Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
ωραια ανυπομωνω να μου το ψυθηρισεις
αν θες στο λέω και στο "μικρόφωνο"  :pipa1:
όποτε θες μωράκι μου ...

καλημερα καυλοπουτανακι  :kissass:
τέτοια μου λες και το παίρνω πάνω μου ...
φρόνιμα σήμερα..μην ακούσω πάλι φωνές  :fuck2: ..... αναστατώνομαι

 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καλημερα στην Αρχιπουτανα του  Σιτε ....
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
καλημερα αγοριααααααααααααααααααα

εφυγε η βροχη ...κυκλοφορουμε ελευθεραααααααααααα

:dancing: :dancing: :dancing:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.409
Κριτικές
61
Like
42.522
Πόντοι
22.785
Μετά τις 21.00, δεν έχει δακτύλιο. Όλα είναι ελεύθερα!!!  ;) ;) ;) :2on1:

Η άντοχή του όργασμού σε αύτόν τον άγώνα, μέτά τής κορασίδας Αννας άπελευθερώνεται
καί μέσα από αυτόν, θα καθορίσουμε  τό άν οι κύκλοι θα παραμείνουν στην στάθμη του
διπλού όργασμού  ή θα μεταφερθούν σε ένα άνώτερο στάδιο πολυπλοκότητας.............. :think: :think: :think: :think: :think:

Τί πίνω θεέ μου πάλι ????????
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
εχω να μαθω τελικα πολλά εδω ...

ποιο λιανα καντα...γιατι δε τα πολυπιάνω τα θεωρητικα...
ειμαι του πρακτικου πιασιματος εγω .... :2on1:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.409
Κριτικές
61
Like
42.522
Πόντοι
22.785
AAAAAA kαί κάτι άλλο , μη ξεχνάμε ότι ύπάρχει άρκετός πουριτανισμός
άκόμη στα κεφάλια πολλών !!!!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
επισκεψη για ακομα μια φορα στην θεα του οργασμου αννουλα,μετα απο την συνενοηση που ειχαμε κανει απο το τηλεφωνο της ειχα πει τι ορεξεις ειχα και αυτη οχι απλα μου τις πραγματοποιησε αλλα παραλληλα εκανε τα παντα να νιωσω την καβλα μου να φτανει κοκκινο!!!
λοιπον χτες βραδυ φτανω στο σπιτι της και μου ανοιγει την πορτα στα 4 ντυμενει με σκισμενα ρουχα ηθελα να παιξουμε τον ρολο του νταβα και της πουτανας που την εκλεψαν και δεν ειχε να μου δωσει μια και εγω ταχα ειχα χασει στα χαρτια πολλα και επρεπε να τα δωσω γρηγορα!!!
λοιπον στο ψητο αφου μπαινω μεσα αρχισε να κλαιει τωρα πως της βγηκε τοσο αλληθινο και εγω ακομα απορω τις λεω τι εχεις μου λεει να ξερεις το και το δεν εχω μια με εκλεψαν τοτε ποιο ειδε εμενα και δεν με φοβηθηκε την αρχισα σε ενα βιαιο ζουλιγμα στον λαιμο να μου πει την αληθεια μεχρι που τα ματια της εγιναν κοκκινα την σηκωσα την εβαλα τιμωρια στον τοιχο ορθια με ενα δονητη αναμεσα στα σκελια της καθε φορα που θα ακουγα το παραμικρο θα υπηρχε τιμωρια ανευ επιστροφης!!

αντεξε μονο πεντε λεπτα !!!!!

την αρπαξα απο τα μαλλια και την εβαλα στα 4 τις τσακισα τον κωλο στις ξυλιες κατι που απολαμβανε  υστερα της εχωσα στην κατακοκκινη κωλαρα τς τον πουτσο μου μαζι με τον δονητη κατι που δεν αντεχε οσο φωναζε τοσο ποιο βιαιος εγινα μεχρι που δεν αντεξα και εχυσα στο προσωπο της !!!!!!!!
το εντυπωσιακο ηταν οτι επαιξε τον ρολο της μεχρι τελους τελεια αφου ακομα την ωρα που εφευγα ηταν στο πατωμα και ουτε γεια δεν μου ειπεσαν πουτανα που ο νταβας της την ειχε σπασει στο ξυλο και αυτη δεν ειχε δυναμεις να πει λεξη..................
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
με σας που εμπλεξα ...δε μ αφηνετε και πολλα περιθωρια ...

καλησπερουδιααααααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom