ημουν 13 χρονων μου ειχανε πει  οτι της μοιαζω, μετα μεγαλωσα αλλαξα ασχημηνα κ δεν αρεσα σε κανενα .. απ το ραφι προτιμησα το μοναστηρι... :tooth:
εγώ προσπαθούσα να προάγω τον διάλογο στο εν λόγο θρεντ και εσύ παίζεις με τον πόνο μου


θέλω να θίξω ότι ΔΕΝ υπάρχουν κοκκινομάλλες ούτε σε ανοιχτο-αφοβικές-ξετσοτσατσικές ελληνικές κλίκες αλλά ούτε και σε κλειστοφοβ-τσατσικές ελληνικές κλίκες.

δεν υπάρχουν κοκκινομάλλες σε ρδέλα,
δεν υπάρχουν κοκκινομάλλες έστω και ελλεηνίδες (5 έχω βρει συνολικά και δεν μιλιέμαι και με τις 5, οι 2 είναι εδώ που σπουδάζω  :2funny: :2funny: :2funny: τραγικότατο)
δεν υπάρχουν τουρίστριες κοκκινομάλλες ... δεν έρχονται οι γαμημένες οι ιρλανδέζες στην κρήτη.
δεν έχω που να πάω
είσαι για μένα ουρανός και θάλασσα και πυρ και γυνή και της παναγιάς τα μάτια ανάποδα.


παρακαλείται όποια έχει κάποια ομοιότητα με την πιο πάνω κιουρία να επικοινωνήσει επειγόντως με πμ ή να απευθυνθεί στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα.

μαινόμενος ταύρος
I support redhead moms.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα

δεν υπαρχεις ::tooth:
ενταξει λοιπον μολις εντοπισω μια ριτα χευγουορθ εδω περα στη στελνω πακετο
αι προμις

τωρα αν την εντοπισει κανενας ανδρας απο δω δεν νομιζω να στη στειλει εσενα... *P
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
δεν μπαίνουν στη διαδικασία πολλοί να το παραδεχτούν, το αντιλαμβάνονται ως υγιή έκφανση της κοινωνικότητας (αυτό για αυτά που διάβασα ότι, οκ έτσι είναι η σωστή κοινωνικότητα και ότι εσύ παλιέ που εκφράζεις λογική αντίδραση, υστερείς κοινωνικά, έλεος, σαν να μη διάβασαν τα ανάγλυφα παραδείγμα που ανέφερες), ως αναγκαίο κακό, ως ευκαιρία ανάδειξης τους που δεν θα είχαν λόγω της μετριότητας τους, δεν έχουν την ικανότητα να φανταστούν κάτι καλύτερο και να το απαιτήσουν κτλ και αφ' ής στιγμής δεν το αναγνωρίζουν, δεν μπαίνουν στη διαδικασία να το αντιμετωπίσουν

και στο εξωτερικό θα έλεγα ότι υπάρχουν συμπάθειες και παρέες, δεν ξέρω αν φτάνουν σε αθλιότητα το ελληνικό φαινόμενο και μπορούν να ονομαστούν κλίκες, όπως κι εσύ αναφέρεις

η θεμελιώδης διαφορά τους όμως είναι πως οι φυσιολογικές παρέες δεν αντιδρούν απαξιωτικά σε ξένους, έχουν την μαγκιά να παραδέχονται αξίες που μπορεί να έχει κάποιος ξένος, και επιδιώκουν να δεχθούν ένα ικανό και αξιόλογο νέο μέλος, και δεν θεωρούν ότι εποφθαλμιά τα σκήπτρα τους (αυτό για αυτά που διάβασα ότι εσύ παλιέ αναπτύσσεις θεωρίες συνομωσίας, μάλλον τα μέλη της κλίκας πάσχουν από αυτό)

Προσπαθείς να κάνεις επιστημονική ανάλυση, ξεχνώντας το βασικότερο...
Τους ορισμούς...
Τί ορίζεις ως "παρέα"...

Διότι ως παρέα θα όριζα μια ομάδα ανθρώπων (τουλάχιστον 3)του ίδιου ή και διαφορετικού φίλου, με κοινά βιώματα ή/ και ενδιαφέροντα, συμφέροντα, ανυσηχίες, παραστάσεις και έχουν μεταξύ τους φιλικές σχέσεις...

Υπάρχει κάτι κακό σε αυτό;
3-4-5 συμμαθητές ή συμφοιτητές που διαπίστωσαν ότι ταιριάζουν τα χνώτα τους και διατηρούν επαφή;

Μην μπερδεύουμε μια υγιή κοινωνικότητα με κλίκες που πράγματι μαστίζουν επαγγελματικούς χώρους σε ιδιωτικό και δημόσιο τομέα...

Κυρίως διότι αυτούς τους ενώνει μόνο το κοινό συμφέρον, στην πραγματικότητα δεν είναι φίλοι μεταξύ τους και στην πρώτη σύγκρουση θα ξεκατινιαστούν...

Και ακόμη δεν καταλαβαίνω τί θα πει "γίνομαι μέλος μιας παρέας"..
Η παρέα δεν είναι σωματείο!
Διαμορφώνεται εν τους πράγμασι από τη ζωή την ίδια..Κάποιος φίλος φέρνει φίλο που είναι συμβατός και αυξάνεται ο αριθμός, κάποιος την πουλεύει διότι διαπίστωσε ότι δεν έχει κοινά ενδιαφέροντα με τους υπόλοιπους, κάποιος βαρέθηκε, κάποιος κουράστηκε...

Και στην τελική, γιατί είναι υποχρεωτικό τόσο το να με αποδεχθούν σε μια παρέα όσο και να θέλω να γίνω μέλος σε μια παρέα...
Σε όσους αρέσουμε...
Αν κάπου δεν μας γουστάρουν, δεν τρέχει τίποτα...
Στ' @@ μας και συνεχίζουμε...

Αυτά τα ζητήματα περί κοινωνικής αποδοχής πρέπει να τα έχει λύσει κανείς το αργότερο μέχρι τα 21-22...
Ειδάλλως θα έχει σοβαρό πρόβλημα σε αρκετές πτυχές της ζωής του γιατί θα νιώθει μονίμως στην απέξω, ριγμένος και έτσι, χωρίς αυτό απαραίτητα να ισχύει, κάνοντας τη ζωή του (προσωπική αλλά και επαγγελματική) δύσκολη χωρίς λόγο...

Και κάτι τελευταίο: Για μένα δεν υπάρχουν παρέες...Υπάρχουν φίλοι...Και φίλους κάνεις όσο είσαι πιτσιρικάς και ψιλο- αθώος...
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
απ το ραφι προτιμησα το μοναστηρι...
Αυτο Μπαιτ,ισως ειναι αλλη μια τρανταχτη αποδειξη οτι δεν ευσταθουν οι κατηγοριες του Παλιου πως εισαι κλειστοφοβικη :P...Βεβαια ανηκεις σε κλικα,εκεινη των διακονων της πιστης του Θεου,αλλα ειναι για  καλο σκοπο,οποτε συγχωρειται καθοτι ως γνωστον ο σκοπος αγιαζει τα μεσα :grin:...



 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
δεν υπάρχουν κοκκινομάλλες σε ρδέλα,
Αν προσεξεις τα μαλια ορισμενων κορασιδων υπο το κοκκινο ημιφως του χωρου των ρδελων, θα δεις καποιες κοκκινες ανταυγειες αγαπητε τσολια :grin:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα

δεν υπαρχεις ::tooth:
ενταξει λοιπον μολις εντοπισω μια ριτα χευγουορθ εδω περα στη στελνω πακετο
αι προμις

τωρα αν την εντοπισει κανενας ανδρας απο δω δεν νομιζω να στη στειλει εσενα... *P

εγώ δεν πειράζω ούτε ρωσσίδες,
ούτε φιλιπινέζες,
ούτε ταιλανδέζες ....
μία μικρούλα κοκκινοσκουφίτσα θέλω και ας είναι και ελλεηνίδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αν προσεξεις τα μαλια ορισμενων κορασιδων υπο το κοκκινο ημιφως του χωρου των ρδελων, θα δεις καποιες κοκκινες ανταυγειες αγαπητε τσολια :grin:
όταν γδύνονται όμως φαίνεται η χώρα προέλευσης.
τίποτα δεν βάφεται από το λαιμό και κάτω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλά άμα γουστάρετε θα σας πω και ένα περιστατικό να γελάσετε... για να δείτε εγώ πόσο ελλεηνός είμαι
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Αυτο Μπαιτ,ισως ειναι αλλη μια τρανταχτη αποδειξη οτι δεν ευσταθουν οι κατηγοριες του Παλιου πως εισαι κλειστοφοβικη :P...Βεβαια ανηκεις σε κλικα,εκεινη των διακονων της πιστης του Θεου,αλλα ειναι για  καλο σκοπο,οποτε συγχωρειται καθοτι ως γνωστον ο σκοπος αγιαζει τα μεσα :grin:...

δεν πειραζει αδελφε σιριαλ κιλλερ
ου γαρ οιδε τι ποιει ο αδελφος -δεν θα γινω ποτε μελος τσατσοκλικας-παλαιος

εγώ δεν πειράζω ούτε ρωσσίδες,
ούτε φιλιπινέζες,
ούτε ταιλανδέζες ....
μία μικρούλα κοκκινοσκουφίτσα θέλω και ας είναι και ελλεηνίδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα προσευχηθω για να αποκτησεις κ εσυ αυτο που ζητας... το πολυ πολυ να την βαψουμε !

όταν γδύνονται όμως φαίνεται η χώρα προέλευσης.
τίποτα δεν βάφεται από το λαιμό και κάτω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλλά άμα γουστάρετε θα σας πω και ένα περιστατικό να γελάσετε... για να δείτε εγώ πόσο ελλεηνός είμαι

ναι πες μας
διοτι μην νομιζεις κ εμεις του μοναστηριου ειμαστε περιεργες... κατα βαθος ομως... *P
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
δεν πειραζει αδελφε σιριαλ κιλλερ
ου γαρ ειδε τι ποιει ο αδελφος -δεν θα γινω ποτε μελος τσατσοκλικας-παλαιος
θα προσευχηθω για να αποκτησεις κ εσυ αυτο που ζητας... το πολυ πολυ να την βαψουμε !
Ο αγγελος που εχεις βαλει στο αβαταρ σου Μπαιτ να υποθεσω οτι εκφραζει τις νεες,θρησκευτικες σου τασεις? :P :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom