Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Έχω να πάω μισό μήνα γυμναστήριο κι ήδη έχουν αρχίσει τα τρέμουλα κι οι ιδρώτες  :zombie:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266

Συνημμένα

  • PhosphagenHP.gif
    PhosphagenHP.gif
    50,5 KB · Εμφανίσεις: 16

Επισκέπτης
Καλησπέρα παιδιά!Τελικά για συμπλήρωμα διατροφής πήρα την syntha 6 1320g της bsn!Έμπιστος φίλος μου την πρότεινε που με ξέρει χρόνια και κάνει γυμναστήριο χρόνια!Απλά έγινε μαλακία και δεν πρόλαβα να τον ρωτήσω λεπτομέρειες..μόνος μου πηγα και την πήρα!Στο shaker που θα ρίχνω μέσα το γάλα/νερό με πόσα ml να το γεμίζω καθε φορά??
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
αφηστε τα χαπια και τα μπουκαλακια σε ολες τις τροφες υπαρχουν τα παντα που χρειαζεται ο οργανισμος οταν κανεις γυμναστικη αρκει να ξερεις να τα χρησιμοποιησεις
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
αφηστε τα χαπια και τα μπουκαλακια σε ολες τις τροφες υπαρχουν τα παντα που χρειαζεται ο οργανισμος οταν κανεις γυμναστικη αρκει να ξερεις να τα χρησιμοποιησεις
σωστος με ντοπες το μονο που κανεις ειναι κακο στον εαυτο σου, οταν ξεκινησα γυμναστηριο ημουν 108κιλα μετα απο 4 χρονια 84 και χωρις ιχνος ντοπα καθημερινη προπονηση και σωστη διατροφη
 

Συνημμένα

  • 10.jpg
    10.jpg
    17,3 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 11.jpg
    11.jpg
    14,7 KB · Εμφανίσεις: 14

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Καλησπέρα παιδιά!Τελικά για συμπλήρωμα διατροφής πήρα την syntha 6 1320g της bsn!Έμπιστος φίλος μου την πρότεινε που με ξέρει χρόνια και κάνει γυμναστήριο χρόνια!Απλά έγινε μαλακία και δεν πρόλαβα να τον ρωτήσω λεπτομέρειες..μόνος μου πηγα και την πήρα!Στο shaker που θα ρίχνω μέσα το γάλα/νερό με πόσα ml να το γεμίζω καθε φορά??
φιλε το syntha δεν ειναι για ογκο παντως...
εχει και το dietry fiber που σου κοβει την ορεξη
ειναι για να διατηρησεις τα μυικα κιλα οχι να τα αυξησεις
για αυτο και δεν εχει και πολυ υδατανθαρακα...
παντως να λαμβανεις 1,5 κουταλια σουπας οταν ξυπνας
2 κουταλιες μετα την προπονηση
και 1 πριν πας για υπνο
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
σωστος με ντοπες το μονο που κανεις ειναι κακο στον εαυτο σου, οταν ξεκινησα γυμναστηριο ημουν 108κιλα μετα απο 4 χρονια 84 και χωρις ιχνος ντοπα καθημερινη προπονηση και σωστη διατροφη
ωραιος αδελφε..
κορμαρααααααααα
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
ασε μου την εχουν πεσει πουστηδες και παλικαρια με το τσουβαλι :)
αχαχαχαχαχαχαχαχ
το ξερω..
συμβαινει συχνα
αλλα θα εχεις και τα τυχερα σου οχι μονο πισωγλεντηδες....
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
αχαχαχαχαχαχαχαχ
το ξερω..
συμβαινει συχνα
αλλα θα εχεις και τα τυχερα σου οχι μονο πισωγλεντηδες....
ε ναι παλι καλα αλλιως επερνα εναν γυρο αγκαλια και θα γυρνουσαμε μαζι τρωγωντας τον
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Παιδιά συγνώμη για την άκυρη παρέμβαση,αν και διαβάζω τα διάφορα που αναφέρονται στο συγκεκριμένο τόπικ,προτιμώ να διαβάζω και μόνο.....ωστόσο επειδή βρήκα κάτι ,ψάχνοντας κάτι άλλο,καταθέτω την πληροφορία,για όσους ενδιαφέρονται....
εγώ γενικά κάνω μεγάλη χρήση συμπληρωμάτων και όχι μόνο......και όπως είναι λογικό,τους καιρούς που διανύουμε,ψάχνω κι εγώ για οικονομικότερες λύσεις...δεν χάνετε κάτι,ρίξτε μια ματιά :  καμιά σχέση με τιμές γνωστών μαγαζιών και με μια μικρή έρευνα ,πιο φτηνό από πολλά Ελληνικά site.....μόλις έκανα και μια μικρή παραγγελία....με αντικαταβολή βέβαια....να δούμε τι μέρος του λόγου είναι...μην πάμε για μαλλί και βγούμε κουρεμένοι...χαχα  Θα καταθέσω εντυπώσεις μόλις και αν έχω ανταπόκριση από τους τύπους..
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Λοιπόν...αν και κάποιες φορές διαβάζω το συγκεκριμένο τόπικ,αλλά βαριέμαι να γράψω,διότι άλλοτε συμφωνώ κι άλλοτε διαβάζω παλαβά,ωστόσο το να δώσω μια πληροφορία για όσους ενδιαφέρονται,έστω και πληροφοριακά ,το θεωρώ σκόπιμο.
Εγώ κάνω χρήση συμπληρωμάτων(πολλά ) όλο τον χρόνο και όχι μόνο.Λόγω των καταστάσεων,ψάχνομαι κι εγώ να βρω τις καλύτερες τιμές.
Χτες λοιπόν ψάχνοντας για ένα προϊόν στο google,βρήκα το : proteinmarket.gr  Λοιπόν μάγκες...ρίξτε ματιά. Νομίζω πως οι τιμές είναι σούπερ.Καμιά σχέση με διάφορες γνωστές αλυσίδες ή άλλα μαγαζιά ,όπως επίσης και με άλλα Ελληνικά sites.
Πριν λίγο παράγγειλα και κάτι ,έτσι για να δω τι παίζει.Με αντικαταβολή βέβαια,δεν τους ξέρουμε τους τύπους.... μην πάμε για μαλλί και βγούμε κουρεμένοι....θα ενημερώσω μόλις έχω νεότερα...ΣΚ βλέπεται......από Δευτέρα ......... 
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Λοιπόν...αν και κάποιες φορές διαβάζω το συγκεκριμένο τόπικ,αλλά βαριέμαι να γράψω,διότι άλλοτε συμφωνώ κι άλλοτε διαβάζω παλαβά,ωστόσο το να δώσω μια πληροφορία για όσους ενδιαφέρονται,έστω και πληροφοριακά ,το θεωρώ σκόπιμο.
Εγώ κάνω χρήση συμπληρωμάτων(πολλά ) όλο τον χρόνο και όχι μόνο.Λόγω των καταστάσεων,ψάχνομαι κι εγώ να βρω τις καλύτερες τιμές.
Χτες λοιπόν ψάχνοντας για ένα προϊόν στο google,βρήκα το : proteinmarket.gr  Λοιπόν μάγκες...ρίξτε ματιά. Νομίζω πως οι τιμές είναι σούπερ.Καμιά σχέση με διάφορες γνωστές αλυσίδες ή άλλα μαγαζιά ,όπως επίσης και με άλλα Ελληνικά sites.
Πριν λίγο παράγγειλα και κάτι ,έτσι για να δω τι παίζει.Με αντικαταβολή βέβαια,δεν τους ξέρουμε τους τύπους.... μην πάμε για μαλλί και βγούμε κουρεμένοι....θα ενημερώσω μόλις έχω νεότερα...ΣΚ βλέπεται......από Δευτέρα .........   

οταν ερθει το κουβαδακι και πας να το ανοιξεις και θα ειναι ασφραγιστο, θα σε ενοχλησει πολυ η λιγο? υποθετικη απορια ειναι, δε μιλαω για το συγκεκριμμενο σαιτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom