Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Ειχα γραψει και παλιοτερα εδω για ενα συπληρωμα που ειχα παρει που εχει αρκετους υδατανθαρακες (νομιζω ειναι 70/30 υδατ./πρωτεινες) Αυτο μπορω να το παιρνω και πριν το γυμναστηριο ωστε να εχω περισσοτερη ενεργεια?
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Αυτο μπορω να το παιρνω και πριν το γυμναστηριο ωστε να εχω περισσοτερη ενεργεια?

θα προτεινα να το δοκιμασεις αυτο που σκεφτεσαι κ να δεις πως νιωθεις.

ποιες ειναι οι δικες μου σκεψεις πανω σε αυτο (αν σε νοιαζει βεβαια)

οχι περισσοτερη ενεργεια δε θα εχεις, η ενεργεια στους μυες δεν ερχεται απο το γευμα που καταναλωσες πριν απο 3-4 ωρες. εκτος κ αν πριν απο αυτο το γευμα ειχες αδειασει τις αποθηκες γλυκογονου.

μειωνεις την ευαισθησια ινσουλινης χρησιμοποιωντας συχνα απλους υδατανθρακες. ειδικα πριν την προπονηση, η ινσουλινη σου θα ειναι πολυ πανω απο τη baseline εως και 3 ωρες μετα απο προπονηση με βαρη αν πριν απο αυτη καταναλωσεις 30γρ ζαχαρη, φαντασου τι γινεται με το μειγμα απλων υδατ κ ορογαλακτικης πρωτεινης που προκαλουν πολυ μεγαλυτερη εκκριση ινσουλινης.

sugar crash δε νομιζω να παθεις παρα μονο αν εισαι σε εξαιρετικα χαμηλα ποσοστα λιπους και ακολουθουσες κετωνικη διαιτα.


το μονο καλο που βρισκω ειναι οτι θα εχεις αμινοξεα στη ροη του αιματος οταν θα κανεις βαρη, βεβαια το ιδιο θα εχεις αν εχεις φαει κρεας ή αυγα πιο πριν μεσα στη μερα
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
κατι συμπληρωματα με πρωτεινες της Herbalife τα ξερετε?
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
Πρωτεϊνη NITRO-TECH HARDCORE για αθτη τη γνωμη εχετε?ειμαι 1,79 77κιλα,33χρονων  και θελω να ξεκινησω γυμναστηριο τρωω2-3 φορεσ την ημερα καθε ποτε να την περνω μετα παο το προγραμμα η πριν ευχαριστω
 

Geppetto33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
301
πρωτη φορα γραφω αλλα ειναι κατι που ξερω πολυ καλα οι γυμναστικη και η διατροφη.επειδη βλεπω μια μεγαλη διαφημηση στα συμπληρωματα εγω εχω να πω μην παιρνεται τπτ.μονο διατροφη χρειαζεται μην πεταται λεφτα τζαμπα.επισης γραμμωση χωρις εναν σωστο μιυκο σκελετο δεν γινεται που να χτυπιεσαι ολοι μερα.ξεκολατε με τον ογκο και την γραμμωση.ογκος γινεται με πολυ φαει μα πολυ φαει και φαρμακα.γραμμωση δεν ειναι να εισαι 1.85 υψος και να εισαι 75 κιλα εισαι ελλιποβαρης για μενα και ας εχεις κοιλιακους
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
πρωτη φορα γραφω αλλα ειναι κατι που ξερω πολυ καλα οι γυμναστικη και η διατροφη.επειδη βλεπω μια μεγαλη διαφημηση στα συμπληρωματα εγω εχω να πω μην παιρνεται τπτ.μονο διατροφη χρειαζεται μην πεταται λεφτα τζαμπα.επισης γραμμωση χωρις εναν σωστο μιυκο σκελετο δεν γινεται που να χτυπιεσαι ολοι μερα.ξεκολατε με τον ογκο και την γραμμωση.ογκος γινεται με πολυ φαει μα πολυ φαει και φαρμακα.γραμμωση δεν ειναι να εισαι 1.85 υψος και να εισαι 75 κιλα εισαι ελλιποβαρης για μενα και ας εχεις κοιλιακους

συμφωνώ μαζί σου στο θέμα των συμπληρωμάτων,είναι μάρκετινγκ στην πλειονότητά τους.
έκανα για κάποιο διάστημα στο πρόσφατο παρελθόν χρήση πρωτείνης,την σταμάτησα όμως.

τώρα για αυτό που λες για όγκο και γράμμωση,συμφωνώ ότι το να φαίνονται οι κοιλιακοί δεν είναι γράμμωση,με την έννοια ότι και στον Στάθη Ψάλτη φαίνονται οι κοιλιακοί,αλλά είναι 40 κιλά άνθρωπος.
πρέπει να υπάρχει κάποια σχετικά αναπτυγμένη μυϊκότητα να φανεί.
βέβαια,αν με ρωτήσεις,ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ,προτιμώ κάποιον λεπτό(όχι και Ψάλτη εντάξει)που να έχει μια υποτυπώδη γράμμωση έστω,παρά έναν που έχει "όγκο"=τεράστια μπράτσα,στήθος κλπ και πατσοκοιλιές και κωλάθρες,
προσωπική άποψη πάντα.

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
συμφωνώ μαζί σου στο θέμα των συμπληρωμάτων,είναι μάρκετινγκ στην πλειονότητά τους.
έκανα για κάποιο διάστημα στο πρόσφατο παρελθόν χρήση πρωτείνης,την σταμάτησα όμως.

τώρα για αυτό που λες για όγκο και γράμμωση,συμφωνώ ότι το να φαίνονται οι κοιλιακοί δεν είναι γράμμωση,με την έννοια ότι και στον Στάθη Ψάλτη φαίνονται οι κοιλιακοί,αλλά είναι 40 κιλά άνθρωπος.
πρέπει να υπάρχει κάποια σχετικά αναπτυγμένη μυϊκότητα να φανεί.
βέβαια,αν με ρωτήσεις,ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ,προτιμώ κάποιον λεπτό(όχι και Ψάλτη εντάξει)που να έχει μια υποτυπώδη γράμμωση έστω,παρά έναν που έχει "όγκο"=τεράστια μπράτσα,στήθος κλπ και[size=15pt] πατσοκοιλιές και κωλάθρες[/size],
προσωπική άποψη πάντα.

Οι Ελλεεινίδες, όμως, προτιμούν αυτά  :2funny:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Οι Ελλεεινίδες, όμως, προτιμούν αυτά  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
αν εννοείς ότι τα προτιμούν στους άντρες τότε ίσως το κάνουν για μη νιώθουν άβολα γιατί οι περισσότερες έτσι είναι :2funny:
ακόμα και λεπτές κοπέλες την περιφέρεια και την κωλάθρα τους θα την έχουν σε μικρό ή μεγαλύτερο βαθμό :headbang:
 

Geppetto33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
471
Πόντοι
301
ρε μαγκες ολες οι γυναικες ειναι ελλεινες οχι μονο οι ελληνιδες.ολες λενε οτι τους αρεσουν οι κοιλιες και τα λοιπα και σε καμια δεν αρεσουν οι τουμπανοι ουτε οι γραμμωμενοι ουτε οι παχουλοι ομως ουτε ουτε ουτε.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:τι ψαχνετε να βρειτε γυμναστικοι κανουμε γιατι γουσταρουμε για κανεναν λογο αντε και για να βγαλουμε κανα γκομενακι στο γυμναστηριο
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
ελπίζω να τους αρέσουν και οι καράφλες γιατί σε καμιά 10αριά χρόνια για εκεί με κόβω
εννοείται ρε φίλε ότι τη γυμναστική μας την κάνουμε για εμάς και μόνο
άλλωστε όποιος ξεκινάει με άλλο σκοπό γρήγορα τα παρατάει ή στρέφεται σε μεθόδους γρήγορου αποτελέσματος
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Οι Ελλεεινίδες, όμως, προτιμούν αυτά  :2funny:

οι ελλεεινίδες προτιμούν αυτό κυρίως...
URL]]
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
εχει κανεις σας αγορασει εξοπλισμο για μποξ?  αμα ξερετε πειτε λιγο τι τιμες παιζουν κτλ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε μαγκες ολες οι γυναικες ειναι ελλεινες οχι μονο οι ελληνιδες.ολες λενε οτι τους αρεσουν οι κοιλιες και τα λοιπα και σε καμια δεν αρεσουν οι τουμπανοι ουτε οι γραμμωμενοι ουτε οι παχουλοι ομως ουτε ουτε ουτε.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:τι ψαχνετε να βρειτε γυμναστικοι κανουμε γιατι γουσταρουμε για κανεναν λογο αντε και για να βγαλουμε κανα γκομενακι στο γυμναστηριο
Στα αρχιδια μας τι λενε!! Εγω κανω bodybuilding γιατη γουσταρω να με φουσκοτος η αλλη ας παει να βρει κανα φραγκατο χοντρο πλουσιο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Επίσης να εφευρεθεί μηχανισμός που να βοηθάει τα καημενα τα παλικάρια που δε μπορούν να κλεισουν τα χέρια τους από τα φτερά γυπαετού που έχουν πεταχτεί.
Κρίμα τα παιδακια να τυρανιούνται  :'(
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
θα προτεινα να το δοκιμασεις αυτο που σκεφτεσαι κ να δεις πως νιωθεις.

Το δοκιμασα σε δυο διαφορετικες περιπτωσεις. Μια φορα πριν παω στο γυμναστηριο και μια πριν παω για μπαλα.
Στο γυμναστηριο δεν ειδα καμια διαφορα.
Στη μπαλα ομως νομιζω οτι με βοηθησε αρκετα...
 

Επισκέπτης
εμενα το ροσιδι μου γουσταρι γιμνασμενα κορμια και τερατοδισ κοιλιακουσ.
οχι σαν τισ ελεινιδεσ που θελουν κιλιεσ!ουστ βρομιαρεσ. :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447
εμενα το ροσιδι μου γουσταρι γιμνασμενα κορμια και τερατοδισ κοιλιακουσ.
οχι σαν τισ ελεινιδεσ που θελουν κιλιεσ!ουστ βρομιαρεσ. :rockon: :rockon:

μεγάλε χύστη,
δωσε μου και εμενα μερικες πορνοασκήσεις να κάνω, να γουσταρουν οι ρωσιδες μου!
νταβάι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom