Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    28

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
2 και σήμερα, έτοιμοι να τα γαμήσουμε όλα και να βγούμε super shredded στη Βούλα Μύκονο :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Για πόσο θα κρατήσει το αστείο με τη μάσκα;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Καλησπερίζω τα ντούκια του σάιτ, μάγκες μετά τον εμβολιασμό τι κάνατε; μετά από πόσες μέρες γυμναστήκατε ξανά; επίσης, συμπληρώματα συνεχίζουμε κανονικά;
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Καλησπερίζω τα ντούκια του σάιτ, μάγκες μετά τον εμβολιασμό τι κάνατε; μετά από πόσες μέρες γυμναστήκατε ξανά; επίσης, συμπληρώματα συνεχίζουμε κανονικά;

Δευτέρα εμβόλιο, Πέμπτη γυμναστική κανονικά full πρόγραμμα. Δεν είχα βέβαια και ιδιαίτερες παρενέργειες το πέρασα πολύ χαλαρά.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Δευτέρα εμβόλιο, Πέμπτη γυμναστική κανονικά full πρόγραμμα. Δεν είχα βέβαια και ιδιαίτερες παρενέργειες το πέρασα πολύ χαλαρά.
Ωραίος, Πέμπτη πήγες διότι ένιωσες εσύ έτοιμος ή επειδή έτσι σε συμβούλεψε ο γιατρός;
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Ωραίος, Πέμπτη πήγες διότι ένιωσες εσύ έτοιμος ή επειδή έτσι σε συμβούλεψε ο γιατρός;
Ένιωσα εγώ έτοιμος, αλλά όπως είπα το πέρασα πολύ χαλαρά με λίγη ατονία 2 μερούλες. Γιατρό δεν ρώτησα αλλά όλοι επιστρέφουν άμεσα στις δραστηριότητές τους, λογικά και με την γυμναστική το ίδιο ισχύει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Καλησπερίζω τα ντούκια του σάιτ, μάγκες μετά τον εμβολιασμό τι κάνατε; μετά από πόσες μέρες γυμναστήκατε ξανά; επίσης, συμπληρώματα συνεχίζουμε κανονικά;
Τι σχέση μπορεί να έχει το φαγητό και τα συμπληρώματα με ένα εμβόλιο;; ??
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Τι σχέση μπορεί να έχει το φαγητό και τα συμπληρώματα με ένα εμβόλιο;; ??
Πώς δεν έχει, σήμερα που εμβολιάστηκα μου λέει ο δοκτορ ότι δεν κάνει να καταναλώσω αυγα, γλυκά & ξηρούς καρπούς για 24 ώρες.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Πώς δεν έχει, σήμερα που εμβολιάστηκα μου λέει ο δοκτορ ότι δεν κάνει να καταναλώσω αυγα, γλυκά & ξηρούς καρπούς για 24 ώρες.
Μάγκες δεν ξέρω σε τι γιατρούς πάτε.
Έκανα και τις 2 δόσεις και έτρωγα ότι γούσταρα και κανένας γιατρός δεν μου είπε τίποτα και τίποτα δεν είχα και από παρενέργειες.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Πώς δεν έχει, σήμερα που εμβολιάστηκα μου λέει ο δοκτορ ότι δεν κάνει να καταναλώσω αυγα, γλυκά & ξηρούς καρπούς για 24 ώρες.

Απαρχαιωμένη λογική του γιατρού.

Έχει σχέση με το να αποκλείσει από την διατροφή τρόφιμα που είναι ύποπτα για πρόκληση αλλεργιών, οπότε αν παρουσιαστεί αλλεργία να είναι σίγουρο ό,τι είναι από το εμβόλιο.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
χαιρετο τουσ πορνιαριδεσ!!!επιστρεφι στιν σιδερικι ιδονι σε ενα απο τα πιο δινατα πορνιαρικα σιδεραδικα τισ αθινασ στο ''πορνοσ τζιμ''!!!
θα ακολουθισι ρομαντικο βιντεο αυριο !!!προσδεθιτε!!!!ο πανικοσ ινε μονοδρομοσ!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.401
Κριτικές
5
Like
66.049
Πόντοι
12.056
χαιρετο τουσ πορνιαριδεσ!!!επιστρεφι στιν σιδερικι ιδονι σε ενα απο τα πιο δινατα πορνιαρικα σιδεραδικα τισ αθινασ στο ''πορνοσ τζιμ''!!!
θα ακολουθισι ρομαντικο βιντεο αυριο !!!προσδεθιτε!!!!ο πανικοσ ινε μονοδρομοσ!!!


Ξεροχυνω χυστη και μυστη μου :ak::uzi:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
χαιρετο τουσ πορνιαριδεσ!!!επιστρεφι στιν σιδερικι ιδονι σε ενα απο τα πιο δινατα πορνιαρικα σιδεραδικα τισ αθινασ στο ''πορνοσ τζιμ''!!!
θα ακολουθισι ρομαντικο βιντεο αυριο !!!προσδεθιτε!!!!ο πανικοσ ινε μονοδρομοσ!!!
Πού σαι πόρνε μου;
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
χερετο ολουσ τουσ λατρισ τισ σιδερικισ ιδονισ!!!μετα απο μεγαλι αποχι λογο εργον στο πορνοσ τζιμ μπενουμε δινατα και παλι!
ινε ι δευτερι βδομαδα προπονισεον οοποτε μετα απο κερο οι πονομιονες μου μπορο να πο αρχιζουν και προσαρμοζοντε χορισ να με ταλεπορουν τα ατακτα ιποπροιοντα του γαλακτικου οξεοσ!

σιμερα ι πορνομιονεσ μου ινε αρκετα ενθουσιασμενι αφου σιντομα σε μολις μερικεσ ορεσ θα βρεθο στιν σιδερικι αρενα του πορνοσ τζιμ σε ενα απο τα πιο σκλιρα σιδεραδικα τισ πιατσασ
για μια μαχι με τα σιδερα διχοσ αυριο!!!
μενο στο ιδιο μοτιβο προπονισισ κιριοσ πολιμιικεσ ασκισισ πολι λιγες επαναλιψισ και κιλα φουλ μεχρι να κοπουν ι πορνομιικεσ ινεσ!
σιντομα βιντεο για ολουσ εσασ τουσ λατρισ τισ σιδερικισ ιδονισ!!!
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
38
Like
4.720
Πόντοι
5.646
Μάγκες δεν ξέρω σε τι γιατρούς πάτε.
Έκανα και τις 2 δόσεις και έτρωγα ότι γούσταρα και κανένας γιατρός δεν μου είπε τίποτα και τίποτα δεν είχα και από παρενέργειες.
Ψάρι αυγό και αλκοόλ εμένα μου είπαν όχι την ίδια και την επόμενη μέρα.Επισης όχι κούραση όπως γυμναστική τις μέρες αυτες
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Πού σαι πόρνε μου;
ελα πορνοσ!!!ιμε παρον μαζι σασ να σασ διιγιθο κε παλι τισ σιδερικεσ μου εμπιριεσ!
ολι μαζι παρεα θα ταξιδεψουμε σε ενα σιδερικο οργιο αισθισεον οπου θα χαλιναγογισουμε τους στιβαρους πορνομιονεσ μασ!!
ι ορεξι και το μερακι για σιδερικι ιδονι θα ινε σιμαχι μασ!!!
προσδεθιτε!!!ι σιδερικι ιδονι ινε μονοδρομοσ!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
αναμενο βιντεο απο ολουσ τουσ πορνοσ εν ορα σιδεριδισ δρασισ!
σιντομα θα πεκτι πολι δινατο βιντεο απο το ''πορνοσ τζιμ'' εν ορα δρασισ!!!αναμινατε στο προνοακουστικο σασ!!!
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Άτακτες άρσεις θανάτου σιμερινι προπονα στο πιο σκληρό σιδεράδικο τις πιάτσας στο πορνοσ Τζιμ!!!

 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Διστιχοσ ι πορνομιονεσ μου ιχαν κυραστι αρκετά μετά από άλλες ασκισισ κε κολισα στα 100 κιλά αρσισ θανάτου.ελπιζο τον επόμενο φορά να φανο αντάξιο τον πορνοπροσδοκιον τον Χριστόν του σάιτ και να ανεβασο κιλά.
 

the punisher

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2020
Μηνύματα
142
Like
34
Πόντοι
1
Ελξισ με ουδέτερο λαβι στιν ιψυλι πορνοτροχαλια για όλους εσάς τους πορνουσ. Διστιχοσ ακόμα ι πορνομιονεσ μου δε μπορούν να χαλιναγογισυν μεγάλα φορτία διότι το πορνοσ Τζιμ όταν αρκετά απετιτικο στον κατασκευαστικό τομέα κ με έβγαλε για πολι Κέρο εκτός προπονήσεων. Ιποσχομε ομοσ σε όλους τους πορνουσ ποσ θα τυσ χαρισο τον απολιτο σιδερικο οργασμό σιντομα!!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom