Νέα

HIV Λοίμωξη & AIDS. «Μύθοι & Πραγματικότητες»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vassilis19
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εσείς, απο που ενημερώνεστε για την ασθένεια αυτή?

  • Από Γιατρούς και άλλους ειδικούς

    Ψήφοι: 60 29,1%
  • Από φίλους/παρέα ?

    Ψήφοι: 3 1,5%
  • Από το Internet ?

    Ψήφοι: 110 53,4%
  • Από βιβλία ?

    Ψήφοι: 11 5,3%
  • Από άλλη πηγή ?

    Ψήφοι: 5 2,4%
  • Δεν ενημερώνομαι και δεν θέλω να ξέρω ?

    Ψήφοι: 17 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    206

apor

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Τελος σε οτι αφορα την ματαιοδοξια του επιστημονα που λες κατάρχην εχεις χρησιμοποιησει μαλλον λαθος λεξη(μισαλλοδοξια εννοεις) αλλα δεν τρεχει τιποτα..καταλαβα τι θες να πεις....μονο που ο εφευρετης που θα θελησει να κανει την υπερβαση θα γλυκαθει απο τα δις των φαρμακων και θα συνταχθει μαζι τους για νεες ερευνες.......

Προφανώς έχει χρησιμοποιήσει τη σωστή λέξη ο fidodildo.

Ειναι δυνατον να εισαι τοσο μ....κας!!!!!!!!!

Ναι. Καθένας με τις αδυναμίες του.

 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
www.bourdela.com/index.php?option=com_content&task=view&id=248&Itemid=176]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Αυτά αναρωτιέμαι τι σημαίνουν στην πράξη, ειδικά αυτό για την ενημέρωση στα σχολεία και τα πανεπιστήμια. Εδώ δεν έχουν βάλει τη σεξουαλική διαπαιδαγώγηση, οπότε τι ενημέρωση θα κάνουν;
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Όπως πάντα στην Ελλάδα αρπακολιστικες δουλειές. Τί ψάχνεις;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μια είναι η λύση... ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΝΟΜΗ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΩΝ και μαθήματα χρήσης απο πουτάνες... :grin:
 

Επισκέπτης
Μια είναι η λύση... ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΝΟΜΗ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΩΝ και μαθήματα χρήσης απο πουτάνες... :grin:
τι μου θυμησες αδερφε........την καλυτερη μου 3ημερη αποβολη...
3η λυκειου..πριν 2 χρονια δλδ...εξω απ το σχολειο 2 γκομενες απο διαφημιστικη καμπανια να μοιραζουν προφυλακτικα...εγω κ κατι αλλα καλοπαιδα να εχουμε παρει καμποσα κ διαφορετικα κ να τα εχουμε γεμισει νερο κ να τα εχουμε βαλει σε ολα τα θρανια μεσα στην ταξη....κ λεει μια πατσαβουρα/παρθενα : τι ειναι αυτο κυρια πανω στο θρανιο μου...κ ο μαλακας απανταω : αυτο που δν εχει μπει ακομα στον κωλο σου....:):):):):)...Να σαι καλα ρε Duracell..........
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
τι μου θυμησες αδερφε........την καλυτερη μου 3ημερη αποβολη...
3η λυκειου..πριν 2 χρονια δλδ...εξω απ το σχολειο 2 γκομενες απο διαφημιστικη καμπανια να μοιραζουν προφυλακτικα...εγω κ κατι αλλα καλοπαιδα να εχουμε παρει καμποσα κ διαφορετικα κ να τα εχουμε γεμισει νερο κ να τα εχουμε βαλει σε ολα τα θρανια μεσα στην ταξη....κ λεει μια πατσαβουρα/παρθενα : τι ειναι αυτο κυρια πανω στο θρανιο μου...κ ο μαλακας απανταω : αυτο που δν εχει μπει ακομα στον κωλο σου....:):):):):)...Να σαι καλα ρε Duracell..........

Σ' ευχαριστώ συνάδελφε :)
Οσον αφορά την συμμαθήτρια... εννοούσες φαντάζομαι το... νεράκι... που ακόμα δεν είχε αρχίζει να βάζει στο κώλο της με κλύσμα για να τον καθαρίζει και να τον έχει έτοιμο για ξέσκισμα... εεε ??? :cheesy: :2funny:
 

Επισκέπτης
Σ' ευχαριστώ συνάδελφε :)
Οσον αφορά την συμμαθήτρια... εννοούσες φαντάζομαι το... νεράκι... που ακόμα δεν είχε αρχίζει να βάζει στο κώλο της με κλύσμα για να τον καθαρίζει και να τον έχει έτοιμο για ξέσκισμα... εεε ??? :cheesy: :2funny:
Μαντης εισαι ????????????????????? :):):):):):):):)......
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μαντης εισαι ????????????????????? :):):):):):):):)......

ΝΑΙ!!! Ο Μάντης... Γαμησίας !!! Οταν γνωρίζω μια γκόμενα της λέω ν' ανοίξει καλά το στόμα και κοιτάζοντας τις.... αμυγδαλές της καταλαβαίνω αν κάνει καλές πίπες... οπότε κι αξίζει ν' ασχοληθώ περισσότερο και να την γαμήσω !!!

ΥΓ. Δεν μου έχει τύχει ΠΟΤΕ, γυναίκα που κάνει καλές πίπες... να μην κάνει και ΦΟΒΕΡΟ γαμήσι !!!
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
βρε γαμώτο στην εποχή μου για να αγοράσουμε προφυλακτικά κοιτούσαμε στο περίπτερο να είναι άντρας ο περιπτερας, να μην υπάρχει αλλος πελάτης κοντά και πάντα τα ζητούσαμε χαμηλόφωνα.. τώρα έχουν και διαφήμιση στην τηλεόραση

oh tempora oh mores..

και κυκλοφορούσαν μόνο δύο μάρκες.. STOP και EVA.. ελληνικής συναρμολόγησης.. μάλιστα το STOP έβαζε και μικρές διαφημίσεις σε αθλητικές εφημερίδες.. η πλάκα είναι ότι γνώρισα τον γαμπρό του τύπου που είχε την παραγωγή του STOP στην ελλάδα.. χρυσό έκανε το πουλί του ο τύπος παντρευόμενος την κόρη..
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Μπραβο , πολυ χρησιμη σελιδα!
Ας ριξουμε ολοι μια ματια και θα μας λυθουν πολλες αποριες!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Αναφέρει μέχρι και τα φάρμακα, τις δόσεις και τις παρενέργειες του κάθε φαρμάκου των προσβεβλημένων ασθενών
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Αν το 1/4 του τηλεοπτικού χρόνου που σπαταλάται καθημερινα σε μαλακισμένα θέματα ( π.χ. η ψυχολογία του αρνιού από τους πυροβολισμούς των κυνηγών και γιατί τα πρόβατα αποβάλουν...) το χρησιμοποιούσαν για την ενημέρωση του κόσμου...πολλά πράγματα θα ήταν καλύτερα...
ʼλλα φταίμε και μεις γιατι το γαμημένο δεν "πουλάει"..και από φόβο μάλλον πολλές φορές δεν θέλουμε να μάθουμε...

 

Επισκέπτης
μαλλον απο αυτες τις σελιδες το πιο πιθανον ειναι να μαθουμε τη μιση αληθεια ή την μιση αναληθεια......πολυ φοβαμαι οτι τοσα χρονια πεθαναν ανθρωποι οχι απο ΑIDS αλλα απο τα πολυ ισχυρα φαρμακευτικα κοκταιηλ που τους εχορηγουντο απο τους "ιατρους" που τους παρακολουθουσαν.........συμφωνω σε μεγαλο ποσοστο και ολοενα και βλεπω πως η λογικη σκεψη του συναδελφου vasos εχει πολυ σωστες βασεις και αυτο πρεπει να ειναι καλο για το μελλον της ανθρωποτητας.....αλλα θα το θελει και ο ΠΟΥ αυτο?ή θα μπουν μεσα η novartis και οι λοιπες εταιριες για να βαλουν το χερακι τους?μην ξεχνατε οτι μιλαμε για τεραστιους τζιρους!!!!
 

remoulas

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
Κοίτα όμως αδελφέ μια τραγική αλήθεια που φαίνεται πάνω πάνω στη σελίδα...
Το θέμα αυτό διαβάστηκε 83 φορες ΜΟΝΟ! Τραγικά μικρό νούμερο σε σχέση με άλλα θεμάτα (του κώλου) που διαβάζονται χιλίαδες φορές.
Δεν ενημερώνεται ο κόσμος και το θέμα δεν είναι πως θα αντιμετωπίσεις ένα πρόβλημα αλλά πως θα το προλάβεις!
 

Επισκέπτης
Κοίτα όμως αδελφέ μια τραγική αλήθεια που φαίνεται πάνω πάνω στη σελίδα...
Το θέμα αυτό διαβάστηκε 83 φορες ΜΟΝΟ! Τραγικά μικρό νούμερο σε σχέση με άλλα θεμάτα (του κώλου) που διαβάζονται χιλίαδες φορές.
Δεν ενημερώνεται ο κόσμος και το θέμα δεν είναι πως θα αντιμετωπίσεις ένα πρόβλημα αλλά πως θα το προλάβεις!

δυστυχως εχεις δικιο.......σωστη παρατηρηση
 

Επισκέπτης
vassilis19  χαρηκα που εισαι καλα. Στο μελλον ομως προσεχε...
 

Επισκέπτης
την επεξεργασια του υδατος με ανθυγιεινους τροπους(π.χ. χλωριο-ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ)

Ενημερωτικά ....


Το χλώριο χρησιμοποιείται σε όλο τον κόσμο.

Σε κάποιες χώρες πιο προηγμένες από την Ελλάδα, στο πόσιμο νερό προστίθεται και φθόριο με σκοπό να γίνουν τα δόντια των παιδιών πιο ανθεκτικά στην τερηδόνα.

Βέβαια και εκεί υπάρχουν άτομα επιπέδου Ελένης Λουκά που καταριούνται όσους ρίχνουν το φθόριο στο πόσιμο νερό γιατί είναι όργανα του Διαβόλου, του Αντίχρηστου, του 666 κτλ κτλ ...

 

SAKIS26

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις πια ειναι τα πρωτα συμπτωματα του AIDS και μετα απο ποσο καιρο εκδηλωνονται?
Εφαγα φρικη παιδια, μια καρια μου εσπασε το προφυλακτικο ενω μου επαιρνε πιπα και τελειωσα στο στομα της. Πανω στην καυλα Χαμπαρι δεν πηρα οτι εσπασε.
Το γαμωτο ειναι 3 μερες μετα το σκηνικο αρρωστησα. Ειναι τυχαιο, δεν ειναι δεν ξερω. Αν ξερει καποιος μετα απο ποσο καιρο φενεται και πια ειναι τα συμπτωματα ας πει. Ευχαριστω.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εφαγα φρικη παιδια, μια καρια μου εσπασε το προφυλακτικο ενω μου επαιρνε πιπα και τελειωσα στο στομα της. Πανω στην καυλα Χαμπαρι δεν πηρα οτι εσπασε.
Το γαμωτο ειναι 3 μερες μετα το σκηνικο αρρωστησα...

ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...
Πάντως το θέμα έχει ξανασυζητηθεί αναλυτικά στο Forum, ψάξε και διάβασε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom