Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
δε σηκωνεται αναλογα το φαρμακο και αναλογα σε τι φαση του κυκλου ειναι ο αλλος...ειναι περιοδοι που εισαι τερμα καυλωμενος ολη μερα και μετα οταν τελειωσει ο κυκλος δε σηκωνεται ουτε με τη μπελουτσι να στον παιζει...

και οχι δεν εχω παρει ποτε τιποτα...
Αυτο πλακα πλακα το ακουσει απο φιλο που χτυπα κυκλους (φαρμακο) (πρωτεινες και κατι τετοια τσαμπα λεφτα και χρονος)και ειναι σαν τριαξονικο το θεμα ειναι μου λεει οτι εχει ξεκινη και μετα δεν παιζει .περνει το βιαγκρα και ειναι οκ αλλιως 10 γερανι να του ερθουν δεν προκειτε να σηκωθει .

Ετσι λεει .
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
συζητηση 2 κοριτσιων (Θεος να τις κανει) διπλα μου ολος τυχαιος. Η μια σαν την στεκα του μπιλιαρδου και η αλλη περιπου 75 κιλα-1.65.........  Η αδυνατη -Ρε συ ειναι τραγικο να γυμναζεσε με βαρη και να εχεις ογκο στο σωμα και μυς, η πιο δυνατη προπονηση που πρεπει να κανεις ειναι με το βαρος του σωματος και το λενε οολοι (ποιοι :think:).Εγω μια φορα εκανα βαρη και μου εχει μεινει κουσουρι στα ποδια (στον εγκεφαλο μαλλον)............
Και η χοντρη -Τι να σου πω εγω βαριεμε και να παω.........
Και ολη η συζητηση να με κοιτανε με το μισο τους.... :headbang:

Ε ρε καλα μας λετε μπαζολες ρε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τραγικες...

Πόσο ανταγωνιστική παίζει να είσαι ρε? :huh:

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

eumenides

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Πείτε μου ένα καλό γυμναστήριο να πάω κι εγώ από Σεπτέμβρη. Με ενδιαφέρει για λόγους υγείας και ψυχολογίας. Έχω διαπιστώσει ότι η προπόνηση με βάρη δίνει θέληση στον άνθρωπο να εκπληρώσει τα σχέδια του.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Εχω τη εντυπωση οτι οσοι ασχολουνται με αθλητισμο ειναι ανταγωνιστικοι....Το χουν στο αιμα τους....

Αθλητισμός τό body building? Ενδυνάμωση είναι. Είναι πρακτικό λόγω τού ότι δέν θέλει ανάπτυξη δύσκολης δεξιότητας, γίνεται σέ μικρούς κλειστούς χώρους, ταιριάζει στήν πόλη. Κάτι κάνουμε γιά τό σώμα από τό νά μήν κουνάμε τίποτα.  Αυτό μάς ξυπνά κάπως, είναι καλό. Στούς πιό σταθερούς καί εξελιγμένους, οί πραγματικοί αθλητές τό κάνουν γιά συμπλήρωμα, οί υποκοσμικοί γιά φόβητρο, οί ποζεράδες για Ναρκισσισμό. Γιά αυτό έχει καί πολύ gay αναγνώριση. Οί διαγωνιζόμενοι οί περισσότεροι είναι τού συναφιού, τό κάνουν γιά επαγγελματική επιτυχία, εμπόριο.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
α δεν ξερω!
εγώ ετσι εχω ακουσει οτι οι μπρατσαράδες των γυμναστηρίων που παίρνουν χαπια, σκονες, μπαρες και λοιπά ειναι μεν τουμπανα δεν τους σηκωνεται δε!
ο,τι μου λένε οι φιλες μου σου λεω, εγω με λαπαδες πηγαίνω.
:rolleyes:

Τις φίλες σου δεν τις γαμανε γυμνασμενοι μαλλον γι'αυτο εχουν κομπλεξ και λενε μαλακιες. Οι σκονες και οι μπαρες ουτε καν ιδεα δεν εχετε τι ειναι. Προβλημα διεγερσης εχουν αυτοι που παιρνουν φαρμακα, ορμονες κτλ. γιατι ο οργανισμος καταστελει τη δικια του παραγωγη. Οι περισοτεροι πορνοσταρ παιρνουν ορμονες-αναβολικα, για δες, δεν εχουν στυση;

Φερε απο εδω τις φιλες σου (αμα βλεπονται) να τις δειξω αν αυτοι που παιρνουν σκονη τους σηκωνεται ή οχι να πουμε
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
είπε κανείς(έκτορ μήπως?)οτι οι χτιστοί
δεν τρέχουν μαραθώνιο?
 

Συνημμένα

  • 28639_115776125123378_100000729720158_129383_5540916_n.jpg
    28639_115776125123378_100000729720158_129383_5540916_n.jpg
    122,3 KB · Εμφανίσεις: 36
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
obiwan έγραψε:
Αθλητισμός τό body building? Ενδυνάμωση είναι. Είναι πρακτικό λόγω τού ότι δέν θέλει ανάπτυξη δύσκολης δεξιότητας, γίνεται σέ μικρούς κλειστούς χώρους, ταιριάζει στήν πόλη. Κάτι κάνουμε γιά τό σώμα από τό νά μήν κουνάμε τίποτα.  Αυτό μάς ξυπνά κάπως, είναι καλό. Στούς πιό σταθερούς καί εξελιγμένους, οί πραγματικοί αθλητές τό κάνουν γιά συμπλήρωμα, οί υποκοσμικοί γιά φόβητρο, οί ποζεράδες για Ναρκισσισμό. Γιά αυτό έχει καί πολύ gay αναγνώριση. Οί διαγωνιζόμενοι οί περισσότεροι είναι τού συναφιού, τό κάνουν γιά επαγγελματική επιτυχία, εμπόριο.

α!εσύ έχς ξιφύγ.τράτζικ :uglystupid:
ποιός σου τα λέει αυτά ρε αλανιάρη?μήπως με το παρεάκι όταν σκίζετε τα κεμπάπια
και κατεβάζετε ταμιτζάνες?
αλλά σε παραδέχομαι ρε μπαγάσα γιατί έχεις ωραία επιχειρηματολογία.πείθεις.πρέπει να γαμείς
αβέρτα μ αυτό το μπλά μπλά
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Τελευταία προτιμώ να απέχω από κάθε λογής γυμναστήρια. Καλύτερα σωματική άσκηση με φυσικές μεθόδους, δηλαδή κοιλιακούς, πουσάπς, πουλ όβερ κλπ κατ' οίκον, συνοδευόμενες από την ανάλογη διατροφή. Το τρέξιμο δε και το κολύμπι είναι οι απόλυτες αεροβικές. Σιγά μη σκορπάω τα λεφτά μου για πράγματα που μπορώ να πετύχω και μόνος μου, για να πλουτίζω τους γυμναστές, τους εμπόρους σκευασμάτων και το συνάφι τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom