Νέα

Golden Queens Μπουρνάζι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panos.t
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 302K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Trifonbakatsoulias

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.458
Κριτικές
31
Like
11.913
Πόντοι
3.246
Παλιοτερα σανι γουαιλτ και ευα 2 φορες.οι αλλες εχουν φυγει δε θυμαμαι καν ονοματα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.882
Πόντοι
3.846
Παίζει να περάσω σύντομα για πρώτη φορά. Με τραπέζι και μπουκάλι με παρέα.
Τι ώρα ξεκινάει το πρόγραμμα;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.882
Πόντοι
3.846
Καλά κανείς δεν πάει στο συγκεκριμένο μαγαζί πια και δεν ξέρει τι παίζει με το πρόγραμμα;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.882
Πόντοι
3.846
Λοιπόν έγινε επίσκεψη πρόσφατα με παρέα και μπουκάλι και αναφέρω τα σχόλια μου. Επίσης αστείο που κάποιοι συγκρίνουν το Αλκατραζ με αυτό το μαγαζί. Απλά δεν συγκρίνονται πουθενά.

Καταρχήν είναι τεκες μέσα. Τα ρούχα βρωμάνε μετά και είναι θέμα αν δεν καπνίζεις. Ο εξαερισμός μούφα.

Οι γκόμενες είναι 3 επιπέδων. Έχει 4-5 αστέρια, μετά 10 δευτερατζες (όχι άσχημες, απλά τίποτα το ιδιαίτερο) και τέλος 4-5 χοντρές, άσχημες (για τα γούστα μου).
Το μεγαλύτερο θέμα είναι ότι οι γκόμενες δεν κυκλοφορούν ή είναι πιασμενες σε τραπέζια όλη την ώρα. 2-3 από τις μουναρες πέρασαν τουλάχιστον 2-4 ώρες σε τραπέζια πελατών και άρα δεν είχες δυνατότητα να τις πάρεις για χορό,.γιατί μετά την υπόλοιπη ώρα τις περίμεναν όλοι στη σειρά.
Είχαμε φτάσει σε φάση που θέλαμε να κάνουμε χορούς και να δώσουμε λεφτά και δεν βρίσκαμε κοπέλες! :embarrased:

Ο κόσμος πιτσιρικαρια, δεν έχω ξαναδεί σε άλλα μαγαζιά να στήνονται σε σειρά, έξω από τους καναπέδες του μαγαζιού για να πάρουν την γκόμενά αμέσως μόλις βγει από άλλο χορό.

Τα σόου πολύ απλά και live sex πάντα με το ίδιο ζευγάρι που μάλλον έχουν σχέση τα παιδιά. Έχουν το 1/4 σε μέγεθος σε σχέση με το Αλκα.

Με λίγα λόγια, υπάρχει λόγος που όλα είναι τόσο φτηνά.
Προσωπικά δεν θα ξαναπηγαινα για όλα τα παραπάνω. Γερασαμε για να παρακαλάμε την γκόμενά να έρθει για χορό ή για να στηνομαστε σε σειρά για ένα χορό.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
6.000
Πόντοι
1.336
Στο στριπτίζαδικο άμα πηγαίνεις φοβισμένος μη χαλάσεις πάνω από 50€ με σκοπό να πιάσεις κάνα κωλο όσο πιο οικονομικά γίνεται και να κάνεις μπανιστιρι καλύτερα μη πας καθόλου.. Στην Αμερική πρέπει να πληρώσεις την χορεύτρια ακόμη και αν αρνηθείς την παρέα της..
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Στο στριπτίζαδικο άμα πηγαίνεις φοβισμένος μη χαλάσεις πάνω από 50€ με σκοπό να πιάσεις κάνα κωλο όσο πιο οικονομικά γίνεται και να κάνεις μπανιστιρι καλύτερα μη πας καθόλου.. Στην Αμερική πρέπει να πληρώσεις την χορεύτρια ακόμη και αν αρνηθείς την παρέα της..

Έτσι κάνουν μόνο οι πιτσιρικάδες :confused:
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Λοιπόν έγινε επίσκεψη πρόσφατα με παρέα και μπουκάλι και αναφέρω τα σχόλια μου. Επίσης αστείο που κάποιοι συγκρίνουν το Αλκατραζ με αυτό το μαγαζί. Απλά δεν συγκρίνονται πουθενά.

Καταρχήν είναι τεκες μέσα. Τα ρούχα βρωμάνε μετά και είναι θέμα αν δεν καπνίζεις. Ο εξαερισμός μούφα.

Οι γκόμενες είναι 3 επιπέδων. Έχει 4-5 αστέρια, μετά 10 δευτερατζες (όχι άσχημες, απλά τίποτα το ιδιαίτερο) και τέλος 4-5 χοντρές, άσχημες (για τα γούστα μου).
Το μεγαλύτερο θέμα είναι ότι οι γκόμενες δεν κυκλοφορούν ή είναι πιασμενες σε τραπέζια όλη την ώρα. 2-3 από τις μουναρες πέρασαν τουλάχιστον 2-4 ώρες σε τραπέζια πελατών και άρα δεν είχες δυνατότητα να τις πάρεις για χορό,.γιατί μετά την υπόλοιπη ώρα τις περίμεναν όλοι στη σειρά.
Είχαμε φτάσει σε φάση που θέλαμε να κάνουμε χορούς και να δώσουμε λεφτά και δεν βρίσκαμε κοπέλες! :embarrased:

Ο κόσμος πιτσιρικαρια, δεν έχω ξαναδεί σε άλλα μαγαζιά να στήνονται σε σειρά, έξω από τους καναπέδες του μαγαζιού για να πάρουν την γκόμενά αμέσως μόλις βγει από άλλο χορό.

Τα σόου πολύ απλά και live sex πάντα με το ίδιο ζευγάρι που μάλλον έχουν σχέση τα παιδιά. Έχουν το 1/4 σε μέγεθος σε σχέση με το Αλκα.

Με λίγα λόγια, υπάρχει λόγος που όλα είναι τόσο φτηνά.
Προσωπικά δεν θα ξαναπηγαινα για όλα τα παραπάνω. Γερασαμε για να παρακαλάμε την γκόμενά να έρθει για χορό ή για να στηνομαστε σε σειρά για ένα χορό.
ρε φιλε, μιλαμε ΤΕ-ΚΕΣ κανονικα. ΒΡΩΜΟΚΟΠΑΣ μετα!!
Αυτο μου ειχε κανει εντυπωση στο αλκα, οτι ο εξαερισμος ειναι απαιχτος! Καλα, ειναι και μεγαλο μαγαζι, αλλα πραγματικα ΔΕ μυριζεις μετα. Εχει αλλα αρνητικα, τα σταντ με τα απαραδεκτα σκαμπω για παραδειγμα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.882
Πόντοι
3.846
Ναι το έγραψα προς πληροφοριση στον κύριο από επάνω
Αναφέρεσαι σε μένα;
Αν ναι, τι εννοείς ακριβώς;
Και άλλη φορά να απαντάς πάνω στο σχετικό ποστ για να ξέρουμε πού απευθύνεσαι.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Λοιπόν έγινε επίσκεψη πρόσφατα με παρέα και μπουκάλι και αναφέρω τα σχόλια μου. Επίσης αστείο που κάποιοι συγκρίνουν το Αλκατραζ με αυτό το μαγαζί. Απλά δεν συγκρίνονται πουθενά.

Καταρχήν είναι τεκες μέσα. Τα ρούχα βρωμάνε μετά και είναι θέμα αν δεν καπνίζεις. Ο εξαερισμός μούφα.

Οι γκόμενες είναι 3 επιπέδων. Έχει 4-5 αστέρια, μετά 10 δευτερατζες (όχι άσχημες, απλά τίποτα το ιδιαίτερο) και τέλος 4-5 χοντρές, άσχημες (για τα γούστα μου).
Το μεγαλύτερο θέμα είναι ότι οι γκόμενες δεν κυκλοφορούν ή είναι πιασμενες σε τραπέζια όλη την ώρα. 2-3 από τις μουναρες πέρασαν τουλάχιστον 2-4 ώρες σε τραπέζια πελατών και άρα δεν είχες δυνατότητα να τις πάρεις για χορό,.γιατί μετά την υπόλοιπη ώρα τις περίμεναν όλοι στη σειρά.
Είχαμε φτάσει σε φάση που θέλαμε να κάνουμε χορούς και να δώσουμε λεφτά και δεν βρίσκαμε κοπέλες! :embarrased:

Ο κόσμος πιτσιρικαρια, δεν έχω ξαναδεί σε άλλα μαγαζιά να στήνονται σε σειρά, έξω από τους καναπέδες του μαγαζιού για να πάρουν την γκόμενά αμέσως μόλις βγει από άλλο χορό.

Τα σόου πολύ απλά και live sex πάντα με το ίδιο ζευγάρι που μάλλον έχουν σχέση τα παιδιά. Έχουν το 1/4 σε μέγεθος σε σχέση με το Αλκα.

Με λίγα λόγια, υπάρχει λόγος που όλα είναι τόσο φτηνά.
Προσωπικά δεν θα ξαναπηγαινα για όλα τα παραπάνω. Γερασαμε για να παρακαλάμε την γκόμενά να έρθει για χορό ή για να στηνομαστε σε σειρά για ένα χορό.
Το εχω πει οτι τομαγαζι ειναι για πεταμα. Γι αυτο μαζευει πιτσιρικαδες με μηδεν αυτοεκτιμηση. Οταν ημουν εγω στην ηλικια τους 30 σρονια πριν τους λεγαμε μουνοειλωτες
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Τα παιδιά πιο πάνω έχουν δίκιο να συμπληρώσω κάτι που μου κάνει εντύπωση περνάνε κάποιες δίπλα από τα τραπέζια και δεν ρωτάνε τους πελάτες τότε τι σκατα της έχουν εκεί μέσα εγώ πιστεύω ότι ευθύνεται πρωτα το αφεντικό και μετά υπεύθυνος σερβιτόροι έπρεπε να τους έχουν ενημερώσει ότι πρέπει να περνάνε απ' όλους δεν της έχουν κει για να βρουν γκόμενους άμα θέλουν γκόμενους ας πάνε σε κάνα κλαμπ .Πολλές φορές παρατηρώ άδειο από κοπέλες τα τραπέζια και να περιμένουν οι πελάτες αυτές να κάθονται στους καναπέδες και τα ξύνουν και να λες που χάθηκαν όλες.Κατι να αλλάξει αλλιώς μαυρο
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Τα παιδιά πιο πάνω έχουν δίκιο να συμπληρώσω κάτι που μου κάνει εντύπωση περνάνε κάποιες δίπλα από τα τραπέζια και δεν ρωτάνε τους πελάτες τότε τι σκατα της έχουν εκεί μέσα εγώ πιστεύω ότι ευθύνεται πρωτα το αφεντικό και μετά υπεύθυνος σερβιτόροι έπρεπε να τους έχουν ενημερώσει ότι πρέπει να περνάνε απ' όλους δεν της έχουν κει για να βρουν γκόμενους άμα θέλουν γκόμενους ας πάνε σε κάνα κλαμπ .Πολλές φορές παρατηρώ άδειο από κοπέλες τα τραπέζια και να περιμένουν οι πελάτες αυτές να κάθονται στους καναπέδες και τα ξύνουν και να λες που χάθηκαν όλες.Κατι να αλλάξει αλλιώς μαυρο
Ακριβως τα ιδια και στο Athens queens..απιστευτη βαρεμαρα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Στο στριπτίζαδικο άμα πηγαίνεις φοβισμένος μη χαλάσεις πάνω από 50€ με σκοπό να πιάσεις κάνα κωλο όσο πιο οικονομικά γίνεται και να κάνεις μπανιστιρι καλύτερα μη πας καθόλου.. Στην Αμερική πρέπει να πληρώσεις την χορεύτρια ακόμη και αν αρνηθείς την παρέα της..
Οχι φιλε δεν ειναι ετσι. Εχω παει σε αρκετα τετοια μαγαζια οταν ειμουνα φοιτητης σε 2 πολιτειες και τη χορευτρια την πληρωνεις ειτε οταν χορευει που της βαζεις τα δολλαρια στο κυλοτακι στην πιστα η οταν την παιρνεις γι αχορο. Αν αρνηθεις δεν πληρωνεις μια. Και στις ΗΠΑ δεν υπαρχει ουτε να την αγγιξεις εστω και κατα λαθος. Εμενα μια που επαιζα της ειπα για ξενοδοχειο και την πηγα στο ρεπο της. Ποτε στο μαγαζι. Εχουν παρει τηλεφωνο τους μπατσους και εχεις συληφθει πριν το παρεις χαμπαρι
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Τα παιδιά πιο πάνω έχουν δίκιο να συμπληρώσω κάτι που μου κάνει εντύπωση περνάνε κάποιες δίπλα από τα τραπέζια και δεν ρωτάνε τους πελάτες τότε τι σκατα της έχουν εκεί μέσα εγώ πιστεύω ότι ευθύνεται πρωτα το αφεντικό και μετά υπεύθυνος σερβιτόροι έπρεπε να τους έχουν ενημερώσει ότι πρέπει να περνάνε απ' όλους δεν της έχουν κει για να βρουν γκόμενους άμα θέλουν γκόμενους ας πάνε σε κάνα κλαμπ .Πολλές φορές παρατηρώ άδειο από κοπέλες τα τραπέζια και να περιμένουν οι πελάτες αυτές να κάθονται στους καναπέδες και τα ξύνουν και να λες που χάθηκαν όλες.Κατι να αλλάξει αλλιώς μαυρο
Πολυ σωστος Αρχηγε μου να συμπληρωσω οτι πρωτιστως φταινε οι πελατες. Εδω στην Αυστραλια εχουμε ενα ρητο Screw me once shame on you screw me twice shame on me. Αν σαν πελατης σεβεσαι πρωτα απο ολα τον εαυτο σου λες οχι. και εσυ το κινητο στο χερι και αδιαφορια βλεπεις το προγραμμα πινεις την ποτουμπα σου αμα εχεις και καλη παρεα σαν τον Κυπ-Βαγγελη πινεις και κανα μπουκαλακι. Χιλια μπραβο που αντιστεκεσαι και εισαι Αρχηγος του Στριπ
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.401
Πόντοι
15.775
Επισκεψη μετα απο καιρο στο καταστημα. Με εβαλαν να κατσω στην μπαρα και οχι σε τραπεζι ως συνηθως. Χωρις ξηροκαρπι το ποτο. Πηρα μερικους χορους μια Αμαντα απο Ρωσσια ξανθια με μεγαλα βυζια, αξιζε λιγο. Μετα απο λιγο το μαγαζι γεμισε απο κοσμο ηταν και αρκετοι ορθιοι να περιμενουν. Εγινε και ενα ψευτοshow στην πιστα,απο κοπελες εχει πεσει αρκετα το επιπεδο, ειδικα αυτες που ανεβηκαν για το show στην πιστα. Εκατσα αρκετη ωρα χωρις να ερθει καμμια τελικα βαρεθηκα και εφυγα.
 

giorgosss27

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα καμία ενημέρωση σχετικά με τις κοπέλες του μαγαζιού έχει καμία που να αξίζει σε prive show
 

König

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
277
Πόντοι
21
Μάγκες γαμιεται καμία εκει ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom