Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
12
Πόντοι
0
Εντάξει μιλήσαμε.
Τελικά τα φτιάξαμε και θα βγούμε μαζί . Αλλά μέχρι το ραντεβού θα πρέπει να είμαι έτοιμος.
Θέλω να μου πείτε πως μπορώ να γίνω έτσι σαν την φώτο για να την εντυπωσιάσω?
 

Συνημμένα

  • 091305000.jpg
    091305000.jpg
    27,2 KB · Εμφανίσεις: 9

καθίκι

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2012
Μηνύματα
93
Like
12
Πόντοι
0
Εντάξει κανονίστηκε θα πάμε στο alu… Αλλά βοηθήστε ρε παιδεία γιατί έχω άγχος. :(
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16

Αλέκο για ανέβασε πρόγραμμα που κάνεις τώρα.  :rockon:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Αλέκο για ανέβασε πρόγραμμα που κάνεις τώρα.  :rockon:

Ακομα το φουλ μποντι τριων ημερων κανω που ειχα ποσταρει και παλιοτερα δεν αλλαξε κατι.
Τωρα ομως την τελευταια εβδομαδα μελεταμε με ενα φιλο το βιβλιο του αρνολντ για να βγαλουμε κανενα δικο μας προγραμμα ογκου παντα πανω στο δρομο που χαραξε το ειδωλο και να γινουμε πορνωδεις!!! Απο βδομαδα θα ποσταρω το προγραμμα ογκου του αρνολντ που θα ακολουθησω  :rockon: :rockon: :rockon:

Μετα τιμης...
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ, 74 κιλα μυικης μαζας και μπυροκοιλιας  :s&m_2:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
ναι φιλε
πολυ κρασαρισμα σαν να εχω παθει ηλιαση
αλλα φιλε εξωγηινο πριξιμο

Την ωρα που γυμναζεσαι αφου το εχεις παρει! Μετα ομως? Δε γινεσαι ιδιος με πριν?
Αρα τι νοημα εχει να το παιρνεις? Απλα για να κοιταζεις τις φλεβες σου στον καθρεφτη την ωρα που σηκωνεις τα κιλα?  :think:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.335
Πόντοι
266
Την ωρα που γυμναζεσαι αφου το εχεις παρει! Μετα ομως? Δε γινεσαι ιδιος με πριν?
Αρα τι νοημα εχει να το παιρνεις? Απλα για να κοιταζεις τις φλεβες σου στον καθρεφτη την ωρα που σηκωνεις τα κιλα?  :think:
βγαζεις πιο καλες προπονησεις
σηκωνεις πιο πολλα κιλα
και σε πιο συντομο χρονικο διαστημα χωρις μεγαλες παυσεις
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Την ωρα που γυμναζεσαι αφου το εχεις παρει! Μετα ομως? Δε γινεσαι ιδιος με πριν?
Αρα τι νοημα εχει να το παιρνεις? Απλα για να κοιταζεις τις φλεβες σου στον καθρεφτη την ωρα που σηκωνεις τα κιλα?  :think:

Δοκίμασε να πάρεις για νιτρικό jack3d,nox pump, muscle marinade που έχουν μέσα συνδυασμό caffeine/geranium.

Εκεί να δείς προπονήσεις !
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.335
Πόντοι
266
Δοκίμασε να πάρεις για νιτρικό jack3d,nox pump, muscle marinade που έχουν μέσα συνδυασμό caffeine/geranium.

Εκεί να δείς προπονήσεις !
φιλε και για αυτο μου εχου πει τα καλυτερα,δεν μπορω να το βρω πουθενα ρε γαμωτο
οσο για το τζακ ειναι ξεπερασμενο γιατι εχει αυτη την γαμημενη μπετα αλανινη :(
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
φιλε και για αυτο μου εχου πει τα καλυτερα,δεν μπορω να το βρω πουθενα ρε γαμωτο
οσο για το τζακ ειναι ξεπερασμενο γιατι εχει αυτη την γαμημενη μπετα αλανινη :(

Το marinade παίζω εγώ. Το βρήκα απο αμερική, . Γενικά το συγκεκριμένο μαγαζί έχει μεγάλη ποικιλία.

Καλή είναι η αλανίνη για αντοχή σε περίπτωση που κάνεις μεγάλες προπονήσεις ή συνδυαστικές βάρή/αερόβιο ή βάρη/πολεμικές τέχνε ς κλπ
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.335
Πόντοι
266
Το marinade παίζω εγώ. Το βρήκα απο αμερική, . Γενικά το συγκεκριμένο μαγαζί έχει μεγάλη ποικιλία.

Καλή είναι η αλανίνη για αντοχή σε περίπτωση που κάνεις μεγάλες προπονήσεις ή συνδυαστικές βάρή/αερόβιο ή βάρη/πολεμικές τέχνε ς κλπ
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Δοκίμασε να πάρεις για νιτρικό jack3d,nox pump, muscle marinade που έχουν μέσα συνδυασμό caffeine/geranium.

Εκεί να δείς προπονήσεις !

Ρεεε πας καλα? Εγω δεν παιρνω φαρμακα για τιν πιεση   :o
 

Ballbreaker

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
49
Like
1
Πόντοι
0
Θα σας πω σε πολυ λιγες γραμμες τι εχω μαθει απο την 20ετη εμπειρια μου και διαβασμα:

Περα απο -λιγη,καμια σχεση με τις δοσοσολογιες που αναγραφονται- κρεατίνη και τον γνωστο καλο καφε (καφεϊνη),δεν υπαρχει καποιο αλλο νομιμο και μη επικινδυνο συμπληρωμα που μπορει να σας βοηθησει στην αναπτυξη ογκου.
Η πρωτεινη ειναι χρησιμη μονο σε καποιον που υποσιτίζεται,χανει γευματα κτλ,για τους υπολοιπους ειναι χρημα πεταμενο στην τουαλετα.
Τωρα αν ημουνα καποιος απο αυτους που δεν βαζουν βαρος πανω τους με τιποτα (οχι μυες μόνο,βαρος),το πιθανοτερο ειναι οτι θα πειραματιζόμουνα να παρω και λιγο πρωτεινη,αλλα εγω δεν ανηκω σε αυτη την κατηγορια.

Να ειστε παρα πολυ επιφυλακτικοι με το τι σας πλασαρουν οι εταιρειες,εχουν δορυφορικα καναλια,χορηγιες πρωταθλητων,αλυσιδες γυμναστηριων,περιοδικα,ενα τεραστιο δικτυο για να σπρωχνουν τα αχρηστα προιοντα τους που το μονο χρησιμο που εχουν ειναι λιγη καφεϊνη.

Σε οτι αφορα την εκγυμναση,να επιδιωκετε να αλλαζετε αρκετα συχνα προγραμμα και ασκησεις,αλλά να εχετε παντα σε πρωτη προτεραιοτητα την ασφαλεια σας και την αποφυγη θλασεων,ενας τραυματισμος θα σας παει πολυ πιο πισω στον στοχο σας απο οτιδηποτε αλλο,τον στοχο του θα τον πετυχει αυτος που θα καταφερει να ειναι στο γυμναστηριο ολο τον χρονο και οχι αυτος που περναει περισσοτερο χρονο στον ορθοπεδικο.
Πολυ βασικο ομως ειναι επισης να ξεκουραζεστε επαρκως,ενας γενικος κανονας που εχω βγαλει απο το κεφαλι μου ειναι οτι πρεπει απαραιτητως καθε 3 μηνες να παιρνετε μια εβδομαδα off για ξεκουραση,φυσικα αυτο προϋποθέτει οτι τους 3 μηνες γυμναζεστε σκληρά,δεν πατε στο γυμναστηριο εκτελοντας μηχανικα ασκησεις ενω ταυτοχρονα συζητατε για ποδοσφαιρο.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Θα σας πω σε πολυ λιγες γραμμες τι εχω μαθει απο την 20ετη εμπειρια μου και διαβασμα:

Σε οτι αφορα την εκγυμναση,να επιδιωκετε να αλλαζετε αρκετα συχνα προγραμμα και ασκησεις,αλλά να εχετε παντα σε πρωτη προτεραιοτητα την ασφαλεια σας και την αποφυγη θλασεων,ενας τραυματισμος θα σας παει πολυ πιο πισω στον στοχο σας απο οτιδηποτε αλλο,τον στοχο του θα τον πετυχει αυτος που θα καταφερει να ειναι στο γυμναστηριο ολο τον χρονο και οχι αυτος που περναει περισσοτερο χρονο στον ορθοπεδικο.
Πολυ βασικο ομως ειναι επισης να ξεκουραζεστε επαρκως,ενας γενικος κανονας που εχω βγαλει απο το κεφαλι μου ειναι οτι πρεπει απαραιτητως καθε 3 μηνες να παιρνετε μια εβδομαδα off για ξεκουραση,φυσικα αυτο προϋποθέτει οτι τους 3 μηνες γυμναζεστε σκληρά,δεν πατε στο γυμναστηριο εκτελοντας μηχανικα ασκησεις ενω ταυτοχρονα συζητατε για ποδοσφαιρο.

Πες μου σε παρακαλώ πολύ για ποιό λόγο να αλλάζω συχνά το πρόγραμμα μου/ασκήσεις και κάθε πότε ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom