Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα παιδες και από μένα
Μια απορία που έχω αν κανένας συναγωνιστής μπορεί να μου λύσει που ξέρει, επειδή κάποτε ασχολούμουνα με τη γυμναστική τα συμπληρώματα (πρωτείνη), αλλά τώρα το μόνο που κάνω αρεά και που είναι λίγο τρεξιματάκι
είδα σε ένα site που παραγγέλνεις δύο συγκεκριμένα προιόντα Flex Factor και Cleanse Ultra και σε 4 βδομάδες υποτίθεται βλέπεις εντυπωσιακά αποτελέσματα, ξέρει κανείς τίποτα, παίζει να ισχύει αυτό, ή είναι μούφα όπως υποψιάζομαι
thanks
 

Geppetto33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
301
ρε παιχτη πλακα κανεις :headbang:οταν βλεπεις διαφησει με πριν και μετα φωναζει μουφα.ειδικα το σε 4 εβδομαδες δεν σε πονηρευει? :think: :think: :think: :think:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Καλημέρα παιδες και από μένα
Μια απορία που έχω αν κανένας συναγωνιστής μπορεί να μου λύσει που ξέρει, επειδή κάποτε ασχολούμουνα με τη γυμναστική τα συμπληρώματα (πρωτείνη), αλλά τώρα το μόνο που κάνω αρεά και που είναι λίγο τρεξιματάκι
είδα σε ένα site που παραγγέλνεις δύο συγκεκριμένα προιόντα Flex Factor και Cleanse Ultra και σε 4 βδομάδες υποτίθεται βλέπεις εντυπωσιακά αποτελέσματα, ξέρει κανείς τίποτα, παίζει να ισχύει αυτό, ή είναι μούφα όπως υποψιάζομαι
thanks
οχι φιλε, μην ψαρωνεις. ειναι μουφα  ;) μια πρωτεινη ειναι αρκετη, και αυτη για καποιον που κανει γυμναστικη με βαρη,εαν κανεις μονο αεροβια και τρεξιμο τοτε ουτε αυτη ειναι απαραιτητη.τωρα να κανεις γρηγορα ογκο και να δεις γρηγορα αποτελεσματα, το εχω ξαναπει, δεν γινετε.
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
οχι φιλε, μην ψαρωνεις. ειναι μουφα  ;) μια πρωτεινη ειναι αρκετη, και αυτη για καποιον που κανει γυμναστικη με βαρη,εαν κανεις μονο αεροβια και τρεξιμο τοτε ουτε αυτη ειναι απαραιτητη.τωρα να κανεις γρηγορα ογκο και να δεις γρηγορα αποτελεσματα, το εχω ξαναπει, δεν γινετε.
thanks φίλε και μένα μου φαίνεται πολύ άκυρο μέσα σε 4 βδομάδες να φτιάχνεις κοιλιακούς και δικέφαλους χωρίς πολύ γυμναστική κιόλας και ας λέει και καλά ότι είναι το μυστικό του hollywood για τους ηθοπιούς που θέλουν να φτιάξουν γρήγορα σώμα
αυτό με τον όγκο γρήγορα το έχω δοκιμάσει με γυμναστήριο και συμπληρώματα αλλά για 2-3 μήνες και επειδή δεν είδα γρήγορα αποτελέσματα τα παράτησα και τώρα το μόνο που κάνω είναι κανά τρεξιματάκι
 

Fon_Karagian

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.565
Like
20
Πόντοι
16
Παίδες έχει δοκιμάσει κανεις αυτό το σκεύασμα???
Υπάρχει κάποια άποψη??
Eίναι εθuλεστερικη κρεατίνη σε κάψουλες.
 

Συνημμένα

  • C2 STRENGTH (creatine ethyl ester HCI).jpg
    C2 STRENGTH (creatine ethyl ester HCI).jpg
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 21

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
Μάγκες έχω μια απορία. Εγώ κάνω γυμναστική μόνος μου με αλτηράκια. Δεν έχω πάει ποτέ γυμναστήριο. Κάνω 2 ασκήσεις για δικέφαλους. 2 για τρικέφαλους. 3εις για στήθος. 3εις για ώμους. Μία για πλάτη και μία για τραπέζιο. Όλα αυτά τα κάνω μέσα σε ένα τριήμερο μια φορά τη βδομάδα. Αυτό το πρόγραμμα το κάνω δυόμιση χρόνια.  Έβαζα παραπάνω κιλά σιγά σιγά άλλα τώρα έχω φτάσει σε ένα σημείο που δε μπορώ να βάλω παραπάνω. Σα να έχω βρει το όριο μου. Τι πρέπει να κάνω; Να αλλάξω ασκήσεις; Με τα αλτηράκια δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές. Να μείνω σε αυτά τα κιλά που έχω φτάσει και να συνεχίσω με τις ίδιες ασκήσεις για πάντα;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μάγκες έχω μια απορία. Εγώ κάνω γυμναστική μόνος μου με αλτηράκια. Δεν έχω πάει ποτέ γυμναστήριο. Κάνω 2 ασκήσεις για δικέφαλους. 2 για τρικέφαλους. 3εις για στήθος. 3εις για ώμους. Μία για πλάτη και μία για τραπέζιο. Όλα αυτά τα κάνω μέσα σε ένα τριήμερο μια φορά τη βδομάδα. Αυτό το πρόγραμμα το κάνω δυόμιση χρόνια.  Έβαζα παραπάνω κιλά σιγά σιγά άλλα τώρα έχω φτάσει σε ένα σημείο που δε μπορώ να βάλω παραπάνω. Σα να έχω βρει το όριο μου. Τι πρέπει να κάνω; Να αλλάξω ασκήσεις; Με τα αλτηράκια δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές. Να μείνω σε αυτά τα κιλά που έχω φτάσει και να συνεχίσω με τις ίδιες ασκήσεις για πάντα;
Πρεπει να πας γυμν,αν θες παραπανο πραγματα,δεν μπορεις να βαλεις ολοκληρο εξοπλισμο σε ενα σπιτη
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
Πρεπει να πας γυμν,αν θες παραπανο πραγματα,δεν μπορεις να βαλεις ολοκληρο εξοπλισμο σε ενα σπιτη
αν δε θέλω παραπάνω πράγματα και θέλω απλά να συντηρώ αυτό που έχω φτιάξει απλά συνεχίζω το ίδιο;
στο γυμν θα κάνω διαφορετικές ασκήσεις; ποτέ δεν κατάλαβα τι χρειάζονται οι διαφορετικές ασκήσεις που γυμνάζουν τον ίδιο μυ.
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
αν δε θέλω παραπάνω πράγματα και θέλω απλά να συντηρώ αυτό που έχω φτιάξει απλά συνεχίζω το ίδιο;
στο γυμν θα κάνω διαφορετικές ασκήσεις; ποτέ δεν κατάλαβα τι χρειάζονται οι διαφορετικές ασκήσεις που γυμνάζουν τον ίδιο μυ.
Άμα δεν έχεις διαφορετικότητα στις ασκήσεις σου και αφήσεις τους μυς να συνηθίζουν στα ίδια
απλά σταματάς να τον βοηθάς να αναπτυχθεί και να εξελιχθεί.Και δεν δουλεύεις σε όλο το εύρος του τον μυ με μια δυο ασκήσεις.

Όπως γενικά στην ζωή μας η κάθε συνήθεια είναι και ρουτίνα έτσι και για τους μυς...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αν δε θέλω παραπάνω πράγματα και θέλω απλά να συντηρώ αυτό που έχω φτιάξει απλά συνεχίζω το ίδιο;
στο γυμν θα κάνω διαφορετικές ασκήσεις; ποτέ δεν κατάλαβα τι χρειάζονται οι διαφορετικές ασκήσεις που γυμνάζουν τον ίδιο μυ.
Οι διαφορετικες ασκησεις μπορει να σε ποιανουν καλυτερα.για συντηρεις παρε μεγαλυτερα βαρη
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
εχουμε κανα προγραμμα διατροφης ογκου;
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Το ειχα ρωτησει αρκετο καιρο πριν αλλα επειδη δεν πηρα καποια απαντηση την παραθετω.

"Με ενδιεφερε καποτε να ξεκινησω κωπηλασια. Πιστευω οτι σιγουρα θα ειχα καποια σωματικα ωφελη (συνν βεβαιως και τα αλλα).
Απλα ανυσηχω μηπως ειμαι πολυ μεγαλος για να ξεκινησω τωρα, πχ αν δεν μπορουν να με παρουν σε ομαδες κλπ.

Α! ειμαι 21"
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εχουμε κανα προγραμμα διατροφης ογκου;
Πρωι γαλα με κουακερ,η με καμια μπανανα
       Προγευμα¨ Φιλετακια γαλοπουλας με λιγη σαλατα ( Μικρη ποσοτητα και τα δυο
       Κυριως γευμα ¨ Κοτοπουλο η τονο,η ψαρι,η μοσχαρησιο κρεας ( Σε αρκετη ποσοτητα )  
       Πριν την προπονηση¨σεικερ προτεινης
       Μετα την προπονηση ¨ Ασπραδια αυγου
       Πριν τον υπνο  παλη πρωτεινη

Η προτεινη σπαστα 25 γραμαρια την μια φορα και 25 την αλλη! Και γενικα πολυ νερο!
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Πρωι γαλα με κουακερ,η με καμια μπανανα
       Προγευμα¨ Φιλετακια γαλοπουλας με λιγη σαλατα ( Μικρη ποσοτητα και τα δυο
       Κυριως γευμα ¨ Κοτοπουλο η τονο,η ψαρι,η μοσχαρησιο κρεας ( Σε αρκετη ποσοτητα )  
       Πριν την προπονηση¨σεικερ προτεινης
       Μετα την προπονηση ¨ Ασπραδια αυγου
       Πριν τον υπνο  παλη πρωτεινη

Η προτεινη σπαστα 25 γραμαρια την μια φορα και 25 την αλλη! Και γενικα πολυ νερο!
Καλέ μου όγκου είπε το γουλφακι   :-* :-*

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Κλασικα τωρα στο gym χαμος ολα πιασμενα :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom