Νέα

Η άτακτη Αννούλα μας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CD_ANNA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
το ξερω αυτο Λυκακι

:smitten: :smitten: :smitten:

κι εγω τους αγαπαω ολους

και περισσοτερο εναν

Να δειχνεις την αγαπη σου γιατι ο ενας στεναχωρειται και κλαιει αν του φερεσαι ασχημα, σκεψου λογου χαρη οτι τον στεναχωρησες πολυ χθες το βραδυ και με τα ποστ και με το κειμενο κατω απο το αβαταρ και με την αλλαγη της φωτο του αβαταρ...

Υ.Γ. τι διφορουμενο κειμενακι ειναι αυτο???
[εννοω το κειμενο κατω απο το αβαταρ]
 

bigandre

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τρελενομαι να κανω deep throat αλλα δεν εχω βρει και καμμια να μου κανει γενικως ρε γαμωτο :pipa2:
 

bigandre

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
να μου κανουν deep throat ηθελα να πω βΑθυ γερο και με μπολικο σαλακι για ζεστασια τωρα το χειμωνα.
 

bigandre

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Mια χαρα ανθρωπος ειμαι ουτε ασχημος ουτε κακος χαρακτηρας ουτε στον ερωτα κανω κατι που στην αλλη δεν θα αρεσει δεν πιεζω απλα δεν εχω γνωριμιες η δεν ξερω ειμαι ατυχος γενικως.
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Mια χαρα ανθρωπος ειμαι ουτε ασχημος ουτε κακος χαρακτηρας ουτε στον ερωτα κανω κατι που στην αλλη δεν θα αρεσει δεν πιεζω απλα δεν εχω γνωριμιες η δεν ξερω ειμαι ατυχος γενικως.
ατυχια στο σεξ δε παιζει ...
ψαξ το καλυτερα και θα το βρεις βρε κουκλε...
απλα βρες την καταλληλη που θα της αρεσει

 

bigandre

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Aπλα εχω γαμο αλλα ποιος ειναι πιστος και αν στο σεξ εχεις καποια πραγματα και παραπονα αστα βρε παιδι να εισαι καλα που ασχοληθηκες.
 
OP
OP
CD_ANNA

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Aπλα εχω γαμο αλλα ποιος ειναι πιστος και αν στο σεξ εχεις καποια πραγματα και παραπονα αστα βρε παιδι να εισαι καλα που ασχοληθηκες.
δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο ....
προσωπικα πιστευω οτι ειναι καλο να μην αφηνουμε αποθυμενα ....
υπαρχουν εδω φορουμ και θεματα σχετικα με αυτο που ψαχνεις ...αρκετοι θα σε βοηθησουν απο τα παλιοτερα μελη...
ψαξε στο φορουμ "σεξ γενικα" εχει αρκετα θεματακια γυρω απο αυτο που ψαχνεις και αρκετους γνωστες, νομιζω θα σε κατευθύνουν....
καλη επιτυχια
(και οταν το βρεις ...στειλε μου εδω ενα μηνυματακι, θα χαρω ειλικρινα)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο ....
προσωπικα πιστευω οτι ειναι καλο να μην αφηνουμε αποθυμενα ....
υπαρχουν εδω φορουμ και θεματα σχετικα με αυτο που ψαχνεις ...αρκετοι θα σε βοηθησουν απο τα παλιοτερα μελη...
ψαξε στο φορουμ "σεξ γενικα" εχει αρκετα θεματακια γυρω απο αυτο που ψαχνεις και αρκετους γνωστες, νομιζω θα σε κατευθύνουν....
καλη επιτυχια
(και οταν το βρεις ...στειλε μου εδω ενα μηνυματακι, θα χαρω ειλικρινα)

Μπραβο ρε μωρο...σωστη κατευθυνση...ετσι μπραβο...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
και μενα με βοηθησαν και με βοηθουν ακομα..
οποτε.υποχρεωση μου

(βεβαια εχασα ενα βαθυ  :pipa1: αλλα κερδισα σεβασμο  :headbang:)

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

καλα κανεις...και παλι μπραβο σου...

[ακομα να ερθει ο μαστορας;;]
 

bigandre

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αννα καθε ανθρωπως αξιζει σεβασμο ασχετα το τη κανει ερωτικα στο κρεββατι του,το θεμα ειναι να εισαι γενικως σωστος σαν αθρωπος εγω απλα ψαχνω μια γυναικα που θα μπορω να περναω λιγο ομορφα ξεφευγωντας απο την κολοκαθημερινοτητα και σαν γυναικα να ειναι και ερωτικα φωτια και ειναι και λιγο βιτσιοζα να ειναι θερμη και οχι κομπλεξαρα να σε κανει να νιωθεις στον ερωτα βασιλιας εστω και λιγο να εισαι καλα παντα ΑΝΝΟΥΛΑ.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Αννα καθε ανθρωπως αξιζει σεβασμο ασχετα το τη κανει ερωτικα στο κρεββατι του,το θεμα ειναι να εισαι γενικως σωστος σαν αθρωπος εγω απλα ψαχνω μια γυναικα που θα μπορω να περναω λιγο ομορφα ξεφευγωντας απο την κολοκαθημερινοτητα και σαν γυναικα να ειναι και ερωτικα φωτια και ειναι και λιγο βιτσιοζα να ειναι θερμη και οχι κομπλεξαρα να σε κανει να νιωθεις στον ερωτα βασιλιας εστω και λιγο να εισαι καλα παντα ΑΝΝΟΥΛΑ.

+10000....βεβαια τον σεβασμο τον κερδιζεις δεν τον απαιτεις...σε ολα τα αλλα συμφωνω κι επ'αυξανω...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
αστα ακομα να ερθει ο μαστορας κι εχω παγωσει με την ζαρτιερα και το μπειμπι ντολ.

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

πυροσβεστης σου κανει;;;

βαλε κι εσυ ενα σεντονακι, μια κουβερτουλα..

[περιμενεις τον μαστορα με την ζαρτιερα και το μπειμπι ντολ;;;;]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom