Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Πελατες καταρχην δεν περνω και ουτε εχω αναγκη......

και εδω μεσα δεν μπαινουν οι πελατες που περνουμε εμεις , παρα μονο ελαχιστοι... εδω μπαινει ολο το χαλι.......

ποσο ανωμαλακια ειστε που κρυβεται την ομοφιλοφιλια σας πισω απο μια ΑΝΝΑ   που πατε και γαματε εναν αντρα με περουκα , δηθεν οτι τον βλεπεται σαν γυναικα ..... και δεν θελεται να δεχτητε  ποσο πουστηδες εισαστε και σε τι βαθμο..... που ξεγελατε (ξαναλεω)τον ιδιο σας τον εαυτο ..... οτι σας αρεσουν οι αντρες με τρελα....... και οτι οταν σας γαμαει ενας με περουκα .... ειστε και νορμαλ....(αφου δεν εχεται καμια δουλεια εσεις να πατε με αντρα....)


Αρε Παπαδοπουλε ...... που εισαι.......

α ναι ξεχασα... οι πελατες σου για να μπουν εδω μεσα θελουν χαρτη... τα καημενα τα πουροτσαβλα που δεν εχουν λεφτα και αναγκαζονται να χανουν το 20σαρικακι τους σε τραβελια σαν κι εσενα..
Η Αννα δεν εχει πειραξει κανεναν πως κι εσεις την πειραζετε;;;
Ειναι ασχημο να μην υπαρχει ευγενης αμιλλα αναμεσα σε επαγγελματιες τους ειδους...

[ με το να με λες ομοφυλοφιλο κερδιζεις κατι;;; ισα ισα που ξεφτιλιζεσαι για ακομη μια φορα ]
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Και που τους βγαζεται την πιστη κιολας ...... που δεν τα λενε............γιατι δυστηχως σας εχουνε αναγκη
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Και που τους βγαζεται την πιστη κιολας ...... που δεν τα λενε............γιατι δυστηχως σας εχουνε αναγκη

ητανε μια φορα και εναν καιρο ενα τραβελι που το λεγανε Αλικη
μα οσες φορες το γαμικανε ηθελε καμτσικι...

:2funny: :2funny: :2funny:
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
φιλακια τωρα σε ολα τα παιδακια....... και ξερεται οτι καταβαθος σας Αγαπω (αλλα πρεπει καποια πραγματακια να τα λεμε.....)


φευγω τωρα γιατι εχω και μπαλαμο........!!!!
Ξερω οτι περασαμε ομορφα τωρα.... και οτι σας αρεσουν αυτα!!!



Αντε φιλακιαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
φιλακια τωρα σε ολα τα παιδακια....... και ξερεται οτι καταβαθος σας Αγαπω (αλλα πρεπει καποια πραγματακια να τα λεμε.....)


φευγω τωρα γιατι εχω και μπαλαμο........!!!!
Ξερω οτι περασαμε ομορφα τωρα.... και οτι σας αρεσουν αυτα!!!



Αντε φιλακιαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρε συ δεν σε πηδαω οσες γλυκες και να μου κανεις...

[ τι ειπες οτι εχεις μπαλαμο;;; μαζεμα εννοεις;;; σε μαζευουν μωρη τωρα που βγαλανε την αποσυρση;;; ]
 

alohaaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.250
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
φιλακια τωρα σε ολα τα παιδακια....... και ξερεται οτι καταβαθος σας Αγαπω (αλλα πρεπει καποια πραγματακια να τα λεμε.....)


φευγω τωρα γιατι εχω και μπαλαμο........!!!!
Ξερω οτι περασαμε ομορφα τωρα.... και οτι σας αρεσουν αυτα!!!



Αντε φιλακιαααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ρε συντεκνε απο βδομαδα ερχομαι στην κρητη κανονισε να πιουμε μια ρακι.να ντυθεις αντρικα μην μου ρθεις σαν πουστης στο λεω απο τωρα
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Ρε συντεκνε απο βδομαδα ερχομαι στην κρητη κανονισε να πιουμε μια ρακι.να ντυθεις αντρικα μην μου ρθεις σαν πουστης στο λεω απο τωρα

δυσκολα της/του βαζεις... αν θες να σου κανει την σερβιτορα οκ... αλλα ακου κει και αντρικα ρουχα αυτο παραπαει...αντε να ψαχνει τωρα στην ντουλαπα... κοπελια κατω κατω ειναι !!! χαχα
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
δυσκολα της/του βαζεις... αν θες να σου κανει την σερβιτορα οκ... αλλα ακου κει και αντρικα ρουχα αυτο παραπαει...αντε να ψαχνει τωρα στην ντουλαπα... κοπελια κατω κατω ειναι !!! χαχα

Ποτε θα σε ντυσω νυφουλα εσενα δεν ξερω..........
Θα σου βαλω και ουριτσα στο νυφικουλη σου ......!!! ετσι να σε κανω να νοιωσεις μοναδικη ....!!! την μεγαλη αυτη μερα σου ....
και θα περω ενα CD  dvd... οτι θες θα σου βρω , να σε παντρευτη........  :fuck2: :fuck2:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Γιωργο θελω κ εγω περισευει τιποτα ?  Εγω θα βαλω τις.......  Λαμπαδες
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Γιωργο θελω κ εγω περισευει τιποτα ?  Εγω θα βαλω τις.......  Λαμπαδες
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Καλο το κοκαλακι αρκει να εχει και λιγο κρεας πανω.Οχι σκετο κοκαλο σκυλος ειμαι ?Μου φτανει.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλο το κοκαλακι αρκει να εχει και λιγο κρεας πανω.Οχι σκετο κοκαλο σκυλος ειμαι ?Μου φτανει.
Το ωμο παντα επανω στο κοκαλο μενη κρεας, δεν θα την βρασουμε να ξεχωριση το κοκαλο απο το κρεας δεν ειμαστε κανιβαλοι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom