Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Βαγγο τσιρτσιναμπα μου, εισαι σε καλο δρομο.

Συντομα θα καταλαβεις και τη ματαιοτητα να καταναλωνεις καθε μερα ζωικη πρωτεινη και υπερμετρους υδατανθρακες.

Καβλιαααααααρη μου. Θα τα παταξουμε τα μουνακια στην Β. Ελλαδα. http://[URL unfurl="true"]www.twcenter.net/forums/images/smilies/emoticons/viking.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Το έχω σταματήσει εδώ και καιρό..
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
εσυ δεν λες μαλακιες δλδ ε? εγω που λεω να μην πετας τα λεφτα σου σε μαλακιες που ειναι αχρηστα? εχεις 18 χρονια gym (αρχιδια ουτε 8 μηνες)και ακομα νομιζεις οτι τα συμπληρωματα σε βοηθανε?  εγω που εχω μονο 7 χρονια τοτε ειμαι μαλακας οκ  :birdman: :birdman: :birdman:
κακομοιρηδες σαν και σενα που πγαινοερχονται στα γυμναστηρια τσαμπα και μενουν παντα ιδιοι ξερω πολλους.
Αν σε ειχα στο γυμναστηριο θα σε ειχα για τις φαπες.

φανταζομαι πας 7 χρονια τον μαρτιο απριλιο και εσυ και φτιαχνεσαι :jerking:.
Εχω στειλει πρωτεινη στο χημειο του κρατους μεσω γνωστου και ειχε οτι ακριβως εγραφε.
Αλλα ποσο ασχετος πρεπει να εισαι να λες οτι επιχειρησεις δισσεκατομυριων στην αμερικη,που προμηθευουν ολο τον κοσμο βαζουν αλευρια,η ασχετοσυνη σου ειναι τετοια που αναρωτιεμαι πως μπαινεις εδω μεσα να δινεις συμβουλες.
Σε 2 μηνες ερχεται η περιοδος που θα πας γυμναστηριο να ξαναφτιαχτεις  :2funny: :2funny::2funny:ετοιμασου να δειξεις παλι τις κοιλαρες εε συγνωμη,την κορμαρα σου εννουσα :headbang: :headbang:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Ακούγεται ιδανικό για όταν είσαι φοιτητής και για όταν στο επιτρέπει η δουλειά σου (ή αν μπορείς να παίρνεις τάπερ)
Αλλά κακά τα ψέματα στο σύγχρονο τρόπο ζωής, για να χτίσεις ένα σώμα της προκοπής (ένα αντικειμενικά γυμνασμένο σώμα, όχι όπως το βλέπει κανείς) είναι σχεδόν αδύνατο να μπορείς να τη βγάλεις μόνο με "στέρεο" φαί (πολλά εισαγωγικά βάζω σήμερα). Συν το πρόβλημα του ύπνου.
Κι όσοι λένε "Άμα θες όλα τα προλαβαίνεις", "Το θέμα είναι να βάλεις στόχο" και λοιπές φούτσες κυανές, συνήθως ανήκουν στις κατηγορίες που έβαλα στην αρχή.
Θεωρητικα ολοι φτιαχνονται χωρις πρωτεινη σκονη,παραδοξως οσοι τα λενε αυτα κανουν κανα διμηνο και τα παραταν η κανουν κανα 2 χρονια και νομιζουν οτι θα μπορουν να ζουν ετσι ολη τους τη ζωη.
Φυσικα αν κατσεις να μιλησεις μαζι τους ουτε τα τρανς λιπαρα τι ειναι δεν θα ξερουν να σου πουν,θα σου παπαγαλιζουν το ρυζι κοτα συνεχεια και γιναν ειδικοι :jerking: :jerking:
Κανε 10 χρονια βαρη και μετα πες μας τις παπαρολογιες σου(δεν απευθυνομαι σε σενα φυσικα στα ασχετα παιδακια εδω μεσα απευθυνομαι,αλλο αν ειναι υπρβαρα παιδακια 45χρονα  :S)
Και αμα βγω με γκομενα εγω θα κουβαλαω κοτα μαζι μου και θα την πω κατσε να φαω λιγο,κανα τεταρτο :headbang: :headbang: :headbang:

 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Θεωρητικα ολοι φτιαχνονται χωρις πρωτεινη σκονη,παραδοξως οσοι τα λενε αυτα κανουν κανα διμηνο και τα παραταν η κανουν κανα 2 χρονια και νομιζουν οτι θα μπορουν να ζουν ετσι ολη τους τη ζωη.
Φυσικα αν κατσεις να μιλησεις μαζι τους ουτε τα τρανς λιπαρα τι ειναι δεν θα ξερουν να σου πουν,θα σου παπαγαλιζουν το ρυζι κοτα συνεχεια και γιναν ειδικοι :jerking: :jerking:
Κανε 10 χρονια βαρη και μετα πες μας τις παπαρολογιες σου(δεν απευθυνομαι σε σενα φυσικα στα ασχετα παιδακια εδω μεσα απευθυνομαι,αλλο αν ειναι υπρβαρα παιδακια 45χρονα  :S)
Και αμα βγω με γκομενα εγω θα κουβαλαω κοτα μαζι μου και θα την πω κατσε να φαω λιγο,κανα τεταρτο :headbang: :headbang: :headbang:
:2funny: εσυ δηλαδη ρε φιλε δε κανεις γευματα επειδη θα παρεξηγηθει η γκομενα?  :2funny: και το παιζεις και ειδικος?  :2funny:

καλα ποσο αχρηστος εισαι ,ειναι αναγκη οταν βγεις για καφε ας πουμε να παρεις το ταπερ μαζι ?  :2funny:  η μηπως θα κατσεις 7 ωρες για καφε?  :2funny:

η μηπως αμα φας μια φορα αφου περασουν 4 ωρες θα χαλασεις το μεταβολισμο σου ?  :2funny: 

παιξτε αλλου ρε μαλακες  χαχαχαχα τι διαβαζω ρε πουστη μου  :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: εσυ δηλαδη ρε φιλε δε κανεις γευματα επειδη θα παρεξηγηθει η γκομενα?  :2funny: και το παιζεις και ειδικος?  :2funny:

καλα ποσο αχρηστος εισαι ,ειναι αναγκη οταν βγεις για καφε ας πουμε να παρεις το ταπερ μαζι ?  :2funny:  η μηπως θα κατσεις 7 ωρες για καφε?  :2funny:

η μηπως αμα φας μια φορα αφου περασουν 4 ωρες θα χαλασεις το μεταβολισμο σου ?  :2funny: 

παιξτε αλλου ρε μαλακες  χαχαχαχα τι διαβαζω ρε πουστη μου  :2funny:
Εγω φιλαρακι εχω κανει τα παντα,γιατι κανω 17 χρονια ακριβως οταν θα φτασεις τα 5 χρονια παλιοκακομοιρη θα μπορεσεις να πουλησεις εξυπναδες.
Και φυσικα θα χαλασεις τον μεταβολισμο σου αν φας μετα απο 4 ωρες,ρε παιδια αφου ειστε παντελως ασχετοι τι καθεστε και γραφετε,την τυφλα σας δεν ξερετε.
Κοιταξτε παντως μαθηματα εδω μεσα δεν κανω ισως σε καμια δεκαετια :2funny: :2funny:,να μπορεσεις να αποκτησεις τις γνωσεις που εχω
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Εγω φιλαρακι εχω κανει τα παντα,γιατι κανω 17 χρονια ακριβως οταν θα φτασεις τα 5 χρονια παλιοκακομοιρη θα μπορεσεις να πουλησεις εξυπναδες.
Και φυσικα θα χαλασεις τον μεταβολισμο σου αν φας μετα απο 4 ωρες,ρε παιδια αφου ειστε παντελως ασχετοι τι καθεστε και γραφετε,την τυφλα σας δεν ξερετε.
Κοιταξτε παντως μαθηματα εδω μεσα δεν κανω ισως σε καμια δεκαετια :2funny: :2funny:,να μπορεσεις να αποκτησεις τις γνωσεις που εχω
καλα τσακ νορις κοιτα μη σου τραβηξει το αυτι η γκομενα κι ασε το πολλα πολλα  :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: εσυ δηλαδη ρε φιλε δε κανεις γευματα επειδη θα παρεξηγηθει η γκομενα?  :2funny: και το παιζεις και ειδικος?  :2funny:

καλα ποσο αχρηστος εισαι ,ειναι αναγκη οταν βγεις για καφε ας πουμε να παρεις το ταπερ μαζι ?  :2funny:  η μηπως θα κατσεις 7 ωρες για καφε?  :2funny:

η μηπως αμα φας μια φορα αφου περασουν 4 ωρες θα χαλασεις το μεταβολισμο σου ?  :2funny: 

παιξτε αλλου ρε μαλακες  χαχαχαχα τι διαβαζω ρε πουστη μου  :2funny:
Εσυ φανταζομαι οταν ξεκινησα να γυμναζομαι μολις θα ειχες αρχισει να παιζεις με τις κουκλες μπαρμπι που σου πηραν οι γονεις σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
ελα μαστερ..το νομπελ ποτε στο δινουνε?
ΦΟΤΟ παντως φοβασαι να βαλεις,γιατι αραγε,αχ τι γελια θα ριχνα αν σας εβλεπα μερικους σε κανα φειςμπουκ,η απολυτη κακομοιρια, :2funny: :2funny: :2funny: μεταμφιεσμενη σε γαμιοσυνη στα φορουμ
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
ΦΟΤΟ παντως φοβασαι να βαλεις,γιατι αραγε,αχ τι γελια θα ριχνα αν σας εβλεπα μερικους σε κανα φειςμπουκ,η απολυτη κακομοιρια, :2funny: :2funny: :2funny: μεταμφιεσμενη σε γαμιοσυνη στα φορουμ
δεν εχω φεισμπουκ μαστορα,αυτο ειναι για τις αδερφες σαν και του λογου σου  :2funny:

γιατι να βαλω φωτογραφια ρε μορτη,εχω καμμια καβλα να ακουσω τη γνωμη σου?  :2funny: η μηπως φτιαχνεσαι με αντρικα σωματα?  :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ΦΟΤΟ παντως φοβασαι να βαλεις,γιατι αραγε,αχ τι γελια θα ριχνα αν σας εβλεπα μερικους σε κανα φειςμπουκ,η απολυτη κακομοιρια, :2funny: :2funny: :2funny: μεταμφιεσμενη σε γαμιοσυνη στα φορουμ

την γαμιοσυνη μην την κλαις.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
σε παρακαλω,αμα φαει μετα απο 4 ωρες αντι για τρεις θα τα χαλασει ολα... :2funny:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
δεν εχω φεισμπουκ μαστορα,αυτο ειναι για τις αδερφες σαν και του λογου σου  :2funny:

γιατι να βαλω φωτογραφια ρε μορτη,εχω καμμια καβλα να ακουσω τη γνωμη σου?  :2funny: η μηπως φτιαχνεσαι με αντρικα σωματα?  :2funny:
Ασε μονο που σε φανταζομαι πως θα σαι με πιανουν τα γελια,τι να το κανεις το φειςμπουκ αφου ολη μερα στα μπουρδελα τρεχεις :S.
Οπως ειχες πει ο ιδιος οποιοι δεν εχουν λεφτα να παν στα μπουρδελα τρεχουν πισω απο τις γκομενες σαν πιρφοροι. :jerking: :jerking:
Μονος σου τις λες τις μαλακιες :2funny: :2funny:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Ασε μονο που σε φανταζομαι πως θα σαι με πιανουν τα γελια,τι να το κανεις το φειςμπουκ αφου ολη μερα στα μπουρδελα τρεχεις :S.
Οπως ειχες πει ο ιδιος οποιοι δεν εχουν λεφτα να παν στα μπουρδελα τρεχουν πισω απο τις γκομενες σαν πιρφοροι. :jerking: :jerking:
Μονος σου τις λες τις μαλακιες :2funny: :2funny:
:2funny: τι λες ρε ΗΛΙΘΙΕ ποτε εγραψα εγω τετοιο πραγμα ?  :2funny:  αυτοκτονα ρε να γλιτωσουμε  :2funny:

 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: τι λες ρε ΗΛΙΘΙΕ ποτε εγραψα εγω τετοιο πραγμα ?  :2funny:  αυτοκτονα ρε να γλιτωσουμε  :2funny:
Για να δεις ποσο ζητιανος πεινασμενος λιγουρης αγαμητος εισαι...να τι εγραψες στο κανουν οι γυναικες σεξ απο το πρωτο βραδυ                                                                                                  (οχι δεν εχω,θα με βαλεις στα κολπα? τι κανεις εκει στελνεις μηνυματα στις γκομενες και τους λες οτι θελεις να γαμησεις?ι)εΔΩ ΠΑΡΑΚΑΛΑς ΤΟΝ ΛΟΠΕΖ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΕΙΣ :2funny: :2funny: :2funny:
(

   Απ: Κάνουν οι γυναίκες σεξ απ το πρώτο βράδυ;
« Απάντηση #674 στις: 12/01/13, 14:02 » Παράθεση  

--------------------------------------------------------------------------------

χεσε μεσα ειναι αυτα που λεει ο βολντεμορτ φιλε...εκτος κι αν αναφερεσαι σε φοιτητες η μαλακες γενικα που δεν τους καθεται καμμια και δε πανε σε πουτανες γιατι ''δε θελουν να πληρωνουν''      και περιμενουν μπας και γνωρισουν καμμια να γαμησουν οι ομορφαντρες


ΕΔΩ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΙΡΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΕ ΠΟΥΤΑΝΕς......ΟΠΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ :2funny: :2funny: :2funny: 
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Για να δεις ποσο ζητιανος πεινασμενος λιγουρης αγαμητος εισαι...να τι εγραψες στο κανουν οι γυναικες σεξ απο το πρωτο βραδυ                                                                                                  (οχι δεν εχω,θα με βαλεις στα κολπα? τι κανεις εκει στελνεις μηνυματα στις γκομενες και τους λες οτι θελεις να γαμησεις?ι)εΔΩ ΠΑΡΑΚΑΛΑς ΤΟΝ ΛΟΠΕΖ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΕΙΣ :2funny: :2funny: :2funny:
(

   Απ: Κάνουν οι γυναίκες σεξ απ το πρώτο βράδυ;
« Απάντηση #674 στις: 12/01/13, 14:02 » Παράθεση  

--------------------------------------------------------------------------------

χεσε μεσα ειναι αυτα που λεει ο βολντεμορτ φιλε...εκτος κι αν αναφερεσαι σε φοιτητες η μαλακες γενικα που δεν τους καθεται καμμια και δε πανε σε πουτανες γιατι ''δε θελουν να πληρωνουν''      και περιμενουν μπας και γνωρισουν καμμια να γαμησουν οι ομορφαντρες


ΕΔΩ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΙΡΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΕ ΠΟΥΤΑΝΕς......ΟΠΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ :2funny: :2funny: :2funny: 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κι απ αυτο εσυ εβγαλες το συμπερασμα οτι εγω ανηκω σε αυτους ε?  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ ΤΩΡΑ
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
ρε ΗΛΙΘΙΕ ΑΓΑΜΗΤΕ εγω ειπα οτι καποιοι μαλακες το παιζουν ανετοι οτι δε πληρωνουν αλλα οταν ειναι με παρεα λενε ''φερε και καμμια φιλη σου '' λες και ειναι οι γαματοι και περιμενουν αυτους οι γκομενες...ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΔΕ ΓΑΜΑΝΕ ΟΥΤΕ ΤΗ ΧΟΥΦΤΑ ΤΟΥΣ

ΜΑΛΑΚΑ Ε ΜΑΛΑΚΑ ΑΝΑΠΗΡΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom