Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τιποτα βρε Γιωργο ...  οι Τραβεστι ποιον πειραξανε δεν ξερω   ....  καθε μερα διωχνουν και απο μια
Καλα ειναι ορισμενοι πολυ χοντροπετσοι, την πλακα μας κανουμε και να περναμε ευχαριστα την ωρα 
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
είμαι και εγώ ακόμα εδο και σας κατασκοπεύω …. Αλλά απλά χαζεύω κορίτσια δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαι πλέον και να συμμετέχω …  :boobies:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
είμαι και εγώ ακόμα εδο και σας κατασκοπεύω …. Αλλά απλά χαζεύω κορίτσια δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαι πλέον και να συμμετέχω …  :boobies:
αχ βρε Ρια .................
εσυ ακουσες τα περισσοτερα ...
τι κανεις βρε?
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
Ζω οπός και σεις  :grin: και αυτό ενοχλεί πόλους κομπλεξικούς  :jerking: αλλά τι να κάνουμε από την στοίχοι που εκτιθομεθα στο ΝΕΤ το ξέραμε ότι θα γίνει και αυτό  μιλαω γενικά  :s&m_2:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ρε εχουν μπει γαμω τα ατομα κοριτσια  δεν εχει στεριωση καμμια δεν τοχης καταλαβη?????   Απο της πιο παλιες μεχρη τις πιο καινουργιες ....  η χοντροπετσια εχει και τα ορια της ομως βρε Αννουλα  ...  Γιατι δεν τα βαζουνε με τις πουτανες εδω μεσα ... τα ευκολα θηματα ... οι ΤΡΑΒΕΣΤΙ  ...  παμε να κανουμε πλακα χαχα... και αν εχουμε καταφερη να μας  αγαπησουν καποιοι εδω μεσα ειναι γιατι ειμαστε γαμω τα ατομα και με το σπαθι μας ... δεν νομιζω να εχουμε προσκυνηση κανεναν εδω μεσα ... και πολυ τους πεφτουμε ...
μας διωξατε ολες .....
είμαι και εγώ ακόμα εδο και σας κατασκοπεύω …. Αλλά απλά χαζεύω κορίτσια δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαι πλέον και να συμμετέχω …  :boobies:
Πείτε βρε παλιόπαιδα ότι θα πάτε για διακοπές και για τούρ, και αφήστε τις δικαιολογίες και τα νάζια.  :cheesy:
Οι περισσότεροι εδώ σας αγαπάμε και ας σας πειράζουμε λιγουλάκι.
Αφου το γουστάρετε και το πείραγμα. ;)
Εξ άλλου το έχετε διαπιστώσει ότι εκεί που πρέπει να σας υποστηρίξουμε το κάνουμε αφειδώς.
Άντε καλά μπανάκια και καλά να περάσετε. :dancing:
Εξ άλλου ο  έρωτας η καύλα και το bourdela.tv δεν κόβονται....   



Α εκεί στις πλάζ που θα πάτε να προσέχετε, γιατί κυκλοφορούν και ανώμαλοι.
Βγάζουν το σλιπάκι και δείχνουν τον παναή τους.
Μην κομπλάρετε και μην δώσετε σημασία να κάνετε πως δεν είδατε και να κόψετε δρόμο!!!
Απαπα μακριά...


:2funny: :2funny: :2funny::2funny:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
καλημερες,τωρα ειδα τι εγινε ....ενα θα πω..παντου υπαρχουν μαλακες...η βλακεια ειναι αηττητη...αν εισαι κ κομπλεξικος που τον εχεις και μικρο κιολας....τι καθεστε και σκατε για κατι κρυφομαλακισμενα πισω απο ενα nickname σε ενα pc....δεν αξιζει τον κοπο....
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
τα αγορια ολα αταξιες κανετε ...κανονικα ο τιτλος πρεπει να γινει "τα ατακτα αγορια μας και οι φρονιμες "κοπελες"¨.....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
τα αγορια ολα αταξιες κανετε ...κανονικα ο τιτλος πρεπει να γινει "τα ατακτα αγορια μας και οι φρονιμες "κοπελες"¨.....
Ναι αλλα αν γινη με αυτον τον τιτλο εγω ο Αρης και μερικοι ακομη θα πρεπη να αποχωρησουμε
Καλησπερα Aννα και παρεα
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Πείτε βρε παλιόπαιδα ότι θα πάτε για διακοπές και για τούρ, και αφήστε τις δικαιολογίες και τα νάζια.  :cheesy:
Οι περισσότεροι εδώ σας αγαπάμε και ας σας πειράζουμε λιγουλάκι.
Αφου το γουστάρετε και το πείραγμα. ;)
Εξ άλλου το έχετε διαπιστώσει ότι εκεί που πρέπει να σας υποστηρίξουμε το κάνουμε αφειδώς.
καλημερες,τωρα ειδα τι εγινε ....ενα θα πω..παντου υπαρχουν μαλακες...η βλακεια ειναι αηττητη...αν εισαι κ κομπλεξικος που τον εχεις και μικρο κιολας....τι καθεστε και σκατε για κατι κρυφομαλακισμενα πισω απο ενα nickname σε ενα pc....δεν αξιζει τον κοπο....
δυστυχως παραγινε .....καλα το επε η Δαναη ... η μια μετα την αλλη να πηγαινουμε ...εγω μεινω - φυγω, λιγοι θα νοιαστουν ...για την Δαναη ειναι κριμα

 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
δυστυχως παραγινε .....καλα το επε η Δαναη ... η μια μετα την αλλη να πηγαινουμε ...εγω μεινω - φυγω, λιγοι θα νοιαστουν ...για την Δαναη ειναι κριμα
Το ιδιο ειναι και για της δυο σας
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ΔΕΝ ειναι ετσι γατε και το ξερεις ...  δεν εχει κανενα νοημα να μεινω μονη μου μον...θελω την Δαναη εδω ....
Καταλαβενω αλλα το ποτε θα ξαναμπη εδω η Δαναη δεν ξερω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom