Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
αυτοι το μονο που θελουν ειναι να δουν σχολια στυλ < τι θεος> < τι κουκλος>

στα αρχιδια τους για την γυμναστικη, αναθεμα με αν ξερουν απο γυμναστηρια..


μονο ποζα κανουν..


παραδεξου οτι εχεις πατησει λαικ σε τετοιες φωτο


επισης εχω ποσταρει φωτο απο φεις του μικρου σαντιγκαι να δειχνει κοιλιακους  :zfuck:
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
αυτοι το μονο που θελουν ειναι να δουν σχολια στυλ < τι θεος> < τι κουκλος>

στα αρχιδια τους για την γυμναστικη, αναθεμα με αν ξερουν απο γυμναστηρια..


μονο ποζα κανουν..

Ξέρω αλλά παίρνουν σίγουρα μαλακίες για το ποσοστό λίπους. Δεν γίνεται να πέφτεις σε τέτοια ποσοστά χωρίς γερές προπονήσεις, αερόβια και πολύ σκληρή διατροφή.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.331
Πόντοι
266

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Εφεδρινη παουερ 24ωρο χαχαχαχχαχαχαχ  :2funny:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
την ειχα ξεχασει την εφεδρινη,μαζι με διουρητικα οτι πρεπει ειναι να σε στειλει
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
την ειχα ξεχασει την εφεδρινη,μαζι με διουρητικα οτι πρεπει ειναι να σε στειλει
Εγω εχω παρει καθαρη γνησια εφεδρινη 3 φορες για να παω δουλεια σερι απο ξενυχτι πριν μια 5ετια  :2funny: πολυ εξυπνο τολμω να ομολογησω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλα ψευδοεφεδρινη και εφεδρινοηδη και μικρες ποσοτητες ολοι εχουμε παρει, οσοι εχουμε πιει λιποδυαλιτες και οσοι περνετε νιτρικα ;)

Εφεδρινη(αλλα γνησια)/ασπιρινη/καφεινη εκεινος ειναι συνδιασμος και καλυτερο λιποτροπικο  :grin:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Εγω εχω παρει καθαρη γνησια εφεδρινη 3 φορες για να παω δουλεια σερι απο ξενυχτι πριν μια 5ετια  :2funny: πολυ εξυπνο τολμω να ομολογησω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλα ψευδοεφεδρινη και εφεδρινοηδη και μικρες ποσοτητες ολοι εχουμε παρει, οσοι εχουμε πιει λιποδυαλιτες και οσοι περνετε νιτρικα ;)

Εφεδρινη(αλλα γνησια)/ασπιρινη/καφεινη εκεινος ειναι συνδιασμος και καλυτερο λιποτροπικο  :grin:
...και μετα πεθαινεις  :2funny: :2funny:  αλλα με φλεβες  :2funny: :2funny:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
...και μετα πεθαινεις  :2funny: :2funny:  αλλα με φλεβες  :2funny: :2funny:
:2funny:
Ε ναι αν το πιεις εγω και εσυ θα χτυπησουμε μια 250αρα παλμους οταν το παιρνουν ομως αυτοι που κανουν κυκλους και μαλιστα καιρο τι να τους πει ο συνδιασσμος  :grin:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
:2funny:
Ε ναι αν το πιεις εγω και εσυ θα χτυπησουμε μια 250αρα παλμους οταν το παιρνουν ομως αυτοι που κανουν κυκλους και μαλιστα καιρο τι να τους πει ο συνδιασσμος  :grin:
φαυλοι κυκλοι  :2funny:

ειναι ενας Ο.Υ.Κ. στο γυμναστηριο (που ναι ο εκτορ λοπεζ να σχολιασει) ο τυπος εχει μονιμως τις φλεβες ετοιμες να σκασουν και θελω να τον ρωτησω αλλα πιστευω θα μου πει κατι σαν ''τρωω καλα και κοιμαμαι''  :2funny:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
φαυλοι κυκλοι  :2funny:

ειναι ενας Ο.Υ.Κ. στο γυμναστηριο (που ναι ο εκτορ λοπεζ να σχολιασει) ο τυπος εχει μονιμως τις φλεβες ετοιμες να σκασουν και θελω να τον ρωτησω αλλα πιστευω θα μου πει κατι σαν ''τρωω καλα και κοιμαμαι''  :2funny:
Κοιταξε φλεβικοτητα μπορει να σου δωσει και ενα καλο νιτρικο σε συνδιασμο με καλη δυνατη προπονηση δεν ειναι απαραιτητο να παιρνεις και πολλα για την φλεβικοτητα ;)


Μια ερωτηση να σου κανω δεν εχεις παρει ποτε σου ουτε κλεμπουτερολ???
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Κοιταξε φλεβικοτητα μπορει να σου δωσει και ενα καλο νιτρικο σε συνδιασμο με καλη δυνατη προπονηση δεν ειναι απαραιτητο να παιρνεις και πολλα για την φλεβικοτητα ;)


Μια ερωτηση να σου κανω δεν εχεις παρει ποτε σου ουτε κλεμπουτερολ???
τιποτα δεν εχω παρει κουαρντιν...κι οταν λεω τιποτα εννοω ουτε πρωτεινη...αφου δεν ειμαι της φιλοσοφιας  αυτης...

απλως ετυχε να ξερω ατομα που παιρνουνε πολυ βαρια πραγματα και μου τα ειχανε εξηγησει...μετα ρωτησα κατι γιατρους φιλους απο περιεργεια και μου τα εξηγησανε κι αυτοι...

 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
τιποτα δεν εχω παρει κουαρντιν...κι οταν λεω τιποτα εννοω ουτε πρωτεινη...αφου δεν ειμαι της φιλοσοφιας  αυτης...

απλως ετυχε να ξερω ατομα που παιρνουνε πολυ βαρια πραγματα και μου τα ειχανε εξηγησει...μετα ρωτησα κατι γιατρους φιλους απο περιεργεια και μου τα εξηγησανε κι αυτοι...
Ε αν μου λες ουτε πρωτεινη τοτε τελειως αστοχο το κλεμπουτερολ που ρωτησα  :grin:
Σορρυ μεσιε νομιζα οτι συμπληρωματα καπια εχεις παρει και ειπα να ρωτησω και για το "λαιτ" διεγερτικο κλεμπουτερολ που ειναι και τις μοδας  :2funny: :2funny: και τα βλεπω κυκλοφορουν σαν τσιχλες  :2funny:
 

neronas69

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ε αν μου λες ουτε πρωτεινη τοτε τελειως αστοχο το κλεμπουτερολ που ρωτησα  :grin:
Σορρυ μεσιε νομιζα οτι συμπληρωματα καπια εχεις παρει και ειπα να ρωτησω και για το "λαιτ" διεγερτικο κλεμπουτερολ που ειναι και τις μοδας  :2funny: :2funny: και τα βλεπω κυκλοφορουν σαν τσιχλες  :2funny:
Τα χουνε  :knockinb: τα στεροειδη οι πιτσιρικαδες.Ειναι γεγονος!
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Ε αν μου λες ουτε πρωτεινη τοτε τελειως αστοχο το κλεμπουτερολ που ρωτησα  :grin:
Σορρυ μεσιε νομιζα οτι συμπληρωματα καπια εχεις παρει και ειπα να ρωτησω και για το "λαιτ" διεγερτικο κλεμπουτερολ που ειναι και τις μοδας  :2funny: :2funny: και τα βλεπω κυκλοφορουν σαν τσιχλες  :2funny:
αφου ειναι κομπλεξικοι ρε...αντι να λιωσουν στη γυμναστικη θελουν γρηγορα αποτελεσματα χωρις κοπο,σα διαφημιση τελεμαρκετινγκ μου κανει...και πανε και παιρνουν οτι τους πασαρει ο καθε πρησμενος...

 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Τα χουνε  :knockinb: τα στεροειδη οι πιτσιρικαδες.Ειναι γεγονος!
Συμφωνω οτι παιρνουν μικρα παιδια με λαθος τροπο χωρις να πρεπει και χωρις να ξερουν που τους πανε τα 4 και τι ειναι μπαρα, μονο και μονο γιατι τους το ειπαν καποιοι εγκληματιες (για μενα ειναι) που τους ταξαν λαγους με πετραχιλια για να βγαλουν φραγκα... αλλα μια διορθωση το κλεν δεν ειναι στεροειδη ουτε ανδρογονο ουτε..ουτε...  ειναι απλο διεγερτικο  :cheesy:....

αφου ειναι κομπλεξικοι ρε...αντι να λιωσουν στη γυμναστικη θελουν γρηγορα αποτελεσματα χωρις κοπο,σα διαφημιση τελεμαρκετινγκ μου κανει...και πανε και παιρνουν οτι τους πασαρει ο καθε πρησμενος...
Εδω συμφωνουμε πρωτη φορα!  :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
εγινε κι αυτο...πες κατι να διαφωνησω γρηγορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom