Νέα

Γυναίκα για τρίο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lover_donor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lover_donor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα στα παιδια...εδω και καποιο καιρο η κοπελα μου με εχει φαει να κανουμε τριο με αλλη γυναικα...προσπαθω απεγνωσμενα να βρω μα τιποτα...μηπως μπορειτε να με βοηθησετε?ξερετε καμια που να ενδιαφερεται..στην τελικη να απευθηνθω σε αγοραιο ερωτα..εχετε καμια διευθυνση να μπω για να δω call girls?σας ευχαριστω εκ των πρωτερων κ περιμενω απαντησεις.
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
μπες μέσα σε κανένα date.gr ή κατι τέτοιο
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
η κοπελα σου?! σ εχει φαει για τριο?!
αυτη?!

καλα αλλαξαν τελειως οι ρολοι...  :crazy:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Γιατί? Μια χαρά είναι η κοπέλα του. Θέλουν μια ποικιλία στο σεξ, για μένα καλά κάνουν.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε συ μπαιτ, βλεπω θρεντ με τιτλο ''γυναικα για τριο'' και βλεπω να εχεις ποσταρει και μου ετρεξαν τα σαλια, γιατι νομιζα οτι επιτελους μπηκες στο σπορ..!!!!!  :P :P
τι απογοητευση εφαγα ρε γαμωτο..  :tickedoff: :tickedoff:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
χαχαχαχα
παρδον μεσιε ζωρζ....
την επομενη φορα :P :P :P
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μπορω να σε βοηθησω εγω αμα θελει να κανει τριο η κοπελα σου στειλε το κινητο της σε πμ και θα της εκπληρωσω την επιθυμια με μεγαλη μου χαρα δε σε πειραζει ετσι δεν ειναι? ;)
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Φιλε γραψου στο adultfriendfinder παντως επειδη και εγω με τη φιλη μου ειμαστε φαν του τριου και γενικα εχουμε καποιες εμπειριες να ξερεις πως γενικα ειναι δυσκολο να βρεις μονη κοπελα. πιο ευκολα βρισκεις ζευγαρι. αν θες παντως καλο τριο με επαγγελματια δοκιμασε την Ramona-Lolita αναφορες γιαυτη θα βρεις εδω στο σαιτ η οποία το γουσταρει σαν τρελή!!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
καλησπερα στα παιδια...εδω και καποιο καιρο η κοπελα μου με εχει φαει να κανουμε τριο με αλλη γυναικα...προσπαθω απεγνωσμενα να βρω μα τιποτα...μηπως μπορειτε να με βοηθησετε?ξερετε καμια που να ενδιαφερεται..στην τελικη να απευθηνθω σε αγοραιο ερωτα..εχετε καμια διευθυνση να μπω για να δω call girls?σας ευχαριστω εκ των πρωτερων κ περιμενω απαντησεις.
Πώς και ήρθε σε αυτή την κατάσταση η δικιά σου?Μήπως κάνεις κάτι λάθος?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Είναι πλέον μόδα οι γυναίκες να γουστάρουν λεσβιακή εμπειρία. Κατά τα άλλα δεν υπάρχουν άντρες πια.
 

pescatore

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
να είχα κι εγώ τέτοιο "πρόβλημα".....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom