Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Εγω παντως δεν εκανα σεξ Σαββκυριακο... Καλο φαγητο καθαρος Αερας βολτες και πολυ γελιο....
σημερα θα το ξεφτιλησω...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω παντως δεν εκανα σεξ Σαββκυριακο... Καλο φαγητο καθαρος Αερας βολτες και πολυ γελιο....
σημερα θα το ξεφτιλησω...
Αποτοξινωση εκανες το Σ/Κυριακο για να εχεις πολυ κεφι σημερα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
σωστα... Εκοψα και μανταρινια Πορτοκαλια... ημουνα καλο παιδι... περπατησα και μεσα στα βουνα ηταν ονειρο...
Μεσα στα βουνα! και πως δεν σε εβαλε καποιος τρικλοποδια  :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
σιγα μην χρειαστει τρικλοποδια η Δαναη ....
αυτη πεφτει απο μονη της...ξαπλωνει ..περνει ποζα...
Περνη και ποζα ξαπλωνοντας  :grin: :grin: :grin:
μπα θα ειχε περιοδο γι'αυτο και δεν ηθελε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Απλα Γιωργο μου εχω καταφερη να εχω φιλους να με αγαπανε και σαν ανθρωπο οχι μονο για το σεξ και ετσι καταλαβαινουν αν τους πω οτι δεν θελω .... βεβαια η καρδια τους το ξερει αλλα τι να κανω βρε Γιωργο μου ....... αλλα το μυαλο μου Γιωργο ηταν ποτε θα το ξανακανω.... ηρθα αρων αρων πισω... να βγαλω τα ματια μου...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Αυτο ειναι το κυριοτερο πανω απο ολα ανθρωπος και καλος φιλος, οχι μονο να σε βλεπη σαν σαρκα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αυτο ειναι το κυριοτερο πανω απο ολα ανθρωπος και καλος φιλος, οχι μονο να σε βλεπη σαν σαρκα
Ακριβως αυτο Γιωργο... το να εχεις πραγματικους φιλους ειναι πολυ σπουδαιο σημερα... και δεν θα ηθελα με τιποτα να χαλαση η φιλια ... νοιωθω υπεροχα  κοντα τους  και αυτοι κοντα μου...
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
πολυ καλοι οι φιλοι οκ συμφωνω κι εγω...
καλοι και αγιοι λοιπον ...αλλα μετα απο δυο μερες με φιλους ..εναν νταβραντισμενο τον θες ... :dancing: :dancing: :dancing:

σωστα?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Το να χαλαση μια φιλια  δεν θελη και πολυ σε 1 λεπτο μπορη να χαλαση,αλλα για να δημιουργηθη μια φιλια ειναι το δυσκολο θελη χρονια και εμπιστοσυνη
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
πολυ καλοι οι φιλοι οκ συμφωνω κι εγω...
καλοι και αγιοι λοιπον ...αλλα μετα απο δυο μερες με φιλους ..εναν νταβραντισμενο τον θες ... :dancing: :dancing: :dancing:

σωστα?
Δεν κρατιεσε με τιποτα βρε Αννα συνεχεια τον νταβραντισμενο θελης
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
πολυ καλοι οι φιλοι οκ συμφωνω κι εγω...
καλοι και αγιοι λοιπον ...αλλα μετα απο δυο μερες με φιλους ..εναν νταβραντισμενο τον θες ... :dancing: :dancing: :dancing:

σωστα?
ΜΑΛΙΣΤΑ....  Το θερμομετρο εχει βαρεση κοκκινο... Μου εχει λειψη η μυρουδια αντρικης Τεστοστερονης... Και μετα απο 2 μερες που λειπω καταλαβαινης τι χρειαζομε  τωρα εγω για να συνελθω εεεε...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Το να χαλαση μια φιλια  δεν θελη και πολυ σε 1 λεπτο μπορη να χαλαση,αλλα για να δημιουργηθη μια φιλια ειναι το δυσκολο θελη χρονια και εμπιστοσυνη
Ετσι ειναι Γιωργο... Ακομα και να τσακωθης οταν υπαρχη κατανοηση και εμπιστοσυνη ποτε δεν χαλαει η φιλια... αλλα ασε τη φιλια τωρα αρκετα... το μυαλο μου τωρα ειναι αλλου...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ΜΑΛΙΣΤΑ....  Το θερμομετρο εχει βαρεση κοκκινο... Μου εχει λειψη η μυρουδια αντρικης Τεστοστερονης... Και μετα απο 2 μερες που λειπω καταλαβαινης τι χρειαζομε  τωρα εγω για να συνελθω εεεε...
Θελης τωρα εναν βαρβατο ...... και να σε τυρανα να κανει μια ωρα να δακρυση
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
ΜΑΛΙΣΤΑ....  Το θερμομετρο εχει βαρεση κοκκινο... Μου εχει λειψη η μυρουδια αντρικης Τεστοστερονης... Και μετα απο 2 μερες που λειπω καταλαβαινης τι χρειαζομε  τωρα εγω για να συνελθω εεεε...

Ειχα την εντυπωση οτι η αντρικη εμυνοπαυση ειναι εκει γυρω στα 50 που εισαι..... και εχεις ακομη και ορεξουλες βρε..... μπραβο......
τοτε λοιπον μυρισε τον εαυτο σου βρε να σου φυγει........ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom