Νέα

Γουστάρετε να ΓΑΜΑΤΕ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ; Και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΓΛΥΦΕΙΣ ΑΝΤΡΙΚΗ ΚΩΛΟ/ΔΑ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ?

  • ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ?

    Ψήφοι: 85 20,8%
  • ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 12 2,9%
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 161 39,4%
  • ΚΩΛΟ/ΔΑ ΤΡΑΝΣ?

    Ψήφοι: 131 32,0%
  • ΠΟΔΙΑ ΓΕΝΙΚΑ?

    Ψήφοι: 20 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    409

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
ναι
αν μια φορα κανεις χασις εχουμε δικαιωμα να σε λεμε μια ζωη χασικλη,
αν μια φορα κανεις κλοπη εχουμε δικαιωμα μια ζωη να σε φωναζουμε κλεφτη,
αν μια φορα κανεις βιασμο, φονο, απατη, εισαι βιαστης, φονιας, απατεωνας.

ΔΕΝ χρειαζεται να το επαναλαβεις πολλες φορες

:idiot: :headbang:

κι εσύ μόλις γεννήθηκες έβαλες τα κλάματα  :S

μια ζωή θα σε λέμε κλαψομούνη?  :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
έχετε μπερδέψει τη βούρτσα με την οδοντόβουρτσα εδώ μέσα ρε :S

δεν είναι πούστης κάποιος αν γαμηθεί από πίσω, ή αν φάει δάχτυλο ή στραπον
εφόσον καυλώνει με γυναίκες και γαμάει γυναίκες

είναι str8 άντρακλας που απλά διασκεδάζει στο σεξ

πούστης είναι όποιος καυλώνει και ερωτεύεται και τους τρέχουν τα σάλια και τα προσπερματικά
και έχει όλη μέρα στο μυαλό του την πούτσα
και δεν γουστάρει γυναίκες

γνώμη μου πάντα
εγώ χαίρομαι άντρακλες να το δοκιμάζουν έστω για την εμπειρία
μπορεί να αρέσει σε κάποιον ή να μην αρέσει

όπως και να χει... γιατί βρίζεστε μεταξύ σας ρε καυλάκια... ότι γουστάρει ο καθένας κάνει για τις καύλες του

αν έχετε ανάγκη να βρίσετε ή να φτύσετε ή να κατουρήσετε κάποιον κάντε τα πάνω μου :grin:
ακριβως αυτος ειναι ο ορισμος του πουστη, ΠΟΥΣΤ=ΠΙΣΙΝΟΣ, τι να κανουμε δεν θα αλλαξουμε την ετυμολογια επειδη θελετε να βγαλετε νεα θεωρια

ΜΗΝ ταυτιζεις την λεξη ΠΟΥΣΤΗΣ με την λεξη ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ ειναι συνωνυμες ΟΧΙ ταυτοσημες, συνηθως ταυτιζονται, αλλα οχι παντα.

υπαρχουν και λιγοι ομοφυλοφιλοι που μονο γαμανε και ποτέ δεν γαμιουνται απο τον κωλο, οπως υπαρχουν και λιγοι ΠΟΥΣΤΙΔΕΣ , που γαμανε τον κωλο τους αλλα οχι με αλλον αντρα αλλα πχ με δακτυλο γυναικας, σαν τον ροκο σιφρεντι πχ που μας τα επριξε ο πικερ
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ναι
αν μια φορα κανεις χασις εχουμε δικαιωμα να σε λεμε μια ζωη χασικλη,
αν μια φορα κανεις κλοπη εχουμε δικαιωμα μια ζωη να σε φωναζουμε κλεφτη,
αν μια φορα κανεις βιασμο, φονο, απατη, εισαι βιαστης, φονιας, απατεωνας.

ΔΕΝ χρειαζεται να το επαναλαβεις πολλες φορες
αν το κανεις μια φορα κ σου αρεσει μετα δεν το κοβεις με τιποτα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αν το κανεις μια φορα κ σου αρεσει μετα δεν το κοβεις με τιποτα
για να το κανεις εστω και μια φορα σημαινει οτι θελεις να το δοκιμασεις,
δεν ειναι οι περισσοτεροι ετσι,
οπως πχ οι περισσοτεροι δεν θελουν να δοκιμασουν κτηνοβασια, φετιχισμο με το κουδουνι που εκανε ο αλλος ο ανωμαλος, το οτι οι πισωγλεντιδες και οι ομοφυλοφιλοι ειναι πολλοι 5-10-15% δεν σημαινει κατι, οπως και οτι ειναι φαλακροι, χοντροι, ή εχουν τερηδονα πολλοι περισσοτεροι δεν σημαινει κατι,

οπως δεν θες να εχει τερηδονα το παιδι σου ετσι δεν θες να βγει και πουστης ή ομοφυλοφιλος ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ,
ΣΥΝΗΘΩΣ,
υπαρχουν και καποιοι "προοδευτικοι" που λεν δεν τους πειραζει
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
στο power of love έχεις σκεφτεί να μπεις nik1410  :rolleyes:

ταιριάζεις γάντι, θα κάνεις και φιλίες εκεί μέσα  :grin:

anyway εγώ σου στέλνω φιλιά στις αρχιδάρες σου και αν δεν θες απλά μη τα δέχεσαι...

εγώ είμαι εδώ για όσους θέλουν να δοκιμάσουν έστω για πρώτη φορά
είτε πίπα, είτε γαμήσι, είτε γλειφοκώλι είτε οτιδήποτε άλλο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω χαιρομαι οταν αυξανονται οι ομοφυλοφιλοι και οι πουστιδες σαν τον πικερ γιατι ετσι μειωνεται ο ανταγωνισμος, και σε εμας τους αντρες ειναι τεραστιος ο ανταγωνισμος, δεν μας την πεφτουν 10 γυναικες οπου παμε, εμεις πρεπει  να την πεσουμε σε 10 για να γαμησουμε 1, οποτε το να γινει πχ σουργελο ο πικερ οτι γαμαει τον κωλο του ή να διαδωθει οτι ο γλετσος ειναι ομοφυλοφιλος, οσο να ειναι οι περισσοτερες θα τους βγαζουν απο την μεση οποτε μενουμε εμεις
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.732
Like
3.135
Πόντοι
506
αν μια φορα κανεις κλοπη εχουμε δικαιωμα μια ζωη να σε φωναζουμε κλεφτη,
πες μου οτι δεν εκλεψες ουτε μια φορα σε ολη σου τη ζωη να τρελαθω....

εστω την γομολαστιχα της συμμαθητριας στο δημοτικο, εστω τσιχλες απ το περιπτερο, εστω 100δραχμες απ το πορτοφολι των γονιων σου....... δεν μπορει, κατι θα γραπωσε το χερακι σου!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
επισης δεν διακατεχομαι απο κανενα ρατσισμο απεναντι σε αυτους / αυτες,
ισα ισα εχω μιλησει πολες φορες και εχω εκφρασει τον θαυμασμο μου γιατι καταφεραν πχ τρανς να ειναι πολυ θυληκες και να εχουν κορμαρα γυναικεια,

αλλα να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους,

οι αντρες ειναι αντρες και γαμανε ΜΟΝΟ,
οι πουστιδες ειναι πουστιδες και γαμιουνται απο τον  κωλο(δεν ειναι υποχρεωτικο παντα , αλλα αμα το εκαναν εστω και μια φορα ή θελουν να το κανουν ειναι)
οι γυναικες ειναι γυναικες και γαμιουνται μονο,
οι λεσβιες και αυτες μπορει να γαμανε αλλες γυναικες ή να πηγαινουν και με αντρες μερικες φορες, αλλα αφου πηγαν εστω και μια φορα με γυναικα ειναι λεσβιες,
και οι τρανς ειναι τρανς,

δεν βαφτιζουμε το ψαρι κρεας
 

Επισκέπτης
επισης δεν διακατεχομαι απο κανενα ρατσισμο απεναντι σε αυτους / αυτες,
ισα ισα εχω μιλησει πολες φορες και εχω εκφρασει τον θαυμασμο μου γιατι καταφεραν πχ τρανς να ειναι πολυ θυληκες και να εχουν κορμαρα γυναικεια,

αλλα να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους,

οι αντρες ειναι αντρες και γαμανε ΜΟΝΟ,
οι πουστιδες ειναι πουστιδες και γαμιουνται απο τον  κωλο(δεν ειναι υποχρεωτικο παντα , αλλα αμα το εκαναν εστω και μια φορα ή θελουν να το κανουν ειναι)
οι γυναικες ειναι γυναικες και γαμιουνται μονο,
οι λεσβιες και αυτες μπορει να γαμανε αλλες γυναικες ή να πηγαινουν και με αντρες μερικες φορες, αλλα αφου πηγαν εστω και μια φορα με γυναικα ειναι λεσβιες,
και οι τρανς ειναι τρανς,

δεν βαφτιζουμε το ψαρι κρεας
Απελευθερωσου αδερφουλα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πες μου οτι δεν εκλεψες ουτε μια φορα σε ολη σου τη ζωη να τρελαθω....

εστω την γομολαστιχα της συμμαθητριας στο δημοτικο, εστω τσιχλες απ το περιπτερο, εστω 100δραχμες απ το πορτοφολι των γονιων σου....... δεν μπορει, κατι θα γραπωσε το χερακι σου!
δεν θυμαμαι να εκανα κατι απο αυτα που λες, ουτε κατι αλλο που να καλυπτεται απο τον ορο κλοπη,

καποιοι φαινεται ειμαστε πιο τιμιοι απο αλλοθς δεν εχουμε ολοι τις ιδιες ορμες, εγω οπως και αλλοι ανθρωποι που εχω γνωρισει προτιμουμε να δωσουμε καπου 10 παρα να μας πουνε οτι τους φαγαμε 1, ειναι θεμα πρεστιζ-υπερηφανιας-συνειδησης οπως θες πες το
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
nik1410

για το γλειφοκώλι τι γνώμη έχεις?

στο έχει κάνει καμία? σου αρέσει το γλειφοκώλι?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
:idiot: :headbang:

κι εσύ μόλις γεννήθηκες έβαλες τα κλάματα  :S

μια ζωή θα σε λέμε κλαψομούνη?  :grin:

δεν παει ετσι εξυπνακια,

ΟΛΟΙ βαζουν τα κλαματα οταν γενιουνται οποτε δεν ειναι κατι που τους χαρακτηριζει αποκλειστικα για να τους κολησεις ρετσινια,

αντιθετα, πουστιδες, κλεφτες, κλπ ειναι η μειοψηφια οποτε ξεχωριζουν και μπορεις να τους χαρακτηρισεις ετσι
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
με το κωλο μου δεν παιζω,

γλυφοκωλι εχω κανει σε καποιες γυναικες

οκ... καταρχάς μου αρέσει που μιλάμε
και που έχεις ενδιαφέρουσες απόψεις  :rolleyes:

απλά ήθελα να σου πω... γλωσόφιλα δίνεις? και αν ναι γιατί? βασικά γιατί γαμάς γυναίκες? για να βοηθήσεις στην αναπαραγωγή του είδους?
εννοώ μου ακούγεσαι λες και έχεις βγάλει 10 δικές σου εντολές ή νομίζεις ότι είσαι θεός  :P δεν ξέρω...

τεσπα... άλλη μία ερώτηση...
αν σου πει ο γιατρός ότι θα χρειαστεί να σου κάνει έλεγχο του προστάτη...
γιατί κάτι έδειξαν οι εξετάσεις σου...

θα τον αφήσεις να σου βάλει δάχτυλο?  :rolleyes:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οκ... καταρχάς μου αρέσει που μιλάμε
και που έχεις ενδιαφέρουσες απόψεις  :rolleyes:

απλά ήθελα να σου πω... γλωσόφιλα δίνεις? και αν ναι γιατί? βασικά γιατί γαμάς γυναίκες? για να βοηθήσεις στην αναπαραγωγή του είδους?
εννοώ μου ακούγεσαι λες και έχεις βγάλει 10 δικές σου εντολές ή νομίζεις ότι είσαι θεός  :P δεν ξέρω...

τεσπα... άλλη μία ερώτηση...
αν σου πει ο γιατρός ότι θα χρειαστεί να σου κάνει έλεγχο του προστάτη...
γιατί κάτι έδειξαν οι εξετάσεις σου...

θα τον αφήσεις να σου βάλει δάχτυλο?  :rolleyes:
γαμαω γυναικες γιατι αυτην την ορμη εχω ετσι ειναι η φυση μου, οπως σου αρεσει η σοκολατα και θες να την φας ετσι σου αρεσει η γυναικα και θες να την φιλησεις να την γμαησεις κλπ.

τωρα για τον προστατη που λες, ευχομαι να μην χρειαστει ποτέ να κανω τετοια εξεταση και ελπιζω μεχρι να χρειαστω να εχει βγει καποια τεχνολογια που θα βλεπυν αν εχεις προβλημα αλλιως πχ με υπερηχο ή ακτινες ή κατι τετοιο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και εγω χαιρομαι που μιλαμε και δεν εχω κολληματα,

κοληματα εχω με τους υποκριτες,

πχ με τον πικερ που ενω ειναι πουστης , το παραδεχεται οτι γαμαει τον κωλο του, αλλα δεν του αρεσει η λεξη πουστης και βαφτιζει το ψαρι κρεας
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
γαμαω γυναικες γιατι αυτην την ορμη εχω ετσι ειναι η φυση μου, οπως σου αρεσει η σοκολατα και θες να την φας ετσι σου αρεσει η γυναικα και θες να την φιλησεις να την γμαησεις κλπ.

τωρα για τον προστατη που λες, ευχομαι να μην χρειαστει ποτέ να κανω τετοια εξεταση και ελπιζω μεχρι να χρειαστω να εχει βγει καποια τεχνολογια που θα βλεπυν αν εχεις προβλημα αλλιως πχ με υπερηχο ή ακτινες ή κατι τετοιο

1) για τον προστάτη δεν απάντησες, θα αφήσεις αύριο το γιατρό να σου βάλει δάχτυλο ή όχι

2) έρχεσαι στα λόγια μου... γιατί αποκλείεις όμως το να σου γλείψει κάποια το κώλο, αφού δεν το έχεις δοκιμάσει και μπορεί να σου αρέσει, οπότε μετά θα τις βάζεις να στο κάνουν συχνά, και εννοώ αφού το γλειφοκώλι δεν εμπεριέχεται στον ορισμό του πούστη ή του ομοφυλόφιλου... γιατί δεν το δοκιμάζεις?
όπως δοκίμασες πχ το γλωσόφιλο για πρώτη φορά ή σοκολάτα?  :rolleyes:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
1) για τον προστάτη δεν απάντησες, θα αφήσεις αύριο το γιατρό να σου βάλει δάχτυλο ή όχι

2) έρχεσαι στα λόγια μου... γιατί αποκλείεις όμως το να σου γλείψει κάποια το κώλο, αφού δεν το έχεις δοκιμάσει και μπορεί να σου αρέσει, οπότε μετά θα τις βάζεις να στο κάνουν συχνά, και εννοώ αφού το γλειφοκώλι δεν εμπεριέχεται στον ορισμό του πούστη ή του ομοφυλόφιλου... γιατί δεν το δοκιμάζεις?
όπως δοκίμασες πχ το γλωσόφιλο για πρώτη φορά?
1) σου απαντησα, ελπιζω να μην χρειαστει

2) ειναι θεμα ορμων ρε στο ειπα, η μυρωδια της σοκολατας με τραβαει , του καφε οχι, ε να παιζω με τον γυναικειο κωλο μου αρεσει, να παιζουν με τον δικο μου ουτε να το φανταστω, τωρα το οτι το παιξιμο με τον κωλο σου σε παει στην κατηγορια ΠΟΥΣΤΗΣ, ε δεν το εκανα εγω και αδικα πχ τσατιζοταν μαζι μου ο πικεροπουστας
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
καλά nik1410

σταματάω τη συζήτηση μαζί σου γιατί μου φαίνεσαι λίγο  :idiot:

1) δεν απαντάς και λες ότι απάντησες, παίζει να είσαι και μέλος του σύριζα :S (αν και εγώ νόμιζα ότι ψηφίζεις χρυσή αυγή)

2) ζηλεύεις τον πικερ όποιος και να είναι, δεν ξέρω καν ποιός είναι

3) έχεις πολλά κόμπλεξ :( όλοι μας έχουμε κάποια, αλλά εσύ έχεις πάρα πολλά και στεναχωριέμαι λίγο που μεγάλωσες έτσι, αλλά κλάιν

4) έχω την εντύπωση ότι αν βλέπαμε φώτο από το κωλαράκι σου θα ήταν πιο ανοιχτό και από του λίλα μετά τους κορμούς δέντρου που αποθήκευε για το τζάκι, και αυτό διότι συνήθως αυτοί που κράζουν τόσο πολύ τους γκέι ή φωνάζουν για το πόσο άντρες είναι, το κάνουν από ανασφάλεια να μην τους πάρουν χαμπάρι

όπως και να χει καλά να περνάς
όπως και όλοι οι bi και οι gay καλά να περνάμε
και καλά γαμήσια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom