Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.331
Πόντοι
266
Βρε εγω τρεχω 40λεπτα κιολας χιτ και ιντερβαλ αλλα δεν θα εμπαινα σε διαδικασια μαραθωνειου και ανωμαλου δρομου..
βρε πιο μαραθωνιο τωρα
μονο που το ακουω μυρμιγκιαζω...
για μαραθωνιο ειναι ο γιωργος με τον ταμας... :2funny:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Βρε κεμπρεσελασιε δεν αγαπω τρεξιμο κανω 40 λεπτα μαξ μια ζωη και εχω υπερτραυματισμενα γονατα,,επισης ειμαι πρωην καλυμβητρια αρα μισουμε τρεξιμο... Δεν ειναι ολοι για ολα με τον ιδιο τροπο
το ξερω ρε free willie  οτι εισαι του νερου...μας το πες μη χεσω... :2funny: :2funny:

πολυ θα θελα να χα την αεροβια ικανοτητα του γκεμπρε-τρεχα-γυρευε αλλα απεχω παρασαγκας... :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Την Βασω λες???? αλλα ειναι ξανθια λαθος...
Μάλλον πριν 2-3 χρόνια ήταν κοκκινομάλλα ή την άλλαξαν.

Αν την άλλαξαν καλά της έκαναν...

Είναι κ ένας φουσκωτός πολύ μορφονιός κ δίμετρος.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Μετά την ζημιά που μου κάνε ήθελα να την πηδήξω είναι η αλήθεια.

Αλλά πρέπει να τα χει με ένα κτήνος γυμναστή με τον οποίο δουλεύουν μαζί,οπότε δεν....το άφησα... :badair:
του τη στηνεις οταν γυρναει σπιτι με το 9ρι και τελος...κι ας ειναι και σα το λου φερινο...
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Σκέφτομαι για ένα carb up από Πέμπτη μέχρι Σάββατο γιατί θα πάω θάλασσα και θέλω αναπληρωμένο γλυκογόνο και τους μυώνες να δείχνουν το καλύτερο δυνατό. Καμία συμβουλή για πετυχημένο carb up? Θερμίδες γύρω στις 2400 κυρίως από υδατάνθρακα αργό είναι καλά?
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
βρε πιο μαραθωνιο τωρα
μονο που το ακουω μυρμιγκιαζω...
για μαραθωνιο ειναι ο γιωργος με τον ταμας... :2funny:
Και πολλοι αλλοι εκει μεσα,,, :rockon:

το ξερω ρε free willie  οτι εισαι του νερου...μας το πες μη χεσω... :2funny: :2funny:

πολυ θα θελα να χα την αεροβια ικανοτητα του γκεμπρε-τρεχα-γυρευε αλλα απεχω παρασαγκας... :2funny:
Εγω εχω πολυ καλη αεροβια ικανοτητα και φυσικη κατασταση αλλα δεν μαρεσει ΤΕΛΟΣ.


 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Μάλλον πριν 2-3 χρόνια ήταν κοκκινομάλλα ή την άλλαξαν.

Αν την άλλαξαν καλά της έκαναν...

Είναι κ ένας φουσκωτός πολύ μορφονιός κ δίμετρος.
Η βασω ειναι στο αντεργκραουντ μια 5ετια αλλα κανει μονο αιθουσες.αλλους δεν ξερω εκει..
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Εγω εχω πολυ καλη αεροβια ικανοτητα και φυσικη κατασταση αλλα δεν μαρεσει ΤΕΛΟΣ.



[/quote]   :birdman: ΤΕΛΟΣ
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Εγω εχω πολυ καλη αεροβια ικανοτητα και φυσικη κατασταση αλλα δεν μαρεσει ΤΕΛΟΣ.



  :birdman: ΤΕΛΟΣ
:2funny: δεν σε πανε οι παραθεσεις μανα μου χαχαχαχαχαχαχα

φευγωωωωωωωωωωωωωωω τσαο!
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
αντε να χαθεις...που θα με κριτικαρεις κιολας...αντε καλο περσοναλ(μη χεσω)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σε τύπου μαραθώνιο έχω τρέξει δυο φορές. Μία στο Αίγιο 7χμ αγώνα μνήμης για το σεισμό και μία στην Αθήνα τη μικρότερη διαδρομή 3 χμ. Είχα πεθάνει χαχα. Και στο τέλος έφαγα το τελειότερο σάντουιτς γίγας που υπήρξε ποτέ. *P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
παλι μπερδεψατε τις πουτσες με τις βουρτσες. εχετε δει κανα μαραθωνοδρομο να ειναι χτισμενος? ολοι σπινοι ειναι. οποιος ασχολειται με bb δεν ασχολειται με πολλα τρεχαματα και τουμπαλιν.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Ρε φιλε ειναι οι βασικοτερες πολυαθρικες ασκησεις για ολο το σωμα και οι βασικοτερες λειτουργικες ρε φιλε! Που περα απτην δουλεια που κανουν στο εξωτερικο κομματι του σωματος σου , χρειαζονται στην καθημερινοτητα σου για καλη μυοσκελετικη υγεια ειδικα οι αρσεις εστω και αν τις κανεις με μηδεν κιλα ρε ΦΙΛΕ. Και μην ακουω παπαπριες, αλλο νε λες εσυ οτι δεν γουσταρεις να κουραστεις και αλλο οτι ειναι αχρειαστες οι βασικοτερες ασκησεις για το σωμα..

Ποιός δεν θέλει να κουραστεί ρε φιλαράκι πλάκα κάνεις ;

Απλά λέω ότι ζείς και χωρίς αυτές. Τόσο απλό.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Σε τύπου μαραθώνιο έχω τρέξει δυο φορές. Μία στο Αίγιο 7χμ αγώνα μνήμης για το σεισμό και μία στην Αθήνα τη μικρότερη διαδρομή 3 χμ. Είχα πεθάνει χαχα. Και στο τέλος έφαγα το τελειότερο σάντουιτς γίγας που υπήρξε ποτέ. *P


πριν επρεπε να το φας

να μαζευες τα ξερατα σου στη διαδρομη
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
αφου κωλοβαρας ολη μερα γτ δεν γραφεσαι πυγμαχια στον αρη?θα σταματησεις να τρως κ μαπες κ χλεπες στα τραπεζακια της σχολης σου  :birdman:

Και εγω το ψηνα αλλα τωρα τελειωνουν, απο σεπτεμβρη παλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom