Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
έχει όμως περισσότερη ελευθερία το φακε-μπούκ.
βρίζεις χώνεις την πέφτεις με άλλη διάθεση και πιο εύκολα.
πρέπει να έχεις μερικά κιλά αρχίδια για να πεις στην άλλη την πραγματικότητα.
και μερικά εκατοστά κώλο για να λες σε όλες ότι είναι όμορφες μόνο και μόνο για να το παίζεις καλός.
πάντως μην τσαντίζετσαι γιατί μόλις τις βλέπουν τις περισσότερες πως είναι σε συνάντηση , κόβουν λάσπη.
 

Swimmer

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
288
Like
0
Πόντοι
1
δεν υπάρχει facebook , απλά ένας προγραμματιστής που εκμεταλεύεται τους άλλους για να βγάλει φράγκα.

Αλλά και κάποιοι άλλοι "πιο πάνω" που εκμεταλλεύονται την όλη φάση για φακέλωμα!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Ναι. Έχουμε πήξει στους μουνόδουλους!
να ζητήσω μία διευκρίνηση επί του μουνοδουλονισμού.
μουνόδουλος είναι αυτός που τον φτύνει η γκόμενα και αυτός συνεχίζει και την παρακαλάει.
ωραία;
είναι όμως μουνόδουλος αυτός που έχει κολήσει με μια γκόμενα και δεν μιλάει μέχρι να την ξεπεράσει; πνίγει τον *πόνο* του για να μην θίξει τον εγωισμό του.




 

Swimmer

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
288
Like
0
Πόντοι
1
είναι όμως μουνόδουλος αυτός που έχει κολήσει με μια γκόμενα και δεν μιλάει μέχρι να την ξεπεράσει; πνίγει τον *πόνο* του για να μην θίξει τον εγωισμό του.

Αυτός είναι καψούρης. Τσουρουφλισμένος καψούρης.


 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αλλά και κάποιοι άλλοι "πιο πάνω" που εκμεταλλεύονται την όλη φάση για φακέλωμα!
αυτό θα γίνει (λόγω διαστάσεων που έχει πάρει το facebook) σε λίγο καιρό.
θα πουληθούν τα mail, φωτογραφίες, ονόματα και λοιπά στοιχεία σε διαφημιστικές εταιρίες
για να κάνουν διαφήμιση, να εξετάσουν τις τάσεις της νεολαίας, ποιοι καπνίζουν, ποιοι είναι μόνοι και ποιοι έχουν ταίρι,
τις σεξουαλικές προτιμήσεις κάθε φύλλου.

η ίδια κατάσταση γίνεται και στο hi5.com αλλά δεν έχει πάρει τις τρομακτικές διαστάσεις του facebook.
το facebook το προωθούν ακόμα και οι εταιρίες τηλεφωνίας με την δωρεάν πρόσβασή του μέσω 3G, το προβάλλου τα μέσα μαζικής εξημέρωσης, και δεν συμμαζεύεται.

στο θέμα του φακελώματος έχω πολλά να πω αλλά με ένα παράδειγμα θα κλείσω αυτό το μεγάλο θέμα.
11 το πρωί στην γραμματεία της σχολής για κάποια χαρτιά.
τελειώνοντας εγώ βλέπω έναν αριστερό να μπαίνει στην γραμματεία και να λέει ότιδεν θέλει να βγάλει την καινούρια φοιτητική κάρτα με barcode ιστορίες και της παναγιάς τα μάτια, και να πετάξει το παλιό τρίπτυχο.
και λέω από μέσα μου.
*ρε καριόλη αντιδράς στο φακέλωμα, αλλά στο facebook δίνεις ακόμα και κώλο*

είναι το θέμα πως θα σου το φέρουν τελικά.
 

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
πως σου ηρθε αυτο το θεμα ρε φιλε!πολυ σωστα τα πρωτα 2 ποστ.
για το facebook που λεγατε ειναι λαθος γραμεννο,fakebook ειναι κανονικα!!!
:rockon: :rockon:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Με Facebook ΚΑΝΕΙΣ δε γάμησε !!!!!!
 

funkyshark

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Αν και πολύ καιρό είχα στο μυαλό μου να το θίξω αυτό το θέμα , ε σήμερα  έφτασα στα όρια μου . Έκανα add μια παλιά γνωστή , καλή κοπέλα αλλά μπάζο απίστευτο , και είχε κάτι φώτο παραπλανητικές στο προφίλ που την έβλεπες και έλεγες τι γκαυλίτσα είναι αυτή . Το είδα γέλασα λίγο , σκεφτόμενος ότι τελικά όλες οι γκόμενες είναι ψώνια, και είδα λίγο τα σχόλια , όπου τσουπ τσουπ να σου οι σαλιάρηδες να γράφουν τι μανάρι είσαι , και τι ωραία φώτο και τις γνωστες κολακίες. Τι να πω  ,ε, μα τι να πω πια για αυτούς τους μαλάκες . Είναι οι ίδιοι που ότι και να κάνει μια γκόμενα , ποστάρει κανένα σχόλιο , κανένα τραγούδι ή ότι άλλα σκατά μπορείς να κάνεις στο FaceBook, να σου και αυτοί από πίσω να την εκθιάζουν . Γλύφτες πραγματικοί. Αυτή την μίζερη συνήθεια μιας μεγάλης μερίδας Ελλήνων δεν την καταλαβαίνω . Και μετά παραπονιούνται ότι και καλά οι Ελληνίδες την έχουν δει και είναι ψηλομήτες . Ναι ρε σκατογλυφτράκια , κάντε  θεα και την τελευταία πορδαλού και ούτε οι πουτάνες δεν θα σας κάθονται . Η Γυναίκα πρέπει να τροφοδοτήται με ανασφάλεια για να λειτουργήσει σωστά . Πάντως σημειώστε το και δείτε το . Η μέση γκόμενα έχει τους διπλάσιους τουλάχιστον φίλους από τον μέσο άντρα . Σας λέει αυτό κάτι?

Αγαπητοι φιλοι...

Εαν θελετε να δειτε πραγματικα γιατι μας αξιζει να μην μας κοιταει γυναικα στον δρομο αρκει να δειτε τα λιγουρια και τους σαλιαρηδες που ειναι γραμμενοι στο , εχω γραφτει και εγω δεν το κρυβω αλλα τα χωνω με την καθε ευκαιρια οταν δω ενα μπαζο να το θεοποιουν και οταν το γκομενακι ερθει σε επαφη με την πραγματικοτητα με αυτο που εγραψα τρωω BAN (αποκλεισμο)

Τελικα σημερα οι γυναικες δεν αντεχουν την κριτικη, θελουν να ζουν σε ενα virtual κοσμο γεματο ψεμα και σαλιο!
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Και μετά παραπονιούνται ότι και καλά οι Ελληνίδες την έχουν δει και είναι ψηλομήτες . Ναι ρε σκατογλυφτράκια , κάντε  θεα και την τελευταία πορδαλού και ούτε οι πουτάνες δεν θα σας κάθονται . Η Γυναίκα πρέπει να τροφοδοτήται με ανασφάλεια για να λειτουργήσει σωστά .
πολυ σωστος φιλε μου!!!
ειπες μεγαλη κουβεντα! :thumbsup:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
μηπως ειστε μισογυνηδες;
ρε τι ειναι αυτα που λετε ειστε σοβαροι;εχετε ξεφυγει

Ποιός μίλησε για μισογυνισμό? Ακόμη κι όταν τα μπάζα-φάλαινες ρίχνουν άκυρα και χυλόπιττες δεξιά και αριστερά, φαντάσου τι συμβαίνει με τις κανονικές γυναίκες. Δεν σε αναγκάζουν μετά να αποστασιοποιηθείς κατά κάποιο τρόπο?
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
εμενα αυτη την εντυπωση μου δινουν πολλοι εδω μεσα.εγω σεβομαι την γυναικα.οι περισσοτεροι ομως εδω μεσα δεν τη σεβονται.και αυτο με κανει εξαλλο.και εκφρασεις οπως μπαζο και φαλαινες ειναι το λιγοτερο απρεπεις
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785
εγω παντως την κοπελα μου απο το face
την γνωρισα ..........
παιζη κανενα ρολο οτι ειναι αμφισεξουαλικη ;;;;;;;
:think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Η μεγαλυτερη μαλακια στο facebook  ειναι η εγγραφη........Μην δινετε στοιχεια
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εγω παντως την κοπελα μου απο το face
την γνωρισα ..........
παιζη κανενα ρολο οτι ειναι αμφισεξουαλικη ;;;;;;;
:think: :think: :think: :think: :think: :think:
Περι ορεξεωs .....κολοκυθοπιτα.......
Στοιχεια μοναχα να μην δινειs και αs ειναι και ερμαφροδιτη!!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
εμενα αυτη την εντυπωση μου δινουν πολλοι εδω μεσα.εγω σεβομαι την γυναικα.οι περισσοτεροι ομως εδω μεσα δεν τη σεβονται.και αυτο με κανει εξαλλο.και εκφρασεις οπως μπαζο και φαλαινες ειναι το λιγοτερο απρεπεις

Θέλω να πιστεύω, ότι όλοι μας (άλλος περισσότερο, άλλος πιό λίγο) σεβόμαστε τις γυναίκες, γιατί είναι κι αυτές ένα κομμάτι της κοινωνίας μας, και στο κάτω, κάτω, αν δεν υπήρχαν αυτές, δεν θα υπήρχαμε κι εμείς. Ομως, οι απρεπείς εκφράσεις στις οποίες αναφέρεσαι, χρησιμοποιούνται και από τις γυναίκες κατά κόρον για να χαρακτηρίσουν και εμάς τους άνδρες αντίστοιχα. Αρα, ούτε αυτές μας σέβονται με τον τρόπο που θα έπρεπε.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ερμαφροδιτι ....... διλαδι
ι αφροδιτι;;;;;;;;;

Ναι ναι ναι....Η Αφροδιτη που λεs.....μονο που εχει και...τσουτσουνακι  εδωνα χαμηλα.....και ετσι διαθετει ολα τα κομφορ
καταλαβεs????  Εχει δυο σωληνακια για να σου δωσω να καταλαβειs....το ενα ειναι οβαλ και το αλλο σαν πομολο......Αμα χρειαστει να κατουρησει επιλεγει απο ποιο!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom