Νέα

H milfοπροσδοκία και η υπέροχη φίλη μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Homo_Eroticus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Αν μπορώ να κατηγορήσω τον εαυτό μου για κάτι. Η μη ακρίβεια των διαλόγων. Το μυαλό μου δεν είναι sex-rec tape.

Τα υπόλοιπα σκηνικά έτσι έγιναν.

Εσύ που μιλάς για 50 shades, μπορείς να διαβάζεις ολόκληρο το πόνημα και να μην πηδάς σαν γκόμενα 50 γραμμές. Φίλε μου, η 40αρα έπαιξε, πήρε επιβεβαίωση και έφυγε. Έχει περάσει πολύς καιρός.

Η Νινάρα μιλούσε για τρυπούλες. Νεούδι όμορφο, τρυφερό, για πολλή αγάπη.

Άλλη διάσταση.

Αμφισβήτηση μιας πραγματικής ιστορίας δεκτή.

Η ουσία της ένα φοβερό πήδημα. Πραγματικό.

Η παραπάνω ιστορία είναι αρκετά πεζή για να είναι φανταστική. Στην άλλη διάσταση δεν προχωρώ, είμαι εγώ και μ'αρέσει.

Βρούβες αλλού.

Με γειά και χαρά σου αν έγινε, η αφήγηση πάντως είναι Άρλεκιν - 50 shades όντως είναι πολύ, σιγά μη κάτσω να διαβάσω κιόλας όλη την παπαριά, ή μάλλον σιγά μην δεν τη διαβάσω διαγωνίως. Γι'αυτό και το κομματάκι από Εμπειρίκο, Εμπειρίκο είπαμε, για Εγγονόπουλο δεν είμαι σίγουρος αν έχει γράψει 8τομο έργο όπου γαμιούντα οι πάντες με τα πάντα.. :think:
Τεσπά διάβασε κανά βιβλίο, ή μάλλον διάβασε πολλά βιβλία ίσως, λέω ίσως, αποκτήσεις ένα κάποιο στυλ κάποτε.
Την επόμενη φαντασίωση/εμπειρία τουλάχιστον θα τη μεταφέρεις λέγοντας τον πούτσο -πούτσο και τη σκάφη - σκάφη ούτως ώστε να σε πάρουν σοβαρά και περισσότεροι. Μη ξεχνάς ότι εσύ δημοσιοποίησες, πρέπει να περιμένεις και κριτικές (κακοπροαίρετες επί το πλείστον καθώς δεν είναι παρθεναγωγείο εδώ μέσα).
Αυτά τα ολίγα από ένα ορκισμένο εχθρό του fake σε όλες τις εκφάνσεις.
Κατά τα λοιπά εάν και εφόσον υπάρχει απαγόρευση αναπαραγωγής στο αντικείμενο πνευματικής ιδιοκτησίας δεν πα' να το αναφέρεις 1000 φορές άπαξ και αναπαρήγαγες δημοσίως υπάρχει ζήτημα προσβολής πνευματικής ιδιοκτησίας. Προς γνώσιν και συμμόρφωσιν.
Επίσης αντί να διαβάζουμε παπαριές ανέραστων/υστερικών βορείων εν γένει ας ξεκινήσουμε όλοι να αναβαπτιστούμε στην Ελληνική/κλασσική γραμματεία, όπως βλέπετε παραπάνω απ'όλα έχει. (η ίδια απάντηση μέσες άκρες δόθηκε και σε κάτι γκόμενες (με μουνί ευτυχώς) που εκθείαζαν το Da Vinci Code - ούτε 5 σελίδες διάβασμα... τη στιγμή που έχει γραφεί ένα Pendolo Di Foucault.
Vai Ciao (άντε γειά)
 
OP
OP
Homo_Eroticus

Homo_Eroticus

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Με γειά και χαρά σου αν έγινε, η αφήγηση πάντως είναι Άρλεκιν - 50 shades όντως είναι πολύ, σιγά μη κάτσω να διαβάσω κιόλας όλη την παπαριά, ή μάλλον σιγά μην δεν τη διαβάσω διαγωνίως. Γι'αυτό και το κομματάκι από Εμπειρίκο, Εμπειρίκο είπαμε, για Εγγονόπουλο δεν είμαι σίγουρος αν έχει γράψει 8τομο έργο όπου γαμιούντα οι πάντες με τα πάντα.. :think:
Τεσπά διάβασε κανά βιβλίο, ή μάλλον διάβασε πολλά βιβλία ίσως, λέω ίσως, αποκτήσεις ένα κάποιο στυλ κάποτε.
Την επόμενη φαντασίωση/εμπειρία τουλάχιστον θα τη μεταφέρεις λέγοντας τον πούτσο -πούτσο και τη σκάφη - σκάφη ούτως ώστε να σε πάρουν σοβαρά και περισσότεροι. Μη ξεχνάς ότι εσύ δημοσιοποίησες, πρέπει να περιμένεις και κριτικές (κακοπροαίρετες επί το πλείστον καθώς δεν είναι παρθεναγωγείο εδώ μέσα).
Αυτά τα ολίγα από ένα ορκισμένο εχθρό του fake σε όλες τις εκφάνσεις.
Κατά τα λοιπά εάν και εφόσον υπάρχει απαγόρευση αναπαραγωγής στο αντικείμενο πνευματικής ιδιοκτησίας δεν πα' να το αναφέρεις 1000 φορές άπαξ και αναπαρήγαγες δημοσίως υπάρχει ζήτημα προσβολής πνευματικής ιδιοκτησίας. Προς γνώσιν και συμμόρφωσιν.
Επίσης αντί να διαβάζουμε παπαριές ανέραστων/υστερικών βορείων εν γένει ας ξεκινήσουμε όλοι να αναβαπτιστούμε στην Ελληνική/κλασσική γραμματεία, όπως βλέπετε παραπάνω απ'όλα έχει. (η ίδια απάντηση μέσες άκρες δόθηκε και σε κάτι γκόμενες (με μουνί ευτυχώς) που εκθείαζαν το Da Vinci Code - ούτε 5 σελίδες διάβασμα... τη στιγμή που έχει γραφεί ένα Pendolo Di Foucault.
Vai Ciao (άντε γειά)

Δεν διαφωνώ σε ό,τι λες.

Έγραψα μια εμπειρία μου, δεν ήμουν, δεν θέλω και ούτε θα γίνω συγγραφέας. Δεν υπάρχει αυτοσκοπός για ολοκληρωμένα κομμάτια μου.

Δεν είμαι κατά της κακής κριτικής, άλλη η αισθητική μου, άλλη η δική σου και ούτω καθ' εξής. Δεκτές όλες.

Όμως δεν πρόκειται για ψέμα. Εκεί ζορίζει, η καθετότητα επιβάλλεται.

Μια ένσταση αγαπητέ φίλε.

Ερωτικές ιστορίες. Από χρήστες του bourdela για χρήστες του internet εν γένει.

Μην αναζητείτε μυθιστορηματικούς γίγαντες. Αυτοί βγάζουν λεφτά, δεν γράφουν τσάμπα  ;) ;) ;)
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Μωρέ ναι ούτε εγώ διαφωνώ (με ό,τι λέω  :think: :2funny:, απλά ως αναγνώστης ενδιαφέρομαι (και) για το "πως" όχι (μόνο) για το "τι". Μ' έχασες από τις πρώτες αράδες - θα έχεις υπόψιν σου φίλους σου που ξένε πολλά ανέκδοτα αλλά όταν είναι να τα πούνε γάμησέ τα; Ε, κάπως έτσι. Να αμφισβητήσω ότι μπορείς να βγάλεις γκόμενα στο σουπερμάρκετ; Γιατί, κανάς κομπλεξικός είμαι; Άμα είναι να κάτσει και στο τρόλλεϋ γινεται, εκτός κι αν είσαι ο Τακμαν :dancing: Απλά ο τρόπος που το γράφεις δίνει και το στίγμα σου, με εννοείς; Και μια που τον ανέφερα, στο site έχουν γραφεί κεφάλαια γι αυτόν τον ΤΥΠΟ. Με τον τρόπο του μας έχει κερδίσει τους περισσότερους, το γράψιμό του βγάζει αθώα αλήθεια (ή έστω κραυγαλέα αληθοφάνεια). Να παρατηρήσω μόνο ότι αποτύπωση της γυναίκας με ανδρικά χαρακτηριστικά (κυνηγός, σκέφτεται το καυλί όλη την ώρα, μαλακίζεται 8 φορές τη μέρα κλπ) είναι καθαρά ανδρικό η/και λογοτεχνικό αποκύημα που α. πουλάει (σε μας τους άντρες) β. μας κάνει να αισθανόμαστε ερωτικά ίσοι με τις γυναίκες δεδομένου ότι στο σεξ είμαστε αδικημένοι σε σχέση με το μουνί και ως εκ τούτου βλέπε υπό α. Αλλά αυτό είναι άλλη μεγάλη κουβέντα. Παρεμπιπτόντως, που βρίσκεται αυτό το παιδί ο Τάκμαν;
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

 Να κάνουμε κάποιες διορθώσεις να το σουλουπώσουμε;


Πάμε με τον τίτλο....

Προτείνω δυο τρεις άλλους πιο πιασάρικους...
1. Αλλού ψωνίζεις, αλλού το δίνεις κι αλλού πας και χύνεις.
2. Κάπου θα βρω να τον χώσω...



 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
"Σε ευχαριστώ νεαρέ μου, δεν είναι ανάγκη".
"Δεν κάνω και κάτι..." (πολύ ντροπαλός τελικά).

"Πολύ ευγενικός νεαρός. Καιρό έχω να συναντήσω πιτσιρικά σαν και σένα. Θα μου πεις το όνομα σου ;"
"ΠΙΡΦΟρέστης. Δεν έκανα κάτι..." (εντελώς τρακαρισμένος και σε στάση αναμονής, ελπίζοντας...)
"Και τότε γιατί με ακολουθείς από την ώρα που ήμασταν μέσα, ΜΟΙΑΖΩ ΜΕ ΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ??? ;"
"Δεν σας ακολουθώ, έτυ...", με διακόπτει.
"Μα σε είδα. Θες κάτι ;", αυστηρά.
"Όχι απλά..."

:zfuck:
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 Να κάνουμε κάποιες διορθώσεις να το σουλουπώσουμε;


Πάμε με τον τίτλο....

Προτείνω δυο τρεις άλλους πιο πιασάρικους...
1. Αλλού ψωνίζεις, αλλού το δίνεις κι αλλού πας και χύνεις.
2. Κάπου θα βρω να τον χώσω...
 
OP
OP
Homo_Eroticus

Homo_Eroticus

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Μωρέ ναι ούτε εγώ διαφωνώ (με ό,τι λέω  :think: :2funny:, απλά ως αναγνώστης ενδιαφέρομαι (και) για το "πως" όχι (μόνο) για το "τι". Μ' έχασες από τις πρώτες αράδες - θα έχεις υπόψιν σου φίλους σου που ξένε πολλά ανέκδοτα αλλά όταν είναι να τα πούνε γάμησέ τα; Ε, κάπως έτσι. Να αμφισβητήσω ότι μπορείς να βγάλεις γκόμενα στο σουπερμάρκετ; Γιατί, κανάς κομπλεξικός είμαι; Άμα είναι να κάτσει και στο τρόλλεϋ γινεται, εκτός κι αν είσαι ο Τακμαν :dancing: Απλά ο τρόπος που το γράφεις δίνει και το στίγμα σου, με εννοείς; Και μια που τον ανέφερα, στο site έχουν γραφεί κεφάλαια γι αυτόν τον ΤΥΠΟ. Με τον τρόπο του μας έχει κερδίσει τους περισσότερους, το γράψιμό του βγάζει αθώα αλήθεια (ή έστω κραυγαλέα αληθοφάνεια). Να παρατηρήσω μόνο ότι αποτύπωση της γυναίκας με ανδρικά χαρακτηριστικά (κυνηγός, σκέφτεται το καυλί όλη την ώρα, μαλακίζεται 8 φορές τη μέρα κλπ) είναι καθαρά ανδρικό η/και λογοτεχνικό αποκύημα που α. πουλάει (σε μας τους άντρες) β. μας κάνει να αισθανόμαστε ερωτικά ίσοι με τις γυναίκες δεδομένου ότι στο σεξ είμαστε αδικημένοι σε σχέση με το μουνί και ως εκ τούτου βλέπε υπό α. Αλλά αυτό είναι άλλη μεγάλη κουβέντα. Παρεμπιπτόντως, που βρίσκεται αυτό το παιδί ο Τάκμαν;

Υπάρχουν ικανότεροι, δεν διεκδικώ παρά μόνο bonus γνώση που μου χρειάζεται.

Οι παρατηρήσεις σου έχουν ήδη καταχωρηθεί (το bonus που έλεγα αγαπητέ  ;) ;) )
 
OP
OP
Homo_Eroticus

Homo_Eroticus

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2012
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
 Να κάνουμε κάποιες διορθώσεις να το σουλουπώσουμε;


Πάμε με τον τίτλο....

Προτείνω δυο τρεις άλλους πιο πιασάρικους...
1. Αλλού ψωνίζεις, αλλού το δίνεις κι αλλού πας και χύνεις.
2. Κάπου θα βρω να τον χώσω...

Η 40κατι μας πήδηξε. Ή μάλλον μας δούλεψε.

"Σφαλιάρα" κι αυτή, με κάνει πιο δυνατό.
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Φτου ρε πουστη, δε γάμησε τη μιλφάρα...

Με το πιπίνι και στις τουαλέτες;

Ήμαρτον ρε
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Στο περίπου το έχω πιάσει εκ των συμφραζομένων, αλλά θα σου ήταν εύκολο να παραθέσεις και τον ορισμό του ΠΙΡΦΟΡΟΥ; Προκαταβολικά ευχαριστώ.

Ρωτα τους παλιους! Εγω ειμαι νεος στο site! Tωρα μπηκα!
Δεν γνωριζω!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
πάντως ωραία ιστορία και μπράβο

εγώ πάντως την κόβω για αληθινή

ο άνθρωπος (εκ του άνω θρώσκω συμπαίχτες) έβγαλε συναίσθημα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Του εμεινε απωθημενο ομωs.....Για χαρη τηs μεγαληs ποτιστηκε η μικρη
Ετσι συμβαινει παντου...Τιs μεγαλεs θελουμε αλλα.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom