Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
αντε γειας...η χειροτερη ειναι  :birdman:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
αλεν ντελον θα σε κοπανισω και θα σου βουτηξω το κεφαλι μεσα στα σαλια σου να πουμε
 

Επισκέπτης
χερετο τουσ χτιστουσ!
ι προπονεσ τορα το καλοκερι ειναι πιο βαρβαρεσ απο ποτε!!!!
ι ζεστι ειναι ο χιροτεροσ σιμαχοσ για τουσ απανταχου χτιστουσ!!!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
χερετο τουσ χτιστουσ!
ι προπονεσ τορα το καλοκερι ειναι πιο βαρβαρεσ απο ποτε!!!!
ι ζεστι ειναι ο χιροτεροσ σιμαχοσ για τουσ απανταχου χτιστουσ!!!

ειδικα τα αυθεντικα σιδεραδικα αρσης βαρων κ μποντυπμιλντινγκ βρωμανε αρχιδιλα απο τα 20 μετρα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Σκέφτομαι για ένα carb up από Πέμπτη μέχρι Σάββατο γιατί θα πάω θάλασσα και θέλω αναπληρωμένο γλυκογόνο και τους μυώνες να δείχνουν το καλύτερο δυνατό. Καμία συμβουλή για πετυχημένο carb up? Θερμίδες γύρω στις 2400 κυρίως από υδατάνθρακα αργό είναι καλά?
οκ,θα κρατησεις νερα,αλλα αυτο δν ειμαι σιγουρος πως θα σε κανει να δειχνεις καλυτερος..τεσπα..
ενα λογικο καρμπ απ για καποιον που ναι σε νορμαλ ποσοτητες καθημερινα(150γρ-200γρ) ειναι της ταξης των Χ4bw σε γρ..
σε καρμπ απ κετο θα πας Χ7-Χ10 σε γρ..οι θερμιδες να ναι γυρω στη συντηρηση..μπορεις να τις κυκλαρεις κιολας,+500,-500 κ.ο.κ..

λιπος οσο πιο χαμηλα μπορεις εννοειται..
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
οκ,θα κρατησεις νερα,αλλα αυτο δν ειμαι σιγουρος πως θα σε κανει να δειχνεις καλυτερος..τεσπα..
ενα λογικο καρμπ απ για καποιον που ναι σε νορμαλ ποσοτητες καθημερινα(150γρ-200γρ) ειναι της ταξης των Χ4bw σε γρ..
σε καρμπ απ κετο θα πας Χ7-Χ10 σε γρ..οι θερμιδες να ναι γυρω στη συντηρηση..μπορεις να τις κυκλαρεις κιολας,+500,-500 κ.ο.κ..

λιπος οσο πιο χαμηλα μπορεις εννοειται..

και εγώ το προηγούμενο Σάββατο έκανα καρμπ απ με κάτι πίτσες, βάφλες και σουβλάκια, σούπερ ήταν !
 

Επισκέπτης
οκ,θα κρατησεις νερα,αλλα αυτο δν ειμαι σιγουρος πως θα σε κανει να δειχνεις καλυτερος..τεσπα..
ενα λογικο καρμπ απ για καποιον που ναι σε νορμαλ ποσοτητες καθημερινα(150γρ-200γρ) ειναι της ταξης των Χ4bw σε γρ..
σε καρμπ απ κετο θα πας Χ7-Χ10 σε γρ..οι θερμιδες να ναι γυρω στη συντηρηση..μπορεις να τις κυκλαρεις κιολας,+500,-500 κ.ο.κ..

λιπος οσο πιο χαμηλα μπορεις εννοειται..
εχω ενα προβλημα και δεν περιμενα να βρω καποιον εδω να ξερει αλλα τελικα βρηκα!!!

λοιπον κανω κετο εδω και 10 μερες.

το προβλημα ειναι οτι τα ουρα μου εχουν γινει εντονα κιτρινα ενω πριν ηταν σχετικα ασπρα.
ειναι κακο?
εχει παιξει ρολο η κετο?
γιατι?
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
εχω ενα προβλημα και δεν περιμενα να βρω καποιον εδω να ξερει αλλα τελικα βρηκα!!!

λοιπον κανω κετο εδω και 10 μερες.

το προβλημα ειναι οτι τα ουρα μου εχουν γινει εντονα κιτρινα ενω πριν ηταν σχετικα ασπρα.
ειναι κακο?
εχει παιξει ρολο η κετο?
γιατι?

πίνεις νερό ;

μήπως παίρνεις καμια πολυβιταμίνη ;
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
το χρωμα στο κατουρο εχει να κανει με τη διατροφη και την ενυδατωση...αν καποιος εχει αρχισει και δεν ενυδατωνεται σωστα αλλαζει και το χρωμα...επισης  προβληματα στα νεφρα δημιουργουν σκουροχρωμα ουρα...μπορει να μην ειναι τιποτα(λογω διατροφης δηλαδη να αλλαξε το χρωμα) μπορει να ναι και νεφρολογικο προβλημα ...αμα παιρνεις και κανα φαρμακο(και δεν εννοω ασπιρινη) να το κοιταξεις γιατι μπορεις να γαμησεις τα νεφρα σου ...
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Και απο πολυβιταμίνη μπορεί να αλλάξει το χρώμα των ούρων.

Εγώ κατουράω νέον κίτρινο  :s&m_2: :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
και εγώ το προηγούμενο Σάββατο έκανα καρμπ απ με κάτι πίτσες, βάφλες και σουβλάκια, σούπερ ήταν !
αν δεν κανεις πλακα,τοτε μαλλον δε διαβασες την τελευταια γραμμη του ποστ που παρεθεσες μητσαρα..
το λιπος πρεπει να μεινει χαμηλα..αλλο καρμπ απ κ αλλο τσιτ..οι πιτσες και οι βαφλες εχουν υδατανθρακα,αλλα ειναι και τιγκα στα τρανς..μπορεις να κανεις καρμπ απ με τονομακαροναδες,ριζοτα με θαλλασινα,στη χειροτερη ναπολιτεν σπιτικη κλπ..


εχω ενα προβλημα και δεν περιμενα να βρω καποιον εδω να ξερει αλλα τελικα βρηκα!!!
λοιπον κανω κετο εδω και 10 μερες.

το προβλημα ειναι οτι τα ουρα μου εχουν γινει εντονα κιτρινα ενω πριν ηταν σχετικα ασπρα.
ειναι κακο?
εχει παιξει ρολο η κετο?
γιατι?
υποθετω πως εξακολουθεις να πινεις οσο νερο επινες προ κετο..
το χρονικο διαστημα που αναφερεις ειναι ικανο να σε βαλει σε κετωση αν κρατας αυστηρη διατροφη..οι κετονες(κυριως ακετοξεικο οξυ κ ακετονες) στα ουρα μπορει οντως να μεταβαλλουν το χρωμα τους..αγορασε ταινια ουρων απο το φαρμακειο και μετρα..σχετικα φτηνες ειναι απ οτι θυμαμαι..


αν παιρνεις και καμια πολι που λενε κ οι απο κατω(ιδιαιτερα αν ειναι και ψηλη σε Β),ενδεχεται να φταιει και αυτη.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
αν δεν κανεις πλακα,τοτε μαλλον δε διαβασες την τελευταια γραμμη του ποστ που παρεθεσες μητσαρα..
το λιπος πρεπει να μεινει χαμηλα..αλλο καρμπ απ κ αλλο τσιτ..οι πιτσες και οι βαφλες εχουν υδατανθρακα,αλλα ειναι και τιγκα στα τρανς..μπορεις να κανεις καρμπ απ με τονομακαροναδες,ριζοτα με θαλλασινα,στη χειροτερη ναπολιτεν σπιτικη κλπ..

Aστειεύομαι bro  :grin: :booty:

την optimen παιρνεις;

Όχι ρε αυτές είναι για αδερφές  :s&m_2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom