Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 311K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psolarmenistis-123

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2021
Μηνύματα
372
Κριτικές
4
Like
406
Πόντοι
21
Τα ύστερα του κόσμου :new_shocked:

Evelina

1000008232.jpg
Κρίμα θα μας λείψουν οι μουνοψειρες της
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
438
Like
877
Πόντοι
81
Τα ύστερα του κόσμου :new_shocked:

Evelina

1000008232.jpg
Μια χαρά κάνει η καργιολα όταν θέλει με μπαρμπαδες και μαφιόζους τα ραντεβού στα ξενοδοχεία τώρα την πείραξε που της βγήκε το όνομα...
 

giorgosss27

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
18
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές έχει πάρει κανείς Άντζι η Μαριάνα σε 80άρη πριβέ να πει εντυπώσεις; Κάθε εμπειρία πρόσφατη και μη δεκτή.
Έχω πάρει μια βραζιλιάνα με πολλά τατουάζ πριβέ δίνει τα πάντα και είναι πολύ καλή στο πριβέ
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
623
Like
1.836
Πόντοι
206
Έχω πάρει μια βραζιλιάνα με πολλά τατουάζ πριβέ δίνει τα πάντα και είναι πολύ καλή στο πριβέ
εμφανιση ακριβως ; μηπως ειναι και πορνοσταρ; εχει ψευτικα βυζια ; ονομα;
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
22
Like
1.511
Πόντοι
6.820
Καλησπέρα συναγωνιστές έχει πάρει κανείς Άντζι η Μαριάνα σε 80άρη πριβέ να πει εντυπώσεις; Κάθε εμπειρία πρόσφατη και μη δεκτή.

Για Άντζι είχε ειπωθεί μόνο κλαρίνο και για Μαριάννα μπριζολίτσα αλλά χλιαρά πράγματα.
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
120
Like
334
Πόντοι
21
Για Άντζι είχε ειπωθεί μόνο κλαρίνο και για Μαριάννα μπριζολίτσα αλλά χλιαρά πράγματα.
Την αντζυ που την είχα ρωτήσει στον χορό για πριβε τ κανει όλα μου είπε πιπα και σεξακι. Μαριάννα δεν ξέρω δεν έτυχε να την πάρω για χορό ν δω τι ψάρια πιάνει και αν και πόσο προχωράει στο πριβε
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
338
Κριτικές
22
Like
1.511
Πόντοι
6.820
Την αντζυ που την είχα ρωτήσει στον χορό για πριβε τ κανει όλα μου είπε πιπα και σεξακι. Μαριάννα δεν ξέρω δεν έτυχε να την πάρω για χορό ν δω τι ψάρια πιάνει και αν και πόσο προχωράει στο πριβε
Αν λες για την παλιά Μαριάννα προχωράει καιρό τώρα κατά τα λεγόμενα, τώρα την Άντζι δεν την έχω δει καν πως είναι μιας και έχω να πατήσω καιρό το πόδι μου στο υπόγειο και θα κάνω ακόμα παραπάνω να ξανα πατήσω οπότε δεν έχω ιδέα τι παίζει, μόνο ότι γράφεται εδώ.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
284
Πόντοι
21
Η Αλέξα δουλεύει ακόμα golden queens?
Την έχει πετύχει κάποιος πρόσφατα?
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
0
Σάββατο που πήγα, από Ουκρανίδες - Ρωσίδες κάτι γινότανε γύρω στις 5-6 γκόμενες πρπ με ωραία στεγνά και γυμνασμένα κορμιά , ήταν και μια ντυμένη γατούλα και βρωμαγε το στόμα της σαν βόθρος . Όλες οι υπόλοιπες (σίγουρα 10 -12) λατινες και Αφρικανές πολύ δυνατές στην πλειοψηφία τους. Σε καποιες φάση είχε γεμίσει ο καναπές του χώρου και είχε δημιουργηθεί ουρά. :2funny:
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
284
Πόντοι
21
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σάββατο που πήγα, από Ουκρανίδες - Ρωσίδες κάτι γινότανε γύρω στις 5-6 γκόμενες πρπ με ωραία στεγνά και γυμνασμένα κορμιά , ήταν και μια ντυμένη γατούλα και βρωμαγε το στόμα της σαν βόθρος . Όλες οι υπόλοιπες (σίγουρα 10 -12) λατινες και Αφρικανές πολύ δυνατές στην πλειοψηφία τους. Σε καποιες φάση είχε γεμίσει ο καναπές του χώρου και είχε δημιουργηθεί ουρά. :2funny:
Τιs πρόσφερες Listerine?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom