Νέα

Η φωτογραφία της ημέρας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Συνεχίζω...
Αυτός ο άθλιος έχει ανεβάσει και άλλες φωτογραφίες εδώ.
Post 10592 kai 10586 
Επειδή μάλλον ξέρω ποιός είναι και τι κάνει... να περιμένει με τσίγγινο σοβρακάκι σπίτι του, αυτός και η μανα του!
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....!
bd
Επανήλθες δριμύτερος όντως ρε Πουαρό! γράψε και κάθε πότε ρεύεται ο τύπος να ολοκληρώσω εικόνα για το ποταπό ποιόν του  :rockon:
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
baddriver που την βρηκες??

δεν νομιζω τυχαια παντως
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
5
Πόντοι
6
Ρε Baddriver σαν να τα εχεις μπερδεψει.
Τα ποστ που αναφερεις δεν ανηκουν στον Pipinoskistis και επισης ΔΕΝ ειναι αληθινες φωτος αλλα επαγγελματικες.
Ακομα στις σελιδες που αναφερεις οσα ποστ υπαρχουν του συγκεκριμενου και ειναι amateur photos δεν δειχνουν καποιο στοιχειο ωστε να αποκαλυπτουν ταυτοτητες.

Για να σε βοηθησω και να γινεις πιο συγκεκριμενος ανοιγοντας τον κοκκινο τιτλο πανω σε καθε ποστ που σε ενδιαφερει βγαινει στον browser σου η δ/νση του συγκεκριμενου μονο ποστ.
πχ
(ΔΕΝ ειμαι μοντ)
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
βρε FidoDiLdo ισως να τα εσβησαν κιολας... δεν ξερεις
 

baddriver

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ξερω πολύ καλά τι λέω! Απλά τα ποστ μετακινήθηκαν!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
δεν μας στελνεις κ μια απλη φωτο να δουμε εαν οντως ειναι αυτη??  :think:

JOKE
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.186
Κριτικές
14
Like
2.862
Πόντοι
3.091
Δεν καταλαβαίνω ποιες ή ποια φωτογραφία εννοεί ο baddriver και αν εννοεί δικό μου post. Μάλλον είναι μπερδεμένος και δεν ξέρω για ποιο λόγο αιθάνεται τόσο εξευτελισμένος, αυτός ο ίδιος ή όποιος γνωστός του/γνωστή του νομίζει.

Όσες φωτογραφίες έχω ανεβάσει, τις διαλέγω από διάφορα site και forum που επισκέπτομαι, με βάση την αισθητική τους.

Εντούτοις, αν κάποια από αυτές θίγει οποιονδήποτε, να μου πει ακριβώς αριθμό post και αριθμό φωτογραφίας για να την κατεβάσω.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
κοιτα pipinoskistis κ εγω ετσι νομιζω οτι κανεις. Μπαινεις σε φορουμ, βλεπεις, κατεβαζεις κ μετα ανεβαζεις εδω. Δεν νομιζω ολες αυτες να τις ειχες γκομενες... Εκτος εαν ανεβασες απο καμια πρωην/γνωστη
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.186
Κριτικές
14
Like
2.862
Πόντοι
3.091
Ωραία θα ήταν να τις είχα όλες αυτές γκόμενες ή γνωστές, αλλά δεν θα είχα ανεβάσει σε καμμιά περίπτωση. Δεν είναι νόμιμο να ανεβάζεις άσεμνες ερασιτεχνικές φωτογραφίες από γνωστές ή γκόμενες ή ότι άλλο, επομένως είναι αδύνατο να συμβεί από εμένα τον ίδιο.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
κ αμα ο pipinoskistis την βρηκε σε σαιτ τι φταιει??
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
5
Πόντοι
6
Ας τις σβησουν οι μοντ να τελειωνουμε.

Παντως με ολο αυτο χειροτερα ρομπα την κανεις , πριν απο σενα κανενας μας δεν θα την ειχε προσεξει.

Κατω απο καθε ποστ υπαρχει η επιλογη "report to moderator" ή εστω θα μπορουσες να στειλεις καποιο pm σε μοντ.
Εγω αυτο θα εκανα αντι να φωναζω μεσα στο φορουμ και να στιγματιζω την κοπελα.

Φιλικα παντα

ΥΓ:Η φωτο παντως δεν εχει καποιο στοιχειο που να παραπεμπει σιγουρα σε Ελληνιδα και σε real amateur οποτε ευκολα θα μπορουσε καποιος να την πατησει.
 

baddriver

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω λοιπόν να παραθέσω τα παρακάτω, σε όλους τους καλοπροαίρετους συγγραφείς:
Σύμφωνα με το άρθρο 4 παρ. 1α του νόμου 2472/97, τα δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα για να τύχουν νόμιμης επεξεργασίας πρέπει να συλλέγονται κατά τρόπο θεμιτό και νόμιμο για καθορισμένους, σαφείς και νόμιμους σκοπούς και να υφίστανται θεμιτή και νόμιμη επεξεργασία ενόψει των σκοπών αυτών.Το άρθρο 5 παρ.1 ορίζει ότι επεξεργασία δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα επιτρέπεται μόνον όταν το υποκείμενο των δεδομένων έχει δώσει τη συγκατάθεσή του...Θα επανέλθω γιατί τσεκάρω κάτι ποιό σοβαρό ακόμη!

 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.186
Κριτικές
14
Like
2.862
Πόντοι
3.091
Και πού κατάλαβες, ρε συ baddriver, ότι τα οπίσθια που δείχνει η φωτογραφία ανήκουν σε γνωστή σου ή σε συγγενή σου;

Το μόνο που μπορώ να διακρίνω είναι οπίσθια στολισμένα με ένα δονητή.

 

baddriver

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Το ότι δεν έχετε κατεβάσει την  φωτογραφία σημαίνει ότι αποδέχεστε την εν γνώσει σας και με δική σας ευθύνη προσβολή του εικονιζόμενου προσώπου.
 

baddriver

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Και λάθος να κάνω, έπρεπε να την είχες κατεβάσει!
Στους όρους χρήσης, καθίσταται σαφές, ότι δεν επιτρέπεται η προσβολή με οποιονδήποτε τρόπο δικαιωμάτων τρίτων, καθώς και η μίμηση τρίτου προσώπου.
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.186
Κριτικές
14
Like
2.862
Πόντοι
3.091
Η φωτογραφία δεν έχει στοιχεία από τα οποία μπορεί να προσδιοριστεί η ταυτότητα κάποιου. Είσαι σίγουρος ότι είναι γνωστή σου; Από πού το συμπεραίνεις;
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.186
Κριτικές
14
Like
2.862
Πόντοι
3.091
Δεν βλέπω να μου δίνει την επιλογή να σβήσω τη φωτογραφία.
Παρακαλώ κάποιον υπεύθυνο να τη σβήσει.
 

Επισκέπτης
Δεν βλέπω να μου δίνει την επιλογή να σβήσω τη φωτογραφία.
Παρακαλώ κάποιον υπεύθυνο να τη σβήσει.
αν βρηκες τη φωτο σε αλλο σαιτ η φορουμ πιστευω οτι δεν ευθυνεσαι εσυ...γιατι δεν μπορει να ξερεις ποιο ειναι το προσωπο στη φωτο κι απο που ειναι...

σε διαφορετικη περιπτωση,εφοσον θιγεται καποιο προσωπο,ειναι ευθυνη του σαιτ να κατεβασει τη φωτο για να μην εχει μπλεξιματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom