Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καταλληλη για ζευγαρια?

  • ναι

    Ψήφοι: 57 70,4%
  • οχι

    Ψήφοι: 24 29,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    81

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
260
Like
909
Πόντοι
81
Περσι ειχε κοσμο και καθημερινες γιατι ετσι? Καλα σαββατο κυριακη παντα ειχε κοσμο.
Κυριακη ρε φιλε η σαρα και η μαρα οτι και να ναι δεν αξιζει ,Σαββατο εχει ποιο ποιοτικο κοσμο μπορεις να πεις και μια κουβεντα με εναν ανθρωπο.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Πλακιάς κ Μικρό Αμμούδι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Όντως στα Λουτρά Ελευθερών είναι καλά κι έχει από όλα. Πηγαίναμε ως ζευγάρι και τελευταία είχε και ζευγάρια ξένων. Και παρέες έχουμε πετύχει
Και τον Ιούνιο έπεσε τριπλο γαμήσι ζευγαριών στην άκρη της παραλίας στα βραχάκια... ξεκίνησε το πρώτο ζευγάρι και παρασύρθηκαν και οι άλλοι.
Επίσης μου είπαν και πάνω στα λουτρά στα εγκαταλελειμμένα κτίρια ότι γίνονται σκηνικά, ανέβηκα μια φορά με το αμάξι αλλά μόνο άντρες είδα να μπαινοβγαίνουν στα κτίρια.. αλλά είχε ζευγάρια που πήγαιναν προς την πισίνα ας το πούμε, εκεί που μαζεύεται το νερό δηλαδή..
Αλλά πρέπει να περπατήσεις λίγο για να φτάσεις εκεί οπότε δεν πήγα.
Έχει πάντως πολλά ζευγάρια ξένων ακόμα στην παραλία συν βέβαια τους μόνιμους ματακηδες ενοχλητικούς να περιφέρονται
 

NorthGhost

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
6
Like
7
Πόντοι
0
Και τον Ιούνιο έπεσε τριπλο γαμήσι ζευγαριών στην άκρη της παραλίας στα βραχάκια... ξεκίνησε το πρώτο ζευγάρι και παρασύρθηκαν και οι άλλοι.
Επίσης μου είπαν και πάνω στα λουτρά στα εγκαταλελειμμένα κτίρια ότι γίνονται σκηνικά, ανέβηκα μια φορά με το αμάξι αλλά μόνο άντρες είδα να μπαινοβγαίνουν στα κτίρια.. αλλά είχε ζευγάρια που πήγαιναν προς την πισίνα ας το πούμε, εκεί που μαζεύεται το νερό δηλαδή..
Αλλά πρέπει να περπατήσεις λίγο για να φτάσεις εκεί οπότε δεν πήγα.
Έχει πάντως πολλά ζευγάρια ξένων ακόμα στην παραλία συν βέβαια τους μόνιμους ματακηδες ενοχλητικούς να περιφέρονται
Ισχύει ότι στα λουτρά γίνονται πραγματα,χειμώνα ένα παραπάνω,έχει όμως πολλούς ενοχλητικούς!
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
260
Like
909
Πόντοι
81
Καταλαβα θα αναστεναξει απο τον κοσμο η παραλια
τηλεφωνα δεν σηκωνεις sms δεν απαντας τα μηνυματα εδω κλειστα σε εχουν υπερωρια ρε γκασταρμπαϊτερ?...Οι 62 καναν εμφανιση γκεστ χθες και ξαναφυγαν ουλαουπ ?
 

gionik23

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Θεσσαλονίκη ? Υπάρχει καμία παραλία στην ευρύτερη περιοχή ?
 

wass

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
97
Like
206
Πόντοι
20
τηλεφωνα δεν σηκωνεις sms δεν απαντας τα μηνυματα εδω κλειστα σε εχουν υπερωρια ρε γκασταρμπαϊτερ?...Οι 62 καναν εμφανιση γκεστ χθες και ξαναφυγαν ουλαουπ ?
Ειμαι Bereitschaft τα κινητα κλειστα :knuppel: ....62 κρασαρε το παλιο λαπ μιλησαμε το πρωϊ kaputt ψαχνει τους κωδικους mail mpou temu fb και αλλα τα ειχε ολα αποθηκευμενα εκει δεν θυματε γρι :woldman: ευτυχως τραπεζες και σοβαρα τα ειχε στο ipad αν δεν τα καταφερει θα κανει αλλα θα κατεβουν κατω σαββατοκυριακο θα ηθελα να ειμαι εκει να δω την καζουρα που θα πεσει χαχα:klapste:
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
260
Like
909
Πόντοι
81
Ειμαι Bereitschaft τα κινητα κλειστα :knuppel: ....62 κρασαρε το παλιο λαπ μιλησαμε το πρωϊ kaputt ψαχνει τους κωδικους mail mpou temu fb και αλλα τα ειχε ολα αποθηκευμενα εκει δεν θυματε γρι :woldman: ευτυχως τραπεζες και σοβαρα τα ειχε στο ipad αν δεν τα καταφερει θα κανει αλλα θα κατεβουν κατω σαββατοκυριακο θα ηθελα να ειμαι εκει να δω την καζουρα που θα πεσει χαχα:klapste:
Θα εχει πλακα αλλα παιζει πενηντα πενηντα να κατεβουμε εξαλου δεν μας μιλανε μας κρατανε μουτα:jerking: τα τσαμενα ζατι μια πλατσα καζαμε σαν παιζακια χαχα:angel:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: wass

The_Curber

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Πλακιάς κ Μικρό Αμμούδι
Ευχαριστώ μπρο! Μόνο Εσυ απάντησες…δυστυχώς έχω πάει εκεί και οι ηλικίες είναι συνταξιούχοι & άνω.. περιττό να πω πόσοι δροσεροί μου στείλαν π.μ.
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
124
Κριτικές
12
Like
890
Πόντοι
371
Kέρκυρα, καλοκαίρι 2018: Θα μοιραστώ μαζί σας μυστικό σημείο που μου αποκάλυψε Κερκυραία παντρεμένη (αυτή ξέρει). Μπροστά στο ξενοδοχείο Belvedere, στο δρόμο για Μπενίτσες, υπάρχει ένας χωματόδρομος με κλίση προς αριστερά, που κατηφορίζει προς την παραλία του ξενοδοχείου. ΕΛΑ ΟΜΩΣ που υπάρχει και ένα μονοπατάκι με κλίση προς τα δεξιά, δεν το πιάνει το μάτι αν δεν στο δείξει κάποιος που ξέρει την ύπαρξή του, το οποίο οδηγεί σε ορμίσκο, κλειστό απο βράχια, όπου κάνουν γυμνισμό, και άφθονο σεξ με φεγγαράδα οι Κερκυραίες. Σε ένα βράχο, με κόκκινο spray, έχουν γράψει NUDISTS HERE.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.017
Πόντοι
2.306
Θυμάμαι πριν γίνουν μόδα τα πανηγύρια στην Ικαρια. Στον Να. Ξέραμε ότι θα δούμε. Κατεβαίνοντας, ήδη κάνανε με ένα λάστιχο ντους 5-6 ζουζούνια. Δεν κοίταξα ευθέως, αλλά με την άκρη του ματιού λέω τώρα αυτά μάλλον είναι γυμνά. Έπαθα πολιτισμικό σοκ. Κατεβαίνουμε και είχε στην κυριολεξία πάνω από 150 ζευγάρια βυζια και φουλ γυμνές παρέες 4αρες 5αδες. Πάλι αφού ξεντύθηκα και στήσαμε στο στέγαστρο χώθηκα και κρύφτηκα μέσα, λέω θα γίνουμε ρεζίλι. Άρχισα να διαβάζω το βιβλίο μου και να προσπαθώ να μη μπω στη διαδικασία ματιού. Μέχρι που, και αυτό το θυμάμαι μέχρι σήμερα, βγαίνει ένα μουνι από τη θάλασσα….Ητανε σαν την Μονικα Μπελουτσι σε πιο αδύνατο. Φόραγε κάτι σαν αλυσιδιτσα-ζώνη μόνο . Είναι ότι πιο όμορφο έχω δει. Γενικά εκ τότε δεν έχω συναντήσει τόσο κόσμο γυμνό σε παραλία γυμνιστών.

Όσο για σκηνικό, έκανε ένας από την παρέα γνωριμία αλλά Αθήνα το προσχώρησε. Πολύ απλά ήρθε μια κορασίδα και μας ρώτησε αν παίζουμε με τη μπάλα που είχαμε βόλεϊ.
Μου θύμισες κάτι αντίστοιχο, στη Μυρτιώτισσα, το 1997.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom