Νέα

Γουστάρετε να ΓΑΜΑΤΕ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ; Και γιατί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΓΛΥΦΕΙΣ ΑΝΤΡΙΚΗ ΚΩΛΟ/ΔΑ ΚΑΙ ΠΟΔΙΑ?

  • ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΩΛΟ?

    Ψήφοι: 85 20,8%
  • ΑΝΤΡΙΚΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 12 2,9%
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΔΙΑ?

    Ψήφοι: 161 39,4%
  • ΚΩΛΟ/ΔΑ ΤΡΑΝΣ?

    Ψήφοι: 131 32,0%
  • ΠΟΔΙΑ ΓΕΝΙΚΑ?

    Ψήφοι: 20 4,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    409

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Από ομοφοβικούς πολιτικά υποκεινούμενους ψυχιάτρους εννοείς.Τα μη μπάζα είδαν πολύ καλά τις επιπλοκές των ερευνών επί 50 χρόνια και απλά διόρθωσαν το λάθος της κωδικοποίησης.

Όσο για τις σχολές της ψυχανάλυσης.Για δώσε μου εσύ εμπειρική τεκμηρίωση έστω και μιας σχολής έστω σε μια έρευνα να μορφωθώ και γω.Απεναντίας αν σε ενδιαφέρει η ψυχολογία θα πρότεινα τα κουλά της ψυχανάλυσης να τα δεις στο ιστορικό πλαίσιο διδασκαλίας της ψυχολογίας και να αφοσιωθείς σε προσεγγίσεις ψυχοθεραπείας που όντως έχουν υποτυπώδη εμπειρική τεκμηρίωση.

Τα κουλά του Φροίντ για τα όνειρα,σεξουαλικές καταπιέσεις και δεν συμμαζεύεται είναι εντελώς last century.H μοντέρνα δυτική ψυχολογία έχει ξεφύγει από τέτοια στεγανά,ακολουθεί επιστημονικές μεθόδους και μελετά την ψυχανάλυση μόνο στο ιστορικό πλαίσιο του field.
Νταξ το εχω εμπεδωσει οτι οποιος λεει το αντιθετο απο αυτο της γκεη κοινοτητας ειναι ειναι ομοφοβικος. Σαν τους αριστερους με το "φασιστας"

Noμιζω ξερεις οτι δεν μπορει να υπαρχει εμπειρικη τεκμηριωση στην ψυχαναλυση λογω της φυσης της. Δηλαδη στα χιλια "αντικειμενα" τα δεκα δεν θα συμορφωνονται με το πλαισιο ετσι δεν μπορει να δημιουργηθει ενας απολυτος κανονας. Η μοντερνα δυτικη ψυχολογια εχει τον φρουντ για θεο, αλλωστε ειναι ο ιδρυτης της. Ο ιδιος ειχε ορισει σαν σεξουαλικη διαταραχη οποια πραξη επικεντρωνεται σε μη γενετησια μερη του σωματος και υποβιβαζει την ιδια την σεξ πραξη.

Πολυ θυμωμενο σε βρισκω, μηπως θες να εκδικηθεις καποιον? Να αποδειξεις κατι;σε ποιον? :grin:

 

Επισκέπτης
Πολυ θυμωμενο σε βρισκω, μηπως θες να εκδικηθεις καποιον? Να αποδειξεις κατι;σε ποιον? :grin:


Α σόρρυ που με βρίσκεις θυμωμένο.

Θες να κάτσω να με συνετίσεις?Εγώ δε θα πω ότι είσαι ομοφοβικός αν είσαι πολύ επιβλητικός μαζί μου.Απεναντίας θα χύνω ποτάμια όσο πιο σκληρός είσαι ... :cheesy:  :s&m_3:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
καύλα είναι αυτό.

όποιος γουστάρει να μου το κάνει ας στείλει πμ  :grin:
Κύριοι βλέπω επιστρέψατε στήν πράξη, εμείς οί ξεκάρφωτοι επισκέπτες τήν κάνουμε από τό νήμα ώστε νά σάς αφήσουμε "πάτε νά γαμηθήτε" μέ τήν ησυχία σας. Άντε ρέ καλό βόλι. :2funny:
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Α σόρρυ που με βρίσκεις θυμωμένο.

Θες να κάτσω να με συνετίσεις?Εγώ δε θα πω ότι είσαι ομοφοβικός αν είσαι πολύ επιβλητικός μαζί μου.Απεναντίας θα χύνω ποτάμια όσο πιο σκληρός είσαι ... :cheesy:  :s&m_3:

Αστο φιλε, εχω παραγειλει σουβλακια, ευχαριστω παντως


Προσυπογραφω το ανω ποστ, αντε καλο βολι :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Δες κ το πμ που σου έστειλα αν σε ενδιαφέρει όντως η έρευνα και οι θέσεις για το ζήτημα
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!!!!!με τρελα...
 

Συνημμένα

  • tumblr_n26pr5EQf21rtrgv9o1_500[1].jpg
    tumblr_n26pr5EQf21rtrgv9o1_500[1].jpg
    35 KB · Εμφανίσεις: 26
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!
 

Συνημμένα

  • tumblr_n28d6gBlNu1qj4bw9o1_500[1].jpg
    tumblr_n28d6gBlNu1qj4bw9o1_500[1].jpg
    73,1 KB · Εμφανίσεις: 27
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
ΚΑΥΛΑ!!
 

Συνημμένα

  • tumblr_n27buamNmH1rtrgv9o1_400[1].jpg
    tumblr_n27buamNmH1rtrgv9o1_400[1].jpg
    10,7 KB · Εμφανίσεις: 31

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.633
Κριτικές
57
Like
6.811
Πόντοι
5.406
Πολυ ανωμαλια για τα γουστα μου. Τιποτα δεν συγκρινεται να εχεις μια γκομενα διπλα σου και να καλοπερνας μαζι της. Ολα τ αλλα απλα.....μπλιαααααααχχχχ!!! Βρε ουστ απο εδω!!! Ανωμαλαρες
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
καύλα είναι αυτό.

όποιος γουστάρει να μου το κάνει ας στείλει πμ  :grin:

Ρε 'συ να σου πω κάτι; Δεν υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που είναι ομοφοβικοί. Εγώ λατρεύω τον Μάνο Χατζιδάκι, τον Τρούμαν Καπότε, διαβάζω ό,τι γράψει σήμερα ο Άλαν Χόλινγκχερστ, σέβομαι την ιδιαιτερότητα (ή επιλογή) τους και αποθεώνω το έργο τους. Αλλά πιστεύω ότι είναι η συμπεριφορά σου και εσένα και άλλων που σας κάνει τόσο αχώνευτους σε πολύ κόσμο τον οποίο ονομάζετε ''ομοφοβικό''. Σαν κραγμένος κάνεις ρε καραγκιόζη. Είσαι απλά ένας ηλίθιος, ένας αναξιοπρεπής ηλίθιος. Εδώ το έχω να σε πω ''παλιόπουστη'' αλλά δεν το λέω γιατί θα με πεις ''ομοφοβικό''.    
 

Επισκέπτης
Ρε 'συ να σου πω κάτι; Δεν υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που είναι ομοφοβικοί. Εγώ λατρεύω τον Μάνο Χατζιδάκι, τον Τρούμαν Καπότε, διαβάζω ό,τι γράψει σήμερα ο Άλαν Χόλινγκχερστ, σέβομαι την ιδιαιτερότητα (ή επιλογή) τους και αποθεώνω το έργο τους. Αλλά πιστεύω ότι είναι η συμπεριφορά σου και εσένα και άλλων που σας κάνει τόσο αχώνευτους σε πολύ κόσμο τον οποίο ονομάζετε ''ομοφοβικό''. Σαν κραγμένος κάνεις ρε καραγκιόζη. Είσαι απλά ένας ηλίθιος, ένας αναξιοπρεπής ηλίθιος. Εδώ το έχω να σε πω ''παλιόπουστη'' αλλά δεν το λέω γιατί θα με πεις ''ομοφοβικό''.    

Ποιά συμπεριφορά μου ρε μάγκα.Τι καπότε και πράσινα άλογα μας λες once στραβωμένος πάντα στραβωμένος.Τι σε ενόχλησε που είπα?Μήπως σε ενόχλησε μόνο και μόνο ότι ανοιχτα λέω και απολαμβάνω ότι γουστάρω άνδρες και κάνω αντίλογο στις παπαριές περί ανωμαλίες ?

Έλα ρε μάγκα να πούμε,την είδαμε όλοι ιστορία όταν απλά κάποιος μιλάει ως ίσος προς ίσο.Στο καλύβι  σου φίλος σου αυτά γιατί ξέρω και γω να σου βρίσω στο φτερό ότι έχεις και δεν έχεις.Έλα μη με ζωχαδιάζεις βραδιάτικο
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Ποιά συμπεριφορά μου ρε μάγκα.Τι καπότε και πράσινα άλογα μας λες once στραβωμένος πάντα στραβωμένος.Τι σε ενόχλησε που είπα?Μήπως σε ενόχλησε μόνο και μόνο ότι ανοιχτα λέω ότι γουστάρω άνδρες και κάνω αντίλογο στις παπαριές περί ανωμαλίες .

Έλα ρε μάγκα να πούμε,την είδαμε όλοι ιστορία όταν απλά κάποιος μιλάει ως ίσος προς ίσο.Στο κωλοχώρι σου φίλος σου αυτά

Η κραγμένη σου συμπεριφορά ενοχλεί όχι μόνο εμένα αλλά και πολλούς άλλους. Πες ανοιχτά, και είναι δικαίωμα σου να το κάνεις, απλά μην συμπεριφέρεσαι σαν κραγμένος ρε ηλίθιε.
 

big poutsa

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
306
Like
8
Πόντοι
1
Ποιά συμπεριφορά μου ρε μάγκα.Τι καπότε και πράσινα άλογα μας λες once στραβωμένος πάντα στραβωμένος.Τι σε ενόχλησε που είπα?Μήπως σε ενόχλησε μόνο και μόνο ότι ανοιχτα λέω ότι γουστάρω άνδρες και κάνω αντίλογο στις παπαριές περί ανωμαλίες .

Έλα ρε μάγκα να πούμε,την είδαμε όλοι ιστορία όταν απλά κάποιος μιλάει ως ίσος προς ίσο.Στο καλύβι  σου φίλος σου αυτά γιατί ξέρω και γω να σου βρίσω στο φτερό ότι έχεις και δεν έχεις.
και ολοι αυτοι που γαμανε-και οχι μονο-τραβελια και τρανσεξουαλ,Τι κωλο γαμανε?? Γυναικειο???
 

Επισκέπτης
Η κραγμένη σου συμπεριφορά ενοχλεί όχι μόνο εμένα αλλά και πολλούς άλλους. Πες ανοιχτά, και είναι δικαίωμα σου να το κάνεις, απλά μην συμπεριφέρεσαι σαν κραγμένος ρε ηλίθιε.

Πιο είναι το κραγμάμενο μη σου αρχίσω ότι χριστοπαναγία δεν σου χουν χώσει μέχρι σήμερα?Που λέω ότι γουστάρω πούτσα?Σάλτα να πούμε στο χωριό σου.Όπως γουστάρω θα αναφέρομαι ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ

 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Ποιά συμπεριφορά μου ρε μάγκα.Τι καπότε και πράσινα άλογα μας λες once στραβωμένος πάντα στραβωμένος.Τι σε ενόχλησε που είπα?Μήπως σε ενόχλησε μόνο και μόνο ότι ανοιχτα λέω και απολαμβάνω ότι γουστάρω άνδρες και κάνω αντίλογο στις παπαριές περί ανωμαλίες ?

Έλα ρε μάγκα να πούμε,την είδαμε όλοι ιστορία όταν απλά κάποιος μιλάει ως ίσος προς ίσο.Στο καλύβι  σου φίλος σου αυτά γιατί ξέρω και γω να σου βρίσω στο φτερό ότι έχεις και δεν έχεις.Έλα μη με ζωχαδιάζεις βραδιάτικο

Δεν με ενοχλεί καθόλου που γουστάρεις άνδρες. Το θέμα είναι η χαζή, κραγμένη συμπεριφορά σου. Σαν κουτσομπόλα της γειτονιάς μιλάς. Σαν ηλίθιος πανελίστας στο star κάνεις. Αυτό είναι το εκνευριστικό. Πότε θα το καταλάβεις;;
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Πιο είναι το κραγμάμενο μη σου αρχίσω ότι χριστοπαναγία δεν σου χουν χώσει μέχρι σήμερα?Που λέω ότι γουστάρω πούτσα?Σάλτα να πούμε στο χωριό σου.Όπως γουστάρω θα αναφέρομαι ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ

Είδες;; Σαν κραγμένος κάνεις.  Καραγκιόζη ε καραγκιόζη.
 

Επισκέπτης
Δεν με ενοχλεί καθόλου που γουστάρεις άνδρες. Το θέμα είναι η χαζή, κραγμένη συμπεριφορά σου. Σαν κουτσομπόλα της γειτονιάς μιλάς. Σαν ηλίθιος πανελίστας στο star κάνεις. Αυτό είναι το εκνευριστικό. Πότε θα το καταλάβεις;;


Και συ μιλάς σαν την αγράμματη της γειτονιάς.Μάλιστα με το ύφος κυράτσας που κάνει και κυρήγματα.Ελά μπρρ τα γίδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom