Νέα

Γουστάρετε να ΓΑΜΑΤΕ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ; Και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΓΛΥΦΕΙΣ ΑΝΤΡΙΚΗ ΚΩΛΟ/ΔΑ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ?

  • ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ?

    Ψήφοι: 85 20,8%
  • ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 12 2,9%
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 161 39,4%
  • ΚΩΛΟ/ΔΑ ΤΡΑΝΣ?

    Ψήφοι: 131 32,0%
  • ΠΟΔΙΑ ΓΕΝΙΚΑ?

    Ψήφοι: 20 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    409

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
ανακοινωση για τα μελη του φορουμ που δεν γνωριζουν τον παραπανω:

προκειται για θεσσαλονικιο κοντουλη, χτικιαρη και αγαμητο που στο σχολειο ετρωγε φοβερο μπουλινγκ λογω της εμφανισης του και εχει συσσωρευμενο μισος μεσα του

εγινε στρατιωτικος αλλα μετα απο λιγα χρονια τον εδιωξαν. πιθανολογειται οτι τον επιασαν να εχει ομοφυλοφιλικες σχεσεις μεσα σε στρατοπεδο

αλλαξε δουλεια και πλεον ειναι στο εξωτερικο οπου εργαζεται ως αεροσυνοδος σε μεση ανατολη και αφρικη

τον αντιμετωπιζουν ως πολιτη β κατηγοριας, δεν εχει φιλους, δεν εχει γκομενα και μενει μακρια απο την οικογενεια του

λογω της αποτυχιας του ως ανθρωπος, ως επαγγελματιας, ως αντρας προσπαθει να πληγωσει μεταναστες, προσφυγες, ομοφυλοφιλους, τσιγγανους, μαυρους κλπ για να αισθανθει καπως καλυτερα ο ιδιος και να αντεξει τον εαυτο του

αυτο τον συγκρατει απο το να μην αυτοκτονησει


Απαξιωτικό ποστ. Ξέχασες οτι είναι και χρυσαυγίτης.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Κραζουμε τους πουστηδες οπως κοροιδευουμε τους τρελους
Ειναι στην ανθρωπινη φυση να ξευτιλιζουμε προβληματικους
Ισως ειναι ενα απο τα στοιχεια της ανθρωπινης εξελιξης, καποτε τους προβληματικους τους πεταγαν σε γκρεμους
Έχω την υποψία ότι δεν την κατάλαβες καλά την θεωρία της εξέλιξης.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
16
Κραζουμε τους πουστηδες οπως κοροιδευουμε τους τρελους
Ειναι στην ανθρωπινη φυση να ξευτιλιζουμε προβληματικους
Ισως ειναι ενα απο τα στοιχεια της ανθρωπινης εξελιξης, καποτε τους προβληματικους τους πεταγαν σε γκρεμους

ενταξει βρε συ, το "προβληματικος" ισως ειναι λιγο υπερβολικο, δεν νομιζεις?
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Κώλο τρανς ναι. Με διαφορά καλύτερο γαμησι. Σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό και σίγουρα οφείλεται σε ψυχολογικούς παράγοντες. Απ’ την άλλη, στ’ αρχιδια σου. Μια φορά ζούμε, καλά να περνάμε.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Κραζουμε τους πουστηδες οπως κοροιδευουμε τους τρελους
Ειναι στην ανθρωπινη φυση να ξευτιλιζουμε προβληματικους
Ισως ειναι ενα απο τα στοιχεια της ανθρωπινης εξελιξης, καποτε τους προβληματικους τους πεταγαν σε γκρεμους

ο κολλητος σου ειναι ομοφυλοφιλος σε αρνηση ..
επισης  γνωρισες ενα αλλο μελος του σαιτ  που εχει επανελειμενα στραπονιαστει απο  την νταρια και  εχει στο παρελθον γλειψει και την δαναη τρανς .. ( μακαριτισσα πλεον) .

εντελως συμπτωματικα  ολα αυτα ..
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
ανακοινωση για τα μελη του φορουμ που δεν γνωριζουν τον παραπανω:

προκειται για θεσσαλονικιο κοντουλη, χτικιαρη και αγαμητο που στο σχολειο ετρωγε φοβερο μπουλινγκ λογω της εμφανισης του και εχει συσσωρευμενο μισος μεσα του

εγινε στρατιωτικος αλλα μετα απο λιγα χρονια τον εδιωξαν. πιθανολογειται οτι τον επιασαν να εχει ομοφυλοφιλικες σχεσεις μεσα σε στρατοπεδο

αλλαξε δουλεια και πλεον ειναι στο εξωτερικο οπου εργαζεται ως αεροσυνοδος σε μεση ανατολη και αφρικη

τον αντιμετωπιζουν ως πολιτη β κατηγοριας, δεν εχει φιλους, δεν εχει γκομενα και μενει μακρια απο την οικογενεια του

λογω της αποτυχιας του ως ανθρωπος, ως επαγγελματιας, ως αντρας προσπαθει να πληγωσει μεταναστες, προσφυγες, ομοφυλοφιλους, τσιγγανους, μαυρους κλπ για να αισθανθει καπως καλυτερα ο ιδιος και να αντεξει τον εαυτο του

αυτο τον συγκρατει απο το να μην αυτοκτονησει

ξεροχυνω με αδυσωπητο πουλι
 

numper2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
156
Πόντοι
280
Ποιός θέλει να με ανοίξει πολυ
 

numper2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
156
Πόντοι
280
Είμαι 35 χρονών, 1,80μ
88 κ οκ?
 

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
εμενα κ να μου ελεγαν πως υπαρχει φαρμακο να γινω παλι str8 δεεεεεεεεεε θα το επερνα
χαχα
δεν αλλαζω με ΤΠΤ ολα οσα εχω ζησει με αντρες κ το ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΕΞ ΚΑΥΛΑ ΗΔΟΝΗ  που εχω ζησει κ περναγα κ περναω σουπερ τσαμπα διακοπες κερασματα δωρα φραγκα απο αντρες παντρεμενους κ μη χεχε
οι παντρεμενοι str8 μουνακιδες θελετε 2-3 ζωες να κανετε οσα εχουμε κανει ζησει εμεις οι ανωμαλοι gay οπως μας αποκαλειται αλλα κ ΠΑΛΙ στην αναγκη μας πεφτετε χαχαααααααα
το ειπα κ το ξανα λεωωωωωω ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ολοι εσεις εκει εξω οι παντρεμενοι κ καλα str8 στεριμενοι που εχετε ΕΜΑΣ κ πορευεστε κ ξεκαυλωνετε
που με τις ανοργασμικιες σας ειστε ΕΣΕΙΣ μεσα στα ψυχολογικα κ τις μιζεριες χαχα
φιλακιααααα αντρακλες μου χεχεεεε
 

ILPadrino

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
48
Like
68
Πόντοι
0
Βασικά γουστάρω να γαμάω κώλο, κι επειδή οι γυναίκες με το ζόρι δίνουν, αναγκαστικά σπρώχνω κανά πουστράκι
 

karxarias79

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
157
Κριτικές
4
Like
133
Πόντοι
1
εμενα κ να μου ελεγαν πως υπαρχει φαρμακο να γινω παλι str8 δεεεεεεεεεε θα το επερνα
χαχα
δεν αλλαζω με ΤΠΤ ολα οσα εχω ζησει με αντρες κ το ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΕΞ ΚΑΥΛΑ ΗΔΟΝΗ  που εχω ζησει κ περναγα κ περναω σουπερ τσαμπα διακοπες κερασματα δωρα φραγκα απο αντρες παντρεμενους κ μη χεχε
οι παντρεμενοι str8 μουνακιδες θελετε 2-3 ζωες να κανετε οσα εχουμε κανει ζησει εμεις οι ανωμαλοι gay οπως μας αποκαλειται αλλα κ ΠΑΛΙ στην αναγκη μας πεφτετε χαχαααααααα
το ειπα κ το ξανα λεωωωωωω ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ολοι εσεις εκει εξω οι παντρεμενοι κ καλα str8 στεριμενοι που εχετε ΕΜΑΣ κ πορευεστε κ ξεκαυλωνετε
που με τις ανοργασμικιες σας ειστε ΕΣΕΙΣ μεσα στα ψυχολογικα κ τις μιζεριες χαχα
φιλακιααααα αντρακλες μου χεχεεεε

Δωρο η απεντομωση & πρωκτοραφη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom