Νέα

Η Αυστραλία ζήτησε από τους Μουσουλμάνους να εγκαταλείψουν τη χώρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GrP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 581
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
άσ'τους να προσπαθούν να νιώθουνε σπουδαίοι

και γω αυτό πίστευα μέχρι τώρα!

σιγά τ αυγά! στα π@Π@ρια μου κι αν είμαστε ή όχι απόγονοι του Περικλέους βεβαίως βεβαίως!

δε με κάνει σαν έλληνα πιο σπουδαίο! έτσι κι αλλιώς σκατοχώρα το καταντήσαμε!

δες όμως το προηγούμενο ποστ μου!

όλοι αυτοί μόνο τυχαία δεν διασπείρουν ότι είμαστε τουρκόσποροι! κάπου αποσκοπούν!

λες να τους αφήσουμε να μας περνάνε για χαϊβάνια?
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
εσύ το πιστεύεις το παραμυθάκι, γι'αυτό τρέχεις να δικαιολογηθείς τζέιμς.

άμα ήσουν σίγουρος ότι η μακεδονία είναι δική σου (είτε είσαι έλληνας είτε σλάβος είτε κινέζος) θα έλεγες "καλά τραγουδάτε" και θα έστελνες φιλάκια γελώντας, δε θα έτρεχες απεγνωσμένα να βρεις δικαιολογίες.

Όσο πιστεύεις ότι είναι θέμα dna το σε ποια χώρα ανήκει μια περιοχή τόσο παίζεις το παιχνίδι τους και δεν καταλήγετε πουθενά.

ναι, μπορεί να είμαστε μπάσταρδοι, μπορεί οι άλλοι να είναι έλληνες, στ'αρχίδια μου. κοίτα ρε που θα κριθεί και το μέλλον της μακεδονίας στο μπουρδέλα, κοίτα ρε που επειδή οι αριστεροί λένε ότι δεν είμαστε καθαροί έλληνες θα παραδώσει η ελλάδα μέρος των εδαφών της... ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εσείς τρέχτε να δικαιολογείτε τα αδικαιολόγητα νομίζοντας πως βρίσκετε ουσιαστικούς λόγους να μην παραδοθούν εδάφη  :2funny: :2funny: :2funny:
λες και αν παραδοθούν θα είναι επειδή αναγνώρισε η ελλάδα την ελληνικότητα των άλλων  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μπααα σε καλό σας σήμερα  :boobies: :boobies:

ποιανού παραμυθάκι πιστεύω που δεν πιστεύεις εσύ?

δεν έπιασα το πνεύμα σου.....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
όχι, ψάχνε να βρεις στοιχεία να αποδείξεις ότι είσαι έλληνας για να σώσεις τη μακεδονία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ποιανού παραμυθάκι πιστεύω που δεν πιστεύεις εσύ?

δεν έπιασα το πνεύμα σου.....

πιστεύεις ότι το πού ανήκει μια περιοχή είναι θέμα dna λέμεεεεεεεεε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

επαναλαμβάνω, συνέχισε να πιστεύεις ότι θα παραδοθεί η μακεδονία ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε τζειμάκι εγώ δε θα γούσταρα να είμαι βίκινγκ αλλά πολύ θα γούσταρα να είμαι σήμερα φινλανδός.....
όλα σχετικά είναι.......
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ίσιε τώρα το έσωσες...
αλλά ΧΕΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ..

Τώρα εγώ γιατί φτιάχνομαι  :boobies:  :boobies:όταν μου μιλάς βρώμικα, καίτοι straight, μπορεί να μου το εξηγήσει κανείς;  :grin:

μεταξύ μας ειλικρίνεια......
ίδιος μαλάκας με τον τούρκο έχεις καταλήξει κατάλαβέ το.

Και χειρότερος μπορώ να σου πω...
Είπαμε, η όποια καταγωγή δεν σε σώζει αν είσαι μαλάκας ή αν δεν ξέρεις να τη διαχειριστείς...
Ακόμη και μεταξύ γονιού- παιδιού, πολλώ δε μάλλον όταν έχουν μεσολαβήσει κάτι αιώνες...

Απλά σπάζομαι με τα τυπάκια που βλέπουν παντού εθνοτικές ομάδες (αρβανίτες, βλάχους, τουρκους της θράκης, μακεντόνσκι) και όταν μιλάμε για έλληνες, θυμούνται το φαλμεράυερ...

Και για να το πάμε ακόμη πιο μακρυα: Αμφισβητεί κανείς γενετικά ότι οι ινδιάνοι της Λ. Αμερικής είναι απόγονοι των Ινκας;
Μάλλον όχι...Ωστόσο, αυτό δεν τους σώζει από τη φτώχεια, την καταπίεση και άλλα δεινά...
Ε, κάτι τέτοιο ισχύει σε μεγάλο βαθμό και για τους έλληνες, οι οποίοι έχουν ακόμη λιγότερες δικαιολογίες γιατί κράτησαν γλώσσα, εθνική συνείδηση και αρκετές παραδόσεις...
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
πιστεύεις ότι το πού ανήκει μια περιοχή είναι θέμα dna λέμεεεεεεεεε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

επαναλαμβάνω, συνέχισε να πιστεύεις ότι θα παραδοθεί η μακεδονία ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

όχι αγάπη μου καλή.Δεν είναι θέμα dna.

όταν όμως (παρακολούθησες το νέο θρεντ της ΠάΠιας? διάβασέ το όλο....) επικαλούνται τη μη καθαρότητα των ελλήνων για να φτάσουν τελικά στο ότι η Μακεδονία ανήκει σ αυτούς που αυτοπροσδιορίζονται έτσι, καταλαβαίνεις τελικά ότι όλο αυτό το παιχνίδι της μη καθαρότητας κάπου αποσκοπεί.

είναι πολύ απλό το παιχνιδάκι τους αν το καλοσκεφτείς!

και μένα δεν μ ένοιαζε, και να σου πω την αλήθεια, κάπου το πίστευα. Γιατί όχι! λογικό είναι! και δεν έιναι και κακό! Αλλά αυτό που μου την έδωσε είναι η υστεροβουλία τους.....
....και δες μέχρι πού το φτάνουν!
το χρησιμοποιούν ως επιχείρημα τελικά!


όσο για τις αποδείξεις νόμιζα ότι είχες διαβάσει την τελευταία έρευνα της γεννετικής γι αυτό το έλεγες!
ο νομπελίστας γεννετιστής (όχι κάνας τυχαίος) σε Λος Άντζελες και Ιταλία απέδειξε ότι κατά 99.5% των ελλήνων, είναι απόγονοι των αρχαίων χωρίς μογγολικά (τουρκικά) χαρ/κά!

αν το βρω θα το ξαναποστάρω.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ρε πότε θα το καταλάβεις? ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΙΧΩΤΑ αν είμαστε έλληνες ή βούλγαροι  :rockon:
εκεί εσύ, επιμένεις ακόμα για το dna  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και επειδή ο κάθε ππ λέει ότι είναι μακεδόνες οι άλλοι θα παραδοθεί η μακεδονία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ρε πότε θα το καταλάβεις? ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΙΧΩΤΑ αν είμαστε έλληνες ή βούλγαροι  :rockon:
εκεί εσύ, επιμένεις ακόμα για το dna  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το είχα υποψιαστεί ότι ήσουν τραβέλω!
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ρε τζειμάκι εγώ δε θα γούσταρα να είμαι βίκινγκ αλλά πολύ θα γούσταρα να είμαι σήμερα φινλανδός.....
όλα σχετικά είναι.......
και γω. Δεν διαφωνώ! ούτε θα μ ενοχλούσε από πού κατάγομαι, αν είχα κράτος σαν τη Φιλανδία και όχι κωλάδικο της κακιάς ώρας!
ώρα. Ενδιαφέρον

για πες...ποιοι είναι αυτοί και σε τι αποσκοπούν

σαν κόμικς, διάβασε το καινούριο θρεντάκι της ΠάΠιας να δεις πού το πάει και μόλις του πασσάρεις τις νέες έρευνεες βγάζει σπυράκια μια και τινάζεται η θεωρία του στον αέρα!

το ζήτημα του διαίρει και βασίλευε στην Βαλκανική έχει εμάς εμπόδιο! Αν δεν υπάρχει αντίσταση από δω, διευκολίνονται πολύ τα πράγματα.......

και γω χέστηκα, αλλά μόλις είδα την πονηριά τους, μου ήρθε όλο τους το σχέδιο στο μυαλο.

Μάλλον θα πρέπει να μας κάνει μεγάλη εντύπωση που τα τελευταία 10-15 χρόνια οι θεωρίες περί μη καθαρότητας φουντώνουν!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τώρα εγώ γιατί φτιάχνομαι  :boobies:  :boobies:όταν μου μιλάς βρώμικα, καίτοι straight, μπορεί να μου το εξηγήσει κανείς;  :grin:

Και χειρότερος μπορώ να σου πω...
Είπαμε, η όποια καταγωγή δεν σε σώζει αν είσαι μαλάκας ή αν δεν ξέρεις να τη διαχειριστείς...
Ακόμη και μεταξύ γονιού- παιδιού, πολλώ δε μάλλον όταν έχουν μεσολαβήσει κάτι αιώνες...

Απλά σπάζομαι με τα τυπάκια που βλέπουν παντού εθνοτικές ομάδες (αρβανίτες, βλάχους, τουρκους της θράκης, μακεντόνσκι) και όταν μιλάμε για έλληνες, θυμούνται το φαλμεράυερ...

Και για να το πάμε ακόμη πιο μακρυα: Αμφισβητεί κανείς γενετικά ότι οι ινδιάνοι της Λ. Αμερικής είναι απόγονοι των Ινκας;
Μάλλον όχι...Ωστόσο, αυτό δεν τους σώζει από τη φτώχεια, την καταπίεση και άλλα δεινά...
Ε, κάτι τέτοιο ισχύει σε μεγάλο βαθμό και για τους έλληνες, οι οποίοι έχουν ακόμη λιγότερες δικαιολογίες γιατί κράτησαν γλώσσα, εθνική συνείδηση και αρκετές παραδόσεις...

σε όλα μέσα πέφτεις μωρή πουτάνα όταν βγάζεις τη φανέλλα της ΟΝΝΕΔ....
ααααααααααααααααχχααχαχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαα
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
όλες τις πληγές του φαραώ, και γύφτισσα, και μπάσταρδη ΚΑΙ τραβέλω  :rockon: :rockon: :rockon:

and proud of it  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η οποία αντί για χριστούγεννα θα γιορτάσει Χάνουκα μαζί με άλλους λαθρομετανάστες, μέσα στο κέντρο αποτοξίνωσης του κέντρου μακεδονικού πολιτσιμού στο Βόντεν (έδεσσα και καλά) !
Πού' σαι πορνόπαπε, σου βρήκαμε νύφη- γαμπρό δύο σε ένα!
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
σε όλα μέσα πέφτεις μωρή πουτάνα όταν βγάζεις τη φανέλλα της ΟΝΝΕΔ....
ααααααααααααααααχχααχαχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαα

Εγώ και η ντόρα δεν υποστείλαμε ποτέ τη σημαία της παράταξης!  :jerking:
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
ρε πότε θα το καταλάβεις? ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΙΧΩΤΑ αν είμαστε έλληνες ή βούλγαροι  :rockon:
εκεί εσύ, επιμένεις ακόμα για το dna  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και επειδή ο κάθε ππ λέει ότι είναι μακεδόνες οι άλλοι θα παραδοθεί η μακεδονία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλά δεν καταλαβαίνεις μου φαίνεται τι σου λέω!

εγώ δεν επιμένω για το dna! αυτοί επιμένουν !

και αναρωτιόμουνα για πιο λόγο (όχι ότι μ ένοιαζε δηλ, όπως εσύ ακριβώς)

τώρα η διαφωνία σου πού είναι? στο ότι είναι χαζό το επιχείρημά τους?

δεν νομίζω..... γι αυτό σου λέω δες το νέο θρεντ της ΠάΠιας και θα καταλάβεις ότι ΑΝ είμαστε απόγονοι του περικλέους ==> ==> τελικά δεν δικαιούνται τη Μακεδονία!

εκεί φτάνει η μαλακία τους!

(και δες ότι δεν είναι τυχαία τελικά αυτή η θεωρία: το πρώτο βήμα έγινε! εσένα και κάποιους άλλους τους έπεισαν ότι είμαστε τουρκόσποροι. Πάνε για το επόμενο βήμα! Απλά είναι τα πράγματα)!

πωωωωωω!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ΕΜ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟ ΚΩΛΟΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ, πόσες φορές θα το πω?????????

ειλικρινά πιστεύεις ότι θα παραδοθεί η μακεδονία επειδή λένε ότι είναι μακεδόνες? όχι ειλικρινά, το πιστεύεις????

(μην τολμήσεις να πεις όχι δεν το πιστεύεις γιατί θα ανατιναχτεί το φόρουμ  :2funny: :2funny: :2funny: )


ε: και ναι, περίμενα τον κάθε αριστερό να με πείσει για το αν είμαστε ή όχι καθαροί έλληνες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Η οποία αντί για χριστούγεννα θα γιορτάσει Χάνουκα μαζί με άλλους λαθρομετανάστες, μέσα στο κέντρο αποτοξίνωσης του κέντρου μακεδονικού πολιτσιμού στο Βόντεν (έδεσσα και καλά) !
Πού' σαι πορνόπαπε, σου βρήκαμε νύφη- γαμπρό δύο σε ένα!
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

εεεεεεεεεεεππππππππππππππ με ζάκια, εθνίκια παντός είδους και αριστεροδεξιούς έχω κόψει σχέσεις εδώ και πολλά χρόνια, θα χεστούμε ε????  >:( :referee:

στα υπόλοιπα μέσα έπεσες, το χάνουκα το δέχομαι για χάρη του περσόνα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
άσ'τους να προσπαθούν να νιώθουνε σπουδαίοι, γι'αυτούς η λέξη μπάσταρδος είναι κακή, πρέπει με κάποιο τρόπο να αποδείξουν ότι όποιος τους λέει έτσι κάνει λάθος αντί να γράφουν στ'αρχίδια τους όποιον λέει έτσι μια μαλακία επειδή του καύλωσε  :2funny: :2funny: :2funny:

υ.γ. αυτό με την αφρική δεν το είχα συνειδητοποιήσει, βλέπω τον κόσμο με άλλο μάτι τώρα  :pipa1: :cum: :cum: :2funny: :2funny:

Πόσοι ξέρουν ότι το DNA έχει 3 δισεκατόμμυρια βάσεις και όταν μιλάμε για συγκρίσεις εννοούμε τις συγκρίσεις στην σειρά αυτών των βάσεων;;;;
[googlevid=425,350]]

Πες μας τώρα αν αληθεύει και αυτό που λένε για τους Αραπάδες - σύμφωνα με τις προσωπικές σου (πάντα) παρατηρήσεις.
Το μέγεθος δείγματος και το μέσο μήκος θέλουμε..............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom