Νέα

HIV Λοίμωξη & AIDS. «Μύθοι & Πραγματικότητες»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vassilis19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εσείς, απο που ενημερώνεστε για την ασθένεια αυτή?

  • Από Γιατρούς και άλλους ειδικούς

    Ψήφοι: 60 29,1%
  • Από φίλους/παρέα ?

    Ψήφοι: 3 1,5%
  • Από το Internet ?

    Ψήφοι: 110 53,4%
  • Από βιβλία ?

    Ψήφοι: 11 5,3%
  • Από άλλη πηγή ?

    Ψήφοι: 5 2,4%
  • Δεν ενημερώνομαι και δεν θέλω να ξέρω ?

    Ψήφοι: 17 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    206

oldholborn528

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2015
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
οι πιθανότητες  να νοσησεις από hiv είναι σχεδόν ανύπαρκτες.βασικά έχεις περισσότερους κινδύνους  να ανησυχείς τους οποίους δεν τους εχεις καν αντιληφθεί.Υ.Γ μην ψάξεις να βρεις  Ποιοι ειναι :cheesy:
Κοιτα επειδη βλεπω πιο λογικα τα πραγματα πλεον ειναι υπαρκτες αλλα μικρες οι πιθανοτητες.Τωρα οσοι παιρνουν προφυλαξεις προφανως και δν εχουν καποιο προβλημα εκτος αν σπασει το προφυλακτικο.Οι υπολοιποι διατρεχουν κινδυνους πασης φυσεως ΣΜΝ!!!!
 

oldholborn528

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2015
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα αν καποιος συνδυασειτα εξανθηματα στο προσωπο με νυχτερινες εφιδρωσεις και φαγουρα στο σωμα κυριως χερια ποδια εχει βασιμες υποψιες για τον ιο;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Καλησπερα αν καποιος συνδυασειτα εξανθηματα στο προσωπο με νυχτερινες εφιδρωσεις και φαγουρα στο σωμα κυριως χερια ποδια εχει βασιμες υποψιες για τον ιο;
θεος σχωρεστον τυπε  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
πηγα κι εδωσα αιμα με φοβο ψυχης!

οχι !!! οχι με φόβο ψυχής

είσαι εγκληματιας!! εισαι δολοφόνος!!

εχεις υποψία και  πας και δίνεις αίμα???? εισαι σοβαρός?? και για φίλο σου κι όλας???
ωραίος φίλος είσαι !! να σε χαίρονται
 

oldholborn528

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2015
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
οχι !!! οχι με φόβο ψυχής

είσαι εγκληματιας!! εισαι δολοφόνος!!

εχεις υποψία και  πας και δίνεις αίμα???? εισαι σοβαρός?? και για φίλο σου κι όλας???
ωραίος φίλος είσαι !! να σε χαίρονται
ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΝ ΕΧΕΙΣ
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Καλησπερα αν καποιος συνδυασειτα εξανθηματα στο προσωπο με νυχτερινες εφιδρωσεις και φαγουρα στο σωμα κυριως χερια ποδια εχει βασιμες υποψιες για τον ιο;
Ρε φίλε, διαβάζω εδώ και μέρες αυτά που γράφεις, και δεν σου κρύβω ότι απορώ με το μέγεθος του εγκεφάλου που πού μπορεί να έχεις..? Δηλαδή μας λες ότι έχεις AIDS, και συνεχίζεις να έχεις σεξουαλικές επαφές με Ανεξάρτητες κοπέλες και μη απο εδώ μέσα, και δεν ντρέπεσαι που το λες...? Το λιγότερο που έχω να σου πω είναι οτι είσαι εγκληματικά ανεύθυνος και καλο είναι να σταματήσεις γιατί έχουμε και οικογένειες οι περισσότεροι εδώ μέσα που δεν χρωστάνε τίποτα επειδή εσύ είσαι παπαρας....., και  αν όντως έχεις AIDS να ξέρεις ότι και με ακαποτη πίπα μπορείς να κολλήσεις τα κορίτσια εδώ μέσα και κατ επέκταση και εμάς!
 

oldholborn528

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2015
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε, διαβάζω εδώ και μέρες αυτά που γράφεις, και δεν σου κρύβω ότι απορώ με το μέγεθος του εγκεφάλου που πού μπορεί να έχεις..? Δηλαδή μας λες ότι έχεις AIDS, και συνεχίζεις να έχεις σεξουαλικές επαφές με Ανεξάρτητες κοπέλες και μη απο εδώ μέσα, και δεν ντρέπεσαι που το λες...? Το λιγότερο που έχω να σου πω είναι οτι είσαι εγκληματικά ανεύθυνος και καλο είναι να σταματήσεις γιατί έχουμε και οικογένειες οι περισσότεροι εδώ μέσα που δεν χρωστάνε τίποτα επειδή εσύ είσαι παπαρας....., και  αν όντως έχεις AIDS να ξέρεις ότι και με ακαποτη πίπα μπορείς να κολλήσεις τα κορίτσια εδώ μέσα και κατ επέκταση και εμάς!
Αγαπητε δεν ειχα πει πως εχω ειντζ αν βλεπεις καλα τι γραφω ειπα απλα πως χωρις ιδιαιτερο λογο το φοβαμαι διαβασε καλα αυτα που γραφω..και θα καταλαβεις οτι φοβια εχω πιο πολυ και ειντζ δεν ξερω αν εχω.
 

oldholborn528

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2015
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε, διαβάζω εδώ και μέρες αυτά που γράφεις, και δεν σου κρύβω ότι απορώ με το μέγεθος του εγκεφάλου που πού μπορεί να έχεις..? Δηλαδή μας λες ότι έχεις AIDS, και συνεχίζεις να έχεις σεξουαλικές επαφές με Ανεξάρτητες κοπέλες και μη απο εδώ μέσα, και δεν ντρέπεσαι που το λες...? Το λιγότερο που έχω να σου πω είναι οτι είσαι εγκληματικά ανεύθυνος και καλο είναι να σταματήσεις γιατί έχουμε και οικογένειες οι περισσότεροι εδώ μέσα που δεν χρωστάνε τίποτα επειδή εσύ είσαι παπαρας....., και  αν όντως έχεις AIDS να ξέρεις ότι και με ακαποτη πίπα μπορείς να κολλήσεις τα κορίτσια εδώ μέσα και κατ επέκταση και εμάς!
Σεκαμμια περιπτωση δεν ειπα πως ειχα επαφες με κοπελα απο εδω μεσα καλο ειναι να προσεχεις αν και δεν θα ξαναγραψω γτ δεν βλεπω να με βοηθαει καποιος οποτε το αφηνω....
 

oldholborn528

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2015
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
και για να τελειωνει μολις πηρα τηλεφωνο στην αιμοδοσια και μου ειπαν πως οι εξετασεις μου ειναι καθαρες και αν θελω να παω να τισ παρω οποτε ειμαι μιαχαρα και τελος!ευχαριστω οσους συμπαρασταθηκαν εδω μεσα....
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
και για να τελειωνει μολις πηρα τηλεφωνο στην αιμοδοσια και μου ειπαν πως οι εξετασεις μου ειναι καθαρες και αν θελω να παω να τισ παρω οποτε ειμαι μιαχαρα και τελος!ευχαριστω οσους συμπαρασταθηκαν εδω μεσα....
φιλε,ευτυχως που ολα καλα,καλο ειναι να ψαχνεις τα παντα για παν ενδεχομενο,ετσι ησυχαζεις αν δεν εχεις κατι και αν εχεις το αντιμετωπιζεις εγκαιρα.θα επιμεινω λιγο στις εμβοες.πηγες σε ορλ?
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.290
Like
2.332
Πόντοι
456
και για να τελειωνει μολις πηρα τηλεφωνο στην αιμοδοσια και μου ειπαν πως οι εξετασεις μου ειναι καθαρες και αν θελω να παω να τισ παρω οποτε ειμαι μιαχαρα και τελος!ευχαριστω οσους συμπαρασταθηκαν εδω μεσα....

Οι δικες σου η του φιλου σου :2funny: :2funny:
 

Giannos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
272
Like
1.156
Πόντοι
201
Οι δικες σου η του φιλου σου :2funny: :2funny:
οι δικες μου που να ξερω του φιλου μια χαρα ειναι ο φιλος κι εγω να στε καλα οσο για τον αλλο φιλο περασαν οι εμβοες μαλλον αυχενικο ηταν...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Σεκαμμια περιπτωση δεν ειπα πως ειχα επαφες με κοπελα απο εδω μεσα ....

Μηπως ειχες με αντρα τυπε? :think: :S :S :S

index.php
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Ρε φίλε, διαβάζω εδώ και μέρες αυτά που γράφεις, και δεν σου κρύβω ότι απορώ με το μέγεθος του εγκεφάλου που πού μπορεί να έχεις..? Δηλαδή μας λες ότι έχεις AIDS, και συνεχίζεις να έχεις σεξουαλικές επαφές με Ανεξάρτητες κοπέλες και μη απο εδώ μέσα, και δεν ντρέπεσαι που το λες...? Το λιγότερο που έχω να σου πω είναι οτι είσαι εγκληματικά ανεύθυνος και καλο είναι να σταματήσεις γιατί έχουμε και οικογένειες οι περισσότεροι εδώ μέσα που δεν χρωστάνε τίποτα επειδή εσύ είσαι παπαρας....., και  αν όντως έχεις AIDS να ξέρεις ότι και με ακαποτη πίπα μπορείς να κολλήσεις τα κορίτσια εδώ μέσα και κατ επέκταση και εμάς!
Εσυ ρε τύπε δηλαδή που όχι μόνο ξέρεις πως κολλάει αλλά είσαι και υπεύθυνος με οικογένεια...γιατί κάνεις ακάποτες πίπες με κοπέλες από δω μέσα? Γιατί για να σε κολλήσει και σένα κάτι κάπου θα το βάλεις και εσύ απροφύλαχτο. Ρε τι ακούμε  :S
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
οι δικες μου που να ξερω του φιλου μια χαρα ειναι ο φιλος κι εγω να στε καλα οσο για τον αλλο φιλο περασαν οι εμβοες μαλλον αυχενικο ηταν...
Αλλον ρωτάει άλλος απαντάει.Μπερδεψες τους λογαριασμούς;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
Εσυ ρε τύπε δηλαδή που όχι μόνο ξέρεις πως κολλάει αλλά είσαι και υπεύθυνος με οικογένεια...γιατί κάνεις ακάποτες πίπες με κοπέλες από δω μέσα? Γιατί για να σε κολλήσει και σένα κάτι κάπου θα το βάλεις και εσύ απροφύλαχτο. Ρε τι ακούμε  :S
:thumbsup:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.415
Κριτικές
512
Like
69.347
Πόντοι
41.129
ακομα δεν εχω καταλάβει.... με το γλειφομουνι κολλαε ειντζ ? καποιος ειδημων ?
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ακομα δεν εχω καταλάβει.... με το γλειφομουνι κολλαε ειντζ ? καποιος ειδημων ?


Απο ότι μου έχει πει φίλος γιατρός έχεις πολλές πιθανότητες αλλα κυριως κολιέται με κολπική και πρωκτική επαφή ακάποτα!!άλλα αφροδίσια κολάς με το στοματικό! πχ κονδυλώματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom