Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
.. το δε ενα  φουλ αποτριχωμενο μεχρι και στη τρυπα... κορμαρα και κουκλος ο καργιολης ... τι κανετε ολα σας βρε παιδι μου... πατε γυμναστηρια και γυμναζετε τους κωλους σας??? εκει πανω τα καπουλια και ατριχα..... παπαπαπαπαπαπαπαπα....  ΕΛΕΟΣ  ΡΕ  ΠΑΙΔΙΑ .... ποσο να αντεξω και εγω η [γυναικα]...
Ε ποσο να αντεξης μετα, τον καρφωσες για να ηρεμησεις
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
του εχυσα στο στοματακη Γιωργο γιατι θελει να παη να φιληση την γκομενιτσα του μετα....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
του εχυσα στο στοματακη Γιωργο γιατι θελει να παη να φιληση την γκομενιτσα του μετα....
Κακως,χυσιμο στην ατριχη τρυπα και στο στομα για στραγγισμα και μετα την γκομενιτσα οπως θα την φιλουσε θα τον εβαζε και ποιο ευκολα δαχτυλο  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
μωρε καλα του κανω εγω και τον πλενω καλα - καλα και του βουρτσζω και τα δοντακια του ...
δε ξερεις τι γινεται καμια φορα  :think:
μη μου ρθει η εγκυμοσυνη απο κει που δε το περιμενα  :headbang:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αγανακτησε Γιωργο μου... απο την καυλα...  τωρα καριολη του λεω εισαι στο κρεβατι μου θα σε κανω οτι γουσταρω.... και αν με παρτουζοσης με τη γκομενα σου θα σου χυνω τη μαπα και θα την βαζω να στην καθαριζη με τη γλωσσα της... και θα σου κανη και γλυφοκολι μετα..
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
αγανακτησε Γιωργο μου... απο την καυλα...  τωρα καριολη του λεω εισαι στο κρεβατι μου θα σε κανω οτι γουσταρω.... και αν με παρτουζοσης με τη γκομενα σου θα σου χυνω τη μαπα και θα την βαζω να στην καθαριζη με τη γλωσσα της... και θα σου κανη και γλυφοκολι μετα..
Θα ειναι ετοιμος μετα και θα ζητα εναν βαρβατο  :bigdick:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
εχω κανει piercing βρε και δεν αφηνω κανενα να αγκιξει.... σιγα μη φουσκωσω να γινει χαλια ... αυτη τη εβδομαδα θα κανω και στη γλωσσιτσα ....
Για ατελειωτη καυλα,καυλιααααρα
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
συντομα ..ενας φιλος ανεβαινει για δουλειες και θα με φερει ...
αλλα ουτε που θα καταλαβεις ποτε θα κατεβει το φερμουρ σου ...
απο το σκουλαρικακι στη γλωσσα θα καταλαβεις ποια σε πιπωνει  :dancing: :dancing:
σου χω μεγαλη εκπληξη
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
συντομα ..ενας φιλος ανεβαινει για δουλειες και θα με φερει ...
αλλα ουτε που θα καταλαβεις ποτε θα κατεβει το φερμουρ σου ...
απο το σκουλαρικακι στη γλωσσα θα καταλαβεις ποια σε πιπωνει  :dancing: :dancing:
σου χω μεγαλη εκπληξη
Ετσι ε με ετοιμαζης εκπληξη,καλοδεχουμενη ειναι 

περιμενω να μου πης περισσοτερα
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα Αννουλα,τι κανεις βρε ψυχη μεσα στην καυλα εισαι βλεπω,καινουργια λουρακια,αλυσιδες,ροζ φορεματακια...απα απα δεν κρατιεσαι εσυ...
καλημερα Γιωργο τι κανεις ? καλημερα και στην φιλη την Δαναη καθως και σε ολη την παρεα εδω...κατι οι δουλειες κατι ποιο οικογενειακο προβλημα με κρατανε μακρια σας να ειστε καλα βρε καλο υπολοιπο σε ολους σας...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Cris 38
ασε υποσχεθηκε θα ανεβαση φωτο η Αννουλα με το λουρακι και την αλυσιδα αλλα οσο ειδες εσυ αλλο τοσο ειδα και εγω
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Καλημερα Αννουλα,τι κανεις βρε ψυχη μεσα στην καυλα εισαι βλεπω,καινουργια λουρακια,αλυσιδες,ροζ φορεματακια...απα απα δεν κρατιεσαι εσυ...
καλημερα Γιωργο τι κανεις ? καλημερα και στην φιλη την Δαναη καθως και σε ολη την παρεα εδω...κατι οι δουλειες κατι ποιο οικογενειακο προβλημα με κρατανε μακρια σας να ειστε καλα βρε καλο υπολοιπο σε ολους σας...
γεια σου χριστακο ... να μας λες ενα γεια που και που βρε ...να βλεπουμε οτι εισαι καλα ...ευχομαι το προβλημα να περασει ...
ωραια δεν ειναι ολα ? και που να τα δεις να τα φοραω ...
χαμοςςςςςςςςςςςς
γατουλι ..δε προλαβα με τη φωτο εχεις δικιο....
θα της εχεις πολυ συντομα ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom