Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Απο  προσωπική εμπειρία  οι ξένες που  :fuck2: απο Facebook ή zoo το δηλώνουν πριν την συνάντηση ! Τώρα για αυτούς που Έχαναν τον χρόνο τους για να κάνουν γυναικεία προφίλ και να κοροϊδέψουν φίλους τους τι να πω ! Ελπίζω να το ευχαριστηθήκαν

Μια φορά μπήκα zoo και μου την έπεσε ένας πούστης από το Ρέθυμνο. Εννοείται είχε γραφτεί με γυναικείο όνομα. Παιδιά πλέον τα πράγματα έχουν ξεφύγει. Αλλά το θέμα είναι ότι και μέσω facebook ότι έχω προσπαθήσει δεν έκατσε. Και ψιλοδιαφωνώ με το πολύ μπλα-μπλα που λένε πολλοί ότι πρέπει να έχεις. Μετά η άλλη μπορεί να ξενερώσει.
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
350
Like
292
Πόντοι
21
Eγω εχω βγει ραντεβου με 4 συνολικα.Και πηδηξα τις 2.Η μια ειναι μια μιλφαρα απο το ζοο.Της προτεινα ακτευθεινα να βρεθουεμ ,γουσταρε και με την πρωτη μυο εκατσε.Η αλλη ηταν μια συνομιλικη φοιτητρια στο φβ.
Ο καλυτερος τροπος ειναι να μιλησεις με γκομενες τις οποιες μπορεις να πετυχαινεις συχνα εξω σε κοινε ς δραστηριοτητες.Ετσ την εψησα εκεινη

παντως το μπαντου για μενα ειναι τεραστιο χασιμο χρονου.Ελαχιστε ςαπαντανε στα μηνυματα που στελνεις και οι περισσοτερε ςειναι μπαζα...σαν τις αλλες 2 που ειχα γνωρισει απο κει.
Στο ζοο απο την αλλη ολο και κατι θα φας,απλα πρπεει να εχει ςυπομονη γαιτι στην πεφτουν συνεχεια πουστηδες.Α και το αλλο καλο ειναι οτι εκει κυκλοφορουν πολλα ζευγαρι απου ψαχνονται
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Eγω εχω βγει ραντεβου με 4 συνολικα.Και πηδηξα τις 2.Η μια ειναι μια μιλφαρα απο το ζοο.Της προτεινα ακτευθεινα να βρεθουεμ ,γουσταρε και με την πρωτη μυο εκατσε.Η αλλη ηταν μια συνομιλικη φοιτητρια στο φβ.
Ο καλυτερος τροπος ειναι να μιλησεις με γκομενες τις οποιες μπορεις να πετυχαινεις συχνα εξω σε κοινε ς δραστηριοτητες.Ετσ την εψησα εκεινη

παντως το μπαντου για μενα ειναι τεραστιο χασιμο χρονου.Ελαχιστε ςαπαντανε στα μηνυματα που στελνεις και οι περισσοτερε ςειναι μπαζα...σαν τις αλλες 2 που ειχα γνωρισει απο κει.
Στο ζοο απο την αλλη ολο και κατι θα φας,απλα πρπεει να εχει ςυπομονη γαιτι στην πεφτουν συνεχεια πουστηδες.Α και το αλλο καλο ειναι οτι εκει κυκλοφορουν πολλα ζευγαρι απου ψαχνονται

Καλη η μιλφάρα? ελπιζω να έβαλες προφυλακτικο σε ολα  :grin:

Πιστευω σε παραλιες / κολυμβητηρια / γυμναστηρια κτλπ μπορεις να κανεις ευκολοτερα γνωριμια αμα η αλλη τραβάει

γαμησε το φβ τωρα θα σε πρηξει μηπως εισαι κανας φονιας
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Αὐτὴ τί ρόλο βαράει;;;πρώην πουτάνα εἶναι καὶ τὰ βγάζει τόσο εὔκολα ὅλα στὴ φόρα;;;
εγω παντως δεν ειναι η πρωτη φορα που βλεπω ξεκωλο να τα βγαζει στο φατσοβιβλιο......ουτε η πρωτη ειναι ουτε η τελευταια :S
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
εγω παντως δεν ειναι η πρωτη φορα που βλεπω ξεκωλο να τα βγαζει στο φατσοβιβλιο......ουτε η πρωτη ειναι ουτε η τελευταια :S
᾿Εντάξει,ἁπλῶς λέω μήπως τὴν ξέρει κανεῖς,ἂν καὶ πολλὲς φωτογραφίες βέβαια εἶναι μοῦφα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
γιατι δεν της κανεις αιτημα φιλιας στο φατσοβιβλιο;;;;;;;;δεν κοστιζει.....δεν χανεις και τιποτα.... :rockon:
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Θὰ δοκιμάσω,ἂν καὶ νομίζω θὰ φάω ἄκυρο γιατὶ δὲν ἔχω ἀληθινὴ φωτογραφία στὸ προφίλ μου.῝Ας κάνει ότι θέλει,μάλλον καμμία ἀνώμαλη θά 'ναι.
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Δὲν μποεῖ λέει νὰ τῆς κάνω αἴτηση,θὰ μπορῶ ὅμως νὰ τὴν ἀκολουθῶ. :jerking: :jerking: :jerking:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
τι να σου πω ρε φιλαρακι.....κανε οτι νομιζεις...παντως κυκλοφορουν στο φατσοβιβλιο πολλα ξεκωλα......λιγη τυχη θελει....  :rockon:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
το καλυτερο γαμησαιτ ειναι το tagged
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Αὐτὴ τί ρόλο βαράει;;;    :think: :think: :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε παιδια οταν λετε οτι  :fuck1: :fuck1: καποιες απο το Ιντερνετ εννοειται αυτες που πληρωνονται? αν ειναι ετσι χαιρω πολυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom