Νέα

Γυμνή σε συντριβάνι της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnys77777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Υπαρχει ομως πιθανοτητα να το χειριζεται ο Μιναρας ,οπως εκανε με την Αλεξανδρου
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
το τι μπινελικι ειχε φαει απο τον κοσμο που περνουσε με τα παιδακια κτλ. απο εκει δεν λεγεται...
 

panikos1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2014
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
το τι μπινελικι ειχε φαει απο τον κοσμο που περνουσε με τα παιδακια κτλ. απο εκει δεν λεγεται...
μη λεσ μαλακαιεσ αν δεν ξερεισ.ξερεισ τι ωρα γυριστηκε αυτο το πραγμα¨με καμερα?δεν εχει μονο φωτο.δεν παιρνουσε ανθρωποσ τι φαση εκεινη.στα λεει καποιοσ που ηταν διπλα μπρωστα και πισω.αντε καλημερα.
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
σε πιο στουντιο εργαζεται ?
 

panikos1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2014
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Daniela Doro λεγετε δουλευε για κανενα μηνα στον καλιγουλα ,ουγγαρεζα ειναι,παλια δουλευε σε ντελο στην αθηνα,μιλαμε για πολυ παρταλι και οντως την μανατζαρει ο Μιναρας ,μου ζητησε 700 για ολο το βραδυ.
τι χαζοσ που εισαι ρε τυπε¨αλαξε πλευρο μπασ και δεισ κατι αλο.250 ειναι.
 

panikos1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2014
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
αν τι δεισ ρε συ απο κοντα πωσ ειναι τωρα ουτε 100 δε θα δεχτεισ.ακου τι σε λεω.οχι και 700.η κοκα κολα εχει φανερα τα σμαδια πανω τησ
 

Επισκέπτης
Ακομα το ψαχνεται ρε παιδια,ειπαμε ειναι η ντανιελα που δουλεψε παλιοτερα ανδρεου.γεωργιου 16 και τωρα τελευταια στο μινωταυρου.
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
αυτος ο κωστακης η πουσταρα πως ειναι δυνατον να εχει ολα τα κονε;;; :huh: :huh: :huh:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
522
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
τι χαζοσ που εισαι ρε τυπε¨αλαξε πλευρο μπασ και δεισ κατι αλο.250 ειναι.
οκ φιλε ειμαι χαζος.φτανει που εσυ εισαι γνωστικος,εγω ειμαι ασχημος και ζητησε 700 ,ενω εσενα σαν ομορφος που εισαι ,σου ειπε 250
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
ρε παιδια η κοπελα το εδινε μινωταυρου και παλιοτερα ερως 16 με 30, τι νουμερα ειναι αυτα που ακουμε, μαζευτειτε εσεις φταιτε για τις ανατιμησεις, τον τιμαριθμο, τον πληθωρισμο, τα πρωταθληματα του γαυρου
 

panikos1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2014
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
οκ φιλε ειμαι χαζος.φτανει που εσυ εισαι γνωστικος,εγω ειμαι ασχημος και ζητησε 700 ,ενω εσενα σαν ομορφος που εισαι ,σου ειπε 250
τωρα αμα σε πω τι γαμαο τζαπα θα με πεισ πολυ ποιο ομορφοσ ειμαι απο απλα ομορφοσ? ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
ρε παιδια η κοπελα το εδινε μινωταυρου και παλιοτερα ερως 16 με 30, τι νουμερα ειναι αυτα που ακουμε, μαζευτειτε εσεις φταιτε για τις ανατιμησεις, τον τιμαριθμο, τον πληθωρισμο, τα πρωταθληματα του γαυρου
Αδερφέ bourdeliotis συμμαζέψου!
Φταίνε για όλα τα ανωτέρω, πλην των πρωταθλημάτων του γαύρου! Αυτά τα παίρνει ο γαύρος γιατί έχει καλύτερη ομάδα. Σοβαρά μιλάω, μην το παρεις καλαμπούρι :grin:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
τι λες ρε αν δεν φταιει αυτη που πηδαει και τσαλαβουταει στα νερα σαν το ψαρι και αυτοι που την στηριζουν για τα πρωταθληματα του γαυρου ποιοι φταινε?
 

panikos1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2014
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
ειναι και 20λεπτο βιντεακι για μονταζ για το σταρ, για 090.δεν ειναι μονο η 5-6 φωτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom