Νέα

Η Ένωση Αθέων ζητά την κατάργηση της μεταφοράς του Αγίου Φωτός ΕΛΛΑΔΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα international player
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 216
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ναι η οχι η δεν

  • συμφωνω ,τα παντα ολα για την θρησκεια

    Ψήφοι: 17 30,9%
  • διαφωνω καθετα

    Ψήφοι: 20 36,4%
  • αδιαφορος κ ουδετερος

    Ψήφοι: 4 7,3%
  • ε τι να πω ,ας κανουν οτι θελουν ,δεν ξερω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • φοβαμαι να διαφωνησω ,φοβαμαι το αγιον πνευμα μερες που ειναι

    Ψήφοι: 5 9,1%
  • ε τοσες κ τοσες μαλακιες πληρωνω, ετσι κ αλλιως δεν εχω μια ,ας παει κ το παλιαμπελο, θα ειναι περηφ

    Ψήφοι: 9 16,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    55

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
o χριστιανισμος εχει εξελιχθει πολυ στην ιστορια , το ιδιο και οι πιστοι του, αποτελει πλεον μια θρησκεια που εχει ξεπερασει ακομα και τον ουμανισμο και θετει πλεον θεματα ακομα και για τη συνυπαρξη με αλλα ειδη οργανισμων. Αυτο που θα επρεπε να σε ανησυχει ειναι η επιβολη της προσκολλησης στον αρχαιο εκδικητισμο που επιβαλλουν οι εξτρεμιστες ισλαμιστες απο το να ψαχνεις να βρεις μια γρια που εριξε νερα στην απο κατω για να κρινεις αμειλικτα τους κακους χριστιανους.
:thumbsup:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
καλα κανουν και δε ζηταν μεταφορα με αεροπλανο.....οι παπαδες εχουν πολλα λεφτα.. ας τα δωσουν αυτοι και οχι ο λαος που πειναει...
Επειδη προφανως δεν σε εχρισε κανενας εκπροσωπο του "λαου που πειναει", εισαι βεβαιος οτι αν κάναμε ενα δημοψηφισμα στους "πεινασμενους", θα επελεγαν αναμεσα στις περικοπες και την μεταφορα του Φωτος?
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
o χριστιανισμος εχει εξελιχθει πολυ στην ιστορια , το ιδιο και οι πιστοι του, αποτελει πλεον μια θρησκεια που εχει ξεπερασει ακομα και τον ουμανισμο και θετει πλεον θεματα ακομα και για τη συνυπαρξη με αλλα ειδη οργανισμων. Αυτο που θα επρεπε να σε ανησυχει ειναι η επιβολη της προσκολλησης στον αρχαιο εκδικητισμο που επιβαλλουν οι εξτρεμιστες ισλαμιστες απο το να ψαχνεις να βρεις μια γρια που εριξε νερα στην απο κατω για να κρινεις αμειλικτα τους κακους χριστιανους.
Ο χριστιανισμος εχει εξελιχθει γιατι ελαχιστοι τον τηρουν. Αρα ελαχιστοι ειναι οι χριστιανοι.Το ιδιο και μεγαλυτερο προβλημα ειναι και ο μουσουλμανισμος.
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
Επειδη προφανως δεν σε εχρισε κανενας εκπροσωπο του "λαου που πειναει", εισαι βεβαιος οτι αν κάναμε ενα δημοψηφισμα στους "πεινασμενους", θα επελεγαν αναμεσα στις περικοπες και την μεταφορα του Φωτος?
Απο ποτε οι προσωπικες σου πεποιθησεις γινονται εκπροσωποι της λαικης θελησης ?
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
Ενας χριστιανος υπηρξε και αυτος πεθανε στον σταυρο
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Ο χριστιανισμος εχει εξελιχθει γιατι ελαχιστοι τον τηρουν. Αρα ελαχιστοι ειναι οι χριστιανοι.Το ιδιο και μεγαλυτερο προβλημα ειναι και ο μουσουλμανισμος.
ελα, αληθεια? για πες μας για τον ισλαμισμο που τον τηρουν απαρεκλιτα ολοι τοτε  :jerking:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Καλως τον. Και ελεγα δεν θα ερθει η ομαδα ολοκληρη να με αντιμετωπισει ? Δυσκολευεστε ενας ενας ε ?
Ελα τωρα, πες την αληθεια. Αντιγραφεις alex71 και του κλεβεις τις ατακες?
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Η Ενωση Αθεων μου μοιάζει σαν την Ενωση Ελλήνων Χρηστών Ίντερνετ. Μια οργάνωση που έχει άμεσο στοχο την αφαίμαξη αδαων. Και όπως η Ενωση Ελληνων Χρηστών Ιντερνετ θεωρεί οτι εκπροσωπεί τους Ελληνες Χρήστες του Ιντερνετ, έτσι και η Ενωση Άθεων θεωρεί οτι εκπροσωπεί τους Ελληνες Άθεους. Παιδιαστικες παπαριες.
Εμένα που είμαι Άθεος δεν θυμάμαι να με ρώτησε η Ενωση Αθεων εαν θέλω να συμμετασχω σε καποιες δραστηριότητες της. Παπαριες του κωλου αυτή η οργάνωση, στοχο έχει την διαφήμιση των μελών της και τίποτα άλλο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Η Ενωση Αθεων μου μοιάζει σαν την Ενωση Ελλήνων Χρηστών Ίντερνετ. Μια οργάνωση που έχει άμεσο στοχο την αφαίμαξη αδαων. Και όπως η Ενωση Ελληνων Χρηστών Ιντερνετ θεωρεί οτι εκπροσωπεί τους Ελληνες Χρήστες του Ιντερνετ, έτσι και η Ενωση Άθεων θεωρεί οτι εκπροσωπεί τους Ελληνες Άθεους. Παιδιαστικες παπαριες.
Εμένα που είμαι Άθεος δεν θυμάμαι να με ρώτησε η Ενωση Αθεων εαν θέλω να συμμετασχω σε καποιες δραστηριότητες της. Παπαριες του κωλου αυτή η οργάνωση, στοχο έχει την διαφήμιση των μελών της και τίποτα άλλο.
Ο πιο σωστος απ' ολους.
Ειναι θλιβερο οτι μαζευονται πεντε εξι πυροβολημενοι, κανουν ενα σωματειο ή μια ενωση, και νομιζουν οτι εκπροσωπουν ολους τους ομοιους τους. Παπαριές.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Ο ισλαμισμος ειναι σε χειροτερα χαλια απο τον χριστιανισμο
και τι προτεινεις? την καταργηση των θρησκευτικων πεποιθησεων του 99% του πλανητη επειδη ενοχλειται η αισθητικη σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom