Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
badoo έχει υλικό αρκετό αλλά θέλει υπομονή.Ασχολήθηκα για κάνα 3μηνο και είδα φώς.Πήδηξα 3,2 καλές και μια ψιλοφόλα αλλά καλό γαμήσι.Η καλύτερη ήταν μια 47 χωρισμένη.Φέτες και κολάρα(που την ζήτησα και δεν την έδωσε  :kissass2: ).Αλλά κάπου μου τα ζάλισε και την ξεκοψα(έχω σχέση έτσι και αλλιώς και δεν είμαι για γαμπρούλης).Πάντως θέλει μπλά μπλά και γενικά υπομονή .Για μένα ήταν εξτραδάκι και έδινα όσο χρόνο χρειαζότανε.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
badoo έχει υλικό αρκετό αλλά θέλει υπομονή.Ασχολήθηκα για κάνα 3μηνο και είδα φώς.Πήδηξα 3,2 καλές και μια ψιλοφόλα αλλά καλό γαμήσι.Η καλύτερη ήταν μια 47 χωρισμένη.Φέτες και κολάρα(που την ζήτησα και δεν την έδωσε  :kissass2: ).Αλλά κάπου μου τα ζάλισε και την ξεκοψα(έχω σχέση έτσι και αλλιώς και δεν είμαι για γαμπρούλης).Πάντως θέλει μπλά μπλά και γενικά υπομονή .Για μένα ήταν εξτραδάκι και έδινα όσο χρόνο χρειαζότανε.

εγω ρε τυπε στο μπαντοο ολο πουτανες μου τη πεφτουν με λενε για 20-30-50ευρα  :grin:
 

nutcase13

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2014
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
εγω ρε τυπε στο μπαντοο ολο πουτανες μου τη πεφτουν με λενε για 20-30-50ευρα  :grin:

:rockon: Τύπε χτύπα μεγάλες ηλικίές,λυσσάνε για νεανικό σπέρμα και πόνο,ανανεώνονται οι άτιμες.Εγώ είμαι φαν των 40 plus!Πάντως έχω γνωρίσει και πουτάνες αλλά έφαγαν άκυρο.

υγ.Μην βάζεις γυμνή φώτο,θέλουν να τον φάνε αλλά σαν κιουρίες :S.Μου το χουν πεί..
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
:rockon: Τύπε χτύπα μεγάλες ηλικίές,λυσσάνε για νεανικό σπέρμα και πόνο,ανανεώνονται οι άτιμες.Εγώ είμαι φαν των 40 plus!Πάντως έχω γνωρίσει και πουτάνες αλλά έφαγαν άκυρο.

υγ.Μην βάζεις γυμνή φώτο,θέλουν να τον φάνε αλλά σαν κιουρίες :S.Μου το χουν πεί..

κατσε τωρα που μ το θυμισες να μπω μπαντου,εχω να μπω απο φεβρουαριο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Snapchat τύποι, το γνωρίζετε;
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Το χρησιμοποιούν τα πουτανάκια για να στέλνουν γυμνές φωτογραφίες τους στο κινητό. Είναι καινούρια μόδα.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Σοβαρευτειτε ρε που ασχολεισται με απατεωνισες.....

Παρα πολλοι στελνουν καρτες 10-20 ευρω στην καθε ασχετη απατεωνισα και αμα γαμησουν γραψε μου...

Δηλαδη δεν τους ενδιαφερει να γαμησουν αλλα να κολακευθουν και να νιωσουν καλυτερα απο μια τετοια κατασταση.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Σοβαρευτειτε ρε που ασχολεισται με απατεωνισες.....

Παρα πολλοι στελνουν καρτες 10-20 ευρω στην καθε ασχετη απατεωνισα και αμα γαμησουν γραψε μου...

Δηλαδη δεν τους ενδιαφερει να γαμησουν αλλα να κολακευθουν και να νιωσουν καλυτερα απο μια τετοια κατασταση.

και μενα μια απο το μπαντου  με ζητησε 20 ευρω καρτα την ειπα παρτα αρχιδια μου  :grin: :grin: :grin:
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
μιλησα στο τηλεφωνο με μια πιτσιρικα πριν 2-3 χρονια.Μετα απο 5 λεπτα μου λεει :Αν θες να συνεχισουμε να μιλαμε πηγαινε να μου παρεις μια βονταφον των 10 ευρω.Της λεω: Ενταξει,τωρα πεταγομαι στο περιπτερο να σου παρω,θες και τιποτα αλλο,καμια σοκολατα,κανενα πατατακι; Καταλαβε οτι την δουλευα,λεει οχι,οχι. Της λεω: θα σου παρω οτι θες μωρε,αλλα να βρεθουμε για κανενα καφε,να στα δωσω απο κοντα.Κομπλαρε και το εκλεισε.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
μιλησα στο τηλεφωνο με μια πιτσιρικα πριν 2-3 χρονια.Μετα απο 5 λεπτα μου λεει :Αν θες να συνεχισουμε να μιλαμε πηγαινε να μου παρεις μια βονταφον των 10 ευρω.Της λεω: Ενταξει,τωρα πεταγομαι στο περιπτερο να σου παρω,θες και τιποτα αλλο,καμια σοκολατα,κανενα πατατακι; Καταλαβε οτι την δουλευα,λεει οχι,οχι. Της λεω: θα σου παρω οτι θες μωρε,αλλα να βρεθουμε για κανενα καφε,να στα δωσω απο κοντα.Κομπλαρε και το εκλεισε.

:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Aυτά εδώ τι λένε? ΄

Έχω δει αρκετά με τις ίδιες ατάκες που προσφέρουν τα ίδια πράγματα πάνω-κάτω. Πρέπει να παίζει μεγάααααλη μούφα....
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Περί ορέξεως....


:jerking:
 

Συνημμένα

  • httpsex-partner.coerogr.JPG
    httpsex-partner.coerogr.JPG
    62,4 KB · Εμφανίσεις: 27

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλα,  εν  ετει 2014  ακομα κανουνε το κολπο με τιs καρτεs???
Και  ....πιανει??
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Οταν πρωτοβγηκαν τα κινητα(παιζει ναχαμε και δραχμεs τοτε) , αντε να το δεχτω , οτι καποιοι την πατησανε....Υπηρχανε λεφτα, υπηρχε κι αγνοια
Τωρα ομωs???


Στην επαρχεια ξερεις τι βοδια εχει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom