Νέα

Γυναίκες Μέρος 1ο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ghostrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 405
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μια χαρά μπορεί να επιβιώσει ο άντρας αμα θέλει, και να δουλεύει,και να ταξιδεψει, και να σπουδάσει, και να γαμάει.
Δεν είναι θέμα χρημάτων. Είναι θέμα ποιότητας χαρακτήρα .

Ο τύπος στο στόρυ μπορεί να μην είναι ευχαριστημενος με την ζωή του, δεν είναι τα φράγκα το πρόβλημα όμως.
Αλλά επειδή έμαθε να κλαίγεται σαν την κάθε δεύτερη γυναικούλα που της έσπασε το νύχι.
όπως ακριβώς κάνει και στο άρθρο.

Μπα. Μην τρώς το δολωμα...

συνηθως κατι τετοιοι μετα απο λιγο καιρο βρισκουν πολυ καλη γκομενα....

απλα στο παιζουν πιο αδυναμοι απο οσο ειναι για να σε παραπλανησουν....

εσυ ξερεις κανεναν νορμαλ ανθρωπο να παραδεχεται πως ειναι αποτυχημενος ????????
και να το πιστευει και 100%???? αν ναι συστησε του εναν ψυχιατρο...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΥπΑΡΧει πολυς κοσμος εκει εξω που
το παιζει πιο αδυναμος απο οτι ειναι...
για να κοιμιζει τον αντιπαλο!

ΑΝ οντως ο αλλος νομιζει οτι ειναι αποτυχημενος
σταματαει τις προσπαθειες και παει σε ψυχιατρο...
αλλιως απλα κοροιδευει και θελει να τραβηξει τη προσοχη
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ΥπΑΡΧει πολυς κοσμος εκει εξω που
το παιζει πιο αδυναμος απο οτι ειναι...
για να κοιμιζει τον αντιπαλο!

ΑΝ οντως ο αλλος νομιζει οτι ειναι αποτυχημενος
σταματαει τις προσπαθειες και παει σε ψυχιατρο...
αλλιως απλα κοροιδευει και θελει να τραβηξει τη προσοχη


δεν εχεις κ αδικο σε αυτο


εχω γνωρισει πολλους κ πολλες που το παιζουν θυματα κακομοιροι καλα παιδια που βοηθανε με ανιδιοτελεια κ μολις επεφτε η μασκα κ κοιταζες περα απο την βιτρινα ηταν ο διαολος προσωποποιημενος

μιλαμε για μεγαλες κουφαλες κ σκουπιδια οχι απλα κακα παιδια
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Επίσης, με τα παιδιά που μιλάνε για την ευθύνη των αντρών και την ηττοπάθεια, συμφωνώ σε κάποιο βαθμό. Απλά πρέπει να γίνει κατανοητό ότι αν είσαι ο μέσος Έλληνας, βγάζεις 500 ευρώ τον μήνα και ζεις με τους γονείς σου, [size=1
20pt]απλά δεν θα βγάλεις όμορφη, ούτε μέτρια γκόμενα. Ακόμη και δικό σου χώρο να έχεις αν δεν έχεις μία σχετικά ενδιαφέρουσα κοινωνική ζωή κλπ πάλι θα δυσκολευτείς. Οπότε πριν κρίνετε την ψυχολογία κάποιων ανθρώπων δείτε το και από την δική τους οπτική. Προτιμούν να πάνε με μία πουτάνα από το να δώσουν αξία σε ένα μπάζο. [/size]

Οι γυναίκες που είναι διαθέσιμες στον μέσο άντρα, στην πλειοψηφία, είναι σκατά. Είναι χοντρές, η/και άσχημες και δεν λένε και τίποτα σαν άτομα. [size=20pt]Όταν λοιπόν πας μία βόλτα στην Ερμού και βλέπεις μουνάρες είναι δύσκολο να συμβιβαστείς με τα αποφάγια της κοινωνίας μετά. Και αυτό δεν είναι απλά θέμα γούστου, επειδή την στιγμή που θα γαμήσεις την χοντρέλα, η την άσχημη κολλιτσίδα που σε έχει για θεό, είναι σαν να αποδέχεσαι σιωπηλά την θέση σου στο κοινωνικό τοτέμ. Και αυτό είναι η απόλυτη ήττα για έναν νέο[/size] που έχει δει τι υπάρχει έξω από την δική του πραγματικότητα.




Έχεις πολύ δίκιο συνάδελφε για τους σύγχρονους άντρες και να θυμόμαστε σε τι περιβάλλον καλούμαστε να ζήσουμε και να  λειτουργήσουμε...



 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν εχεις κ αδικο σε αυτο


εχω γνωρισει πολλους κ πολλες που το παιζουν θυματα κακομοιροι καλα παιδια που βοηθανε με ανιδιοτελεια κ μολις επεφτε η μασκα κ κοιταζες περα απο την βιτρινα ηταν ο διαολος προσωποποιημενος

μιλαμε για μεγαλες κουφαλες κ σκουπιδια οχι απλα κακα παιδια

Κοιτα αν οντως καποιος εχει πειστει οτι ειναι ξοφλημενος
απομονωνεται.... δεν βγαινει να γραψει αρθρακια... και να κανει κυρηγμα.
Αποσυρεται απο καθε προσπαθεια κτλπ....
Ο κοσμος και οι γυναικες ετσι ειναι. Δεν ειναι μονο οι γυναικες ειναι και οι αντρες....

Γιατι αν η γυναικα δεν ειχε καποιο Α προτυπο δεν θα γινοταν οπως λενε οτι ειναι... τωρα οσοι βγαινουν
και λενε φταινε μονο οι γυναικες για μενα απλα κοροιδευουν  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ή περιμενουν καποια να παει να τους πει...

"Ελα συγγνωμη.... δεν ειμαστε ετσι.... θα κανω οτι θες !!! "

:2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Επίσης, με τα παιδιά που μιλάνε για την ευθύνη των αντρών και την ηττοπάθεια, συμφωνώ σε κάποιο βαθμό. Απλά πρέπει να γίνει κατανοητό ότι αν είσαι ο μέσος Έλληνας, βγάζεις 500 ευρώ τον μήνα και ζεις με τους γονείς σου, απλά δεν θα βγάλεις όμορφη, ούτε μέτρια γκόμενα. Ακόμη και δικό σου χώρο να έχεις αν δεν έχεις μία σχετικά ενδιαφέρουσα κοινωνική ζωή κλπ πάλι θα δυσκολευτείς. Οπότε πριν κρίνετε την ψυχολογία κάποιων ανθρώπων δείτε το και από την δική τους οπτική. Προτιμούν να πάνε με μία πουτάνα από το να δώσουν αξία σε ένα μπάζο.

Οι γυναίκες που είναι διαθέσιμες στον μέσο άντρα, στην πλειοψηφία, είναι σκατά. Είναι χοντρές, η/και άσχημες και δεν λένε και τίποτα σαν άτομα. Όταν λοιπόν πας μία βόλτα στην Ερμού και βλέπεις μουνάρες είναι δύσκολο να συμβιβαστείς με τα αποφάγια της κοινωνίας μετά. Και αυτό δεν είναι απλά θέμα γούστου, επειδή την στιγμή που θα γαμήσεις την χοντρέλα, η την άσχημη κολλιτσίδα που σε έχει για θεό, είναι σαν να αποδέχεσαι σιωπηλά την θέση σου στο κοινωνικό τοτέμ. Και αυτό είναι η απόλυτη ήττα για έναν νέο που έχει δει τι υπάρχει έξω από την δική του πραγματικότητα.

εσυ και 30000 να βγαζες το μηνα
παλι το ιδιο προβλημα θα ειχες... μυριζεις αποτυχια
απο χιλιομετρα... και καμια δεν θελει αποτυχημενους.
Να το ξερουν οσοι κραζουν νομιζοντας πως θα τραβηξουν την προσοχη  :P

θες και ωραια γκομενα εσυ... με τετοια χαλια. Μπα δεν παιζει φιλε...
πρεπει να το δουλεψεις αλλιως ξεχασε το σε πρωτη φαση ξεκολα με τη μιρλα
γιατι ειναι μαλακια.  :-
 
OP
OP
G

Ghostrider

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
337
Like
12
Πόντοι
1
εσυ και 30000 να βγαζες το μηνα
παλι το ιδιο προβλημα θα ειχες... μυριζεις αποτυχια
απο χιλιομετρα... και καμια δεν θελει αποτυχημενους.
Να το ξερουν οσοι κραζουν νομιζοντας πως θα τραβηξουν την προσοχη  :P

θες και ωραια γκομενα εσυ... με τετοια χαλια. Μπα δεν παιζει φιλε...
πρεπει να το δουλεψεις αλλιως ξεχασε το σε πρωτη φαση ξεκολα με τη μιρλα
γιατι ειναι μαλακια.  :-

Δώσε μου 30000 το μήνα και θα την βρω την άκρη... :)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δώσε μου 30000 το μήνα και θα την βρω την άκρη... :)

Οχι... προτιμω αμα τα βρω να τα κρατησω εγω
να τα επενδυσω καπου να παρω περισσοτερα
σιγα μην τα δωσω σε σενα να τα χαλας στις καφετεριες
στο κολωνακι να πηγαινεις να βλεπεις κατα τα αλλα "φανταχτερες"
ελληνιδες  :2funny: :2funny:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Επίσης, με τα παιδιά που μιλάνε για την ευθύνη των αντρών και την ηττοπάθεια, συμφωνώ σε κάποιο βαθμό. Απλά πρέπει να γίνει κατανοητό ότι αν είσαι ο μέσος Έλληνας, βγάζεις 500 ευρώ τον μήνα και ζεις με τους γονείς σου, απλά δεν θα βγάλεις όμορφη, ούτε μέτρια γκόμενα. Ακόμη και δικό σου χώρο να έχεις αν δεν έχεις μία σχετικά ενδιαφέρουσα κοινωνική ζωή κλπ πάλι θα δυσκολευτείς. Οπότε πριν κρίνετε την ψυχολογία κάποιων ανθρώπων δείτε το και από την δική τους οπτική. Προτιμούν να πάνε με μία πουτάνα από το να δώσουν αξία σε ένα μπάζο.

Οι γυναίκες που είναι διαθέσιμες στον μέσο άντρα, στην πλειοψηφία, είναι σκατά. Είναι χοντρές, η/και άσχημες και δεν λένε και τίποτα σαν άτομα. Όταν λοιπόν πας μία βόλτα στην Ερμού και βλέπεις μουνάρες είναι δύσκολο να συμβιβαστείς με τα αποφάγια της κοινωνίας μετά. Και αυτό δεν είναι απλά θέμα γούστου, επειδή την στιγμή που θα γαμήσεις την χοντρέλα, η την άσχημη κολλιτσίδα που σε έχει για θεό, είναι σαν να αποδέχεσαι σιωπηλά την θέση σου στο κοινωνικό τοτέμ. Και αυτό είναι η απόλυτη ήττα για έναν νέο που έχει δει τι υπάρχει έξω από την δική του πραγματικότητα.



Παλι τα ιδια ομως bro. Το βλεπεις τελειως μονοπαντα. Στην χωρα αυτη το 60% του πληθυσμου ειναι γυναικες. Ξερεις ποσες μενουν στο ραφι? Πολλες. Πολυ περισσοτερες απο τους αντρες.
Λες οτι οι αντρες δεν εχουν επιλογη και οτι αναγκαζονται να διαλεξουν μετριες, μπαζα κλπ.
Ολοι αυτοι τι ειναι? Ομορφαντρες ολοι? Δεν ειναι στην πλειοψηφια τους και αυτοι μπαζα? Και στατιστικα να το παρεις. Αφου λοιπον ουτε αυτοι ειναι ομορφοι γιατι θα πρεπει να ειναι με μουναρες?
Το λαθος ειναι οτι επιμενεις να σκεφτεσαι αποκλειστικα και μονο με βαση την δικη σου αντρικη φυση. Δεν σκεφτεσαι καθολου οτι πολυ περισσοτερες γυναικες απο σενα εχουν τα ιδια και χειροτερα προβληματα. Γιατι πολυ απλα ειναι πολυ περισσοτερες!
Παμε παρακατω. Και μονο απο αυτο που γραφεις για την Ερμου, εγω σου λεω οτι τετοια ηττοπαθη νοοτροπια αξιζει τα αποτελεσματα που γραφεις. Προσπαθησαν ποτε να προσεγγισουν αυτοι που λες μια απο ολες αυτες στην Ερμου? Οχι! Γιατι το εχουν δεδομενο οτι θα φανε χυλοπιτα και δεν γουσταρουν. Και τι εγινε? Θαρρος θελει και αγνοια κινδυνου. Στην τελικη εχεις κατσει να σκεφτεις οτι μια γυναικα αυτο θελει απο σενα? Αρχιδια.
Μιλαω σε δευτερο ενικο για ευκολια. Αν εισαι με την νοοτροπια 'βγαζω 500 ευρω και ποια θα με κοιταξει' εννοειται οτι δεν θα βγαλεις γκομενα ποτε. Ποια γκομενα γουσταρει κακομοιρια και αυτοπεποιθηση υπο του μηδενος?
Δες το και αλλιως. Εσυ δηλαδη θα γουσταρεις νασαι με μια γκομενα η οποια ολη την ωρα θα λεει 'σπουδασα αλλα βγαζω μονο 500 ευρω'? Θα γκρινιαζει και θα μιζεριαζει. Θα γουσταρες? Ουτε καν μεγαλε! Ουτε καν! Η μηπως νομιζεις οτι ολες οι γκομενες καβαντζωνονται σε ενα τυπα και λυνουν τα προβληματα τους? Λαθος φιλε. Η ανεργια ειναι πολυ υψηλοτερη στις γυναικες.
Τα πραγματα ειναι δυσκολα για ολους πλεον. Αντρες, γυναικες. Τι να κανουμε τωρα? Να παμε να φουνταρουμε? Να μην ζησουμε? Δεν εχω ιδεα τι θα γινει αλλα ξερεις κατι? Δεν με νοιαζει ρε φιλε. Θα ζησω. Αν το σκεφτομασταν ετσι και οι γκομενες στην καθε Ερμου θα το εβλεπαν αλλιως.
Και αυτο δεν ειναι κηρυγμα, ουτε σοφιστεια. Ουτε γκομενα εχω, ουτε καμια σουπερ δουλεια, ουτε τιποτα.
Μου την δινει η κακομοιρια και η μιζερια ομως. Οπως φανταζομαι και στους περισσοτερους και τις περισσοτερες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αγνοια κινδυνου????

Μα αμα δεν εχεις στο μυαλο σου τον κινδυνο θα αποτυχεις...

προσεξε να δεις... στο καμακι η χυλοπιτα ειναι κατι παραπανω
απο πολυ πιθανο σεναριο... προκειμενου να τρωει χυλοπιτες ο τυπος
και να πεφτει ψυχολογικα... καλυτερα να δοκιμασει να κανει πολλες φιλες.

Εκτος αυτου επιμενω... να πηγαινεις μονο σε αυτες που δειχνουν ενδιαφερον...
αυτο μπορεις να το δεις πολυ ευκολα αμα χαμογελασεις σε καποια και στο ανταποδωσει
ακομη και αν δεν ψηνεται για γαμησι... θα ειναι θετικη σε γνωριμια φιλικη...
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Αγνοια κινδυνου????

Μα αμα δεν εχεις στο μυαλο σου τον κινδυνο θα αποτυχεις...

προσεξε να δεις... στο καμακι η χυλοπιτα ειναι κατι παραπανω
απο πολυ πιθανο σεναριο... προκειμενου να τρωει χυλοπιτες ο τυπος
και να πεφτει ψυχολογικα... καλυτερα να δοκιμασει να κανει πολλες φιλες.

Εκτος αυτου επιμενω... να πηγαινεις μονο σε αυτες που δειχνουν ενδιαφερον...
αυτο μπορεις να το δεις πολυ ευκολα αμα χαμογελασεις σε καποια και στο ανταποδωσει
ακομη και αν δεν ψηνεται για γαμησι... θα ειναι θετικη σε γνωριμια φιλικη...


Αγνοια κινδυνου ή μη, φιλες ή μη, αυτο που ξερω εγω ειναι οτι η μιζερια φαινεται απο μακρυα και δεν σιγουρα δεν βοηθαει. Με τετοια νοοτροπια και 10 φιλες να χεις γκομενα δεν καθεται. Εγω αυτο νομιζω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αγνοια κινδυνου ή μη, φιλες ή μη, αυτο που ξερω εγω ειναι οτι η μιζερια φαινεται απο μακρυα και δεν σιγουρα δεν βοηθαει. Με τετοια νοοτροπια και 10 φιλες να χεις γκομενα δεν καθεται. Εγω αυτο νομιζω.

Κανονας -> Δεν χωριζω ποτε μια γκομενα αν δεν εχω βρει αντικαταστατρια....

:P

οποιος το κανει αυτο ειναι καραγκιοζακος.
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Κανονας -> Δεν χωριζω ποτε μια γκομενα αν δεν εχω βρει αντικαταστατρια....

:P

οποιος το κανει αυτο ειναι καραγκιοζακος.

ενδέχεται όμως ρε μορτη να σε παρατησει αυτη πρωτη  :grin:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Κανονας -> Δεν χωριζω ποτε μια γκομενα αν δεν εχω βρει αντικαταστατρια....

:P

οποιος το κανει αυτο ειναι καραγκιοζακος.

Αυτο που κολλαει τωρα?  :2funny:
Εδω λεμε να βρει ΜΙΑ γκομενα. Ας βρει ο Ισιδωρος μια και μετα συζηταμε για αντικαταστατρια  :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Κανονας -> Δεν χωριζω ποτε μια γκομενα αν δεν εχω βρει αντικαταστατρια....

:P

οποιος το κανει αυτο ειναι καραγκιοζακος.

Υπαρχει και αλλη λυση.....Τιs κραταs και τιs δυο
Αγαπα τιs πλησιον σου,  εστω κι αν ειναι δυο :grin: :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Υπαρχει και αλλη λυση.....Τιs κραταs και τιs δυο
Αγαπα τιs πλησιον σου,  εστω κι αν ειναι δυο :grin: :grin:

ΑΥτο δεν ειναι λυση... μαλακια ειναι  :grin:
γιατι καποια στιγμη θα σε πάρει χαμπαρι μια απο τις δυο
οποτε θα θελησει να σε εκδικηθει.... και θα χασεις και τις δυο μετα.
Εκτος και αν μπλεκεις με χαζες γκομενες....
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Οχι φιλε. Να τα λες ξεκαθαρα.Δεν ειναι ουτε ατολμια ουτε τπτ. Ειναι απλα και ξεκαθαρα νοοτροπιες που σκοπιμα προωθούνται. Κανουν τις γυναικες κομπλεξικες και υστερικες και στη συνεχεια ο αντρας γινεται προβληματικος. Τους ξεσηκωνουν τα μυαλα με διαφορες παπαριες και εχουν κανει το μυαλο τους μαγιονεζα.

+1 αλλά το ίδιο γίνεται και με τους άντρες. Όλοι θέλουν να γαμήσουν κανά μοντέλο, κάτι λιγότερο δεν τους ικανοποιεί.

Και εχουν κανει ενα πραγμα τοσο απλο, τοσο δυσκολο και περιπλοκο. Και κανε μια βολτα προς ανατολικη ευρωπη να δεις γυναικες να σου πεσει το σαγονι με αντρες απλους χωρις πολλα πολλα.

Δεν έχω πάει ανατολική Ευρώπη. Αλλά φαντάζομαι και εκεί επιλέγουν οι γυναίκες με κάποια κριτήρια. Λες να κάθονται σε όλους με το παραμικρό; Εκτός αν πιστεύεις τις μαλακίες που γράφει (ο συμπαθής κατά τα άλλα) Δημητράκης.

Πάντως Αλβανός μου περιέγραφε θυμωμένα ότι οι γυναίκες και εκεί είναι απίστευτα απαιτητικές. :cheesy:

Ενω εδω το χουμε κανει θεωρια και περιπλοκο. Και οχι ο αντρας πρεπει να ναι ετσι, οχι αλλιως το ενα το αλλο, λες και παει να δοσει διαγωνισμα.
Απλα ειναι τα πραγματα η μονη προυποθεση για να γαμησεις ειναι να σαι υγιης και να σου σηκωνεται κανονικα. Οτιδηποτε αλλο ειναι σκοπιμες μαλακιες που δεν εχουν σχεση και προκαλουν προβληματα και απορρεουν απο κομπλεξ.

Ούτε και εμένα μου αρέσει αυτό , αλλά πιστεύω ότι δεν το έχουν χάσει όλες.  *P

Και εντάξει είναι και γιατί ηλικίες αναφερόμαστε. Σε τι φάση είναι η καθεμία. Μια γυναίκα θέλει απλά να γαμηθεί ή κάνει σχέση ή να κάνει και οικογένεια κλπ; Κάπου λογικό δεν είναι να σκέφτεται το μετά;  :)

Και δες οτι στην Ελλαδα η τζιρος της πορνειας ειναι ψηλος. Επισης τσοντες και ενα σωρο αλλες παπαριες χτυπανε κοκκινο. Τι βιζιτες, τι σιτι τουρ, τι τραβελια, τι οτι θες. Μεταξουργειο και φυλης, μιλιουνια.

Ρε τύπε σε όλες τις χώρες γίνεται αυτό. Και δεν είναι κακό απαραίτητα.  :grin:

Ας αφήσουμε τις θεούσες να σκούζουν.  :2funny:

Τυχαιο ειναι αυτο? Και μη μου πεις οτι ο αντρας κανει λαθος αχ τι πως και παπαριες. Ο καθε μολδαβος η ουκρανος οικοδομος δλδ με τη σαγιοναρα και τη μπυρα που γαμανε ονειρεμενες καβλομουναρες ειναι καλυτερος με στυλ και τυπο και ο φουκαρας ο ελληνας πρεπει να χει χιλιες δυο προυποθεσεις για να κοιταξει το μπουτακι της πριγκηπησας . Καπου δεν ειναι νορμαλ αυτο, δε το καταλαβαινεις?

Δλδ όσοι Έλληνες έχουν σχέση ή οικογένεια τι παραπάνω έχουν από τους υπόλοιπους; Όλοι πλούσιοι και μοντέλα είναι;  :think:

Συμφωνούμε για τις υπερβολικές απαιτήσεις. Απλά σου λέω ότι δεν είναι ΟΛΕΣ έτσι. Είπαμε, μερικές δεν το έχουν χάσει ακόμα.  :grin:

Και όσες πολύ απαιτητικές στην τελική ας κάτσουν υπομονετικά να περιμένουν τον ιππότη τους.  :2funny:

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom