Νέα

Γουστάρετε να ΓΑΜΑΤΕ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ; Και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΓΛΥΦΕΙΣ ΑΝΤΡΙΚΗ ΚΩΛΟ/ΔΑ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ?

  • ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ?

    Ψήφοι: 85 20,8%
  • ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 12 2,9%
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 161 39,4%
  • ΚΩΛΟ/ΔΑ ΤΡΑΝΣ?

    Ψήφοι: 131 32,0%
  • ΠΟΔΙΑ ΓΕΝΙΚΑ?

    Ψήφοι: 20 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    409

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Όσο και να προσπαθείς πάντως Ippotis69, ότι και να ποστάρεις σα τον Λίλα δεν είσαι!!! *P *P *P
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Tο τρελλο δεν ειναι οτι πρεπει να τους ανεχεσαι για τις επιλογες τους(δικαιωμα τους φυσικα).Το τρελλο ειναι οτι προσπαθουν να σε πεισουν με το ζορι οτι εισαι αδερφη και συ.Και αρχιζεις και σκεφτεσαι,ρε μηπως αρχιζω και γερνω και δεν το ξερω?Και ολα αυτα γιατι?Για να μην νοιωσει καποιος απομονωμενος?Να μην νοιωσει μειοψηφια?Τι διαστροφη ειναι αυτη?Αλου εκει 80% λεει η αλλη.Και τωρα τι?Μπορεις να χαιρεσαι διχως ενοχες?Γιατι δεν κοιτας ρε τυπε τα του κωλου σου χωρις να πιασεις στο στομα σου τους αλλους?Τι φοβασαι?Βρες κωλους να γαμας,βρες πουτσες να σε γαμανε,αλλα μεχρι εκει.Εκτος αν εβαλες στο ματι καποιους εδω μεσα και προσπαθεις να τους πεισεις να σου βαλουν ενα χερακι.Παω πασο τοτε.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Περιμένεις τίποτα καλύτερο από άτομα που το πρώτο πράγμα που σκέφτονται μόλις ξυπνήσουν, είναι πώς θα γεμίσουν με κρέας τον κώλο τους!!!
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Όσο και να προσπαθείς πάντως Ippotis69, ότι και να ποστάρεις σα τον Λίλα δεν είσαι!!! *P *P *P
Απαντώ… από τον Λίλα τη να ζηλέψω, ρε φίλε? άσε τον άνθρωπο.. καλά κάνει, ότι κάνει.. εγώ θέλω να πει ένας! ρε ένας! ότι όντως οι ΑΝΤΡΕΣ χαλάσαμε.. πεστο ένας ρε! γιατί  άντε γαμωτο, που δεν μπορώ να τα πω ανοιχτα….. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Μαρτυριάρη!!! :2funny:
 

Επισκέπτης
Απαντώ… από τον Λίλα τη να ζηλέψω, ρε φίλε? άσε τον άνθρωπο.. καλά κάνει, ότι κάνει.. εγώ θέλω να πει ένας! ρε ένας! ότι όντως οι ΑΝΤΡΕΣ χαλάσαμε.. πεστο ένας ρε! γιατί  άντε γαμωτο, που δεν μπορώ να τα πω ανοιχτα….. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ρε ανθρωπε:

1) Εισαι πουστης ναι ή ου?
2) Αν ναι, τότε βλέπεις το να τον παίρνουν οι άντρες ως χάλασμα? Ως φτιάξιμο έπρεπε να το βλέπεις!
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Tο τρελλο δεν ειναι οτι πρεπει να τους ανεχεσαι για τις επιλογες τους(δικαιωμα τους φυσικα).Το τρελλο ειναι οτι προσπαθουν να σε πεισουν με το ζορι οτι εισαι αδερφη και συ.Και αρχιζεις και σκεφτεσαι,ρε μηπως αρχιζω και γερνω και δεν το ξερω?Και ολα αυτα γιατι?Για να μην νοιωσει καποιος απομονωμενος?Να μην νοιωσει μειοψηφια?Τι διαστροφη ειναι αυτη?Αλου εκει 80% λεει η αλλη.Και τωρα τι?Μπορεις να χαιρεσαι διχως ενοχες?Γιατι δεν κοιτας ρε τυπε τα του κωλου σου χωρις να πιασεις στο στομα σου τους αλλους?Τι φοβασαι?Βρες κωλους να γαμας,βρες πουτσες να σε γαμανε,αλλα μεχρι εκει.Εκτος αν εβαλες στο ματι καποιους εδω μεσα και προσπαθεις να τους πεισεις να σου βαλουν ενα χερακι.Παω πασο τοτε.
Φίλε!!!! κάνεις λάθος… δεν προσπαθώ με το ζόρι να βάλλω κανέναν να παραδεχθεί ότι τον παίρνουμε οι άντρες… να σου πω όμως κάτι? τα έχω ζήσει με τα μάτια μου.. λοιπόν φιλαρα! Μόκο… όλοι οι άντρες γουστάρουμε την τρύπα μας να την χαϊδεύουν, η να την γλύφουν, η να την γαμανε… έτσι είναι το 85%! Και μην βαλλω και το άλλο 15%! :kissass2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
είμαι, το παραδέχομαι. τρελένομαι για μουνί και γυναικεία πόδια. εχω πρόβλημα ε?.... :think: :think: :think:
εισαι αρρωστος φιλε,θα σε αναλαβει προσωπικα ο ιπποτης....καθε μερα θα μπαινεις να βλεπεις τις φωτο που ποσταρει μπας και ρθεις στον ισιο δρομο
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.687
Like
6.065
Πόντοι
1.406
Φίλε!!!! κάνεις λάθος… δεν προσπαθώ με το ζόρι να βάλλω κανέναν να παραδεχθεί ότι τον παίρνουμε οι άντρες… να σου πω όμως κάτι? τα έχω ζήσει με τα μάτια μου.. λοιπόν φιλαρα! Μόκο… όλοι οι άντρες γουστάρουμε την τρύπα μας να την χαϊδεύουν, η να την γλύφουν, η να την γαμανε… έτσι είναι το 85%! Και μην βαλλω και το άλλο 15%! :kissass2:
Δηλαδη τυπε εχεις γαμησει το 85% των ανδρων??? :think:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Φίλε!!!! κάνεις λάθος… δεν προσπαθώ με το ζόρι να βάλλω κανέναν να παραδεχθεί ότι τον παίρνουμε οι άντρες… να σου πω όμως κάτι? τα έχω ζήσει με τα μάτια μου.. λοιπόν φιλαρα! Μόκο… όλοι οι άντρες γουστάρουμε την τρύπα μας να την χαϊδεύουν, η να την γλύφουν, η να την γαμανε… έτσι είναι το 85%! Και μην βαλλω και το άλλο 15%! :kissass2:
Επειδη εσυ εισαι πουστης ειναι όλοι πουστηδες; :uglystupid: :2funny: :2funny:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Από 80% πήγε 85% σε ένα απόγευμα ΜΟΝΟ....

Ρε μαν γιατί του φέρνεις αντιρρήσεις αφού τα έχει ζήσει!!! ΜΟΚΟ!!!  :argue:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Φίλε!!!! κάνεις λάθος… δεν προσπαθώ με το ζόρι να βάλλω κανέναν να παραδεχθεί ότι τον παίρνουμε οι άντρες… να σου πω όμως κάτι? τα έχω ζήσει με τα μάτια μου.. λοιπόν φιλαρα! Μόκο… όλοι οι άντρες γουστάρουμε την τρύπα μας να την χαϊδεύουν, η να την γλύφουν, η να την γαμανε… έτσι είναι το 85%! Και μην βαλλω και το άλλο 15%! :kissass2:
Ο πρωκτος ειναι ερωτογενης ζωνη για ολους μας ειτε αντρες, ειτε γυναικες, αλλα αυτό δε σημαίνει ότι ολοι τον παιρνουν, ή οτι προκαλείται η ιδια ηδονη ανεξαρτητα με τον τροπο διεγερσης!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ο πρωκτος ειναι ερωτογενης ζωνη για ολους μας ειτε αντρες, ειτε γυναικες, αλλα αυτό δε σημαίνει ότι ολοι τον παιρνουν, ή οτι προκαλείται η ιδια ηδονη ανεξαρτητα με τον τροπο διεγερσης!!!
ρε φυγε απο δω .....βρεχει πουτσες νυχτιατικα και θα φας καμια ξωφαλτση
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Φίλε!!!! κάνεις λάθος… δεν προσπαθώ με το ζόρι να βάλλω κανέναν να παραδεχθεί ότι τον παίρνουμε οι άντρες… να σου πω όμως κάτι? τα έχω ζήσει με τα μάτια μου.. λοιπόν φιλαρα! Μόκο… όλοι οι άντρες γουστάρουμε την τρύπα μας να την χαϊδεύουν, η να την γλύφουν, η να την γαμανε… έτσι είναι το 85%! Και μην βαλλω και το άλλο 15%! :kissass2:

:S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom