Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Χaιρετώ τους χτιστούς, προπόνηση πλaτης σήμερa κυρίως aρσεις θaνaτου κaι έλξεις κaι εδώ κaι μίa βδομaδa έχω aνεβaσει θερμίδες στις 2.200-2.400. Μέχρι τέλη aπριλίου συνεχίζω ίδιο μοτίβο κaι μετa ξaνa λιώσιμο. Νa κaι μίa φώτο που έβγaλa στa γρήγορa πριν φύγω..

LOL δεν ξέρω γιaτί, aλλa η ποιότητa της φωτογρaφίaς γaμιέτaι ότaν κaνω upload ενώ βγaζω με 5 μεγκaπίξελς κaι ότaν την περνaω στον υπολογιστή είνaι τέρμa κaθaρη.. Μου κaνει σaμποτaζ το imageshuck  :boobies: ... Τέσπa..


τύπε για πες τι ασκήσεις κάνεις για ρούφηγμα κοιλιάς.. :grin:
 

labrada

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε φιλε!...τωρα ολοι ειναι απλα φουσκες!..χαθηκαν τα ωραια σωματα των παλιων!...Δειτε κατω Serge Nybret!....
οχι πωσ και εκεινη ειναι καθαρη απλα απο τον ντοριαν και μετα το παρακανανε και γινανε τερατα...
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Χaιρετώ τους χτιστούς, προπόνηση πλaτης σήμερa κυρίως aρσεις θaνaτου κaι έλξεις κaι εδώ κaι μίa βδομaδa έχω aνεβaσει θερμίδες στις 2.200-2.400. Μέχρι τέλη aπριλίου συνεχίζω ίδιο μοτίβο κaι μετa ξaνa λιώσιμο. Νa κaι μίa φώτο που έβγaλa στa γρήγορa πριν φύγω..

LOL δεν ξέρω γιaτί, aλλa η ποιότητa της φωτογρaφίaς γaμιέτaι ότaν κaνω upload ενώ βγaζω με 5 μεγκaπίξελς κaι ότaν την περνaω στον υπολογιστή είνaι τέρμa κaθaρη.. Μου κaνει σaμποτaζ το imageshuck  :boobies: ... Τέσπa..


Έλα ρε Βάγγο τούμπανε, συνέχισε έτσι, μπράβο.  :rockon:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Link για το τεστο της universal. Αυτά με τα οιστρογόνα και τις μαλακίες με ανησυχούνε λίγο και δεν ξέρω αν θέλω να μπώ σε αυτό το τριπάκι με τεστμπούστερς κλπ....

Εχω δοκιμασει παλια ενα καλοκαιρι το στακ της univesal. Εβγαλα μερικα σπυρακια και στο τελος ειχα τρελη τριχοπτωση, παααρα πολυ ομως. Τοτε γαμουσα και πουτανες και θυμαμαι τις ξεμουνιαζα σαν τρελος.
Το κυριοτερο που βλεπεις ειναι μια απωλεια λιπους αλλα αυτο γινεται και με ασφαλεστερα συμπληρωματα.
Μητσο κοψε τις μαλακιες και το μονο που χρειαζεσαι ειναι πρωτεινη και κρεατινη, τα αλλα ειναι αμα χτυπησεις κανα πλατω η για να μαλακιζεσαι.Μην αρχιζεις τις μαλακιες χωρις να κανεις σωστη γυμναστικη δεν πρηζεσαι εκτος αν παρεις φαρμακα.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Χaιρετώ τους χτιστούς, προπόνηση πλaτης σήμερa κυρίως aρσεις θaνaτου κaι έλξεις κaι εδώ κaι μίa βδομaδa έχω aνεβaσει θερμίδες στις 2.200-2.400. Μέχρι τέλη aπριλίου συνεχίζω ίδιο μοτίβο κaι μετa ξaνa λιώσιμο. Νa κaι μίa φώτο που έβγaλa στa γρήγορa πριν φύγω..

LOL δεν ξέρω γιaτί, aλλa η ποιότητa της φωτογρaφίaς γaμιέτaι ότaν κaνω upload ενώ βγaζω με 5 μεγκaπίξελς κaι ότaν την περνaω στον υπολογιστή είνaι τέρμa κaθaρη.. Μου κaνει σaμποτaζ το imageshuck  :boobies: ... Τέσπa..


Νταξει σεβομαι οτι ανεβασες φωτο και δεν θελω να γραψω μαλακια αλλα...
Εισαι λιγο για τον πουτσο, βγαλε καλυτερη και αυτη η φλωρια που εχεις στη ρουφηγμενη κοιλια δεν ειναι 6 πακ

Συνεχησε γερα παντως
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Νταξει σεβομαι οτι ανεβασες φωτο και δεν θελω να γραψω μαλακια αλλα...
Εισαι λιγο για τον πουτσο, βγαλε καλυτερη και αυτη η φλωρια που εχεις στη ρουφηγμενη κοιλια δεν ειναι 6 πακ

Συνεχησε γερα παντως

έχεις δίκιο είμαι χοντρός και ρουφιέμαι ακραία... Εδώ και πολύ καιρό κανω εντατική προπόνηση ρούφηγμα κοιλιας. Συν τοις αλλοις είμαι και αστηθος και δεν έχω μαζα στην κοιλια... Και από πλαγια οδοντωτούς για τον πούτσο έχω... ανύπαρκτους..
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
καλημερα βαγγο μακαρι να ειχαν και αλλοι το σωμα σου συνεχισε τυπε :rockon: :rockon:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Κοίτα επειδή το να ειρωνεύεσαι είναι εύκολο.. Ξέρω τι είμαι.. Ξέρω ότι θέλω παρα πολύ κόπο ακόμα για να μπω στην ελίτ, αλλα ξέρω και ότι έχω δουλέψει σκληρα και έχω κανει καλή δουλεια για τα δεδομένα της απλής κοινωνίας.. απλα το να μου λένε ότι είμαι για τον πούτσο ατομα που προφανώς δεν έχουν ούτε τα μισα από ότι εγώ είναι αστείο.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Εχω δοκιμασει παλια ενα καλοκαιρι το στακ της univesal. Εβγαλα μερικα σπυρακια και στο τελος ειχα τρελη τριχοπτωση, παααρα πολυ ομως. Τοτε γαμουσα και πουτανες και θυμαμαι τις ξεμουνιαζα σαν τρελος.
Το κυριοτερο που βλεπεις ειναι μια απωλεια λιπους αλλα αυτο γινεται και με ασφαλεστερα συμπληρωματα.
Μητσο κοψε τις μαλακιες και το μονο που χρειαζεσαι ειναι πρωτεινη και κρεατινη, τα αλλα ειναι αμα χτυπησεις κανα πλατω η για να μαλακιζεσαι.Μην αρχιζεις τις μαλακιες χωρις να κανεις σωστη γυμναστικη δεν πρηζεσαι εκτος αν παρεις φαρμακα.

Έχεις δίκιο Ypsolon δεν θα ασχοληθώ.
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Ρε μάγκες, λόγω έλλειψης χρόνου σκέφτομαι να πάρω για πρώτη φορά λενα συνδυασμο πρωτεινης και αμινοξέων. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι όπως και το τρόπο λήψης, πριν μετά τη προπόνηση. Λογικά μιλάω για 3-4 φορές την εβδομαδα 1,5 ω΄ρες τη φορά, 0,5 αεροβια (διαδρομος ελλειπτικά) και 1 βάρη.
Πρωτείνη το πρωί αν δεν τρως αανάλογο πρωινό (μάλλον λόγω έλλειψης χρόνου όπως λες δεν τρως), αμινοξύ ταχείας απορόφησης μετά την προπόνηση και πρωτείνη καμιά ώρα μετά τα αμινοξέα, για μάρκες και εταιρείες καλύτερα πήγαινε σε ένα μαγαζί με συμπληρώματα να σου πουν
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Πρωτείνη το πρωί αν δεν τρως αανάλογο πρωινό (μάλλον λόγω έλλειψης χρόνου όπως λες δεν τρως), αμινοξύ ταχείας απορόφησης μετά την προπόνηση και πρωτείνη καμιά ώρα μετά τα αμινοξέα, για μάρκες και εταιρείες καλύτερα πήγαινε σε ένα μαγαζί με συμπληρώματα να σου πουν
Καυλιαρόγατε θα σε κουράσω, αλλά κανονικό φαγητό πότε πρεπει να τρώω; Μετα το γυμναστηριο ή πριν, σε σχεση με τα αμινοξέα; και ενα scoop πρωτεινης λαμβάνεται ως γευμα;
 

Επισκέπτης
Καυλιαρόγατε θα σε κουράσω, αλλά κανονικό φαγητό πότε πρεπει να τρώω; Μετα το γυμναστηριο ή πριν, σε σχεση με τα αμινοξέα; και ενα scoop πρωτεινης λαμβάνεται ως γευμα;
καυλιαρετζο τι ακριβοσ ψαχνισ?για πεσ μου μπασ και μπορο να πορνοβοιθισο!
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Ένα απλό μπούσουλα διατροφής με συμπληρώματα και κανονικά γευματα, σε απλες γραμμές.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Κοίτα επειδή το να ειρωνεύεσαι είναι εύκολο.. Ξέρω τι είμαι.. Ξέρω ότι θέλω παρα πολύ κόπο ακόμα για να μπω στην ελίτ, αλλα ξέρω και ότι έχω δουλέψει σκληρα και έχω κανει καλή δουλεια για τα δεδομένα της απλής κοινωνίας.. απλα το να μου λένε ότι είμαι για τον πούτσο ατομα που προφανώς δεν έχουν ούτε τα μισα από ότι εγώ είναι αστείο.


Φίλε Vago κατ’ αρχάς μη τσιμπάς. Όταν αποφασίζεις να εκτεθείς πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για σχόλια κάθε είδους.

Δεύτερον: Σου έχει γίνει εμμονή το six pack. Μη περιμένεις six pack, eight pack κλπ μαζί με μυϊκή μάζα όπως την εννοείς χωρίς «βοήθεια». Επίσης κανείς δεν είναι δυνατό να είναι γραμμωμένος συνεχώς. Πρέπει να είσαι κάτω από 10-12% λίπος και δεν είναι εύκολο. Κάποιοι πρέπει να κατέβουν και στο 8% για να φανούν οι κοιλιακοί.

Αν θες τη γνώμη μου κάνε  για 6 εβδομάδες πρωτεϊνική δίαιτα εναλλασσόμενη με μικτή (50% υδατάνθρακες – 50% πρωτεΐνες και λίπη) για 3 και 3 εβδομάδες ή 2-2-2. Για κοιλιακούς κάνε ροκανίσματα σε κατακλινή πάγκο με δεκάκιλο στο στήθος και κοιλιακούς σε τροχαλία με όσο βάρος μπορείς. Επίσης τις ίδιες μέρες κάνε 10 λεπτά ζέσταμα με χαλαρό τρέξιμο και μετά 10 σπριντ εξηντάρια με ένα λεπτό διάλειμμα μεταξύ τους και στο τέλος 10 λεπτά χαλαρό τρέξιμο. Αν τηρήσεις τη διατροφή και την αερόβια λογικά θα δεις μεγάλη διαφορά.

Πολλοί κατεβαίνουν πολύ σε λίπος αλλά κοιλιακούς δεν βλέπουν για τον απλούστατο λόγο ότι οι κοιλιακοί τους είναι αγύμναστοι. Γιατί με απλά ροκανίσματα και άρσεις ποδιών οι κοιλιακοί δε φουσκώνουν. Θέλουν αρκετά κιλά στις βασικές ασκήσεις και μετά αντίσταση και στις ασκήσεις για τους κοιλιακούς. Και βέβαια χαμηλά ποσοστά λίπους για να φανούν.

Συνέχισε τη γυμναστική σου χωρίς άγχος γιατί το άγχος από μόνο του καταβολίζει.
Αυτά και καλές προπονήσεις.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Νταξει σεβομαι οτι ανεβασες φωτο και δεν θελω να γραψω μαλακια αλλα...
Εισαι λιγο για τον πουτσο, βγαλε καλυτερη και αυτη η φλωρια που εχεις στη ρουφηγμενη κοιλια δεν ειναι 6 πακ

Συνεχησε γερα παντως

Είσαι πολλά κιλά μάγκας!
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
μεχρι να γινεισ φετεσ οπωσ λενε ολοι εδω μεσα μην ξαναβαλεισ φωτο :cheesy:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Κοίτα επειδή το να ειρωνεύεσαι είναι εύκολο.. Ξέρω τι είμαι.. Ξέρω ότι θέλω παρα πολύ κόπο ακόμα για να μπω στην ελίτ, αλλα ξέρω και ότι έχω δουλέψει σκληρα και έχω κανει καλή δουλεια για τα δεδομένα της απλής κοινωνίας.. απλα το να μου λένε ότι είμαι για τον πούτσο ατομα που προφανώς δεν έχουν ούτε τα μισα από ότι εγώ είναι αστείο.

παιχτουρι μου στην ειπε ηλιθιωδως και χωρις λογο προσβλητικα ο τυπος. το ποζαρισμα σου ομως δεν ειναι καλο και φαινεται να ρουφας την κοιλια αντι να τη σφιγγεις. κατα τα αλλα συνεχισε το εργο σου ομορφα και μη μασας  :rockon:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Λοιπόν ονειρεύομαι την μέρα που θα χτίσω ένα τέλειο κορμί θα σας το βάλω εδώ κ θα κομπλάρετε... :rockon:

Κάτι μου λέει πως δεν θ'αργήσει να ρθει..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom