Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Με λίγα λόγια είσαι κατά του κυκλικού ε;

Στον επικλινή για στήθος, στις πόσες μοίρες να τον έχω τον πάγκο, 45 just ή λιγότερο;
Κάτι τελευταίο, όταν κατουράω να τον κρατάω με το χέρι ή να έχω τα χέρια στη μέση σαν τον Πίτερ Παν;

για σένα Lion7 σου χω ειδική άσκηση για γύμναση όλων των μυϊκών ομάδων.

90 μοίρες  σκύψιμο εμπρός και στη καρφώνω απο πίσω  :pipa3:

κι αν θές και δικέφαλο σου προσφέρω τη πουτσάρα μου να την χειρομαλάξεις  :cum: :pipa1:

Μετά τιμής ο Πυρόκαυλος  :sunglasses: :grin:
 

Επισκέπτης
για σένα Lion7 σου χω ειδική άσκηση για γύμναση όλων των μυϊκών ομάδων.

90 μοίρες  σκύψιμο εμπρός και στη καρφώνω απο πίσω  :pipa3:

κι αν θές και δικέφαλο σου προσφέρω τη πουτσάρα μου να την χειρομαλάξεις  :cum: :pipa1:

Μετά τιμής ο Πυρόκαυλος  :sunglasses: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
για σένα Lion7 σου χω ειδική άσκηση για γύμναση όλων των μυϊκών ομάδων.

90 μοίρες  σκύψιμο εμπρός και στη καρφώνω απο πίσω  :pipa3:

κι αν θές και δικέφαλο σου προσφέρω τη πουτσάρα μου να την χειρομαλάξεις  :cum: :pipa1:

Μετά τιμής ο Πυρόκαυλος  :sunglasses: :grin:
Χαριτωμένο ρε μαλακούκο, σε αυτό το θρεντ όμως δε θα κάνεις την πεοταλάντωση σου για να μη σε πάρει και σε σηκώσει
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
για σένα Lion7 σου χω ειδική άσκηση για γύμναση όλων των μυϊκών ομάδων.

90 μοίρες  σκύψιμο εμπρός και στη καρφώνω απο πίσω  :pipa3:

κι αν θές και δικέφαλο σου προσφέρω τη πουτσάρα μου να την χειρομαλάξεις  :cum: :pipa1:

Μετά τιμής ο Πυρόκαυλος  :sunglasses: :grin:


χαχαχαχαχα.καλο!!! :2funny: :2funny:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
λιον, για επικλινή, ακουγα προσφατα πως καλο ειναι καθε τοσο να "παιζεις" με τις μοιρες, δλδ μια περιοδο 45, αλλη 50 κοκ
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Έχει καιρο που σκευτομαι να πάρω κάποιον λιποδιαλτη διότη εχω καποια παχάκια στην μεση και αρκετά κατο απ τον αφαλο!! Ύπαρχουν  ΘΕΡΜΟΓΕΝΝΕΤΙΚΟΙ ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΤΕΣ και μη! Δηλαδη μερικοί σε κάνουν να υδρώνεις και αλλοι όχι!! Έχουν αφτα συμτωματα? Έχα ακούσει πως τα χάνεις αλλα τα ξαναπέρνεις ευκολα!! Ας μου πει κάποιος
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Προσεχε τι τρως και ασε τις μαλακιες... με τον λιποδιαλυτη δεν θα καταφερεις τιποτα αν δεν προσεξεις την διατροφη σου
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Προσεχε τι τρως και ασε τις μαλακιες... με τον λιποδιαλυτη δεν θα καταφερεις τιποτα αν δεν προσεξεις την διατροφη σου
Προσέχω αλλα που και που κάνουμε καμια αμαρτια :headbang: τι να κανουμε
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
πανω απολλα η διατροφη μαγκες,ολα ταλλα ειναι μουφα
 

seitan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2009
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Να ρωτησω κατι,αμα καποιος δε κανει καθολου διατροφη,εννοω τρωει οτι να ναι,αλλα ξεσκιζεται στα βαρη,το αποτελεσμα στο σωμα του πιο θα ειναι?
 

flex79

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
το αποτελεσμα θα ειναι 0 εις το πηλικον
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Αμα τρωει οτι να'ναι δεν θα χασει κιλα (αν κανει μονο βαρη ετσι?) αντε να χασει καποια αλλα οχι οσα αν εκανε καποια αεροβια ασκηση... Τωρα αν εχει λιγοτερα απο το κανονικο σιγουρα θα αυξηθει ο ογκος του αλλα πρεπει να τρως αρκετα.
 

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Συνεχιζω με τις ερωτησεις.
Αν δεν προλαβαινω λογο χρονου ειναι καλυτερα να δουλεψω δυο μερες συνεχομενα μια ομαδα (πχ ποδια) ή καλυτερα να κανω μια μερα μονο?

Και κατι για τις πρωτεινες.
Πισω στο κουτι λεει οτι δεν ειναι αναγκαιο το χτυπημα με το μπλεντερ. Ομως οταν το ανακατεψα χωρις αυτο μου ηρθαν 2-3 "μπιλακια" σκονης και με ψιλοαηδιασαν.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Συνεχιζω με τις ερωτησεις.
Αν δεν προλαβαινω λογο χρονου ειναι καλυτερα να δουλεψω δυο μερες συνεχομενα μια ομαδα (πχ ποδια) ή καλυτερα να κανω μια μερα μονο?

Και κατι για τις πρωτεινες.
Πισω στο κουτι λεει οτι δεν ειναι αναγκαιο το χτυπημα με το μπλεντερ. Ομως οταν το ανακατεψα χωρις αυτο μου ηρθαν 2-3 "μπιλακια" σκονης και με ψιλοαηδιασαν.
Θα το ανακατευεις καλα
και να προσεχεις να μην μενει στα περιξ του ποτηριου ιχνος απο πρωτεινη
δηλαδη οσο των δυνατων λιγοτερη
σε αυτο βεβαια παιζει ρολο και η διαλυτοτητα της εκαστοτε πρωτεινης
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Συνεχιζω με τις ερωτησεις.
Αν δεν προλαβαινω λογο χρονου ειναι καλυτερα να δουλεψω δυο μερες συνεχομενα μια ομαδα (πχ ποδια) ή καλυτερα να κανω μια μερα μονο?



Και κατι για τις πρωτεινες.
Πισω στο κουτι λεει οτι δεν ειναι αναγκαιο το χτυπημα με το μπλεντερ. Ομως οταν το ανακατεψα χωρις αυτο μου ηρθαν 2-3 "μπιλακια" σκονης και με ψιλοαηδιασαν.
Τί εννοείς; σήμερα τις μισές ασκήσεις για πόδια και τις άλλες μισές αύριο;Καλύτερα όχι,εκτός αν κάνεις άλλη μέρα τετρακέφαλους-προσαγωγούς και άλλη μέρα δικέφαλους μηριαίους πχ ,αλλά και πάλι καλύτερα να έχεις 3-4 μέρες διαφορά.

πάρε ένα σέικερ και κούνα καλά
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
ετσι, σεικερ και καλο κουνημα, και καμια φορα βαζω το μιξερακι του φραπε και γινεται τζετ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom