Νέα

Γριές πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Fontas1990

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
και εγω ενδιαφερομαι ειδικα αν ειναι και κατηγορια bbw ακομα καλυτερα
 

hitech444

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
30
Πόντοι
0
Παίδες έχει κανένας πληροφορίες για αυτή; Σε μπουρδέλο με 30-40 Ε δεν πάω, αν έχει σπίτι και μεγαλύτερη ταρίφα το σκέφτομαι... Μου αρέσουν οι γκιλφ, στο μυαλό μου έχω ότι θα μου κάνουν πολύ περισσότερα απο το κανονικό, ειδικά τώρα το καλοκαίρι που είναι δύσκολα τα πράματα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

rogue

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
29
Like
36
Πόντοι
0
Παίδες έχει κανένας πληροφορίες για αυτή; Σε μπουρδέλο με 30-40 Ε δεν πάω, αν έχει σπίτι και μεγαλύτερη ταρίφα το σκέφτομαι... Μου αρέσουν οι γκιλφ, στο μυαλό μου έχω ότι θα μου κάνουν πολύ περισσότερα απο το κανονικό, ειδικά τώρα το καλοκαίρι που είναι δύσκολα τα πράματα..
Φιλε ειλικρινα δε βλεπεται... Προχωρα παρακατω...
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
13
Like
6.924
Πόντοι
2.046
Καλησπερα ,
αυτη την στιγμη υπαρχει καποιο μερος που θα βρουμε γυναικες 45+ ? Θα κατεβω Αθηνα αυτες τις μερες .
Στο Τρίγωνο.. χαλκοκονδύλη - Σωκράτους - Καποδιστρίου
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.953
Κριτικές
5
Like
8.108
Πόντοι
2.306
Η γυναίκα πρέπει να είναι όπως την περιγράφει ο Παρασκευάς τύποι. 75 - 80 ετών.
Λίγο πριν πεθάνει.
Αρκεί να προλάβεις να τη γαμήσεις.:grin::grin::grin:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
Να απαντήσω στο ερώτημα του φίλου:

Αλίκη Διδύμου 16, περίπου 72 ετών,

Ανδριάνα Αγκύρας 12, περίπου 70 ετών

Ελένη Τροφωνίου 13, περίπου 68 ετών

Όλγα (θεία Όλγα) Τροφωνίου 13, περίπου 72 ετών

Αλιόνα Διδύμου 18, περίπου 65+ ετών

Ειρήνη Έλλης 3, περίπου 60 ετών

Ελένη Ιάσονος 43, περίπου 70++ ετών

Εύα Κολωνού 48, περίπου 70 ετών

Νίκη Παρασίου 36, περίπου 62+ ετών

Νάνσυ Βέργας 6, περίπου 60+ ετών

Αλίνα Αλκαμένους 113, περίπου 62+ ετών

Ντιάνα Μαγνησίας 1, περίπου 65+ ετών

Ειρήνη Περγάπου 27, περίπου 65 ετών.
Σίγουρα υπάρχουν και άλλες αλλά δεν μου ερχονται τώρα στο μυαλό. Καλό θα είναι να μας πει κάποιος αν γνωρίζει κυρίες αυτής της ηλικίας που να δέχονται στον χώρο τους.
Εύλογο ερώτημα !!! Όλες αυτές αντέχουν γαμησι σφυροκόπημα?
 

tsbk24

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13
Like
25
Πόντοι
0
Παίδες έχει κανένας πληροφορίες για αυτή; Σε μπουρδέλο με 30-40 Ε δεν πάω, αν έχει σπίτι και μεγαλύτερη ταρίφα το σκέφτομαι... Μου αρέσουν οι γκιλφ, στο μυαλό μου έχω ότι θα μου κάνουν πολύ περισσότερα απο το κανονικό, ειδικά τώρα το καλοκαίρι που είναι δύσκολα τα πράματα..
Tην εχω παρει τηλεφωνο μερικες φορες, ρωταει ηλικια στο τηλεφωνο, και ολο τσιναει οταν της λεω την ηλικια μου, την πρωτη φορα της ειπα 35 που ειμαι, τις επομενες της ειπα οτι ειμαι 40 και μετα 45, παλι δεν γουσταρε.
Δεν εχω καταφερει ακομα να την πεισω να συναντηθουμε. Μου ελεγε και κατι αλλα περιεργα (ισως προσπαθουσε απλα να αποφυγει συναντηση βεβαια), οτι δεν εχει χωρο και δεν θελει ραντεβου σε ξενοδοχειο, θελει να βρεθουμε σε δικο μου χωρο.
Για περιεργη την κοβω.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
252
Like
594
Πόντοι
81
Παίδες έχει κανένας πληροφορίες για αυτή; Σε μπουρδέλο με 30-40 Ε δεν πάω, αν έχει σπίτι και μεγαλύτερη ταρίφα το σκέφτομαι... Μου αρέσουν οι γκιλφ, στο μυαλό μου έχω ότι θα μου κάνουν πολύ περισσότερα απο το κανονικό, ειδικά τώρα το καλοκαίρι που είναι δύσκολα τα πράματα..
Τι περισσότερα από το κανονικό εννοείς;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.297
Κριτικές
3
Like
2.064
Πόντοι
506
Παίδες έχει κανένας πληροφορίες για αυτή; Σε μπουρδέλο με 30-40 Ε δεν πάω, αν έχει σπίτι και μεγαλύτερη ταρίφα το σκέφτομαι... Μου αρέσουν οι γκιλφ, στο μυαλό μου έχω ότι θα μου κάνουν πολύ περισσότερα απο το κανονικό, ειδικά τώρα το καλοκαίρι που είναι δύσκολα τα πράματα..
Μπαζο, την ειχα παρει πριν μερικα χρονια σε ξενοδοχειο στην ομονοια. Σχετικα καλη αποδοση, φιλουσε στο στομα, εχυσα στα βυζια
 

GiorgosM145

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.853
Κριτικές
10
Like
11.868
Πόντοι
2.546
Οι μεγαλυτερες γενικα ειναι πολυ πιο δοτικες και λογικο που ναι και πολυ πιο χαλαρες στο κλιμα.Αν αντεχει καποιος την ηλικια και την εμφανιση -αν ειναι κακη- σιγουρα θα τις χαρει.
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
154
Like
207
Πόντοι
21
Μπαζο, την ειχα παρει πριν μερικα χρονια σε ξενοδοχειο στην ομονοια. Σχετικα καλη αποδοση, φιλουσε στο στομα, εχυσα στα βυζια
Έχω ακούσει τα χειρότερα αλλά να σου πω την αμαρτία μου έχω κολλήσει και θέλω να την πάρω.Ξερω ότι θα ξενερώσω αλλά για μια φορά δε γαμιεται θέλω να δώσω.Νομιζω ότι έχει και άλλο τηλέφωνο γιατί εκτός από αυτό αν το έχεις στείλτο μου σε pm γιατί οπότε τηλ ακούω για φραγή.Ευχαριστω.Γενικα στο σεξ πώς ήταν φίλε??
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.297
Κριτικές
3
Like
2.064
Πόντοι
506
Έχω ακούσει τα χειρότερα αλλά να σου πω την αμαρτία μου έχω κολλήσει και θέλω να την πάρω.Ξερω ότι θα ξενερώσω αλλά για μια φορά δε γαμιεται θέλω να δώσω.Νομιζω ότι έχει και άλλο τηλέφωνο γιατί εκτός από αυτό αν το έχεις στείλτο μου σε pm γιατί οπότε τηλ ακούω για φραγή.Ευχαριστω.Γενικα στο σεξ πώς ήταν φίλε??
καλη γενικά, δε μου ειπε όχι, είναι για μερακλήδες. Καλοκαίρι του 19 την ειχα παρει λόγω ακύρωσης καποιου ραντεβού που ειχα με άλλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom