Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τα κορόιδα δεν τελειωνουν ποτε!!
Οταν πρωτοβγηκαν τα κινητα(παιζει ναχαμε και δραχμεs τοτε) , αντε να το δεχτω , οτι καποιοι την πατησανε....Υπηρχανε λεφτα, υπηρχε κι αγνοια
Τωρα ομωs???
 

VR_46

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Καλα,  εν  ετει 2014  ακομα κανουνε το κολπο με τιs καρτεs???
Και  ....πιανει??

ασε ολα τα πιτσιρικια ετσι ψαχνουν τσαμπα καρτουλες!!!
σ λεει ολο και καποιος θα τσιμπησει!και προφανως για να το συνεχιζουν τσιμπανε!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ασε ολα τα πιτσιρικια ετσι ψαχνουν τσαμπα καρτουλες!!!
σ λεει ολο και καποιος θα τσιμπησει!και προφανως για να το συνεχιζουν τσιμπανε!
Κριμα.....γιατι το χαρτζηλικι που θα δινει ο μπαμπαs θα το καρπωνεται ο "εξυπνακιαs"  ....Γιατι παιζει ναναι αντραs με γυναικεια φωτο
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
ρε μαγκες τι σαπιλα ειναι αυτη που επικρατει στο μπαντοο,μονο πουτανες(μαυρες κ ασιατισες) μου μιλανε με ζητανε ευρα :s&m_2:.καλα φατσα.γρ αν και παλια ειχα γαμησει κανα 10αρια απο κει(2007-2012) τωρα εχει μονο γκει τραβελια υπερβαρες και τρολλ.στο ζοο εχω χασει τον κωδικο και δν ξερω τι παιζει εχω να μπω απο το 2011 εκει  :S.στο φειςμπουκ παλι να μιλας με την αλλη κανα μηνα για να βγεις εξω και μετα να λεει βαριεμαι να βγω και μετα απο μερικες μερες να χει βγει φωτογραφια με εναν λαπα λεφτα  :grin: :grin:

να ναι καλα οι πουτανες οι κανονικες παιδια  :rockon: :rockon: :rockon:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
ρε μαγκες τι σαπιλα ειναι αυτη που επικρατει στο μπαντοο,μονο πουτανες(μαυρες κ ασιατισες) μου μιλανε με ζητανε ευρα :s&m_2:.καλα φατσα.γρ αν και παλια ειχα γαμησει κανα 10αρια απο κει(2007-2012) τωρα εχει μονο γκει τραβελια υπερβαρες και τρολλ.στο ζοο εχω χασει τον κωδικο και δν ξερω τι παιζει εχω να μπω απο το 2011 εκει  :S.στο φειςμπουκ παλι να μιλας με την αλλη κανα μηνα για να βγεις εξω και μετα να λεει βαριεμαι να βγω και μετα απο μερικες μερες να χει βγει φωτογραφια με εναν λαπα λεφτα  :grin: :grin:

να ναι καλα οι πουτανες οι κανονικες παιδια  :rockon: :rockon: :rockon:


Ελλεεινιδες φιλε τι περιμένεις..
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Ελλεεινιδες φιλε τι περιμένεις..

ε νταξει σιγα μην ειναι καλυτερες σε συμπεριφορα οι βουλγαρες η οι ρουμανες ειδικα οι εμφανισιμες. :s&m_2: :s&m_2:
παντως η πιο καλτ στιγμη ηταν σε ενα γυμναστηριο π πηγαινα σαλονικη (στο τζιμνασιουμ νομιζω) το 2008 ηταν ενας τυπος φοιτητης τοτε 23χρ ηταν αν θυμαμαι καλα που ξημεροβραδιαζοταν εκει ηταν πολυ σφιχτης και συζητουσανε με τη γυμναστρια εκει(χωρισμενη μιλφ ηταν) για τις νεες κοπελες
23-25-30χρονων και ειχε πει ο τυπος το θεικο:τι να κανω τις μιλαω φλερταρω και με κοιτανε....ολες με τη μυτη ψηλα.......τι με κοιτας μωρη λεει,αι στο διαλο να σε δωσω ενα χαστουκι να δεις λεει...αχαχαχαχαχα μιλαμε ολο το γυμναστηριο ειχε σκασει στο γελιο(μονο αγορια ειχε)
η μιλφ γυμναστρια τον ελεγε ε οχι και ετσι δν πρεπει κτλ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lippy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
762
Κριτικές
148
Like
6.872
Πόντοι
27.055
ε νταξει σιγα μην ειναι καλυτερες σε συμπεριφορα οι βουλγαρες η οι ρουμανες ειδικα οι εμφανισιμες. :s&m_2: :s&m_2:
παντως η πιο καλτ στιγμη ηταν σε ενα γυμναστηριο π πηγαινα σαλονικη (στο τζιμνασιουμ νομιζω) το 2008 ηταν ενας τυπος φοιτητης τοτε 23χρ ηταν αν θυμαμαι καλα που ξημεροβραδιαζοταν εκει ηταν πολυ σφιχτης και συζητουσανε με τη γυμναστρια εκει(χωρισμενη μιλφ ηταν) για τις νεες κοπελες
23-25-30χρονων και ειχε πει ο τυπος το θεικο:τι να κανω τις μιλαω φλερταρω και με κοιτανε....ολες με τη μυτη ψηλα.......τι με κοιτας μωρη λεει,αι στο διαλο να σε δωσω ενα χαστουκι να δεις λεει...αχαχαχαχαχα μιλαμε ολο το γυμναστηριο ειχε σκασει στο γελιο(μονο αγορια ειχε)
η μιλφ γυμναστρια τον ελεγε ε οχι και ετσι δν πρεπει κτλ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


μασαζακι, αλλα ? <καμια αλλη πληροφορια
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
μην ασχολειστε με τσατ κλπ.
γαματε αλλα ολες τις παλαβες και μετα μπλεκετε με μαλακιες...
ορμηστε στο fb για ξεκαθαρα και γρηγορα πραγματα.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

Χμμμμμ τι εχουμε εδω  :think:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
κάτι θα ξέρεις εσυ αλλα μας το φέρνεις απ'εξω,απ'εξω... ;)
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια επειδη ακουω καλα πραγματα για το badoo και θελω να χτυπησο κανενα ωραιο μιλφακι θελω να μου πειτε πως ενεργοποιουνται οι σουπερ δυναμεις....σας ευχαριστω
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Γεια σας παιδια επειδη ακουω καλα πραγματα για το badoo και θελω να χτυπησο κανενα ωραιο μιλφακι θελω να μου πειτε πως ενεργοποιουνται οι σουπερ δυναμεις....σας ευχαριστω

με λεφτα τι αλλο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ionas1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
237
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας παιδια επειδη ακουω καλα πραγματα για το badoo και θελω να χτυπησο κανενα ωραιο μιλφακι θελω να μου πειτε πως ενεργοποιουνται οι σουπερ δυναμεις....σας ευχαριστω
θα γραφτείς κανονικα.Αν τώρα πληρώσει να ενεργοποιηθουν, αν δε θελεις να πληρώσει τότε κάνε πως θέλεις να διαγράψεις το προφίλ σου και θα σου στειλουν email πως θα σου δωσουν σουπερ δυναμεις για λιγες μερες μήπως αλλαξεις γνώμη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom