Νέα

Η αληθεια ειναι αυτη!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Δεν θα διαφωνησω....σαν παλιος στουντιακιας εχω κατα καιρους γραψει σε διαφορα θρεντ τις αποψεις μου για τα στουντιο καθοτι εδω στο παρον θεμα δεν αναφερομαι μονο στα στουντιο αλλα και σε αλλες κατηγοριες αν διαβασες στην αρχη!!!Θα σου απαντησω ομως για τα στουντιο.....αποψη μου ειναι οτι ολα τα στουντιο το απλο προγραμμα πρεπει αναγκαστικα πλεον αυτη την εποχη να το πανε στα 30 ευρω..παγια!!!Τωρα, αν καποιος θελει κατι παραπανω, ας εχουν τιμη εκκινησης τα 30 και απο εκει να ανεβαινουν...και οχι τα 40 και τα 50 που εχουν σημερα!!!!Δεν ειμαι αχαριστος, αναγνωριζω οτι πολλες εργαζομενες σε στουντιο αλλα και σε μπουρδελα αξιζουν....αλλα πρεπει και αυτες μαζι με τους ιδιοκτητες και ποιους αλλους ειναι απο πισω...να καταλαβουν οτι ο κοσμος δεν μπορει να ανταποκριθει πελον στις τιμες που ζητουν!!!!!Αν δεν τους νοιαζει...με γεια τους και με χαρα τους...κανενα προβλημα!!!!Και εμεις ξερουμε κι αλλα μονοπατια να βρισκουμε σεξ να ουμε!!!


Απο στουντιο ειμαι σκραπας αλλα επειδη το χωνω αλλου(μπουρδελα)και επειδη ολα ειναι αλυσιδα στην ζωη
αν παει 30 το στουντιο τοτε η Φυλης και τα αλλα στο 20σαρικο θα πρεπει να πανε στο 10αρικο μην πω τιποτα πιο κατω
και ευθυμησουμε,αρα στο Μεταξουργειο πρεπει να παει 3 ευρω και οι πιατσουδες να δεχονται με ενα σουβλακι.
Δεν γινεται αυτο που λες διοτι αν γινει αυτο θα εχουμε μεταναστευτικο  :2funny: στους χωρους.
Μην ξεχνας οτι ειμαστε στην Ελλαδα οπου ποτε δεν γινεται κατι ομαδικα αν παει το μυαλο σου στην ομαδικη εθελουσια απεργια.
Το πιο πιθανο ειναι να πηγαινουν κρυφα καποιοι συναπεργοι και να κανουν και τσιριμονιες οτι "να ηρθα κουκλα,σε τιμω,αφεσου στο καυλι μου". :grin:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
η αληθεια ειναι ο ΝΩΝΤΑΣ  :rockon:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
ο Μανεσης ανηλικος με 5 κιλα μουστακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και ο Θεος αποφασισε........


 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
Το "ζηλευουμε" παει σε ολους μας,δεν το λεω για μαγκια,διοτι δεν μπορει εγω να εχω προσοντα(ο καθενας μας)και να λεω
"ειδες αυτες;τα ανοιγουν και τα κονομανε" οποτε αυτοματως καταπιανομαστε με αντιφαση,αυτο εννοω.
Εγω θα ηθελα πολυ να ειμαι πουτανα,μαλιστα θα ειχα βρει αγαπουληδες που θα τους ελεγα ιστοριες με δρακους και να τους
εχω στην πορνομπριζα,αν μου εσκαγε και κανενας μαγκας θα εσφιγγα τα δοντια,ολα μεσα στην ζωη ειναι
.
Αλλα ο καλος Θεουλης μου εδωσε πουλακι και οχι τρυπουλα και με εκανε να δουλευω σαν τον κοπριτη
για να παρω λιγα φραγκακια.
Τυχον αντιπαραθεση δεν δεχομαι παρα μονο απο τραβεστι η τρανς διοτι μονο αυτοι εχουν κομματι της ανδρικης ψυχολογιας
οποτε και μονο αυτοι ειναι καθαρη σε γνωμη.
Εμεις οτι και να πουμε ο ενας στον αλλον ειναι ολα χυμα διοτι ειμαστε στον φανταστικο κοσμο των νικ. :grin:
Οι μεγάλες τιμές και τα εύκολα κέρδη κάνουν κακό στις αξίες.
Και κάθε πράγμα πρέπει να έχει την αξία του με το μέτρο που του αναλογεί.
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Οι μεγάλες τιμές και τα εύκολα κέρδη κάνουν κακό στις αξίες.
Και κάθε πράγμα πρέπει να έχει την αξία του με το μέτρο που του αναλογεί.


Εχω αξιες,μετρο και μορφωση,αν γινομουν πορνη με κανενα καυλι στον κωλο
δεν θα με χαλαγε,τουλαχιστον θα πληρωνα τα bills πιο ευκολα.

Θελουμε δεν θελουμε θα ερθει η ωρα
που οι γερολαδαδες με την βλεννη στην μυτη θα γαμανε καλυτερα.
Εμεις θα λεμε τοτε "κοιτα τον πουστη τι γαμει η πως ζει" και εκει η ιδια πεθερα
που μας εδωσε την κορη της και μας ηθελε εργατικους θα μας ριξει την μαχαιρια
και θα πει "να αχαιρευτε ο ταδε ειδες τι καταφερε;"
και τοτε το "στα αρχιδια μου,καλυτερα μονος" δεν θα πολυεχει βαρυτητα.

Και μη χειροτερα να λες,εχω δει κατι χωρισμους απο τα φραγκα αστα να πανε.

Και οσον αφορα την πουτανια εκανα μια απλη σκεψη........ανεφικτη!
 

Επισκέπτης
Με μαθηματική βεβαιότητα οι τιμές θα πέσουν...
Πάντως άποψή μου είναι ότι ειδικά Αθήνα βρίσκεις μουνάρες σε ντέλα και γαμάς με 15-20 ευρώ.
Που να δείτε και Σαλονίκη-επαρχία τι γίνεται...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
η αληθεια ειναι ο ΝΩΝΤΑΣ  :rockon:
:rockon: :rockon:

Με μαθηματική βεβαιότητα οι τιμές θα πέσουν...
Πάντως άποψή μου είναι ότι ειδικά Αθήνα βρίσκεις μουνάρες σε ντέλα και γαμάς με 15-20 ευρώ.
Που να δείτε και Σαλονίκη-επαρχία τι γίνεται...
Ειναι μια αληθεια αυτη.....στην Αθηνα τουλαχιστον εχουμε πολλες επιλογες!!!!
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
όποιος καταλάβει ότι στην ουσία στις πουτάνες πάς απλά για ν'αδειάσεις το πλεονάζον σπέρμα σου, δλδ χρειάζεσαι μια "ρεαλιστική μαλακία" τότε όλοι θα πλήρωναν ένα 10άρικο στο μετάξι και όλα καλά!

όμως επειδή οι περισσότεροι για να εκσπερματίσουν , χρειάζονται την εγκεφαλική ψευδαίσθηση του έρωτα , χρυσώνουν τις πόρνες, και είναι διατεθειμένοι να δώσουν ότιδήποτε αυτές αξιώσουν.

είναι καθαρά οργανικό το όλο θέμα, για μένα το βασικότερο είναι να καταλάβεις το "γιατί" πάς στις πουτάνες , αλλά επειδή ο έλλην δεν καταλαβαινει γιατι πάει , είναι δλδ "αυνάν" , δίνει πρόσφορο έδαφος στο "πορνικό σύστημα" να εκμεταλλεύεται τον "αυνανισμό" του.

πολύ απλό !
Ώπα, ώπα,για να καταλάβω... δηλαδή όποιος δεν πηγαίνει στα μπουρδέλα του 10ρικου σημαίνει ότι δεν κατάλαβε για ποιό λόγο πάει στις πουτάνες;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ώπα, ώπα,για να καταλάβω... δηλαδή όποιος δεν πηγαίνει στα μπουρδέλα του 10ρικου σημαίνει ότι δεν κατάλαβε για ποιό λόγο πάει στις πουτάνες;
όχι δεν γενικεύω ,κάποιοι είναι συνειδητοποιημένοι, και έχουν τους λόγους τους που τους σεβόμαστε και το εγκρίνουμε.

απλά μια αρκετά μεγάλη κατηγόρια ,το λεγόμενο "πιρφορικό λίπος" , όντως έχει παρεξηγήσει πολλά πράγματα , δεν πολύ καταλαβαίνει γιατί πάει (ίσως και λόγω ηλικίας) , και αυτό το εκμεταλλεύονται και οι πουτάνες αλλά και όλο το πουτανο-καρτέλ , χρεώνοντας την πουτανοκαψούρα και τον πιρφορεστισμό 50άρια-80άρια και 300άρια, και στην τελική καλά τους κάνουνε. 

τις προάλλες πήγα σ'ένα studio (δεν θέλω ν'αναφέρω) για βόλτα , και είδα ένα χοντρό-αυνάνα, με γυαλιά ηλίου και σακχαρώδη διαβήτη τύπου 2 , που μόλις έφευγε έδωσε στην πουτάνα το κινήτο του και την σορόπιαζε

ε λοιπόν , δεν χρειάζονται σχόλια , ένα 70% της ακριβής πορνείας στην ελλάδα κατα τη γνώμη μου ,είναι τέτοιοι μαλθακοί άρρενες με μεταβολικό σύνδρομο πάσχοντες απο πιρφορικές ψευδαισθήσεις
,αυτοί όντως δεν μπορούν (όχι δεν θέλουν) να βρούν γκόμενα ή τουλάχιστον σοβαρή γκόμενα και αντιρροπίζουν αυτή τους την ανεπάρκεια, αυξάνοντας τον τζίρο των studio/ ct κτλ κτλ .

απλά τα πράγματα παιδιά  :thumbsup: 


 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
όχι δεν γενικεύω ,κάποιοι είναι συνειδητοποιημένοι, και έχουν τους λόγους τους που τους σεβόμαστε και το εγκρίνουμε.

απλά μια αρκετά μεγάλη κατηγόρια ,το λεγόμενο "πιρφορικό λίπος" , όντως έχει παρεξηγήσει πολλά πράγματα , δεν πολύ καταλαβαίνει γιατί πάει (ίσως και λόγω ηλικίας) , και αυτό το εκμεταλλεύονται και οι πουτάνες αλλά και όλο το πουτανο-καρτέλ , χρεώνοντας την πουτανοκαψούρα και τον πιρφορεστισμό 50άρια-80άρια και 300άρια, και στην τελική καλά τους κάνουνε. 

τις προάλλες πήγα σ'ένα studio (δεν θέλω ν'αναφέρω) για βόλτα , και είδα ένα χοντρό-αυνάνα, με γυαλιά ηλίου και σακχαρώδη διαβήτη τύπου 2 , που μόλις έφευγε έδωσε στην πουτάνα το κινήτο του και την σορόπιαζε

ε λοιπόν , δεν χρειάζονται σχόλια , ένα 70% της ακριβής πορνείας στην ελλάδα κατα τη γνώμη μου ,είναι τέτοιοι μαλθακοί άρρενες με μεταβολικό σύνδρομο πάσχοντες απο πιρφορικές ψευδαισθήσεις
,αυτοί όντως δεν μπορούν (όχι δεν θέλουν) να βρούν γκόμενα ή τουλάχιστον σοβαρή γκόμενα και αντιρροπίζουν αυτή τους την ανεπάρκεια, αυξάνοντας τον τζίρο των studio/ ct κτλ κτλ .

απλά τα πράγματα παιδιά  :thumbsup:   
:2funny: :2funny: :2funny:...παλι εγραψες και μαλιστα αμερικανικο τριποντο :rockon: :rockon:...Μην γραφεις αληθειες please!!....Πονανε..εδω μεσα ολη η γερουσια ειναι μαζεμενη!!!....Δεν το εχεις καταλαβει;
 

trelopalaviaris78

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
όχι δεν γενικεύω ,κάποιοι είναι συνειδητοποιημένοι, και έχουν τους λόγους τους που τους σεβόμαστε και το εγκρίνουμε.

απλά μια αρκετά μεγάλη κατηγόρια ,το λεγόμενο "πιρφορικό λίπος" , όντως έχει παρεξηγήσει πολλά πράγματα , δεν πολύ καταλαβαίνει γιατί πάει (ίσως και λόγω ηλικίας) , και αυτό το εκμεταλλεύονται και οι πουτάνες αλλά και όλο το πουτανο-καρτέλ , χρεώνοντας την πουτανοκαψούρα και τον πιρφορεστισμό 50άρια-80άρια και 300άρια, και στην τελική καλά τους κάνουνε. 

τις προάλλες πήγα σ'ένα studio (δεν θέλω ν'αναφέρω) για βόλτα , και είδα ένα χοντρό-αυνάνα, με γυαλιά ηλίου και σακχαρώδη διαβήτη τύπου 2 , που μόλις έφευγε έδωσε στην πουτάνα το κινήτο του και την σορόπιαζε

ε λοιπόν , δεν χρειάζονται σχόλια , ένα 70% της ακριβής πορνείας στην ελλάδα κατα τη γνώμη μου ,είναι τέτοιοι μαλθακοί άρρενες με μεταβολικό σύνδρομο πάσχοντες απο πιρφορικές ψευδαισθήσεις
,αυτοί όντως δεν μπορούν (όχι δεν θέλουν) να βρούν γκόμενα ή τουλάχιστον σοβαρή γκόμενα και αντιρροπίζουν αυτή τους την ανεπάρκεια, αυξάνοντας τον τζίρο των studio/ ct κτλ κτλ .

απλά τα πράγματα παιδιά  :thumbsup:   
ξεχασες να γραψεις την γλυκοζιομενη του που κυμαινεται... :rolleyes:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
:2funny: :2funny: :2funny:...παλι εγραψες και μαλιστα αμερικανικο τριποντο :rockon: :rockon:...Μην γραφεις αληθειες please!!....Πονανε..εδω μεσα ολη η γερουσια ειναι μαζεμενη!!!....Δεν το εχεις καταλαβει;
:2funny:  :thumbsup:

φίλε μου , αν καταλάβω κάτι "παράξενο" , με "φαγουρίζει" και πρέπει να το πώ για να ξαλαφρώσω
θα σκάσω  :blowup: αν δεν το κάνω !

trelopalaviaris δεν χρειάζομαι την γλυκοζ/νη του για να καταλάβω την λιπώδη εκφύλιση που υπάρχει στον εγκέφαλό του , όλο τέτοιους και κάτι βλαχοκυριλέδες βλέπω στα studio !
 

nobody

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
                                                     

                                                    Η αληθεια ειναι αυτη! 
σωστα αυτα που λεει ο τυπος αλλα αυτο που εχω πω εγω ειναι οτι κατι αστερια που υπαρχουν μεσα σε μερικα studio, εγω προσωπικα αλλα και πολλοι αλλοι δεν θα μπορουσαμε να τις βγαλουμε γκομενες εξω να τις γαμησουμε παρα μονο να τις κοιταμε και μετα να τον παιζουμε,και μη μου πειτε τωρα οτι εσεις βγαζετε οποιο μωρο οσο ομορφη και αν ειναι γκομενα οτι ωρα γουσταρετε και οτι ''αμα θελω εγω'' κλπ.

για αυτο ας λεμε και ενα ευχαριστω στις κοπελες που καθονται για 50 ευρω και τις γαμαμε ! αμα φυγουν και αυτες απο τα studio θα περιμενουμε μια φορα το χρονο μπας και κανα μπουρδελο του εικοσαρικου φερει καμμια καλη τυπου ντενισσα-νικολετα και γαμησουμε ωραιο μουνι,
μην ειμαστε αχαριστοι..
Όχι φίλε μου η αλήθεια δεν είναι αυτή. Πιο παλιά σε μπουρδέλα έβρισκες πολύ ωραία κορίτσια και φαντάζομαι ότι και τώρα βρίσκεις (έχω καιρό να πάω σε μπουρδέλο). Επίσης σε μπουρδέλα έχω κάνει πολύ καλά πηδήματα,τότε που ψαχνόμουν, καλύτερα από κάποια studio με μέτρια κοπέλα που έκλαιγα τα λεφτά μου.
Η αλήθεια είναι ότι στο studio θα πας, θα κάνεις το ντουζάκι σου πριν και μετά και θα ξαπλώσεις σε αποδεκτής καθαρότητας σεντόνια και η κοπέλα θα είναι πιο καθαρή από το μπουρδέλο που δεν ρίχνουν ούτε νερό πάνω τους από πελάτη σε πελάτη.
Τουλάχιστον για εμένα ο αγοραίος έρωτας λόγω κρίσης τελείωσε γιατί ούτε 40-50 ευρώ έχω να δώσω, ούτε σε μπουρδέλο θέλω να πάω πλέον (κακόμαθα). Τώρα αν ρίξουν τις τιμές στα 30 ευρώ χωρίς να σιχαίνεσαι να μπεις το συζητάμε για που και που.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom