Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Απο φεισμπουκ φιλαρακι βγαζει καθε μερα και διαφορετικη γκομενα.τα αλλα δεν αξιζουν.το θεμα ειναι να ξερεις απο γυναικεια ψυχολογια.οπως ειχε πει και ενας στη γυναικα πρωτα γαμας το μυαλο και μετα το σωμα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Απο φεισμπουκ φιλαρακι βγαζει καθε μερα και διαφορετικη γκομενα.τα αλλα δεν αξιζουν.το θεμα ειναι να ξερεις απο γυναικεια ψυχολογια.οπως ειχε πει και ενας στη γυναικα πρωτα γαμας το μυαλο και μετα το σωμα

Καλα ναι εντάξει απο φιδιες έχουμε χορτάσει .. γενικα κυκλοφορει και πολλη φιδιά εκει εξω μη πιστευεις οτι σου λενε μερικοι
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Καὶ γιατὶ τὸ λὲς αὐτό;;;Τί τὸ ἰδιαίτερο ἔχει σὲ σχέση μὲ τἄλλα σάιτ;;;


προσωπικη αποψη αδερφε
εχω πηδηξει αρκετα απο εκει. απο 19χρονη φοιτητρια μεχρι 45ρα γιαγια (δεν μιλαμε με πληρωμη ετσι;)
το ιδιαιτερο κατα τη γνωμη μου ειναι οτι το wall ειναι ορατο σε ολουσ τουσ χρηστες, και οχι μονο στουσ γνωστουσ σου, οπως πχ το φεις. βλεπεις, ψαρευεις και προχωρας σε πμ, αντιθετα απο το ζοο πχ που πρεπει να τσεκαρεισ μια μια. συν οτι ειναι δωρεαν
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
προσωπικη αποψη αδερφε
εχω πηδηξει αρκετα απο εκει. απο 19χρονη φοιτητρια μεχρι 45ρα γιαγια (δεν μιλαμε με πληρωμη ετσι;)
το ιδιαιτερο κατα τη γνωμη μου ειναι οτι το wall ειναι ορατο σε ολουσ τουσ χρηστες, και οχι μονο στουσ γνωστουσ σου, οπως πχ το φεις. βλεπεις, ψαρευεις και προχωρας σε πμ, αντιθετα απο το ζοο πχ που πρεπει να τσεκαρεισ μια μια. συν οτι ειναι δωρεαν
9 στὶς 10 ἐκεῖ μέσα εἶναι μοῦφα,τί μοῦ λὲς τώρα...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καλα ναι εντάξει απο φιδιες έχουμε χορτάσει .. γενικα κυκλοφορει και πολλη φιδιά εκει εξω μη πιστευεις οτι σου λενε μερικοι
το εχει ο τυπος.ξερει τη θελει καθε γυναικα και της το δινει
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
εγω μεχρι τωρα εχω φαει 2 απο facebook, 3 απο fatsa.gr, 1 απο me.gr
απο zoo.gr βγηκα ολο και ολο 3 ραντεβου αλλα ηταν χοντρες και ασχημες και δεν εφαγα
hi5.com και badoo.com δεν βγηκα ουτε ενα ραντεβου.
ειμαι βεβαια στην θεσσαλονικη οχι στην αθηνα που τα μελη ειναι 5πλασια και βαλε
γενικα ισχυει οτι ισχυει σε ολα τα ειδη καμακιου
το κυνηγι θελει υπομονη κι η γκομενα κυνηγι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω μεχρι τωρα εχω φαει 2 απο facebook, 3 απο fatsa.gr, 1 απο me.gr
απο zoo.gr βγηκα ολο και ολο 3 ραντεβου αλλα ηταν χοντρες και ασχημες και δεν εφαγα
hi5.com και badoo.com δεν βγηκα ουτε ενα ραντεβου.
ειμαι βεβαια στην θεσσαλονικη οχι στην αθηνα που τα μελη ειναι 5πλασια και βαλε
γενικα ισχυει οτι ισχυει σε ολα τα ειδη καμακιου
το κυνηγι θελει υπομονη κι η γκομενα κυνηγι

To badoo ειναι μούφα ετσι πιστευω και εγω στο φβ δεν κανω ποτε add αγνωστες- ακυρες το θεωρω πολυ πέσιμο  :S
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
εγω μεχρι τωρα εχω φαει 2 απο facebook, 3 απο fatsa.gr, 1 απο me.gr
απο zoo.gr βγηκα ολο και ολο 3 ραντεβου αλλα ηταν χοντρες και ασχημες και δεν εφαγα
hi5.com και badoo.com δεν βγηκα ουτε ενα ραντεβου.
ειμαι βεβαια στην θεσσαλονικη οχι στην αθηνα που τα μελη ειναι 5πλασια και βαλε
γενικα ισχυει οτι ισχυει σε ολα τα ειδη καμακιου
το κυνηγι θελει υπομονη κι η γκομενα κυνηγι


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
προσωπικη αποψη αδερφε
εχω πηδηξει αρκετα απο εκει. απο 19χρονη φοιτητρια μεχρι 45ρα γιαγια (δεν μιλαμε με πληρωμη ετσι;)
το ιδιαιτερο κατα τη γνωμη μου ειναι οτι το wall ειναι ορατο σε ολουσ τουσ χρηστες, και οχι μονο στουσ γνωστουσ σου, οπως πχ το φεις. βλεπεις, ψαρευεις και προχωρας σε πμ, αντιθετα απο το ζοο πχ που πρεπει να τσεκαρεισ μια μια. συν οτι ειναι δωρεαν

Η 19χρονη βλεποτανε?
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Καλά,ὁ καθένας γράφει καὶ λέει ὅτι θέλει,καὶ ἔστω ὅτι γαμήσατε,τί γαμήσατε ὅμως;;;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Απο φεισμπουκ το τελευταιο χρονο εχω γνωρισει καμια 30αρια γκομενες.με τις περισσοτερες επαιξε ενα γαμησι.με καποιες απο αυτες ειμαστε φακ μπαντις που λενε και αμερικα.βρισκοματε γαμιομαστε και μετα σπιτι.οι περισσοτερες ηταν 8αρια.με το ζορι κανα δυο απο αυτες να ηταν 10αρια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
xaxaxaxa καλα chris μαζι με τον Πικερ ειστε τα μεγαλυτερα τρολλ εδω μεσα
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Καλά,ὁ καθένας γράφει καὶ λέει ὅτι θέλει,καὶ ἔστω ὅτι γαμήσατε,τί γαμήσατε ὅμως;;;


εχεις αρνητικη διαθεση αδερφε...
το θρεντ εχει σκοπο να μας βαλει στις μουνοφωλιες, οχι να κανουμε κοντρες μεταξυ μασ....
απο εδω μεσα εγω εμαθα για το ζοο, κι εκανα λογαριασμο προσφατα.
οπως ο ενας πηδαει απο φεις, ο αλλος απο Ηι5 (tagged) καποιοσ πηδαει μεσω ζοο. δεν εχει νοημα να αμφισβητώ αυτον επειδη εγω δεν εχω πηδηξει απο εκει (ακομα).
το θρεντ τελος θα επρεπε να σε κανει να μπεισ σε ενα απο αυτα τα σαιτ και να ψαχτεις, αντι να κανεις αρνητικη διαλεκτικη
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εχεις αρνητικη διαθεση αδερφε...
το θρεντ εχει σκοπο να μας βαλει στις μουνοφωλιες, οχι να κανουμε κοντρες μεταξυ μασ....
απο εδω μεσα εγω εμαθα για το ζοο, κι εκανα λογαριασμο προσφατα.
οπως ο ενας πηδαει απο φεις, ο αλλος απο Ηι5 (tagged) καποιοσ πηδαει μεσω ζοο. δεν εχει νοημα να αμφισβητώ αυτον επειδη εγω δεν εχω πηδηξει απο εκει (ακομα).
το θρεντ τελος θα επρεπε να σε κανει να μπεισ σε ενα απο αυτα τα σαιτ και να ψαχτεις, αντι να κανεις αρνητικη διαλεκτικη

Το έχω κανει και εγω αυτο που λες εχω λογαριασμους σε αρκετα σαιτ αλλα τον τελευταιο καιρο δεν εχω καταφερει να βγαλω ακρη. Ολα αυτα που λες εκτος απο zoo. Στο zoo στην πεφτουν πολλοι gay και βαριεμαι να κανω λογαριασμο εκει μεσα... Badoo εχω dod.gr fb κτλπ αλλα ακρη δεν βγαινει για αυτο σε ρωτησα τι ακριβως εκανες εσυ

οι φιλες που ειχα μερικες εχουν αρχισει να κανουν τις δυσκολες ... οποτε δεν μπορω να τις υπολογιθζω πλεον πρεπει να ανοιχτω αλλου
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Εσυ εισαι ωραιος? πως την καταφερες ρε φιλε? πες μας να ξερουμε


αυτο ρωτατο σ εκεινη φιλε... βλεπομαι (φανταζομαι)
ως προσ το πως το καταφερα, δεν υπαρχει συνταγη, μιλας, αν ταιριαξει η διαθεση, η χημεια, η μερα, η πανσεληνος, οι πλανητες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom